Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 наурыздағы N С-9/16 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 31 наурызда N 1-1-81 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009.03.30 № С-22/10 шешімімен.
____________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 373 және 394 баптарына, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 30 қазандағы N 1469 "Бір жолғы талондар беру Ережелерін бекіту туралы" Бұйрығына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4493 болып тіркелген), Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің N 1, 2 қосымшаларына сәйкес базарларда (базарлардың аумағында орналасқан стационарлық жайларда жалға алу келісім шарты бойынша өткізуден өзге жағдайларда) тауар өткізу бойынша біржолғы берілетін талондардың құны, сондай-ақ, ара-тұра сипаттағы қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғаларға арналған біржолғы талондардың құны бекітілсін.
2. N 3 қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған арнайы салық тәртібі бойынша тіркелген жиынтық салық ставкалары бекітілсін.
3. Көкшетау қалалық мәслихатының 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешімі (Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда N 996 болып тіркелген, 2002 жылғы 21 наурызда "Көкшетау" N 8 және 2002 жылғы 21 наурызда "Степной маяк" N 8 газеттерінде жарияланған, Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешімдеріне енгізілген өзгертулермен және толықтырулармен: 2002 жылғы 20 тамыздағы N С-29/7 "Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешімінің N 1 қосымшасына өзгерістер енгізу туралы", Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда N 996 болып тіркелген" шешіміне, Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 5 қыркүйекте N 1287 болып тіркелген, 2002 жылғы 12 қыркүйекте "Көкшетау" N 43 және 2002 жылғы 12 қыркүйекте "Степной маяк" N 43 газеттерінде жарияланған; 2002 жылғы 13 қарашадағы N С-31/6 "Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешімінің N 3 қосымшасына өзгерістер енгізу туралы", Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда N 996 болып тіркелген" шешіміне, Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 19 қарашада N 1408 болып тіркелген, 2002 жылғы 28 қарашада N 53 "Көкшетау" және 2002 жылғы 28 қарашада "Степной маяк" N 53 газеттерінде жарияланған; 2002 жылғы 25  желтоқсандағы N С-33/6 "Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешімінің N 1, N 3 қосымшаларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда N 996 болып тіркелген" шешіміне, Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 29 желтоқсанда N 1456 болып тіркелген, 2003 жылғы 9 қаңтарда "Көкшетау" N 2 және 2003 жылғы 9 қаңтарда "Степной маяк" N 2 газеттерінде жарияланған; 2004 жылғы 16 қарашадағы N С-17/7 "Қалалық мәслихаттың 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешімінің N 3 қосымшасына толықтырулар енгізу туралы", Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда N 996 болып тіркелген" шешіміне, Ақмола облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 6 желтоқсанда N 2909 болып тіркелген, 2004 жылғы 12 желтоқсанда "Көкшетау" N 45  және 2004 жылғы 12 желтоқсанда "Степной маяк" N 45 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурызда N С-39/6 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Ақмола облысының әділет басқармасында 2002 жылғы 6 наурызда N 996 болып тіркелген" шешіміне, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-59 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау" N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/23 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2002 жылғы 14 ақпандағы N С-21/7 "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талондар құнының мөлшерін және тіркелген жиынтық салық ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 29 желтоқсанда N 1-1-69 болып тіркелген, 2008 жылғы 17 қаңтарда "Көкшетау" N 3 және 2008 жылғы 17 қаңтарда "Степной маяк" N 3 газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2008 года N С-9/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау 31 марта 2008 года N 1-1-81. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2009 года № С-22/10
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2009 года № С-22/10
В соответствии со статьями 373 и 394 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1469 "Об утверждении Правил выдачи разовых талонов" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4493), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов по реализации на рынках (за исключением реализации в стационарных помещениях на территории рынков по договорам аренды), а также стоимость разовых талонов, для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложений N 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить ставки фиксированного суммарного налога по специальному налоговому режиму для отдельных видов предпринимательской деятельности, согласно приложению N 3.
3. Признать утратившим силу решения Кокшетауского городского маслихата от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности", (зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 6 марта 2002 года N 996, опубликованное в газетах: от 21 марта 2002 года "Кокшетау" N 8 и от 21 марта 2002 год "Степной маяк" N 8 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 20 августа 2002 года N С-29/7 "О внесении изменений в приложение N 1 решения городского маслихата от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности", зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 6 марта 2002 года N 996", зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 5 сентября  2002 года за N 1287, опубликованное в газетах: от 12 сентября 2002 года "Кокшетау" N 43 и от 12 сентября 2002 года "Степной маяк" N 43; решением от 13 ноября 2002 года N С-31/6 "О внесении изменений в приложение N 3 решения городского маслихата от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 6 марта 2002 года N 996", зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 19 ноября 2002 года N 1408, опубликованное в газетах: от 28 ноября 2002 года "Кокшетау" N 53 и от 28 ноября 2002 года "Степной маяк" N 53; решением от 25 декабря 2002 года N С-33/6 "О внесении изменений и дополнений в приложения N 1, N 3 решения городского маслихата от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности", зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 6 марта 2002 года N 996", зарегистрированное в Управлении юстиции Акмолинской области от 29 декабря 2002 года N 1456, опубликованное в газетах: от 9 января 2003 года "Кокшетау" N 2 и от 9 января 2003 года "Степной маяк" N 2; решением от 16 ноября 2004 года N С-17/7 "О внесении дополнений в приложение N 3 решения маслихата города Кокшетау от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности", зарегистрированное в Департаменте юстиции Акмолинской области от 6 декабря 2004 года N 2909, опубликованное в газетах: от 12 декабря 2004 года "Кокшетау" N 45 и от 12 декабря 2004 года "Степной маяк" N 45; решением от 30 марта 2007 года N С-39/6 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности", зарегистрированное в Управление Юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года N 1-1-59, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 13 декабря 2007 года NС-6/23 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 14 февраля 2002 года N С-21/7 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности", зарегистрированное в Управление юстиции города Кокшетау от 29 декабря 2007 года N 1-1-69, опубликованное в газетах: от 17 января 2008 года "Кокшетау" N 3 и от 17 января 2008 года "Степной маяк" N 3).

4. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми түрде жарияланған кезден бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
тоғызыншы сессияның төрайымы,
Көкшетау қалалық мәслихатының
хатшысы
Көкшетау қалалық
мәслихатының 2008 жылғы
20 наурыздағы N С-9/16
шешіміне N 1 қосымша
Базарларда (базарлардың аумағында орналасқан стационарлық жайларда жалға алу келісім шарты бойынша өткізуден өзге жағдайларда) тауар өткізу бойынша біржолғы берілетін талондардың құны
N
р/с
Тауардың атауы
Бір рет берілетін талонның 1 күнге арналған құны (теңгемен)
1
Ет және ет өнімдері

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Пункт 4 в новой редакции - решением Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года N С-14/21
Председатель девятой сессии
Кокшетауского городского маслихата,
секретарь Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 20 марта 2008 года N С-9/16
Стоимость разовых талонов по реализации на рынках (за исключением реализации в стационарных помещениях на территории рынков по договорам аренды)
N
п/
п
Наименование товара
Стоимость разового
талона за 1 день
в тенге
1
Мясо и мясопродукты