2009 жылы ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N а-10/523 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қаңтарда N 1-2-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск каласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі № а-3/195 қаулысымен
Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск каласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі № а-3/195 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13), 14) тармақшаларына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5) тармақшасын, 20 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 7, 8 тармақтарын негізге алып, жұмыс орнын іздеу барысында қиындық көретін жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін Степногорск қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы «Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде, Степногорск қаласының ұйымдарында, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ селолық округінде тіркеуде тұрған жұмыссыз адамдар үшін ақы төленетін қоғамдық жұмыстары ұйымдастырылсын.
2. 2009 жылғы Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде және Қарабұлақ селолық округінде ұйымдар, ақы төленетін қоғамдық жұмыстар түрлері және көлемінің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. «Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
1) тіркелген күніне сәйкес жұмыссыздарды кезек тәртібімен ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға жіберуін жүзеге асырсын;
2) бірінші кезекпен мақсатты топтарға жататын жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберсін.
4. Жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарына қатысу мерзімі 6 ай болып белгіленсін.
5. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбекақысы жергілікті бюджетінен ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін.
6. Күші жойылды деп танылсын:
1) Степногорск қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы
№ ә-18/609 «2008 жылы ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-78 тіркелген, 2008 жылдың 10 қаңтарында № 2 (314) «Престиж» газетінде жарияланған);
2) Степногорск қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 маусымдағы № ә-6/231 «Степногорск қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № ә-18/609 «2008 жылы ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына толықтырулар енгізу туралы» қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-2-92 тіркелген, 2008 жылдың 18 шілдесінде № 25 (107) «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған).

Об организации оплачивамых общественых работ в 2009 году
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 декабря 2008 года N а-10/523. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 16 января 2009 года N 1-2-102. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 23 апреля 2009 года № а-3/195
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 23 апреля 2009 года № а-3/195
В соответствии с подпунктами 13), 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», на основанииподпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2009 году оплачиваемые общественные работы для безработных, состоящих на учете в государственном учреждении «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска», в организациях города Степногорска, поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и Карабулакском сельском округе.
2. Утвердить перечень организаций, виды и объемы оплачиваемых общественных работ в городе Степногорске, поселках Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе и Карабулакском сельском округе на 2009 год согласно приложению.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»:
1) осуществлять направление безработных на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации;
2) в первую очередь направлять на общественные работы безработных, входящих в целевые группы.
4. Установить срок участия безработных на общественных работах до 6 месяцев.
5. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы из средств местного бюджета.
6. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Степногорска от 24 декабря 2007 года № а-18/609 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2008 году» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-78, опубликовано в газете «Престиж» 10 января 2008 года № 2 (314);
2) постановление акимата города Степногорска от 25 июня 2008 года № а-6/231 «О внесении дополнений в постановление акимата города Степногорска от 24 декабря 2007 года № а-18/609 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2008 году» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-92, опубликовано в газете «Вечерний Степногорск» и «Степногорск Ақшамы» 18 июля 2008 года № 25 (107).

7. Осы қаулы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
Степногорск қаласының әкімі                     А. Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Степногорск қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а.                             Ф. Жукова
Степногорск аймағы бойынша қаржы
полициясының ауданаралық
бөлімінің бастығы                                    А. Ризанов
«Ақмола обысының Ішкі істер департаменті
Степногорск қаласының ішкі істер
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы              Е. Қаппасов
Ақмола облысы бойынша Степногорск
қаласының сотының төрағасы                           Қ. Тоқсанбаев
Степногорск қаласы бойынша
Салық басқармасының төрағасы                         Д. Бекбұлатов
«Степногорск қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                                  Н. Асылбеков
«Ақмола облысы бойынша бақылау
әлеуметтік қорғау жөніндегі
департаменті» мемлекеттік мекемесінің
мемлекеттік еңбек инспекторы                         Н. Фадеева
«Степногорск қалалық емханасы»
мемлекеттік қазыналық коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері                            А. Дүйсенов
«Степногорск қаласының Әділет
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                              Д. Жүнісов
Степногорск қаласының зейнетақы төлем
жөніндегі мемлекеттік орталығының бастығы            Л. Заворыкина
«Степногорск қаласының мемлекеттік
мұрағат» мемлекеттік мекемесінің директоры           Л. Мұхамедина
«Степногорск қаласының статистика
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы              А. Орлова
Степногорск қаласы әкімдігінің
№ а - 10/523
2008 жылғы 18 желтоқсандағы
қаулысына
қосымша
2009 жылғы Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінде, Қарабұлақ селолық округінде ұйымдар, ақы төленетін қоғамдық жұмыстар түрлері және көлемінің тізбесі
Кәсіпорынның атауы
Ақы төленетін жұмыстардың түрлері және көлемі
1
«Степногорск қала әкімінің аппараты» ММ
Құжаттарды түзеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету
2
«Бестөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
Кенттің аумақтарын жинау
3
«Заводской кенті әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
4
«Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
5
«Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
6
«Ақсу кенті әкімінің аппараты» ММ
Аймақтың экологиялық сауықтыруы, кент аумақтарын жинау, «Әлеуметтік карталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
7
«Ішкі саясат бөлімі» ММ
Мониторингін, халықтың сауалнамасын, ұйымдық жұмыстарды өткізу
8
«Орталықтандырылған кітапханалық жүйесі» ММ
Кітаптарды жаңғырту бойынша техникалық жұмыстарды өткізуінде, жеке парақтарды және мұқабаларды ауыстыруда көмек көрсету
9
«Степногорск қ. тарихи - өлке тану мұражайы» ММ
Техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету
10
«Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
Құжаттарды түзеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету
11
«Степногорск қаласының жер қатынастар бөлімі» ММ
Кітаптарды жаңғырту бойынша техникалық жұмыстарды өткізуінде, жеке парақтарды және мұқабаларды ауыстыруда көмек көрсету
12
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
«Әлеуметтік қарталардың мониторингі» республикалық бағдарламасын орындау бойынша табысы аз азаматтарды тексеру
13
Степногорск аймағы бойынша қаржы полициясының ауданаралық бөлімі
Құжаттарды өңдеу мен ресімдеуде көмек көрсету
14
«Жатақхана - 2» ЖШС
«Дружба» аула құлыбының тәрбие жұмысын ұйымдастыру
15
«Горкоммунхоз» ШЖҚ МКК
Қала аумақтарын жинау, аумақтың экологиялық сауықтыруы және көгалдандыруы
16
«Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» ММ
Шақырылу учаскесіне жазылуға жататын тұлғаларға шақыру қағаздарын тарату
17
«Степногорск қалалық емханасы» МҚКК
Нашақорлар арасында алдын алу жұмысын жүргізу үшін көмек көрсету
18
«Арыстан» ЖИК ТК
«Романтик» аула құлыбының тәрбие жұмысын ұйымдастыру
19
Степногорск қалалық соты
Жеке тұлғаларға шақыру қағаздарын тарату
20
Степногорск қ. ЗТМО бөлімшесі
Мұрағатта техникалық жұмыстарды өткізуіне көмек көрсету
21
«Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер бөлімі» ММ
Жеке тұлғаларға шақыру қағаздарын тарату
22
«Степногорск қалалық статистика бөлімі» ММ
Халық санағын жүргізу үшін көмек көрсету
23
«Степногорск қаласының мемлекеттік мұрағат» ММ
Кітаптарды жаңғырту бойынша техникалық жұмыстарды өткізуінде, жеке парақтарды және мұқабаларды ауыстыруда көмек көрсету
24
«Степногорск қаласының Әділет басқармасы» ММ
Халықты құжаттау бойынша жұмыстарды өткізуінде көмек көрсету
25
Степногорск қаласы бойынша салық комитеті
Мүліктік және жер салықтары бойынша жеке тұлғаларға хабарламалар тарату
26
«Ақмола облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау жөніндегі департаменті» ММ
Степногорск қаласы бойынша мемлекеттік еңбек инспектордың құжаттарын өндеу бойынша техникалық жұмыстарды өткізуінде көмек көрсету
Қысқармалардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
МҚКК – мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
ЖИК ТК – жайлар иелерінің кооперативі, тұтынушылық кооперативі;
ЗТМО – зейнетақыны төлеу мемлекеттік орталығы;
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
Аким города Степногорска                        А. Никишов
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Степногорска»                                  Ф. Жукова
Начальник межрайонного отдела
финансовой полиции по
Степногорскому региону                                А. Ризанов
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел города Степногорска
Департамента внутренних дел Акмолинской области       Е. Каппасов
Председатель Степногорского
городского суда                                       К. Токсанбаев
Председатель Налогового упарвления по
городу Степногорску                                   Д. Бекбулатов
Начальник государственного учреждения
«Отдел  по делам обороны города Степногорска»         Н. Асылбеков
Государственный инспектор труда
государственного учреждения
«Департамент по контролю и
социальной защите по Акмолинской области»             Н. Фадеева
Главный врач государственного казенного
коммунального предприятия «Степногорская
городская поликлиника»                                А. Дуйсенов
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
города Степногорска»                                  Д. Жунусов
Начальник Степногорского
отделения государственного
центра выплат пенсий                                  Л. Заворыкина
Директор государственного
учреждения «Государственный архив
города Степногорска»                                  Л. Мухамедина
Начальник государственного учреждения
«Степногорский городской отдел статистики»            А. Орлова
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
№ a - 10/523
от 18 декабря 2008
Перечень организаций, виды и объемы оплачиваемых общественных
работ в городе Степногорске, поселках Аксу, Бестобе, Заводской,
Шантобе и Карабулакском сельском округе на 2009 год
Наименование организаций
Виды и объемы оплачиваемых работ
1
ГУ «Аппарат акима города Степногорска»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
2
ГУ «Аппарат акима поселка Бестобе»
Уборка территорий поселка
3
ГУ «Аппарат акима поселка Заводской»
Экологическое оздоровление региона, уборка территорий поселка, обследование малообеспеченных граждан по выполнению республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
4
ГУ «Аппарат акима поселка Шантобе»
Экологическое оздоровление региона, уборка территорий поселка, обследование малообеспеченных граждан по выполнению республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
5
ГУ «Аппарат акима Карабулакского сельского округа»
Экологическое оздоровление региона, уборка территорий поселка, обследование малообеспеченных граждан по выполнению республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
6
ГУ «Аппарат акима поселка Аксу»
Экологическое оздоровление региона, уборка территорий поселка, обследование малообеспеченных граждан по выполнению республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
7
ГУ «Отдел внутренней политики»
Проведение мониторинга, анкетирования населения, проведение организационных работ
8
ГУ «Централизованная библиотечная система»
Помощь в проведении технических работ по реставрации книг, замене отдельных листов и обложек
9
ГУ «Степногорский историко-краеведческий музей»
Оказание помощи в проведении технических работ
10
ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
11
ГУ «Отдел земельных отношений города Степногорска»
Помощь в проведении технических работ по обработке документов, замене отдельных листов и обложек
12
ГУ «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска»
Обследование малообеспеченных граждан по выполнению республиканской программы «Мониторинг социальных карт»
13
Межрайонный отдел финансовой полиции по Степногорскому региону
Оказание помощи в обработке и оформлении документов
14
ТОО «Жатакхана-2»
Организация воспитательной работы дворового клуба «Дружба»
15
ГККП на ПХВ «Горкоммунхоз»
Уборка территорий города, экологическое оздоровление и озеленение региона
16
ГУ «Отдел по делам обороны города Степногорска»
Вручение повесток лицам, подлежащих приписке к призывному участку
17
ГККП «Степногорская городская поликлиника»
Оказание помощи в проведении профилактической работы среди инъекционных потребителей наркотических средств
18
ПК КСП «Арыстан»
Организация воспитательной работы дворового клуба «Романтик»
19
Степногорский городской суд
Вручение судебных повесток физическим лицам
20
Степногорское отделение ГЦВП
Оказание помощи в проведение технических работ в архиве
21
ГУ «Отдел внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области»
Вручение повесток физическим лицам
22
ГУ «Степногорский городской отдел статистики»
Оказание помощи в проведении переписи населения
23
ГУ «Государственный архив города Степногорска»
Помощь в проведении технических работ по обработке документов, замене отдельных листов и обложек
24
ГУ «Управление юстиции города Степногорска»
Помощь в проведении работ по документированию населения
25
Налоговое управление по городу Степногорску
Вручение извещений физическим лицам по имущественному и земельному налогам
26
ГУ «Департамент  по контролю и социальной защите по Акмолинской области»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов государственного инспектора труда по городу Степногорску
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение;
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ГККП – государственное казенное коммунальное предприятие;
ПК КСП – потребительский кооператив собственников помещений;
ГЦВП – государственный центр выплаты пенсии;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью.