Есіл ауданы әкімдігінің "Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырылудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды 2008 жылғы сәуір-маусым, қазан-желтоқсан айларындағы мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" 2008 жылғы 08 сәуірдегі №а-4/102 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № а-11/273 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 қаңтарды № 1-11-95 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № а-3/106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің  2009 жылғы 3 наурыздағы № а-3/106 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2008 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 563 Жарлығын жүзеге асыру мақсатында, аудан әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданы әкімдігінің «Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырылудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды 2008 жылғы сәуір-маусым, қазан-желтоқсан айларындағы мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2008 жылғы 08 сәуірдегі № а-4/102 (Аймақтық Нормативті құқықты актілердің мемлекеттік тіркелу тізілімінде 2008 жылғы 15 сәуірде № 1-11-83 нөмірімен тіркелген, «Жаңа Есіл» газетінде 2008 жылғы 18 сәуірде № 304-305 нөмірлерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгертулер енгізілсін:
1) осы аталған қаулының қосымшасына өзгеріс енгізіліп мынадай мазмұнда оқылсын: «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаменті «Есіл ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары Мұсұров Дүйсенбай Тоқышұлы» сөздері «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаменті «Есіл ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары Уәлиев Еркін Дайырұлы» (келісімі бойынша) сөздеріне, «Есіл ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы Байғалым Бейбітгүл Байғалымқызы» сөздері «Есіл ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы Волынкина Елена Сергеевна» сөздеріне ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Еильского района от 08 апреля 2008 года № а-4/102 "Об организации и обеспечении призыва граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне, октябре-декабре 2008 года"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 27 ноября 2008 года № а-11/273. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 6 января 2009 года № 1-11-95. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 3 марта 2009 года № а-3/106
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 03.03.2009 № а-3/106
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службы», в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2008 года» от 01 апреля 2008 года № 563 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района «Об организации и обеспечении призыва граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне, октябре-декабре 2008 года» от 08 апреля 2008 года № а-4/102 (зарегистрированное за № 1-11-83 от 15 апреля 2008 года в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликованное от 18 апреля 2008 года № 304-305 в газете «Жана – Есиль» следующие изменения:
п.п.1 внести изменения в приложении указанного постановления и изложить в следующей редакции: слова «Мусуров Дюсенбай Токушевич» заменить на слова «Увалиев Еркен Даирович» (по согласованию), слова «Байгалым Бейбитгуль Байгалымовна» заменить на слова «Волынкина Елена Сергеевна».

2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми бірінші жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының
әкімі                                      С.Ерин
КЕЛІСІЛГЕН:
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысы
Ішкі істер департаменті
«Есіл ауданының
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Каримов
«Есіл ауданының қорғаныс
істері бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ж.Меңбаев

2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима района Агымбаеву С.К.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управление юстиции и вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                                С.Ерин
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Есильского района» Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства Внутренних Дел
Республики Казахстан»                        С.Каримов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района»                   Ж.Менбаев