Жұмыс орындарының жалпы санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № А-13/387 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 27 қаңтарда № 1-12-103 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № А-12/433 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13 тармақшасына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабы 1 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-2 тармағына сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылықтарға кездесуші мүгедектерді әлеуметтік қорғауды күшейту мақсатында, оларды жұмыспен қамту үшін аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыздық көлемде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. «Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі мүгедектерге құрылатын жұмыс орындарына жолдама беруді жүзеге асырсын.
3. Нақты қаулының күші 2009 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқық қатынасына тарайды.
4. Жарқайың ауданында “Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы” Жарқайың ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 4 қаңтарындағы № А-1/1 қаулысы (Аумақтық нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Рееестрінде № 1-12-77 тіркелген) күші жойылған деп саналсын.
5. Нақты қаулы Жарқайың ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне енеді  және ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.Ахметоваға жүктелсін.
Жарқайың ауданының
әкімі                                      А.Қалжанов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданы
әкімінің орынбасары                        Ұ.А.Ахметова
Жарқайың ауданы
«Жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.Қ.Сидорина

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 29 декабря 2008 года № А-13/387. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 27 января 2009 года № 1-12-103. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № А-12/433
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11.12.2009 № А-12/433
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях усиления социальной защищенности инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района» осуществлять направление инвалидов на создаваемые рабочие места.
3. Постановление акимата Жаркаинского района от 04 января 2008 года № А-1/1 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов» в Жаркаинском районе (зарегистрированного в  Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-77 опубликовано 18 января 2008 года, в районной газете «Целинное знамя», № 3) признать утратившим силу.
4. Настоящее постановление вступает в силу  со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаркаинского района и  вводится в действие со дня официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову У.А.
Аким Жаркаинского
района                                     А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
Жаркаинского района»                       В.К.Сидорина