2008 жылы Целиноград ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 2 қыркүйектегі N 160 қаулысы. Ақмола облысы Целиноград ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 29 қыркүйекте 1-17-74 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 263 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2009.12.07 № 263 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 18-1 бабына сәйкес, негізінде халықтың мақсатты тобын әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар белгілеу үшін Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылы Целиноград ауданында әлеуметтік жұмыс орындарды ұйымдастырсын.
2. Целиноград ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекеме 2008 жылы мақсатты тобында тұрған жұмыссыз азаматтар үшін әлеуметтік жұмыс орындарды қамтамасыз ету.
3. Целиноград ауданының әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген жұмыссыздардың әкіми-аймақтық бірліктерінің тізбесі бекітілсін.
4. Целиноград ауданы әкімдігінің қауылы 2007 жылы 12 желтоқсанда № 254, Целиноград ауданы Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 қаңтарда № 1-17-63 болып тіркелген, 2008 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Ұран" № 4, "Призыв" № 4-5 газеттеріндежарияланған, 2008 жылы Целиноград ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидасын бекіту туралы сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарына орналасқан жұмыссыздардын еңбек ақысы және жұмыс берушілердің шығынының өтемін бөліп төлеуді аудандық қаржы қорынан бөлу.
Осы қаулы Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне еніп аудандық "Призыв" - "Ұран" газетіндересми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Мынжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Целиноград ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          А.Әшіров
Целиноград ауданы
әкімдігінің қаулысына

Об организации социальных рабочих мест в Целиноградском районе в 2008 году
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 2 сентября 2008 года N 160. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 29 сентября 2008 года N 1-7-74. Утратило силу - постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № 263
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № 263
В соответствии со статьей 18-1 Закона Республики Казахстан «О занятости населения», для установления дополнительных мер по социальной защите целевых групп населения, акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места в Целиноградском районе в 2008 году.
2. Государственному учреждению «Отделу занятости и социальных программ Целиноградского района» обеспечить в 2008 году социальные рабочие места для безработных граждан входящих в целевые группы.
3. Утвердить прилагаемый перечень административно-территориальных единиц по Целиноградскому району направляемых на социальные рабочие места безработных.
4. Оплату труда безработных, трудоустроенных на социальные рабочие места, производить из средств районного бюджета в соответствии с Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест в Целиноградском районе в 2008 году, утвержденных постановлением акимата Целиноградского района от 12 декабря 2007 года № 254, зарегистрированный в Управлении юстиции Целиноградского района 11 января 2008 года № 1-17-63, опубликованный в районных газетах «Призыв» № 4-5, «Ұран» № 4 от 25 января 2008 года.
5. Настоящее постановление акимата Целиноградского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении Юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районных газетах «Призыв»-«Ұран».
Аким района                                М. Мынжанов
СОГЛАСОВАННО:
Начальник районного
одела занятости и
социальных программ                        А. Аширов
Приложение
УТВЕРЖДЕННО
Постановлением акимата
Целиноградского района