Андреевка селосы көшелерінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Андреевка селолық округі әкімінің 2008 жылғы 29 қаңтардағы N 3 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 5 ақпанда N 1-18-45 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қантарындағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылдың 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4) тармағына және, Шортанды ауданының тілдер саясаты және ономастика жөніндегі комиссиясының 2007 жылғы 3 шілдедегі № 3 шешімі, Андреевка селосының турғындарының 2007 жылғы 17 сәуірдегі жиынының № 2 хаттамасына сәйкес Андреевка селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды ауданы Андреевка селолық округі әкімінің 28.07.2015 № 12 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Андреевка селосы көшелерінің атауы өзгертілсін:
Маркс көшесі - Қонаев көшесіне;
Комсомольский көшесі - Достық көшесіне;
Ленин көшесі - Әуезов көшесіне;
Революционный көшесі - Уалиханов көшесіне;
Советский көшесі - Желтоқсан көшесіне;
Октябрьский көшесі - Мәметов көшесіне;
Тельман көшесі - Ақ-жайық көшесіне.
2. Осыға шешім Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және жарияланған сәттен бастап қолданысқан кіреді.
Андреевка селолық
округінің әкімі:                           В.Д.Шимков
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
"мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесінін бастығы:                       Т.Л.Барто

О переименовании улиц села Андреевка
Решение акима Андреевского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 29 января 2008 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 5 февраля 2008 года N 1-18-45.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, решением комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района от 03 июля 2007 года № 3, согласно протокола № 2 от 17 апреля 2007 года схода граждан села Андреевка, аким Андреевского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима Андреевского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 28.07.2015 № 12 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Переименовать улицы села Андреевка:
улицу Маркса-на улицу Кунаева;
улицу Комсомольская-на улицу Достық;
улицу Ленина-наулицу Ауэзова;
улицу Революционная-наулицу Уалиханова;
улицуСоветская-на улицу Желтоқсан;
улицу Октябрьская-на улицу Маметовой;
улицу Тельмана-на улицу Ақ-Жайық.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в Управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким Андреевского
сельского округа                           В.Д. Шимков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
Учреждения "Отдел культуры
и развития языков"
Шортандинского района.                     Т.Л. Бартош