Раевка селосының көше атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Раевка селолық округі әкімінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 4 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 ақпанда N 1-18-47 тіркелді.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына 2 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабына 4) тармағына сәйкес, 2007 жылғы 15 маусымындағы № 8 «Көше атауларын өзгерту туралы» Раевка азаматтарының жиыны, Шортанды ауданының тіл саясаты және ономастика жөніндегі комиссиясының 2007 жылғы 3 шілденің № 11 шешімі бойынша, Раевка селолық әкімі ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды ауданы Раевка селолық округі әкімінің 21.10.2015 № 7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Раевка селосының көше атаулары өзгертілсін:
Центральный көшесі Абай көшесіне;
Интернациональный қалтарысы Мәншук Мәметова қалтарысына;
Школьный қалтарысы Шоқан Уәлиханов қалтарысына;
Октябрьский қалтарысы Бейбітшілік қалтарысына;
2. Осы шешім Шортанды ауданы Әділет басқармасында тіркелгеннен кейін күшіне кіреді және ресми түрде жарияланғаннан кейн іс-әрекетіне енгізілді.
Раевка селолық
округінің әкімі                            М. Алтайбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының «Мәдениет
және тілдер дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т. Бартош

О переименовании улиц в селе Раевка
Решение акима Раевского округа Шортандынского района Акмолинской области от 11 февраля 2008 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандынского района Акмолинской области 21 февраля 2008 года N 1-18-47.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», согласно протокола схода граждан Раевского сельского округа № 8 от 30 мая 2007 года «О переименовании названий улиц села Раевка» и решения комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района № 11 от 3 июля 2007 года, аким Раевского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима Раевского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 21.10.2015 № 7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Переименовать улицы в селе Раевка:
Улицу Центральную на улицу Абая;
Переулок Интернациональный на переулок Маншук Маметовой;
Переулок Школьный на переулок Шокана Уалиханова;
Переулок Октябрьский на переулок Бейбитшилик.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Раевского
сельского округа                           М. Айтайбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Шортандинского района                      Т. Бартош