Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бурно-Октябрь ауылдық округінің және Бурно-Октябрь ауылының атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 323 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 08 ақпандағы N 4-20 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 18 наурызда 1677 нөмірімен тіркелді.
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бурно-Октябрь ауылдық округінің және Бурно-Октябрь ауылының атаулары Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі және Нұрлыкент ауылы деп өзгертілсін.
Ескерту. 1 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Жамбыл облысы әкімдігінің 19.03.2019 № 57 қаулысымен және Жамбыл облыстық маслихатының 19.03.2019 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарынан мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Б. ЖЕКСЕНБИН
Облыстық мәслихат
сесиясының төрағасы Т. ХАЛЫҚ
Облыстық мәслихат
хатшысы Ә. ӘСІЛБЕКОВ

О переименовании аульного округа Бурно-Октябрь и аула Бурно-Октябрь Жуалынского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2007 года N 323 и Решение маслихата Жамбылской области от 08 февраля 2008 года N 4-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 марта 2008 года за номером 1677.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать сельский округ Бурно-Октябрь и село Бурно-Октябрь Жуалынского района Жамбылской области в сельский округ Нурлыкент и село Нурлыкент Жуалынского района Жамбылской области.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 19.03.2019 № 57 и решения Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящий нормативный правовой акт приобретает силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. ЖЕКСЕМБИН
Председатель сессии
областного маслихата Т. Халык
Секретарь
областного маслихата А. Асильбеков