Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 121 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылы 06 маусымда 1693 нөмірімен тіркелді.Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 02 қыркүйектегі № 254 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010.09.02 № 254 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 1 , 9-1 , 15-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558 , 2007 жылғы 30 маусымдағы "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 561 қаулыларына сәйкес, Жамбыл облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің қоса берілген стандарттары бекітілсін:
1) мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу;
2) мүгедектерге үйінде, оның ішінде бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің орынбасары Б. Иманәлиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі                         Б. Жексембин
Жамбыл облысы әкімиятының
2008 жылғы 25 сәуір N 121
қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты Мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу 1. Жалпы ережелер
1. Аталған стандарт мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 24 бабы және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 1 желтоқсандағы N 306-п бұйрығымен бекітілген "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік ұйымдарда әлеуметтік қызмет көрсетудің үлгі Ережелері" және "Қимыл-қозғалыс аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік ұйымдарда әлеуметтік қызмет көрсетудің үлгі Ережелері" негізінде жүзеге асырылады.

Об утверждении стандартов оказания государственных услуг
Постановление акимата Жамбылской области от 25 апреля 2008 года N 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 06 июня 2008 года за номером 1693. Утратило силу Постановлением Акимата Жамбылской области от 02.09.2010 № 254
Сноска. Утратило силу Постановлением Акимата Жамбылской  области от 02.09.2010 № 254.
В соответствии со статьями 1 , 9-1 , 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стандарты оказания государственных услуг:
1) Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях;
2) Оформление документов для инвалидов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылской области Б. Иманалиева.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области                         Б. Жексембин
Сноска. Подпункт 1) пункта 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 .
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 25 апреля 2008 года N 121
Стандарт оказания государственной услуги Оформление документов на социальное обслуживание
в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях 1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оформления документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании статьи 24 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра труда социальной защиты населения Республики Казахстан от 1 декабря 2005 года № 306-п "Типовых Правил социального обслуживания в государственных медико-социальных учреждениях и негосударственных медико-социальных организациях для престарелых и инвалидов общего типа" и "Типовых Правил социального обслуживания в государственных медико-социальных учреждениях и негосударственных медико-социальных организациях для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата".

4. Мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу бойынша мемлекеттік қызметті аудандар мен Тараз қаласы әкімияттарының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (әрі қарай бөлімдер) осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес көрсетеді.
5. Аяқтау нысаны: мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге жолдау.
6. Мемлекеттік қызмет 1, 2 топ мүгедектеріне, денсаулығы бойынша тұрақты күтімді қажет ететін қарттарға, мүгедек балаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) қажетті құжаттарды тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: 10 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге кететін ең ұзақ уақыт: 30 минут;
3) хабарлама алған кезде кезек күтуге кететін ең ұзақ уақыт: 10 минут.
8. Жолдама беру қызметі тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы ақпарат толық ақпарат ақпараттың ресми көздерінде орналасады: облыстық "Ақ жол" және "Знамя труда" газеттерінде, сондай-ақ бөлімдердің күту залдарында орналасқан стенділерде, сондай-ақ sobes.zhambyl.kz веб-сайтында.
10. Бөлімдердің жұмыс кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген түрде қызмет көрсетусіз.
11. Қызмет көрсетілетін орынның шарттары:
Күту залы мен құжаттарды қабылдайтын және консультативтік қызмет көрсететін бөлімдердің тиісті кабинеттерінде барлық қажетті жағдайлар жасалған. Күту және тиісті құжаттарды дайындау үшін дене қозғалысы мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар жасалған. Қажетті құжаттарды толтыруға қажетті үлгілер, ақпараттық стенділер бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар мен талаптардың тізбесі:
1) Белгіленген үлгідегі өтініш;
2) Өтініш иесінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) Салық төлеушінің тіркеу номері берілгендігі туралы куәлік;
4) Әлеуметтік жеке коды берілгендігі туралы куәлік;
5) Белгіленген үлгідегі медициналық карта;
6) Амбулаторлық карта көшірмесі;
7) зейнеткерлік куәлігі (зейнет жасындағы адамдарға);
8) мүгедектің, Ұлы Отан соғысына қатысушының және оларға теңестірілгендердің мәртебесін куәландыратын куәлік (мүгедектер, ҰОС қатысушылары мен оларға теңестірілгендер үшін);
Мүгедектер үшін қосымша.

4. Государственную услугу по оформлению документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях предоставляют отделы занятости и социальных программ акиматов районов и города Тараз (далее отделы) согласно приложению N 1 к настоящему Стандарту.
5. Форма завершения: направление на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях.
6. Государственная услуга оказывается инвалидам 1, 2 группы, престарелым, нуждающимся по состоянию здоровья в постоянном уходе, детям-инвалидам.
7. Срок оказания государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документа: 10 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении извещения: 10 минут.
8. Справки по выдаче справок безработным выдаются бесплатно.
9. Полная информация о порядке государственной услуги располагается в официальных источниках информации: в областных газетах "Ак жол" и "Знамя труда", а также на стендах, размещенных в залах отделов, а также на веб-сайте: sobes.zhambyl.kz.
10. График работы отделов: ежедневно с 9:00 до 18:00 часов, кроме субботы и воскресенья, обеденный перерыв с 13:00 до 14:00 часов, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Условия места предоставления услуги:
В залах ожидания и в соответствующих кабинетах отделов, осуществляющих прием документов и предоставление консультативных услуг, созданы все необходимые условия. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
Сноска. Подпункт 1) пункта 7 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 .
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень документов и требований, необходимых для получения государственной услуги:
1) Заявление установленной формы;
2) Копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
3) Свидетельство о присвоении регистрационного номера налогоплательщика;
4) Свидетельство о социальном индивидуальном коде;
5) Медицинская карта установленной формы;
6) Выписка из амбулаторной карты;
7) Пенсионное удостоверение (лиц пенсионного возраста);
8) Удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой отечественной войны и лиц, приравненных к ним (для инвалидов, участников Великой отечественной войны и лиц, приравненных к ним);
Для инвалидов дополнительно:

9) мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі;
10) мүгедектің жеке оңалту бағдарламасының көшірмесі;
Мүгедек балалар үшін:
1) Баланың ата-анасының (заңды өкілдерінің) белгіленген үлгідегі өтініші;
2) Уәкілетті орган жолдамасы (мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсету үшін);
3) Туу туралы куәлігі немесе жеке куәлігі;
4) Салық төлеушінің тіркеу номері берілгендігі туралы куәлік;
5) Әлеуметтік жеке коды берілгендігі туралы куәлік;
6) мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі;
7) Белгіленген үлгідегі медициналық карта;
8) Психологиялық-медико-педогогикалық консультацияның қорытындысы;
9) Амбулаторлық карта көшірмесі;
10) Мүгедектің жеке оңалту бағдарламасының көшірмесі.
13. Құжаттардың нысаны бөлімдерде беріледі.
14. Құжаттар бөлімдердің тиісті кабинеттеріне тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат болып өтініш бланкісінен алынған қабылдау мерзімі мен құжатты қабылдаған жауапты адамның тегі көрсетілген түбіршек табылады.
16. Жолдама беру бөлімдерде осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген мекен-жайлар мен жауапты тұлғалардың кабинеттерінің нөмірлері бойынша алушының өзінің баруы арқылы жүзеге асырылады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту үшін мүгедектікті алып тастау негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын қағидаттары:
1) сыпайылық;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат;
3) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
4) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы үлгі стандарттың N 2 қосымшасына сәйкес көрсетілген сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымды дайындауға жәрдем көрсететін мемлекеттік орган болып осы Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес аудандар мен Тараз қаласының әкімияттары табылады.

9) Копия выписки из справки об инвалидности;
10) Копия выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида.
Для детей-инвалидов:
1) Заявление родителей (законных представителей) ребенка установленной формы;
2) Направление уполномоченного органа (для приема на социальное обслуживание в государственные медико-социальные учреждения);
3) Свидетельство о рождении или удостоверение личности;
4) Свидетельство о присвоении регистрационного номера налогоплательщика;
5) Свидетельство о присвоении социального индивидуального кода;
6) Копия выписки из справки об инвалидности;
7) Медицинская карта установленной формы;
8) Заключение психолого-медико-педагогической консультации;
9) Выписка из амбулаторной карты;
10) Копия выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида.
13. Формы документов выдаются в отделах.
14. Документы сдаются в соответствующих кабинетах отделов.
15. Документом, подтверждающим сдачу всех необходимых документов для получения государственной услуги, является корешок от бланка заявления с указанием даты приема и фамилии ответственного лица, принявшего документы.
16. Выдача направления осуществляется при личном посещении в отделах по адресам и номерам кабинетов ответственных лиц согласно приложения N 1 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для приостановления государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является снятие инвалидности.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуются отделы по отношению к потребителю услуг:
1) вежливость;
2) исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
4) обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением N 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Государственными органами, разъясняющими порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывающих содействие в подготовке жалобы, являются акиматы соответствующих районов и города Тараз согласно приложению N 3 к настоящему Стандарту.

22. Шағым берілетін мемлекеттік Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес аудандар мен Тараз қаласының әкімияттары табылады.
23. Заңнамамен белгіленген тәртіпте тапсырылған шағымдар міндетті түрде қабылдануға, тіркеуге, есепке алуға және Қазақстан Республикасының Заңнамаларында көзделген тәртіп пен мерзімде қарауға жатады.
Берілген шағымға жауап алу орны мен мерзімін, оның қаралу барысын тиісті аудандар мен Тараз қаласы әкімияттарынан білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін бөлім басшыларының байланыс деректері (сайт, электронды пошта мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, телефоны) осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген.
Жоғары тұрған органдар:
1) осы Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес тиісті аудандар мен Тараз қаласы әкімияттары;
2) "Жамбыл облысы әкімиятының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі, Тараз қаласы, Қарахан көшесі, 1, телефон 459713
Күн сайын сағат 9-00-ден 19-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 15-00-ге дейін.
Электрондық пошта: taraz@enbek.kz.
Бастықтың қабылдау күндері: сейсенбі, бейсенбі, жұма сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Бастық орынбасарының қабылдау күндері: күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін.
25. Тұтынушыларға басқа қажетті ақпараттарды sobes.zhambyl.kz ресми сайтында табуға болады.
Стандарттың N 1 қосымша
Аудандар мен Тараз қаласы әкімияттарының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері байланыс деректері
Атауы
Меңгерушінің аты-жөні, жұмыс және қабылдау кестесі
Мекен жай, кабинетінің нөмірі
Байланы телефондар, электрондық пошта
1
"Тараз қаласы әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай ММ)
Сейдалина Қосайкүл Сатыбалдықызы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Тараз қаласы, Достоевский көшесі, 14 кабинеті N 201
8-7262-345124, 342879 sobes-taraz@mail.ru
2
"Байзақ ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Абдрахманова Бақыткүл Ешенкұлқызы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 112 кабинеті N 102
8-72637-21971, 22338 utzszn_baizak@topmail.kz
3
"Меркі ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Абылқасымов Шорман Төреханұлы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.

22. Государственными органами, куда подается жалоба, являются акиматы районов и города Тараз согласно приложению N 3 к настоящему Стандарту.
23. Жалобы, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Срок и место получения ответа на поданную жалобу, ход ее рассмотрения можно узнать в акиматах соответствующих районов и города Тараз.
6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, телефон) руководителей отделов, непосредственно оказывающих государственную услугу указаны в приложении N 1 к настоящему Стандарту.
Вышестоящие органы:
1) Акиматы соответствующих районов и города Тараз, данные которых указаны в приложении N 3 к настоящему Стандарту;
2) Государственное учреждение "Департамент занятости населения и социальных программ акимата Жамбылской области" город Тараз улица Карахана, 1, телефон 459713.
Ежедневно с 9:00 до 19:00 часов, обеденный перерыв: с 13:00 до 15:00 часов.
e-mail: taraz@enbek.kz.
Дни приема начальника: вторник, четверг, пятница с 9:00 до 18:00 часов.
Дни приема заместителя начальника: ежедневно с 9:00 до 18:00 часов.
25. Другая полезная информация для потребителя размещена на официальном сайте: sobes.zhambyl.kz.
Приложение N 1 к Стандарту
Контактные данные отделов занятости
и социальных программ районов и города Тараз
N
Наименование
Ф.И.О. руководителя, график работы и приема
Адрес, номер кабинета
Контактные телефоны и электронная почта
1
Государственное учреждение (далее ГУ) "Отдел занятости и социальных программ Акимата города Тараз"
Сейдалина Косайкуль Сатыбалдиевна График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
город Тараз, улица Достоевского, 14 кабинет N 201
8-7262-345124, 342879 sobes-taraz@mail.ru
2
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Байзакского района"
Абдрахманова Бахыткуль Ешенкуловна График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
село Сарыкемер улица Байзак батыра, 112 кабинет N 102
8-72637-21971, 22338 utzszn_baizak@topmail.kz
3
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Меркенского района"
Абылкасымов Шорман Тореханович График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.

Меркі ауылы, Исмаилов көшесі, 157 кабинеті N 104
8-72632-22551, 21666 mozsp@mail.kz
4
"Т.Рысқұлов ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Қосалов Шардарбек Амреқұлұлы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 83 2 қабат кабинеті N 204
8-72631-21281, 21644 TRS2008@ topmail.kz
5
"Қордай ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Қарамолдаева Баян Назкейқызы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Қордай ауылы, Белашов көшесі, 3 кабинеті N 105
8-72636-21281, 21249 utzsnkorday@mail.kz
6
"Шу ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Оңласын Мейірбек Қалмырзаұлы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Төле би ауылы, Балуан Шолақ көшесі 189 кабинеті N 104
8-72638-31096, 31637 shuozsp@ topmail.kz
7
"Талас ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Тұралиева Роза Тұралықызы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Қаратау қаласы, Қонаев көшесі, 26 кабинеті N 106
8-72644-61306, 61522 otzsp_karatau@mail.ru
8
"Сарысу ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Усембаев Болат Базарбайұлы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Жанатас қаласы, Жібек жолы көшесі, 53 кабинеті N 102
8-72634-62806, 61680 dkz@mail.kz
9
"Жуалы ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Құрмашев Кәрібай, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.

село Мерке, улица Исмаилова, 157 кабинет N 104
8-72632-22551, 21666 mozsp@mail.kz
4
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Т.Рыскуловского района"
Косалов Шардарбек Амрекулович График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
село Кулан, улица Жибек жолы, 83 кабинет N 204
8-72631-21281, 21644 TRS2008@ topmail.kz
5
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Кордайского района"
Карамолдаева Баян Назкеевна График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
село Кордай, улица Белашова, 3
кабинет N 105
8-72636-21281, 21249 utzsnkorday@mail.kz
6
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Шуского района"
Онласын Мейрбек Калмырзаевич График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
село Толе би, улица Балуан Шолака, 189 кабинет N 104
8-72638-31096, 31637 shuozsp@ topmail.kz
7
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Таласского района"
Туралиева Роза Туралиевна График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
город Каратау, улица Конаева, 26 кабинет N 106
8-72644-61306, 61522 otzsp_karatau@mail.ru
8
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Сарысуского района"
Усембаев Болат Базарбаевич График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
город Жанатас, улица Жибек жолы, 53 кабинет N 102
8-72634-62806, 61680 dkz@mail.kz
9
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Жуалынского района"
Курмашев Карибай График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.

Бауыржан Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 1 кабинеті N 105
8-72635-22276, 22150 juali_sobes@mail.ru
10
"Жамбыл ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Несіпбеков Нұрлан Құдербайұлы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Аса ауылы, Абай көшесі, 123 кабинеті N 201
8-72633-21756, 21182 asa_sobes@mail.ru
11
"Мойынқұм ауданының әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ

село Бауыржан Момышулы, улица Жамбыла,1 кабинет N 105
8-72635-22276, 22150
juali_sobes@mail.ru
10
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Жамбылского района"
Несипбеков Нурлан Кудербаевич График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
село Аса, улица Абая, 123 кабинет N 201
8-72633-21756, 21182 asa_sobes@mail.ru
11
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Акимата Мойынкумского района"

Даниярова Жақсыгүл Мырзабайқызы, жұмыс және қабылдау кестесі: күн сайын (демалыс күндерін қоспағанда) сағат 09 00- ден 18 00- ге, түскі үзіліс сағат 13 00- ден 14 00- ге.
Мойынқұм ауылы, Көшенов көшесі, 10 кабинеті N 103
8-72642-24721, 24893 ozsp_moinkum@ topmail.kz
Стандарттың N 2 қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

Даниярова Жаксыгуль Мырзабаевна График работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 09 00 до 18 00 часов, с перерывом на обед с 13 00 до 14 00 часов.
село Мойынкум, улица Кошенова,10 кабинет N 103
8-72642-24721,24893 ozsp_moinkum@ topmail.kz
Приложение N 2 к Стандарту
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году

5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
99
100
99
Стандарттың N 3 қосымша
Аудандар мен Тараз қаласының әкімияттарының байланыс деректері
Атауы
Мекен жай
Байланыс телефондар және сайт (электрондық пошта)
1
Тараз қаласы әкімияты
Тараз қаласы, Достық алаңы, 3
8-7262-454814 430846 www.gorakim.kz
2
Байзақ ауданының әкімияты
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 107
8-72637-21096 21582 baizak_akimat@mail.ru
3
Меркі ауданының әкімияты
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі, 169
8-72632-21689 21361 mozsp@mail.kz www.zhambul.kz
4
Тұрар Рысқұлов ауданының әкімияты
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75
8-72631-21600 22342 www.T-Ryckulov.kz
5
Қордай ауданының әкімияты
Қордай ауылы, Төле би көшесі, 106
8-72636-21240 21360 www.akimatkorday.kz
6
Шу ауданының әкімияты
Төле би ауылы, Төле би көшесі, 272
8-72638-32198 31955 www.zhambulshu.kz
7
Талас ауданының әкімияты
Қаратау қаласы, Достық алаңы, 1
8-72644-62407 60105 ekonomkaratau@mail.ru
8
Сарысу ауданының әкімияты
Жанатас қаласы, Бейбітшілік көшесі, 1
8-72634-61437 63281 www.sarysu.ku
9
Жуалы ауданының әкімияты
Бауыржан Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі 12
8-72635-21500 21573 www.new.zhualy.kz Jua_fin@tarnet.kz
10
Жамбыл ауданының әкімияты
Аса ауылы, Абай көшесі, 123
8-72633-22328 211535 www.zhambyl.kz marxraiy@mail.ru
11
Мойынқұм ауданының әкімияты
Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 147
8-72642-24155 24487 Moinkum_ akimat@mail.ru
Жамбыл облысы әкімиятының
2008 жылғы 25 сәуір N 121
қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты Мүгедектер үйінде, оның ішінде бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу 1. Жалпы ережелер
1. Аталған стандарт бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға үйінде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 21 бабының 1 тармағының 3) тармақшасы және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушы 2005 жылғы 1 желтоқсандағы N 306-п "Үйде әлеуметтік қызмет көрсетудің Үлгілік Ережесі" бұйрығының негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті аудандық әкімияттар, аудандық маңыздағы қала әкімдері ұсынады. Бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға үйінде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды рәсімдеуді жүзеге асыратын жұмысшы орган болып аудан әкімияттарының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері  және аудандық маңыздағы қала әкімдері (әрі қарай бөлімдер) осы Стандарттың N 1 және N 3 қосымшаларына сәйкес көрсетеді.

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей удовлетворенных вежливостью персонала
99
100
99
Приложение N 3 к Стандарту
Контактные данные акиматов районов и города Тараз
N
Наименование
адрес
Контактные телефоны и сайт (электронная почта)
1
Акимат города Тараз
город Тараз, площадь Достык, 3
8-7262-454814, 430846 www.gorakim.kz
2
Акимат Байзакского района
село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 107
8-72637-21096, 21582 baizak_akimat@mail.ru
3
Акимат Меркенского района
село Мерке, улица Смайлова, 169
8-72632-21689, 21361
mozsp@mail.kz
www.zhambul.kz
4
Акимат Турар Рыскуловского района
село Кулан, улица Жибек жолы, 75
8-72631-21600, 22342 www.T-Ryckulov.kz
5
Акимат Кордайского района
село Кордай, Толе би, 106
8-72636-21240, 21360 www.akimatkorday.kz
6
Акимат Шуского района
село Толе би, улица Толе би, 272
8-72638-32198, 31955
www.zhambulshu.kz
7
Акимат Талаского района
город Каратау, площадь Достык,1
8-72644-62407, 60105 ekonomkaratau@mail.ru
8
Акимат Сарысуского района
город Жанатас, улица Бейбитшилик
8-72634-61437, 63281 www.sarysu.kz
9
Акимат Жуалынского района
село Бауыржан Момышулы, улица Жамбыла, 12
8-72635-21500, 21573  www.new.zhualy.kz Jua_fin@tarnet.kz
10
Акимат Жамбылского района
село Аса, улица Абая, 123
8-72633-22328, 211535
www.zhambyl.kz marxraiy@mail.ru
11
Акимат Мойынкумского района
село Мойынкум, улица Амангельды, 147
8-72642-24155, 24487
Moinkum_ akimat@mail.ru
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 25 апреля 2008 года N 121
Стандарт оказания государственной услуги Оформление документов на социальное обслуживание на дому,
в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем
уходе и помощи
Сноска. Стандарт с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 ;
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оформления документов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей- инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 ;
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", "Типовых Правил
социального обслуживания на дому", утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра труда социальной защиты населения Республики Казахстан от 1 декабря 2005 года N 306-п .
4. Государственная услуга предоставляется акиматами районов, акимами городов районного значения. Рабочими органами, осуществляющими оформление документов на социальное обслуживание на дому, в том числе для детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи, являются отделы занятости и социальных программ районов и акимы городов районного значения (далее Отделы) согласно приложениям № 1 и № 3 к настоящему Стандарту.

Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімиятының 2008.09.25 N 305 Қаулысымен.
5. Өтініш иесі алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқтау нысаны болып үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге қабылдау туралы хабарлама табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мүгедектерге, соның ішінде мүгедек балаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) қажетті құжаттарды тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: 10 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге кететін ең ұзақ уақыт: 30 минут;
3) хабарлама алған кезде кезек күтуге кететін ең ұзақ уақыт: 10 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы ақпарат толық ақпарат ақпараттың ресми көздерінде орналасады: облыстық "Ақ жол" және "Знамя труда" газеттерінде, сондай-ақ бөлімдердің күту залдарында орналасқан стенділерде, сондай-ақ sobes.zhambyl.kz веб-сайтында.
10. Бөлімдердің жұмыс кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген түрде қызмет көрсетусіз.
11. Қызмет көрсетілетін орынның шарттары:
Күту залы мен құжаттарды қабылдайтын және консультативтік қызмет көрсететін бөлімдердің тиісті кабинеттерінде барлық қажетті жағдайлар жасалған. Күту және тиісті құжаттарды дайындау үшін дене қозғалысы мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар жасалған. Қажетті құжаттарды толтыруға қажетті үлгілер, ақпараттық стенділер бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға үйінде әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу үшін жыл сайын мына құжаттарды тапсыру қажет:
1) белгіленген үлгідегі өтініш;
2) жеке куәлігі;
3) Тұрғылықты жерінен анықтама;
4) белгіленген үлгідегі медициналық карта;
5) белгіленген үлгідегі материалдық-тұрмыстық жағдайды зерттеу актісі;
6) зейнеткерлік куәлігі (зейнет жасындағы адамдарға);
7) мүгедектің, Ұлы Отан соғысына қатысушының және оларға теңестірілгендердің мәртебесін куәландыратын куәлік (мүгедектер, Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен оларға теңестірілгендер үшін).
Мүгедектер үшін бұларға қоса:
8) мүгедектігі туралы анықтамадан өзінді көшірме;
9) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзінді көшірме.
Мүгедек балалар үшін:
1) белгіленген үлгідегі өтініш;
2) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның бөгде адамның күтіміне мұқтаждығы туралы қорытындысы;
3) белгіленген үлгідегі медициналық карта;
4) медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтамасы (мүгедектігі туралы);

Сноска. Пункт 4 в редакции, постановления акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 .
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги, которую получит заявитель, является уведомление о приеме на социальное обслуживание на дому.
6. Государственная услуга оказывается инвалидам, в том числе детям- инвалидам.
7. Срок оказания государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документа: 10 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении извещения: 10 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке государственной услуги располагается в официальных источниках информации: в областных газетах "Ак жол" и "Знамя труда", а также на стендах, размещенных в залах отделов, а также на веб-сайте: sobes.zhambyl.kz.
10. График работы: ежедневно с 9:00 до 18:00 часов, кроме субботы и воскресенья, обеденный перерыв с 13:00 до 14:00 часов, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Условия места предоставления услуги:
В залах ожидания и в соответствующих кабинетах отделов, осуществляющих прием документов и предоставление консультативных услуг, созданы все необходимые условия. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для оформления социального обслуживание на дому, в том числе для детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи необходимо ежегодно предоставление следующих документов:
1) заявление установленной формы;
2) удостоверение личности;
3) справка с места жительства;
4) медицинская карта установленной формы;
5) акт обследования материально-бытовых условий установленной формы;
6) пенсионное удостоверение (для лиц пенсионного возраста);
7) удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой отечественной войны и лиц, приравненных к ним (для инвалидов, участников Великой отечественной войны и лиц, приравненных к ним);
Для инвалидов дополнительно:
8) копия выписки из справки об инвалидности;
9) копия выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида.
Для детей-инвалидов:
1) заявление установленной формы;
2) заключение психолого-медико-педагогической консультации о необходимости постороннего ухода;
3) медицинская карта установленной формы;
4) справка отдела медико-социальной экспертизы (об инвалидности);

5) белгіленген үлгідегі материалдық-тұрмыстың жағдайды зерттеу актісі, мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облысы әкімиятының 2008.09.25 N 305 Қаулысымен.
13. Қажетті құжаттардың нысаны бөлімдерде беріледі.
14. Құжаттар бөлімдердің тиісті кабинеттеріне тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат болып өтініш бланкісінен алынған қабылдау мерзімі мен құжатты қабылдаған жауапты адамның тегі көрсетілген түбіршек табылады.
16. Мемлекеттік қызмет тағайындау бойынша қабылданған шешім туралы хабарлама алушының өзінің баруы арқылы бөлімдердің тиісті кабинеттерінде беріледі немесе поштамен жіберіледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту үшін мүгедектікті алып тастау негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын қағидаттары:
1) сыпайылық;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат;
3) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
4) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың N 2 қосымшасына сәйкес көрсетілетін сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымды дайындауға жәрдем көрсететін мемлекеттік орган болып осы Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес аудандар мен Тараз қаласының әкімияттары табылады.
22. Шағым берілетін мемлекеттік орган болып осы Стандарттың  N 3 қосымшасына сәйкес аудандар мен Тараз қаласының әкімияттары табылады.
23. Заңнамамен белгіленген тәртіпте тапсырылған шағымдар міндетті түрде қабылдануға, тіркеуге, есепке алуға және Қазақстан Республикасының Заңнамаларында көзделген тәртіп пен мерзімде қарауға жатады.
Берілген шағымға жауап алу орны мен мерзімін, оның қаралу барысын тиісті аудандар мен Тараз қаласы әкімияттарынан білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін бөлім басшыларының байланыс деректері (сайт, электрондық пошта мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, телефоны) осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген.
Жоғары тұрған органдар:

5) акт обследования материально-бытовых условий выписки из справки об инвалидности установленной формы.
Сноска. Пункт 12 с измененими, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 .
13. Формы необходимых документов выдаются в отделах.
14. Документы сдаются в соответствующих кабинетах отделов.
15. Документом, подтверждающим сдачу всех необходимые документы для получения государственной услуги, является корешок от бланка заявления с указанием даты приема и фамилии ответственного лица, принявшего документы.
16. Выдача уведомления осуществляется при личном посещении в отделах согласно приложению N 1 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для приостановления государственной услуги или отказе в предоставлении государственной услуги является снятие инвалидности.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуются отделы по отношению к потребителю услуг:
1) вежливость;
2) исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
4) обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением N 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Государственными органами, разъясняющими порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывающих содействие в подготовке жалобы, являются акиматы соответствующих районов и города Тараз согласно приложению N 3 к настоящему Стандарту.
22. Государственными органами, куда подается жалоба, являются акиматы районов и города Тараз согласно приложению N 3 к настоящему Стандарту.
23. Жалобы, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Срок и место получения ответа на поданную жалобу, ход ее рассмотрения можно узнать в акиматах соответствующих районов и города Тараз.
6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, телефон) руководителей отделов, непосредственно оказывающих государственную услугу указаны в приложении N 1 к настоящему Стандарту.
Вышестоящие органы:

8-72633-22328 211535 www.zhambyl.kz marxraiy@mail.ru
10
Мойынқұм ауданының әкімияты
Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 147
8-72642-24155 24487 Moinkum_ akimat@mail.ru
11
"Қаратау қаласының әкімиятының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қаратау қаласы Шаина көшесі, 47 2 қабат, 201 кабинет
8-72644-623-24, 6-26-47
12
"Жанатас қаласының әкімиятының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жанатас қаласы Бейбітшілік көшесі, 25, N 6 кабинет
8-72634-62828, 6-33-62
13
"Шу қаласының әкімиятының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шу қаласы Қонаев көшесі, 23, N 32 кабинет
8-72643-214-41

8-72633-22328, 211535 www.zhambyl.kz marxraiy@mail.ru
10
Акимат Мойынкумского района
село Мойынкум, улица Амангельды, 147
8-72642-24155, 24487 Moinkum_ akimat@mail.ru
11
Государственное учреждение "Аппарат Акима города Каратау"
город Каратау, улица Шаина, 47 2 этаж, кабинет N 201
8-72644-6-23-24, 6-26-47
12
Государственное учреждение "Аппарат Акима города Жанатас"
город Жанатас, улица Бейбитшилик,25 кабинет N 6
8-72634-6-28-88, 6-33-62
13
Государственное учреждение "Аппарат Акима города Шу"
город Шу, улица Конаева 23, кабинет N 32
8-72643-2-14-41