Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 20 мамырдағы N 156 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 24 маусымда 1700 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 70 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010.03.26 №   70 Қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын көтеру мақсатында Жамбыл облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Құмар Іргебайұлы Ақсақаловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                         А. Савченко
Облыс әкімиятының
2008 жылғы 20 мамырдағы
N 156 қаулысымен бекітілген
"Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы: Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру мемлекеттік қызмет көрсету.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының азаматтық кодексінің 23 24 баптары, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 13 бабының 3 тармағы, "Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы Заңының 114 бабы және "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті 2, 3 қосымшаларда көрсетілген Тараз қаласы мен аудандардың білім бөлімдері және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер Әкімдерінің аппараттары жүзеге асырады. Тараз қаласы мен аудандардың білім бөлімдері және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер Әкімдерінің аппараттары жүзеге асырады.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги
Постановление акимата Жамбылской области от 20 мая 2008 года N 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 июня 2008 года за номером 1700. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 70
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26.03.2010 № 70.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 558 "Об утверждении типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Аксакалова Кумара Иргебаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима области                         А. Савченко
Утверждено
постановлением
областного акимата
от 20 мая 2008 года N 156
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена
или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям". 1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основания статей 23 , 24 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", Постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу оказывают отделы образования районов и города Тараз и аппараты Акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов указанные в приложениях 2 , 3.

5. Мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны болып тұтынушыға берілетін кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері: 3 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 30 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасына және қол жетімділігіне қойылатын талаптар туралы ақпарат көзі ретінде мемлекеттік қызмет көрсету стандарты облыстық "Ақ жол", "Знамя труда" газеттерінде жарияланған және Жамбыл облысы әкімиятының ресми сайтында: www.zhambyl.kz, сонымен қатар, қызмет көрсетілетін орындарда жайғастырылған стендтерде орналастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі, жексенбі және мерекелік күндерден басқа күн сайын сағат 9.00-ден - 19.00-ге дейін көрсетіледі. Түскі үзіліс: сағат 13.00-15.00 дейін.
Қабылдау алдын-ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүргізіледі.
11. Азаматтарды қабылдау бөлмесі қызметті тұтынушылармен жұмыс жасауға ыңғайландырылған, өртке қарсы қауіпсіздік қамтамасыз етілген, құжаттарды толтыру үшін орындары, қажетті құжаттар тізімі және оларды толтыру үлгілері ілінген стендтер бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізімі:
1) анықтама алу үшін өтініш (еркін нысанда);
2) кәмелетке толмағандардың келісім арызы;
3) заңды өкілінің жеке куәлігі (көшірмесі);
4) кәмелетке толмаған балалардың жеке куәлігі, (16 жасқа толғанда);
5) кәмелетке толмаған балалардың туу туралы куәлігі (көшірмесі);
6) заңды өкілдерінің неке туралы немесе ажырасу туралы куәліктері (көшірмесі);
7) тұрғын үйге меншіктік құқықты куәландыратын құжаттар.
13. Осы мемлекеттік қызмет үшін бланкілер қарастырылмаған.
14. Өтініш және басқа да қажетті құжаттар 2, 3 қосымшаларда көрсетілген, осы қызметті жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың жауапты мамандарына өткізіледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін, тұтынушының барлық қажетті құжаттарды өткізгендігін растайтын құжат талон, онда өтініш берушінің мемлекеттік қызметті алған күні көрсетіледі.

5. Формой завершения оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является выдача справки в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем всех необходимых документов: 3 дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: 30 минут.
8. Оказание государственной услуги бесплатное.
9. Стандарт оказания государственной услуги, как источник информации о требованиях к качеству и доступности оказания государственной услуги, опубликован в областных газетах "Знамя труда", "Ак жол" и размещен на официальном сайте акимата Жамбылской области: www.zhambyl.kz, а также установлен на стенде, расположенном по месту оказания государственной услуги.
10. Государственная услуга оказывается ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9.00 часов до 19.00 часов.
Перерыв на обед: с 13.00 до 15.00 часов.
Для получения государственной услуги предварительная запись и ускорение обслуживания не осуществляется.
11. Помещение для приема граждан приспособлено для работы с потребителями услуги, обеспечена противопожарная безопасность, имеются места для заполнения документов, стенд с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление на выдачу справки (в произвольной форме);
2) заявление согласие несовершеннолетних;
3) удостоверение личности законного представителя (копия);
4) удостоверение личности несовершеннолетних детей (при достижение 16 лет);
5) свидетельство о рождении несовершеннолетних детей (копии);
6) свидетельство о браке законных представителей или о расторжении брака (копия);
7) документы, удостоверяющие право собственности на жилье (копии).
13. Бланки по данной государственной услуге не предусматриваются.
14. Заявления и другие необходимые документы сдаются ответственным специалистам государственных органов осуществляющих данную государственную услугу указанные в приложениях 2 , 3.
15. Подтверждением того, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является талон, в котором содержится дата получения заявителем государственной услуги.

16. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі тұтынушы жеке өзі келген кезінде ұсынылады.
Көрсетілген қызметтің қорытынды нәтижесі 2, 3 қосымшаларда көрсетілген, осы қызметті жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың жауапты тұлғаларымен беріледі.
17. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартудың негізі болып, осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды толық ұсынбау табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Қызметті тұтынушыға қатысты жұмыс қағидаттары мыналар болып табылады: әдептілік, атқарылатын қызмет жөнінде қанық және толық ақпаратты ұсыну, тұтынушы құжаттарының мазмұны жөнінде ақпараттық қорғалуы мен құпиялығын қамтамасыз ету, белгіленген мерзімде тұтынушы алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 1 қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе басқа да субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қолжетімдік көрсеткіштерінің нысаналы маңызы жыл сайын арнайы құралған жұмыс тобымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Өкілетті лауазымды тұлғалардың іс-әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағымды дайындауға көмектесу 2, 3 қосымшаларда көрсетілген Тараз қаласы мен аудандардың білім бөлімдерінде және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер Әкімдерінің аппараттарында жүргізіледі.
22. Шағым "Жамбыл облысы Әкімиятының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының атына беріледі, мекен жайы: Тараз қаласы, Бектұрғанов көшесі N 6.
Сонымен қатар, шағым 2, 3, 4 қосымшаларда көрсетілген Тараз қаласы мен аудан Әкімдерінің аппараттарына, білім бөлімдеріне және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер Әкімдерінің аппараттарына беріледі.
23. Келіп түскен шағымдарды қабылдағандығы, күні, уақыты, шағымды қабылдап алған тұлғаның аты жөні, тегі көрсетілген талондарды берумен расталады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеме басшыларының, олардың орынбасарларының және жоғары тұрған ұйымдардың байланыс мәліметтері:
1) "Жамбыл облысы Әкімиятының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы, жұмыс кестесі 9.00 ден 18.00 дейін, азаматтарды қабылдау күні: 15.00 ден 18.00 дейін жұма күні, мекен жайы: Тараз қаласы, Бектұрғанов көшесі N 6, телефон: 431552;
2) "Жамбыл облысы Әкімиятының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, жұмыс кестесі 9.00 ден 18.00 дейін, азаматтарды қабылдау күні: 15.00 ден 18.00 дейін сәрсенбі күні, мекен жайы: Тараз қаласы, Бектұрғанов көшесі N 6, телефон 457022;

16. Результат оказания государственной услуги предоставляется в процессе личного посещения потребителя.
Конечный результат оказания услуги выдается ответственными лицами государственных органов оказывающих данную услугу указанные в приложениях 2 , 3.
17. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является предоставление неполного пакета необходимых документов указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
18. Принципами работы по отношению к потребителю услуги являются: вежливость, предоставления исчерпывающей и полной информации об оказываемой государственной услуге, обеспечение защиты и конфеденциальности информации о содержании документов потребителей, обеспечения сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 1 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказание содействия в подготовке жалобы производится в отделах образования районов и города Тараз и в аппаратах Акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов указанные в приложениях 2 , 3.
22. Жалоба подается на имя начальника государственного учреждения "Управление образования Акимата Жамбылской области" по адресу: город Тараз, улица Бектурганова N 6.
А также, жалоба подается в аппараты Акимов, отделы образования районов и города Тараз, а также в аппараты Акимов поселков, аулов (села), аульных (сельского) округов указанные в приложениях 2 , 3, 4.
23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона, предусматривающего указания даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу.
6. Контактная информация
24. Контактные данные руководителя государственного учреждения, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации:
1) Начальник государственного учреждения "Управление образования акимата Жамбылской области", график работы с 9.00 до 18.00 часов, приемный день граждан: пятница с 15.00 до 18.00 часов, адрес: город Тараз, улица Бектурганова N 6 телефон: 431552;
2) Заместитель начальника государственного учреждения "Управление образования акимата Жамбылской области" график работы с 9.00 до 18.00 часов, приемный день граждан: среда с 15.00 до 18.00 часов, адрес: город Тараз, улица Бектурганова N 6, телефон 457022.

20-6-45, 20-4-95
2.
"Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Бурыл ауылы, 9 май көшесі, 13
24-6-42, 24-2-78
3.
"Байзақ ауданы Диқан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Диқан ауылы, Ленин көшесі, 7
33-1-22
4.
"Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Жетібай ауылы, Жамбыл көшесі, 10
2-23-85
5.
"Байзақ ауданы Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Көкбастау ауылы, Аубакирова көшесі, 76
2-26-80, 37-4-43
6.
"Байзақ ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Мадимар ауылы, Сейдалиева көшесі, 1
35-5-02
7.
"Байзақ ауданы Көптерек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Кеңес ауылы, Үштөбе көшесі, 11
2-23-81
8.
"Байзақ ауданы Көктал ауылы әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Көктал ауылы, Молдағұлова көшесі, 11а
24-14-4
9.
"Байзақ ауданы Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Талас ауылы, Жеңістің 40 жылдығы көшесі,  18
25-4-47
10.
"Байзақ ауданы Қызыл жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Қызыл жұлдыз ауылы, Тортаев көшесі, 64
3-20-00
11.
"Байзақ ауданы Мырзатай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Мырзатай ауылы, Центральная көшесі, 8
35-5-67
12.
"Байзақ ауданы Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Абай ауылы, Жамбыл көшесі, 4
31-6-48
13.
"Байзақ ауданы Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 99
2-11-8, 2-10-67
14.
"Байзақ ауданы Суханбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Жақаш ауылы, Жақаш Мамырұлы көшесі, 19
44-2-24
15.
"Байзақ ауданы Темірбек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Тегістік ауылы, Школьная көшесі, 2
2-22-39
16.
"Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі" ММ
Байзақ ауданы, Түймекент ауылы, Қонаев көшесі, нөмірсіз
29-6-47
17.
"Байзақ ауданы Үлгілі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Байзақ ауданы, Үлгілі ауылы, Сары-өзек көшесі, 9
26-3-38
Жамбыл ауданы
18.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Түгелбай көшесі, 5
2-13-45, 2-17-88
19.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айшабибі селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Айшабибі ауылы, Жібек жолы көшесі, 118
2-73-45, 2-73-12
20.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылы әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Ақбұлым ауылы, Дербес Болыс көшесі, 52

20-6-4520-4-95
2.
ГУ "Аппарат Акима Бурылского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Бурыл, улица, 9 Мая, 13
24-6-4224-2-78
3.
ГУ "Аппарат Акима Диханского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Дихан, улица Ленина, 7
33-1-22
4.
ГУ "Аппарат Акима Жалгызтюбинского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Жетибай, улица Жамбыла, 10
2-23-85
5.
ГУ "Аппарат Акима Жанатурмысского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Кокбастау, улица Аубакирова, 76
2-26-8037-4-43
6.
ГУ "Аппарат Акима Ынтымакского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Мадимар, улица Сейдалиева, 1
35-5-02
7.
ГУ "Аппарат Акима села Коптерек Байзакского района"
Байзакский район, село Кенес, улица Уштобе, 11
2-23-81
8.
ГУ "Аппарат Акима села Коктал Байзакского района"
Байзаксий район, село Коктал, улица Молдагулова, 11а
24-14-4
9.
ГУ "Аппарат Акима Костюбинского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Талас, улица 40 лет Победы, 18
25-4-47
10.
ГУ "Аппарат Акима Кызыл жулдызского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Кызыл жулдыз, улица Тортаева, 64
3-20-00
11.
ГУ "Аппарат Акима Мырзатайского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Мырзатай, улица Центральная, 5
35-5-67
12.
ГУ "Аппарат Акима Сазтерекского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, селе Абай, улица Жамбыла, 4
31-6-48
13.
ГУ "Аппарат Акима Сарыкемерского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 99
2-11-822-10-67
14.
ГУ "Аппарат Акима Сауханбаевского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Жакаш, улица Жакаш Мамырулы, 19
44-2-24
15.
ГУ "Аппарат Акима Темирбекского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Тегистик, улица Школьная, 2
2-22-39
16.
ГУ "Аппарат Акима Туймекентского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Туймекент, улица Конаева, б/н
29-6-47
17.
ГУ "Аппарат Акима Ульгулинского сельского округа Байзакского района"
Байзакский район, село Ульгули, улица Сары-Озек, 9
26-3-38
Жамбылский район
18.
ГУ "Аппарат Акима Асинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Аса, улица Тугелбаева, 5
2-13-45
2-17-88
19.
ГУ "Аппарат Акима Айшабибинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Айшабиби, улица Жибек жолы, 118
2-73-452-73-12
20.
ГУ "Аппарат Акима аула Акбулым Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, аул Акбулум, улица Дербес Болыса, 52

3-65-25
21.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Ақбастау ауылы, Абай көшесі, 82
2-15-12
22.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бесағаш селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Бесағаш ауылы, Бейбітшілік көшесі, 4
3-25-35, 3-20-35
23.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Гродиково селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Гродеково ауылы, Мира көшесі, 88
3-13-77, 3-13-50
24.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Ерназар ауылы, Абдыхайым көшесі, 46
2-35-27
25.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Шайқорық ауылы, Жеңістің 40 жылдық атындағы көшесі, 10
3-70-68
26.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Көлқайнар селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Тастөбе ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, 6
2-33-22, 2-34-07
27.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Пригородное ауылы, Ленин көшесі, 12
46-90-30, 46-90-35
28.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Қаракемер ауылы, Б. Сабаев көшесі, 13
2-12-95, 2-45-18
29.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Қызылқайнар ауылы, Бәйдібек ата көшесі, 20
3-43-17
30.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Бектөбе ауылы, Жамбыл көшесі, 136
2-55-22, 2-55-38
31.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Құмшағал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Құмшағал ауылы, А. Байтұрсынов көшесі, 1
3-47-00
32.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Өрнек селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Өрнек ауылы, Ә. Бекбенбет көшесі, 44
2-52-72
33.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Пионер ауылы, Ислам ағай көшесі, 49
2-31-69
34.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Полатқосшы селолық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Жалпақ төбе ауылы, Юнчи көшесі, 3
3-33-17, 3-32-13
Жуалы ауданы
35.
"Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қайрат ауылы, Абай көшесі, 1 aksaiakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-32-78
36.
"Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Бәйтерек ауылы, Набережная көшесі, 1 aktobeakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-63-90
37.
"Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Б. Момышұлы ауылы, Рысбек батыр көшесі, 5 momishuliakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-12-51
38.
"Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қарабастау ауылы, Жамбыл көшесі, 8 bilikulakimat@topmail.kz
8-726-40, 2-82-60
39.
"Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Көлтоған ауылы, Қонаев көшесі, 38 boraldaiakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-92-85
40.
"Жуалы ауданы Бурнооктябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Нұрлыкент ауылы, Мир көшесі, 101 burnooktjabrakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-52-19
41.
"Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Кәріқорған ауылы, Қожаназаров көшесі jetitobeakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-72-21
42.
"Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Күреңбел ауылы, Қарабастау көшесі, 56 kurenbelakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-51-37
43.
"Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Теріс ауылы, Тәліп көшесі kokbastauakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-91-30
44.
"Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қарасаз ауылы, Гагарин көшесі, 2 karasasakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-44-42
45.
"Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қошқарата ауылы, Б. Үсенов көшесі, 34 koshkarataakimat@topmail.kz
8-726-40, 2-41-17
46.
"Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Қызыларық ауылы, Т. Тастандиев көшесі kizilarikakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-62-01
47.
"Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Көлбастау ауылы, Абай көшесі, 3 minbulakakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-34-03
48.
"Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Тоғызтарау ауылы, Жамбыл көшесі, 5 togiztarauakimat@topmail.kz
8-726-40, 2-82-16
49.
"Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Шақапақата ауылы, Пахомов көшесі shakpakakimat@topmail.kz
8-726-35, 2-43-35
Қордай ауданы
50.
"Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жибек жолы көшесі, 278

3-65-25
21.
ГУ "Аппарат Акима Акбастауского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Акбастау, улица Абая, 82
2-15-12
22.
ГУ "Аппарат Акима Бесагашского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Бесагаш, улица Бейбитшилик, 4
3-25-353-20-35
23.
ГУ "Аппарат Акима Гродиковского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Гродеково, улица Мира, 88
3-13-773-13-50
24.
ГУ "Аппарат Акима Ерназарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Ерназар, улица Абдыхайыма, 46
2-35-27
25.
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Чайкурук, улица имени 40 лет Победы, 10
3-70-68
26.
ГУ "Аппарат Акима Колькайнарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Тастобе, улица  Т. Рыскулова, 6
2-33-222-34-07
27.
ГУ "Аппарат Акима Каройского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Пригородное, улица Ленина, 12
46-90-30
46-90-35
28.
ГУ "Аппарат Акима Каракемерского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Каракемер ауылы, улица Б. Сабаева, 13
2-12-952-45-18
29.
ГУ "Аппарат Акима Кызылкайнарского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Кызылкайнар ауылы, улица Байдибек ата, 20
3-43-17
30.
ГУ "Аппарат Акима Каратюбинского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Бектобе, улица Жамбыла, 136
2-55-222-55-38
31.
ГУ "Аппарат Акима Кумшагалского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Кумшагал, улица А. Байтурсынова, 1
3-47-00
32.
ГУ "Аппарат Акима Орнекского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Орнек, улица А. Бекбенбета, 44
2-52-72
33.
ГУ "Аппарат Акима Пионерского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Пионер, улица Ислам ага, 49
2-31-69
34.
ГУ "Аппарт Акима Полаткощиннского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Жалпак тобе, улица Юнчи, 3
3-33-173-32-13
Жуалынский район
35.
ГУ "Аппарат Акима Аксайского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Кайрат, улица Абая, 1 aksaiakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-32-78
36.
ГУ "Аппарат Акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Байтерек, улица Набережная, 1 aktobeakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-63-90
37.
ГУ "Аппарат Акима села Б.Момышулы Жуалынского района"
Жуалынский район, село Б. Момышулы, улица Рысбек батыра, 5 momishuliakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-12-51
38.
ГУ "Аппарат Акима Биликольского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Карабастау, улица Жамбыла, 8 bilikulakimat@topmail.kz
8/72640/ 2-82-60
39.
ГУ "Аппарат Акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Колтоган, улица Конаева, 38 boraldaiakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-92-85
40.
ГУ "Аппарат Акима Бурнооктябрьского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Нурлыкент, улица Мира, 101 burnooktjabrakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-52-19
41.
ГУ "Аппарат Акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Карикорган, улица Кожаназарова, jetitobeakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-72-21
42.
ГУ "Аппарат Акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Куренбель, улица Карабастау, 56 kurenbelakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-51-37
43.
ГУ "Аппарат Акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Терс, улица Талип, kokbastauakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-91-30
44.
ГУ "Аппарат Акима Карасазского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Карасаз, улица Гагарина, 2 karasasakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-44-42
45.
ГУ "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Кошкарата, улица Б. Усенова, 34 koshkarataakimat@topmail.kz
8/72640/ 2-41-17
46.
ГУ "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Кызыларык, улица Т. Тастандиева, kizilarikakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-62-01
47.
ГУ "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Колбастау, улица Абая, 3 minbulakakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-34-03
48.
ГУ "Аппарат акима Тогызтарауского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Тогызтарау, улица Жамбыла, 5 togiztarauakimat@topmail.kz
8/72640/ 2-82-16
49.
ГУ "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района"
Жуалынский район, село Шакапаката, улица Пахомова, shakpakakimat@topmail.kz
8/72635/ 2-43-35
Кордайский район
50.
ГУ "Аппарат Акима Кордайского сельского округа Кордайского района"
Кордайский район, село Кордай, улица Жибек жолы, 278

2-15-00, 2-14-41, 4-50-65, 4-28-61
51.
"Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Сарыбұлақ ауылы, Целинная көшесі, 1
2-55-26, 2-56-80
52.
"Қордай ауданы Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қақпатас ауылы, Қонаев көшесі, 25
2-31-98
53.
"Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Бетқайнар ауылы, Қазақстан көшесі, 72
54.
"Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Жамбыл ауылы, Центральная көшесі, 3
2-82-39
55.
"Қордай ауданы Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Степной ауылы, Школьная көшесі, 10
2-83-67
56.
"Қордай ауданы Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қасық ауылы, Домалақ ана көшесі, 72
2-41-85, 2-40-47
57.
"Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Ноғайбай ауылы, Момышұлы көшесі, 15
2-72-19
58.
"Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Алға ауылы, Алдабергенова көшесі, 95
3-61-09, 3-61-41
59.
"Қордай ауданы Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Кенен ауылы, Кенен көшесі, 15
7-83-98, 7-81-36
60.
"Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Отар ауылы, Вокзальная көшесі, 15
7-13-30, 7-13-35
61.
"Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Үлкен-Сұлутөр, Құттыққадамбаев көшесі, 50
3-55-19
62.
"Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қарасу ауылы, Ленин көшесі, 4
4-23-71
63.
"Қордай ауданы Ауқатты ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Ауқатты ауылы, Школьная көшесі, 3
872640, 28389
64.
"Қордай ауданы Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Масаншы ауылы, Ворошилова  көшесі, 14
3-23-76, 3-20-58, 3-20-41
65.
"Қордай ауданы Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қаракемер ауылы, Қонаев көшесі, 4
3-38-49, 3-37-41
66.
"Қордай ауданы Сортобе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Сортобе ауылы, Ленин көшесі, 182
3-10-24, 3-10-13
67.
"Қордай ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қарасай ауылы, Школьная көшесі, 3
3-44-21
68.
"Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Сұлутөр ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз
3-33-18
Меркі ауданы
69.
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Андас батыр ауылы, Ә.Шотайұлы көшесі, 39

2-15-00,2-14-41, 4-50-65,4-28-61
51.
ГУ "Аппарат Акима Сарыбуласкского сельского округа Кордайского района"
Кордайский район, село Сарыбұлақ, улица Целинная, 1
2-55-26,2-56-80
52.
ГУ "Аппарат Акима Какпатаского сельского округа Кордайского района"
Кордайский район, село Какпатас, улица Конаева, 25
2-31-98
53.
ГУ "Аппарат Акима Беткайнарского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Беткайнар, улица Казахстан, 72
2-51-23
54.
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Жамбыл, улица Центральная, 3
2-82-39
55.
ГУ "Аппарат Акима Степновского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Степное, улица, Школьная, 10
2-83-67
56.
ГУ "Аппарат Акима Касыкского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Касык, улица Домалак ана, 72
2-41-85,2-40-47
57.
ГУ "Аппарат Акима Ногайбайского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Ногайбай, улица Момышулы, 15
2-72-19
58.
ГУ "Аппарат Акима Алгинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Алга, улица Алдабергенова, 95
3-61-09,3-61-41
59.
ГУ "Аппарат Акима Кененского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Кенен, улица Кенен, 15
7-83-98,7-81-36
60.
ГУ "Аппарат Акима Отарского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Отар, улица Вокзальная, 15
7-13-30,7-13-35
61.
ГУ "Аппарат Акима Улкен-Сулуторского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Улкен-Сулутор, улица Куттыккадамбаева, 50
3-55-19
62.
ГУ "Аппарат Акима Карасусского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Карасу, улица Ленина, 4
4-23-71
63.
ГУ "Аппарат Акима Аухаттинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Аухатты, улица Школьная, 3
2-83-89
64.
ГУ "Аппарат Акима Масанчинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Масанчи, улица Ворошилова, 14
3-23-76,3-20-58,3-20-41
65.
ГУ "Аппарат Акима Каракемерского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Каракемер, улица Конаева, 4
3-38-49,3-37-41
66.
ГУ "Аппарат Акима Сортобинского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Сортобе, улица Ленина, 182
3-10-24,3-10-13
67.
ГУ "Аппарат Акима Карасайского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, аул имени Карасай батыра, улица Школьная, 3
3-44-21
68.
ГУ "Аппарат Акима Сулуторского аульного округа Кордайского района"
Кордайский район, село Сулутор, улица Жамбыла
3-33-18
Меркенский район
69.
ГУ "Аппарат акима сельского округа Андас батыр" Меркенского района"
Меркенский район, село Андас батыр, улица А. Шотайулы, 39

2-53-44, 2-51-64
70.
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Кеңес ауылы, Қ.Тайшыманов көшесі, 38
2-57-21
71.
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Жаңатоған ауылы, Құлбаев көшесі, 76
2-46-73, 2-46-37
72.
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Тәтті ауылы, Школьная көшесі, 1
2-65-99, 2-61-61
73.
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ақарал ауылы, Асубай көшесі, 56
2-41-25
74.
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ақтоған ауылы, Қосбармақов көшесі, 26
2-54-19
75.
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ойтал ауылы, Революция көшесі, 1
2-37-45
76.
"Меркі ауданы Ақермен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Ақермен ауылы, Төле би көшесі, 27
2-66-42
77.
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Меркі ауылы, Исмаилов көшесі, 169
2-14-71, 2-30-94
78.
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Сарымолдаев ауылы, Исмаилов көшесі, 390
2-17-08
79.
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Аспара ауылы, Аспаринская көшесі, 1
2-50-24, 2-50-25
80.
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Жамбыл ауылы, Исмаилов көшесі, 119
2-13-06, 2-79-37
81.
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Сұрат ауылы, Қалдыбай көшесі, 64
2-44-68, 2-44-69
82.
"Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Меркі ауданы, Рысқұлов ауылы, 60 лет СССР көшесі, 5/2
2-34-51
Мойынқұм ауданы
83.
"Мойынқұм ауданы Ұланбель ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, ауылы Ұланбел,  Сейфуллин  көшесі, 4
6-00-40
84.
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Карабөгет ауылы, Сейфуллин көшесі, 11
85.
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Кылышбай ауылы, Төлепбергенова көшесі, 15
2-63-75
86.
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Жамбыл ауылы, Динали  көшесі, 8
2-49-15
87.
"Мойынқұм ауданы Қызылту ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Қызылту ауылы, Шалабаева көшесі, 10
88.
"Мойынқұм ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Бірлік ауылы,  Исабекова көшесі, 57

2-53-44 2-51-64
70.
ГУ "Аппарат акима Кенесского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Кенес, улица К. Тайшыманова, 38
2-57-21
71.
ГУ "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Жанатоган, улица Кулбаева, 76
2-46-73 2-46-37
72.
ГУ "Аппарат акима Таттинского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Татти, улица Школьная, 1
2-65-99 2-61-61
73.
ГУ "Аппарат акима Акаралского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Акарал, улица Асубая, 56
2-41-25
74.
ГУ "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Актоган, улица Косбармакова, 26
2-54-19
75.
ГУ "Аппарат акима Ойталского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Ойтал, улица Революции, 1
2-37-45
76.
ГУ "Аппарат акима Акерменского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Акермен, улица Толе би, 27
2-66-42
77.
ГУ "Аппарат акима Меркенского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Мерке, улица Исмаилова, 169
2-14-71 2-30-94
78.
ГУ "Аппарат акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Сарымолдаева, улица Исмаилова, 390
2-17-08
79.
ГУ "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Аспара, улица Аспаринская, 1
2-50-24 2-50-25
80.
ГУ "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Жамбыл, улица Исмаилова, 119
2-13-06 2-79-37
81.
ГУ "Аппарат акима Суратского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Сурат, улица Калдыбая, 64
2-44-68 2-44-69
82.
ГУ "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа Меркенского района"
Меркенский район, село Рыскулов, улица 60 лет СССР, 5/2
2-34-51
Мойынкумский район
83.
ГУ "Аппарат Акима Уланбельского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Уланбел, улица Сейфуллина, 4
6-00-40
84.
ГУ "Аппарат Акима Карабугетского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Карабугет, улица Сейфуллина, 11
85.
ГУ "Аппарат Акима Кылышбайского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Кылышбай улица Толепбергенова, 15
2-63-75
86.
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Жамбыл, улица  Динали, 8
2-49-15
87.
ГУ "Аппарат Акима Кызылтауского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Кызылтау, улица Ы. Алтынсарина, 9
88.
ГУ "Аппарат Акима Берликского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Берлик, улица Исабекова, 57

2-32-81
89.
"Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Кеңес ауылы, Биназар көшесі, 49
2-35-21
90.
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Биназар ауылы, Аитишева көшесі, 6
2-31-87
91.
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Хантау ауылы, Ленин көшесі, 3
92.
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Мирный ауылы, Абылайхан көшесі, 7
93.
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Акбакай ауылы, Конаев көшесі, 1
94.
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Ақсүйек ауылы, көшесі, 1
95.
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Мыңарал ауылы, Садыкова көшесі, 14
36-0-30
96.
"Мойынқұм ауданы Мойынқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, А. Кошекова көшесі, 7
2-44-03
97.
"Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Шығанак ауылы, Победа көшесі, 5
2-75-25
98.
"Мойынқұм ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мойынқұм ауданы, Қызылтау ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, 9
2-41-42
Сарысу ауданы
99.
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Саудакент ауылы, Асанова көшесі, 7
2-11-33, 2-21-96
100.
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Жайылма ауылы, К.Донбай көшесі, 41
2-33-30, 2-10-68
101.
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, У.Сыздықбайұлы ауылы, Қабылұлы Расул көшесі, 6
6-19-55
102.
"Сарысу ауданы Жаңаталап ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Жаңаталап ауылы, Р.Сатенұлы көшесі, 1
2-16-19
103.
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Өндіріс ауылы, Ж.Жұмабекұлы көшесі, 19
2-14-04
104.
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Шығанак ауылы
2-93-14
105.
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Тоғызкент ауылы, Жамбыл көшесі, 20
2-43-25
106.
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Туркістан ауылы, Октябрге 50 жыл көшесі, 2
6-16-50
107.
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық аймақ әкімінің аппараты" ММ
Сарысу ауданы, Досбол ауылы, К. Жумадилова көшесі, 9
2-43-88
Т.Рысқұлов ауданы
108.
"Т.Рысқұлов ауданы Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы Жібек Жолы көшесі, 76

2-32-81
89.
ГУ "Аппарат Акима Кенесского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Кенес, улица Биназар, 49
2-35-21
90.
ГУ "Аппарат Акима Биназарского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, село Биназар, улица Аитишева, 6
2-31-87
91.
ГУ "Аппарат Акима Хантауского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Хантау, улица Ленина, 3
92.
ГУ "Аппарат Акима Мирнинского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Мирный, улица  Абылайхана, 7
93.
ГУ "Аппарат Акима Акбакайского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Акбакай, улица Конаева, 1
94.
ГУ "Аппарат Акима Аксуйекского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Аксуйек, улица Балхаш, 1
95.
ГУ "Аппарат Акима Мынаралского аульного округа Мойынкумского района"
Мойынкумский район, поселок Мынарал, улица Садыкова, 14
3-60-30
96.
ГУ "Аппарат Акима Мойынкумского сельского округа"
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица А. Кошекова, 7
2-44-03
97.
ГУ "Аппарат Акима Шыганакского поселкового округа"
Мойынкумский район, Поселок Шиганак, улица Победы, 5
2-75-25
98.
ГУ "Аппарат акима Кызылотауского сельского округа"
Мойынкумский район, село Кызылотау улица Шалабаева, 10
2-41-42
Сарысуский район
99.
ГУ "Аппарат акима Байкадамского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский район, село Саудакент,  улица Асанова, 7
2-11-33,2-21-96
100.
ГУ " Аппарат акима Жайилминского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Жайылма, улица К. Донбай, 41
2-33-30,2-10-68
101.
ГУ "Аппарат акима Жанаарыкского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село У. Сыздыкбайулы, улица Кабылулы Расул, 6
6-19-55
102.
ГУ "Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Жанаталап, улица Р. Сатенулы, улица, 1
2-16-19
103.
ГУ "Аппарат акима Игиликского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Ондирис, улица Ж. Жумабекулы, 19
2-14-04
104.
ГУ "Аппарат акима Камкалинского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Чиганак
2-93-14
105.
ГУ "Аппарат акима Тогызкентского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Тогызкент, улица Жамбыла, 20
2-43-25
106.
ГУ "Аппарат акима Туркистанского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Туркистан, улица 50 лет Октября, 2
6-16-50
107.
ГУ "Аппарат акима Досболского сельского округа Сарысуского района"
Сарысуский района, село Досбол, улица К. Жумадилова, 9
2-43-88
Т.Рыскуловский район
108.
ГУ "Аппарат акима Куланского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кулан, улица Жибек Жолы, 76

2-10-84
109.
"Т.Рысқұлов ауданы Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Луговой кенті С. Есимов көшесі, 56
2-41-03
110.
"Т.Рысқұлов ауданы Қарақыстақ ауылдық  округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Каменка  ауылы Жібек Жолы көшесі, 122
25-5-01
111.
"Т.Рысқұлов ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Абай ауылы, Сатпаев көшесі, 94
2-13-37
112.
"Т.Рысқұлов ауданы Жаңатұрмыс ауылдық  округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Жанатұрмыс ауылы, Қ.Сатпаев көшесі, 58
25-3-14
113.
"Т.Рысқұлов ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Сабденов ауылы, А. Молдағұлова  көшесі, 9/8
2-18-69
114.
"Т.Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Қорағаты ауылы, Төлеби көшесі, 15
28-3-45
115.
"Т.Рысқұлов ауданы Көкдөнен ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Көкдөнен ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 85
35-5-05
116.
"Т.Рысқұлов ауданы Новосел ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Юбелейное ауылы, Абай көшесі, 2/1
27-3-18
117.
"Т.Рысқұлов ауданы Көгершін ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Көгершін ауылы,  Амангелді көшесі, 28
26-4-99
118.
"Т.Рысқұлов ауданы Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Ақыртөбе ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 24
23-3-18
119.
"Т.Рысқұлов ауданы Тереңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Тереңөзек ауылы, Жібек Жолы көшесі, 23
23-3-56
120.
"Т.Рысқұлов ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Қайынды ауылы, Жорабек  көшесі, 18
23-3-55
121.
"Т.Рысқұлов ауданы өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Өрнек ауылы, Есіркеп көшесі, 12а
29-3-40
122.
"Т.Рысқұлов ауданы Құмарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Т.Рысқұлов ауданы, Құмарық ауылы, Жібек Жолы көшесі, 67
35-4-21
Талас ауданы
123.
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Ақкөл ауылы, Тоқтарбаев көшесі, 1
2-11-46
124.
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Аққұм ауылы, Қонаев көшесі, 9
35-5-38
125.
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Майтөбе ауылы
6-10-10
126.
"Талас ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Бостандық ауылы, Байжанов көшесі, 1
35-5-20, 35-5-62
127.
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Талас ауданы, Есейхан ауылы, А. Омаров көшесі, 5
35-5-40

2-10-84
109.
ГУ "Аппарат акима Луговского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Луговое, улица С. Есимова, 56
2-41-03
110.
ГУ "Аппарат акима Каракистакского сельского округа"
Т.Рыскуловский район, село Каменка, улица Жибек Жолы, 122
25-5-01
111.
ГУ "Аппарат акима Абайского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Абай, улица Сатпаева, 94
2-13-37
112.
ГУ "Аппарат акима Жанатурмыского сельского округа"
Т.Рыскуловский район, село Жанатурмыс, улица К. Сатпаева, 58
25-3-14
113.
ГУ "Аппарат акима Ленинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Р. Сабденов, улица А. Молдагуловой, 9/8
2-18-69
114.
ГУ "Аппарат акима Корагатинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Корагаты, улица Толе би, 15
28-3-45
115.
ГУ "Аппарат акима Кокдоненского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кокдонен, улица Ш. Уалиханова, 85
35-5-05
116.
ГУ "Аппарат акима Новосельского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Юбелейное, улица Абая, 2/1
27-3-18
117.
ГУ "Аппарат акима Когершинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Когершин, улица Амангельды, 28
26-4-99
118.
ГУ "Аппарат акима Акыртобинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Акыртобе, улица Т.Рыскулова, 24
23-3-18
119.
ГУ "Аппарат акима Теренозекского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Теренозек, улица Жибек Жолы, 23
23-3-56
120.
ГУ "Аппарат акима Кайндинского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кайынды, улица Жорабек, 18
23-3-55
121.
ГУ "Аппарат акима Орнекского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Орнек, улица Есиркеп, 12а
29-3-40
122.
ГУ "Аппарат акима Кумарыкского сельского округа Т.Рыскуловского района"
Т.Рыскуловский район, село Кумарык, улица Жибек Жолы, 67
35-4-21
Таласский район
123.
ГУ "Аппарат акима Аккольского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Аккол
2-11-46
124.
ГУ "Аппарат акима Аккумского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Аккум, улица Конаева, 9
35-5-38
125.
ГУ "Аппарат акима   Бериккаринского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Майтобе
6-25-82
126.
ГУ "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Таласского района"
Таласский район, село Бостандык, улица Байжанова, 1
35-5-20,35-5-62
127.
ГУ "Аппарат аким аула Каратау Таласского района"
Таласский район, село Есей би, улица А. Омарова, 5
35-5-40

153.
"Шу ауданы Жаңажол селолық округі әкімінің  аппараты" ММ
Шу ауданы, Жаңажол ауылы, Нүсіп Секеұлы көшесі, 75
4-45-53
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына 4 қосымша
Аудандардың және Тараз қаласының әкімі аппараттарының байланыс деректері
N р/н
Атауы
Мекен жайы, электронды поштасы
Телефон нөмірі
1.
"Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - ММ)
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы Байзақ батыр көшесі, 107 baizak_akimat@mail.ru
8 /72637/ 21096, 21582
2.
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 123 www.zhambyl.kz
8/72633/ 22328,  21153
3.
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің аппараты" ММ
Жуалы ауданы, Б.Момышулы ауылы, Жамбыл көшесі 12 Jua_fin@tarnet.kz
8/72635/ 21500, 21573
4.
"Қордай ауданы әкімінің аппараты" ММ
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Толе би көшесі, 106 www.akimatkorday.kz

153.
ГУ "Аппарат акима Жанажолского сельского округа Шуского района"
Шуский район, село Жанажол, улица Нусуп Секеулы, 75
4-45-53
Приложение 4
к стандарту оказания
государственной услуги
Контактные данные аппаратов акимов районов и города Тараз
№N п/п
Наименование
Адрес, электронная почта
Номер телефона
1.
Государственное учреждение (далее  ГУ) "Аппарат Акима Байзакского района"
Байакский район, село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 107 baizak_akimat@mail.ru
8/72637/
21096, 21582
2.
ГУ "Аппарат Акима Жамбылского района Жамбылской области"
Жамбылский район, село Аса, ул. Абая, 123 www.zhambyl.kz
8/72633/
222328, 21153
3.
ГУ "Аппарат Акима Жуалынского района Жамбылской области"
Жуалынский район, село, Б. Момышулы, улица Жамбылская, 12, Jua_fin@tarnet.kz
8/72635/
21500, 21573
4.
ГУ "Аппарат Акима Кордайского района"
Кордайский район, с. Кордай, ул. Толе би, 106, www.akimatkorday.kz