2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 13-4 шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 09 қаңтарда N 84 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 10-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1716 болып тіркелген) сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет, 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13 425 516 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 093 839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 154 571 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 922655 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 9 254 451 мың теңге;
2) шығындар - 13 722 278 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0  теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы - -297762 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 297762 мың теңге:
қарыздарды түсімі - 652000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 360000 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 5762 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Тараз қалалық мәслихатының 2009.02.18 № 15-3, 2009.04.28 № 17-3, 2009.08.04 № 20-3, 2009.11.06 № 22-3; 2009.12.05 № 23-3 (2009 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 2009 жылға арналған түсімдердің жалпы сомасы 30 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. 2009 жылға 4349825 мың теңге мөлшерінде субвенция орнатылсын.
4. 2009 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 5067 мың теңге сомасындағы мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Тараз қалалық мәслихатының 2009.02.18 № 15-3, 2009.11.06 № 22-3 (2009 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

О городском бюджете на 2009 год
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2008 года N 13-4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 09 января 2009 года № 84. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решением Жамбылского областного маслихата № 10-4 от 18 декабря 2008 года "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1716) городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 13 425 516 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 093 839 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 154 571 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 922 655 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 9 254 451 тысяч тенге;
2) затраты - 13 723 278 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – -297 762 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 297 762 тысяч тенге:
поступление займов - 652 000 тысяч тенге;
погашение займов - 360 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 762 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Таразского городского маслихата от 18.02.2009 № 15-3; 28.04.2009 № 17-3; 04.08.2009 № 20-3; 06.11.2009 № 22-3; 05.12.2009 № 23-3 (вводится в действие с 01.01.2009)
2. Установить на 2009 год распределение общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 30 процентов.
3. Установить субвенцию на 2009 год в размере – 4349825 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв акимата города на 2009 год в сумме 5 067 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Таразского городского маслихата от 18.02.2009 № 15-3, 06.11.2009 № 22-3 (вводится в действие с 01.01.2009)

5. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2009 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процесіне секвестрлеуге жатпайтын бюджет бағдарламаларының тізбесі 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Тараз қаласы бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов городского бюджета на 2009 год согласно приложению 2.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2009 год согласно приложению 3.
7. Утвердить объем поступлений в бюджет города Тараза от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения согласно приложению 4.

8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат               Тараз қалалық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                 хатшысы
Г. Нұрымова                          Ө. Байшығашев
Тараз қалалық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 13-4 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1-Қосымша жаңа редакцияда - Тараз қалалық мәслихатының 2009.12.05 № 23-3 (2009 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Тараз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

8. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                     Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата         городского маслихата
Г. Нурумова                             У. Байшигашев
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 13-4 от 26 декабря 2008 года
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Таразского городского маслихата от 05.12.2009 № 23-3 (вводится в действие с 01.01.2009)
Бюджет города Тараза на 2009 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5