Мемлекеттік қызметтерді көрсетудің стандарттарын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2008 жылғы 28 қазандағы N 29/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 12 желтоқсанда N 1861 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2009 жылғы 07 шілдедегі N 18/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2009.07.07 N 18/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын арттыру мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызметтерді көрсетудің стандарттары бекітілсін:
1) қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру;
2) мал басы туралы мәлімет.
2. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Р.Қ. Әбдікеровке жүктелсін.
4. Қаулы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі                                Н. Нығматулин
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 28 қазан N 29/03
қаулысымен бекітілген
"Қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін анықтайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
Қосымша шаруашылықты жүргізу туралы анықтама халықтың қосымша шаруашылыққа ие болуы туралы шаруашылық кітабының жазбасына сәйкес жергілікті атқарушы органмен беріледі.
2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің түрі автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 мамырдағы "Мемлекеттік статистика туралы" Заңының 9-1 бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті қалалар мен аудандардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі - Бөлімдер) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтардың әкімдері көрсетеді. Бөлімдердің, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдерінің толық атаулары және олардың мекенжайлары осы стандарттың 1, 2-қосымшаларында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - қосалқы шаруашылығының бар екендігі туралы анықтама беру.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі - тұтынушы).

Об утверждении стандартов оказания государственных услуг
Постановление акимата Карагандинской области от 28 октября 2008 года N 29/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2008 года N 1861. Утратило силу - постановлением акимата Карагандинской области от 07 июля 2009 года N 18/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 07.07.2009 N 18/10.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стандарты оказания государственных услуг:
1) выдача справок о наличии подсобного хозяйства;
2) сведения о поголовье скота.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Абдикерова Р.К..
4. Постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким области                               Н. Нигматулин
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
N 29/03 от 28 октября 2008 года
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок о наличии подсобного хозяйства"
1. Общее положение
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок о наличии подсобного хозяйства (далее - государственная услуга).
Справка о наличии подсобного хозяйства - выдается местным исполнительным органом в соответствии с записью в хозяйственной книге о наличии подсобного хозяйства у населения
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 7 мая 1997 года "О государственной статистике".
4. Государственную услугу оказывают отделы сельского хозяйства городов и районов (далее - Отделы) и акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование Отделов, акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов и их адреса указаны в приложениях 12 к настоящему стандарту.
5. Результат оказания государственной услуги - выдача справок о наличии подсобного хозяйства.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - потребитель).

7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері - 24 сағат ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 30 минут;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 15 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету стандарты туралы ақпарат Бөлімдердің ақпарат тағандарында, облыстық ауыл шаруашылығы басқармасының сайтында орналастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі және жексенбі күнінен басқа, күн сайын, сағат 9.00-дан 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін үзілісімен көрсетіледі. Құжаттарды қабылдау кезек тәртібінде, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін келесі жағдайлар жасалынған: санитарлы-гигиеналық және өртке қарсы талаптарға жауап беретін күту орны (столдар, орындықтар), өтініштерді, бланкілерді толтыру үшін үлгілер, көрсеткіштер.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға келесі құжаттарды ұсыну қажет:
1) жеке куәлік;
2) өтініш.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш үлгісін Бөлімдер мен кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдері тегін береді.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар және өтініш Бөлімнің және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдерінің мамандарына осы стандарттың 1, 2-қосымшаларында көрсетілген мекенжай бойынша тапсырылады.
15. Барлық қажетті құжаттарды өткізгеннен кейін тұтынушыға мемлекеттік қызмет алу күні көрсетілген, құжаттарды ұсынғанын дәлелдейтін талон беріледі.
16. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін жеткізу тұтынушының жеке келуімен жүзеге асырылады.
17. Тұтынушы қажетті құжаттарды бермеген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Тұтынушыға қатысты мемлекеттік органдар келесі қағидаттары басшылыққа алады:
1) сыпайылық;
2) кәсібилік;
3) шұғылдық;
4) ақпаратты жетімді етіп түсіндіру;
5) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз ету;
6) құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.

7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение 24 часов;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах Отделов и на сайте управления сельского хозяйства области.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, кроме субботы и воскресенья, с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием документов осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для оказания государственной услуги созданы следующие условия: место ожидания (столы, стулья), отвечающий санитарно-гигиеническим и противопожарным требованиям, образцы для заполнения заявлений, бланков, указатели.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) копию удостоверения личности;
2) заявление.
13. Форма заявления для получения государственной услуги выдается Отделами и акимами поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов бесплатно.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов и акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов по адресу, указанных в приложениях 12 к настоящему стандарту.
15. После сдачи всех необходимых документов потребитель получает талон, подтверждающий предоставление документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
16. Доставка результатов оказания государственной услуги осуществляется при личном посещении потребителя.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано в случае непредставления заявителем необходимых документов.
3. Принципы работы
18. По отношению к потребителям государственные органы руководствуются следующими принципами:
1) вежливость;
2) профессионализм;
3) оперативность;
4) доступное разъяснение информации;
5) обеспечение конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
6) обеспечение сохранности документов.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 3 к настоящему стандарту.

1. Уақытылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының % (үлесі)
100
1.2. Қызмет алуды кезекте 40 минуттан аспайтын уақыт күткен тұтынушылардың % (үлесі)
100
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үрдісі сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
98
2.2. Құжаттарды лауазымды тұлға дұрыс ресімдеген жағдайдың (жүргізілген төлемдер, есеп айырысулар және т.б.) % (үлесі)
100

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
100
1.2. % (доля) потребителей, ожидавших получения услуги в очереди не более 40 минут
100
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
98
2.2. % (доля) случаев правильно оформленных документов должностным лицом (произведенных начислений, расчетов)
100

3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсыну тәртібі туралы сапаға және ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
100
3.2. Тұтынушы құжаттарды дұрыс толтырған және бірінші реттен тапсырған оқиғалардың % (үлесі)
98
3.3. Интернет арқылы қолжетімді қызметтерінің ақпарат % (үлесі)
100
4. Шағымдану үрдісі
4.1. Қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізделген шағымдардың % (үлесі)
0,5

3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
100
3.2. % (доля) случаев правильно заполненных потребителем документов и сданных с первого раза
98
3.3. % (доля) услуг информации, о которых доступно через Интернет
100
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных жалоб к общему количеству обслуженных потребителей по данному виду услуг
0,5

4.2. Белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
100
4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
100
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
100
"Қосалқы шаруашылығының бар
екендігі туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартына
4-қосымша
Қала және аудан әкімдерінің байланыс мәліметтері мен қабылдау кестелері
Мемлекеттік органның атауы
Заңды мекенжайы, телефондардың нөмірлері
Бастықтар мен олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері
Веб-сайт, электрондық пошта
"Балқаш қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100300, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 5 тел. (71036) 42648, факс (71036) 48511
Әкім: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 16.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 2, 4-ші бейсенбісі, сағ. 16.00-дан 18.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 1, 3-ші дүйсенбісі, сағ. 16.00-дан 18.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 2, 3-ші сәрсенбісі, сағ.16.00-дан 18.00 дейін.
www.balkhash.kz
orgkadrwork@mail.kz
"Жезқазған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100600, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Алаш алаңы, 1 тел. (7102) 736594, факс (7102) 736135
Әкім: әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін;
Орынбасарлары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін.
www.jezkazgan.kz
rukzhezap@rambler.ru
"Қарағанды қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100008, Қарағанды қаласы, Бұқар жырау даңғылы, 16 тел. (87212) 420220, факс (87212) 419470
Әкім: айына бір рет, сағ. 17.00-ден бастап;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап;
Орынбасары: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап.
www.karaganda-akimat.kz
аkimat07@mail.ru
"Қаражал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100700, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Абай көшесі, 9 тел. (71032) 26010, факс (71032) 26474
Әкім: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 16.30 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 14.30-дан 16.30 дейін;
Орынбасары: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 17.00 дейін.
karajal_akimat@mail.ru
"Приозерск қаласы әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101100, Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Пушкина көшесі, 7 тел. (71039) 52920, факс (71039) 54030
Әкім: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап.
www.priozerck.kz
prio_org@krg.gov.kz
"Саран қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101200, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 67 тел. (72137) 25208, факс (72137) 26232
Әкім: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін.
www.saran.kz
sar_apparat@krg.gov.kz
"Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101301, Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 108 тел. (71063) 33636, факс (71063) 34554
Әкім: әр айдың 2, 4-ші сәрсенбісі, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі, сағ. 18.00-ден 20.00 дейін.
www.satpaev.kz
satpaevakim@mail.ru
"Теміртау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101406, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Тәуелсіздік гүлзары, 12 тел. (7213) 922603, факс (7213) 924680
Әкім: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 17.00-ден 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын жұма күндері, сағ. 17.00-ден 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 15.00-ден 16.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 17.00 дейін.
www.akimat-temirtau.kz
akimat.temirtau@mail.ru
"Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101600, Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Абай даңғылы, 50-а тел. (72156) 40844, факс (72156) 42767
Әкім: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 17.00-ден бастап;
Орынбасары: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 14.00-ден 17.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 16.00-ден 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 14.00-дан 17.00 дейін.
www.shahtinsk.kz
sh_akimat@mail.kz
"Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100100, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, 3 тел. (72131) 44800, факс (72131) 44226
Әкім: әр айдың 1, 3-ші дүйсенбісі, сағ. 16.00 бастап;
Орынбасарлары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 16.00-дан бастап;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан бастап.
www.abay-akimat-karaganda.kz
abay_akimat@mail.ru
"Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100200, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан даңғылы, 4 тел. (71037) 21233, факс (71037) 21474
Әкім: әр айдың 3-ші дүйсенбісі Ақтоғай селосында, әр айдың бірінші аптасы Сарышаған, Шашубай кенттерінде;
Орынбасары: апта сайын жұма күндері, сағ. 15.00-тен 17.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 17.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 17.00 дейін.
ergan_77@mail.ru
"Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 39 тел. (72154) 21460, факс (72154) 21118
Әкім: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 14.00-ден 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 14.00-ден 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын жұма күндері, сағ. 14.00-дан 18.00 дейін.
www.bukhar-zhirau.kz
bukharfarkhad@topmail.kz
"Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 5 тел (71030) 26101, факс (71030) 27651
Әкім: әр айдың 1-ші бейсенбісі, сағ. 15.00-тен 17.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын дүйсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 18.00 дейін;
апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 18.00 дейін;
апта сайын жұма күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін.
www.zhanaarka-akimat.kz
zhanaarka_akimat@mail.ru
"Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Т. Әубәкіров көшесі, 23 тел.: (72146) 31366, факс: (72146) 31368
Әкім: әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі, сағ. 17.00-ден 19.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 2, 4-ші сейсенбісі, сағ. 17.00-ден 19.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 2, 4-ші сәрсенбісі, сағ. 17.00-ден 19.00 дейін;
Орынбасары: әр айдың 2, 4-ші бейсенбісі, сағ. 17.00-ден 19.00 дейін.
www.karkaraly.kz
karkar_orgotdel@mail.ru
"Нұра ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті, Мыңбаев көшесі, 44 тел. (72144) 22631, факс (72144) 21721
Әкім: әр айдың соңғы бейсенбісі, сағ. 15.00-тен 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 18.00 дейін.
www.nurinsk.kz
nura_org@krg.gov.kz
"Осакаров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101000, Қарағанды облысы Осакаровка кенті, Новая көшесі, 33 тел. (72149) 41842, факс (72149) 43030
Әкім: әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі, сағ. 15.00-тен 18.00 дейін;
Орынбасарлары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 14.00-тен 18.00 дейін.
www.osak_акимат.kz
оsak_izbirkom@mail.kz
"Ұлытау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101500, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау селосы, Абай көшесі, 27 тел. (71035) 21240, факс (71035) 21451
Әкім: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін;
апта сайын жұма күндері, сағ. 15.00-тен 18.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 15.00-тен 18.00 дейін;
апта сайын жұма күндері, сағ. 10.00-нан 13.00 дейін.
www.u1utau.kz
u1utau-akimat@mai1.ru
"Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24 тел (71031) 21417, факс (71031) 21490
Әкім: әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі, сағ. 16.00-дан 19.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 19.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын сәрсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 19.00 дейін;
Орынбасары: апта сайын бейсенбі күндері, сағ. 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 28 қазан N 29/03
қаулысымен бекітілген
"Мал басы туралы мәлімет" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты

4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
100
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
100
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
100
Приложение 4
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
подсобного хозяйства"
Контактные данные и графики приема акимов городов и районов
Наименование государственного органа
Юридический адрес, номера телефонов
Графики приема граждан руководителями и их заместителями
Веб-сайт, электронная почта
Государственное учреждение "Аппарат акима города Балхаш"
100300, Карагандинская область, г. Балхаш, ул. Уалиханова, 5 тел. (71036) 42648 факс (71036) 48511
Аким: еженедельно по вторникам, с 15.00 до 16.00 часов;
Заместитель:
2, 4 четверг каждого месяца, с 16.00 до 18.00 часов;
Заместитель: 1, 3 понедельник каждого месяца, с 16.00 до 18.00 часов;
Заместитель:
2, 3 среда каждого месяца, с 16.00 до 18.00 часов.
www.balkhash.kz
orgkadrwork@mail.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Жезказгана"
100600, Карагандинская область, г. Жезказган, площадь Алаша, 1 тел.(7102)736594, факс (7102) 736135
Аким:
2, 4 понедельник каждого месяца, с 18.00 до 20.00 часов;
Заместитель: еженедельно в понедельник, с 18.00 до 20.00 часов;
Заместители: еженедельно в среду, с 18.00 до 20.00 часов.
www.jezkazgan.kz
rukzhezap@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Караганды"
100008, город Караганда, пр. Бухар Жырау, 16 тел. (87212) 420220, факс (87212) 419470
Аким: один раз в месяц, с 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно в понедельник, с 17.00 часов.
www.karaganda-akimat.kz
аkimat07@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каражал"
100700, Карагандинская область, г. Каражал, ул. Абая, 9 тел. (71032) 26010, факс (71032) 26474
Аким: еженедельно в понедельник, с 15.00 до 16.30 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 14.30 до 16.30 часов;
Заместитель: еженедельно в четверг, с 16.00 до 17.00 часов.
karajal_akimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Приозерск"
101100, Карагандинская область, г. Приозерск, ул. Пушкина, 7 тел. (71039) 52920, факс (71039) 54030
Аким: еженедельно в понедельник, с 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 17.00 часов.
www.priozerck.kz
prio_org@krg.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сарани"
101200, Карагандинская область, г. Сарань, ул. Джамбула, 67 тел. (72137) 25208, факс (72137) 26232
Аким: еженедельно в понедельник, с 16.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в понедельник, с 10.00 до 13.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 10.00 до 13.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 10.00 до 13.00 часов.
www.saran.kz
sar_apparat@krg.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
101301, Карагандинская область, г. Сатпаев, пр. Сатпаева, 108 тел. (71063) 33636, факс (71063) 34554
Аким: 2, 4 среда каждого месяца, с 18.00 до 20.00 часов;
Заместитель: еженедельно в четверг, с 18.00 до 20.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 18.00 до 20.00 часов;
Заместитель: 2, 4 понедельник каждого месяца, с 18.00 до 20.00 часов.
www.satpaev.kz
satpaevakim@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Темиртау"
101406, Карагандинская область, г. Темиртау, бульвар Независимости, 12 тел. (7213) 922603, факс (7213) 924680
Аким: еженедельно в понедельник, с 17.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в пятницу, с 17.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 15.00 до 16.00 часов;
Заместитель: еженедельно в четверг, с 16.00 до 17.00 часов.
www.akimat-temirtau.kz
akimat.temirtau@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Шахтинска"
101600, Карагандинская область, г. Шахтинск, пр. Абая, 50-а тел. (72156) 40844, факс (72156) 42767
Аким: еженедельно в понедельник, с 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно в четверг, с 14.00 до 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 16.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 14.00 до 17.00 часов.
www.shahtinsk.kz
sh_akimat@mail.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского района"
100100, Карагандинская область, Абайский район, г. Абай, пр. Победы, 3 тел. (72131) 44800, факс (72131) 44226
Аким: 1, 3 понедельник каждого месяца, с 16.00 часов;
Заместители: еженедельно в среду, с 16.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 16.00 часов.
www.abay-akimat-karaganda.kz
abay_akimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского района"
100200, Карагандинская область, Актогайский район, с. Актогай, пр. Бокейхана, 4 тел. (71037) 21233, факс (71037) 21474
Аким: 3 понедельник каждого месяца в селе Актогай, 1 неделя каждого месяца в поселках Сарышаган, Шашубай;
Заместитель: еженедельно в пятницу, с 15.00 до 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 15.00 до 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 15.00 до 17.00 часов.
ergan_77@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Бухаржырауского района"
100400, Карагандинская область, Бухаржырауский район, п. Ботакара, ул. Абылай хана, 39 тел. (72154) 21460, факс (72154) 21118
Аким: еженедельно в четверг, с 16.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в четверг, с 14.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 14.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в пятницу, с 14.00 до 18.00 часов.
www.bukhar-zhirau.kz
bukharfarkhad@topmail.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанааркинского района"
100500, Карагандинская область Жанааркинский район, ул. Тауелсиздик, 5 тел. (71030) 26101, факс (71030) 27651
Аким: 1 четверг каждого месяца, с 15.00 до 17.00 часов;
Заместитель: еженедельно в понедельник, с 15.00 до 18.00 часов; еженедельно в среду, с 10.00 до 13.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 15.00 до 18.00 часов;
еженедельно в пятницу, с 10.00 до 13.00 часов.
www.zhanaarka-akimat.kz
zhanaarka_akimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Каркаралинского района"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, г. Каркаралинск, ул. Т. Аубакирова, 23 тел.: (72146) 31366, факс: (72146) 31368
Аким: 2, 4 понедельник каждого месяца, с 17.00 до 19.00 часов;
Заместитель: 2, 4 вторник каждого месяца, с 17.00 до 19.00 часов;
Заместитель: 2, 4 среда каждого месяца, с 17.00 до 19.00 часов;
Заместитель: 2, 4 четверг каждого месяца, с 17.00 до 19.00 часов.
www.karkaraly.kz
karkar_orgotdel@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Нуринского района"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, п. Киевка, ул. Мынбаева, 44 тел. (72144) 22631, факс (72144) 21721
Аким: последний четверг каждого месяца, с 15.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 10.00 до 13.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 10.00 до 18.00 часов.
www.nurinsk.kz
nura_org@krg.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Осакаровского района"
101000, Карагандинская область, п. Осакаровка, ул. Новая, 33 тел. (72149) 41842, факс (72149) 43030
Аким: 2, 4 понедельник каждого месяца, с 15.00 до 18.00 часов;
Заместители: еженедельно в среду, с 14.00 до 18.00 часов.
www.osak_акимат.kz
оsak_izbirkom@mail.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Улытауского района"
101500, Карагандинская область, Улытауский район, с. Улытау, ул. Абая, 27 тел. (71035) 21240, факс (71035) 21451
Аким: еженедельно в четверг, с 16.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 10.00 до 13.00 часов;
еженедельно в пятницу, с 15.00 до 18.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 15.00 до 18.00 часов;
еженедельно в пятницу, с 10.00 до 13.00 часов.
www.u1utau.kz
u1utau-akimat@mai1.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, с. Аксу-Аюлы, ул. Шортанбай жырау, 24 тел (71031) 21417, факс (71031) 21490
Аким: 1, 4 понедельник каждого месяца, с 16.00 до 19.00 часов;
Заместитель: еженедельно во вторник, с 16.00 до 19.00 часов;
Заместитель: еженедельно в среду, с 16.00 до 19.00 часов;
Заместитель: еженедельно в четверг, с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области N 29/03
от 28 октября 2008 года
Стандарт оказания государственной услуги
"Сведения о поголовье скота"

1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт мал басы туралы мәлімет беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін анықтайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
Мал басын ұстау туралы анықтама жеке тұлғалардың мал басына ие болуы туралы шаруашылық кітабының жазбасына сәйкес жергілікті атқарушы органмен беріледі.
2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің түрі ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 мамырдағы "Мемлекеттік статистика туралы" Заңының 9-1 бабы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 32 бабы және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 2 сәуірдегі N 164 "Ауыл шаруашылық жануарларын бірдейлендіру туралы" бұйрығының 14, 15-тармақтары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті қалалар мен аудандардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі - Бөлімдер) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтардың әкімдері көрсетеді. Бөлімдердің, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдерінің толық атаулары және олардың мекенжайлары осы стандарттың 1, 2-қосымшаларында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - мал басы туралы мәлімет беру.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері - 24 сағат ішінде;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 30 минут;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 15 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету стандарты туралы ақпарат Бөлімдердің ақпарат тағандарында, облыстық ауыл шаруашылығы басқармасының сайтында орналастырылған.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі және жексенбі күнінен басқа, күн сайын, сағат 9.00-дан 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін үзілісімен көрсетіледі. Құжаттарды қабылдау кезек тәртібінде, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін келесі жағдайлар жасалынған: санитарлы-гигиеналық және өртке қарсы талаптарға жауап беретін күту орны (столдар, орындықтар), өтініштерді, бланкілерді толтыру үшін үлгілер, көрсеткіштер.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға келесі құжаттарды ұсыну қажет:
1) Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігі (паспорты), заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (заңды тұлғалар үшін);

1. Общее положение
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче сведений о поголовье скота (далее - государственная услуга).
Справка о наличии поголовья скота - выдается местным исполнительным органом в соответствии с записью в хозяйственной книге о наличии поголовья скота у физических лиц.
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 7 мая 1997 года "О государственной статистике", статьи 32 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и пунктов 1415 приказа министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года N 164 "Об идентификации сельскохозяйственных животных".
4. Государственную услугу оказывают отделы сельского хозяйства городов и районов (далее - Отделы) и акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование Отделов, акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов и их адреса указаны в приложениях 12 к настоящему стандарту.
5. Результат оказания государственной услуги - выдача сведения о поголовье скота.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - в течение 24 часов;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах Отделов и на сайте управления сельского хозяйства области.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, кроме субботы и воскресенья, с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием документов осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Для оказания государственной услуги созданы следующие условия: место ожидания (столы, стулья), отвечающий санитарно-гигиеническим и противопожарным требованиям, образцы для заполнения заявлений, бланков, указатели.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) удостоверение личности гражданина Республики Казахстан (паспорт), свидетельство о государственной регистрации юридического лица (для юридических лиц);

2) белгіленген үлгі бойынша өтініш;
3) ауыл шаруашылық жануарларының ветеринарлық паспорты.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш үлгісін Бөлімдер мен кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдері тегін береді.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар және өтініш Бөлімнің және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдерінің мамандарына осы стандарттың 1, 2-қосымшаларында көрсетілген мекенжай бойынша тапсырылады.
15. Барлық қажетті құжаттарды өткізгеннен кейін тұтынушыға мемлекеттік қызмет алу күні көрсетілген, құжаттарды ұсынғанын дәлелдейтін талон беріледі.
16. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін жеткізу тұтынушының жеке келуімен жүзеге асырылады.
17. Тұтынушы қажетті құжаттарды бермеген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Тұтынушыға қатысты мемлекеттік органдар келесі қағидаттары басшылыққа алады:
1) сыпайылық;
2) кәсібилік;
3) шұғылдық;
4) ақпаратты жетімді етіп түсіндіру;
5) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз ету;
6) құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекемелердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс тобы бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Бөлімдердің және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтар әкімдерінің іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібіне түсінік, сондай-ақ шағымды дайындауға көмекті жоғары тұрған мемлекеттік органдарда - қалалар мен аудандар әкімі аппараттарынан алуға болады.
22. Шағымдар ауызша немесе жазбаша нысанда пошта бойынша немесе электронды түрде қалалар мен аудандар әкімдерінің атына беріледі. Қалалар мен аудандар әкімі аппаратының электрондық поштасының мекенжайлары осы стандарттың 4-қосымшасында көрсетілген.
23. Шағымды қабылдауды растайтын құжат өтінішті қабылдау жөніндегі талон болып табылады, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі мен инициалдары, оның қабылдаған күні мен уақыты, телефондар көрсетіледі. Шағым Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңымен көзделген мерзімде қаралады.
6. Байланыс ақпараты
24. Осы мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органдардың және олардың жоғары тұрған органдарының байланыс деректері:

2) заявление установленного образца;
3) ветеринарный паспорт сельскохозяйственных животных.
13. Форма заявления для получения государственной услуги выдается Отделами и акимами поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов бесплатно.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов и акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов по адресу, указанных в приложениях 12 к настоящему стандарту.
15. После сдачи всех необходимых документов потребитель получает талон, подтверждающий предоставление документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
16. Доставка результатов оказания государственной услуги осуществляется при личном посещении потребителя.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано в случае непредставления заявителем необходимых документов.
3. Принципы работы
18. По отношению к потребителям государственные органы руководствуются следующими принципами:
1) вежливость;
2) профессионализм;
3) оперативность;
4) доступное разъяснение информации;
5) обеспечение конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
6) обеспечение сохранности документов.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 3 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа государственных органов, ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) отделов и акимов поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящих государственных органах - в аппаратах акима городов и районов.
22. Жалобы подаются в устной или письменной форме по почте, или в электронном виде на имя акимов городов и районов. Адреса электронной почты аппаратов акимов городов и районов указаны в приложении 4 к настоящему стандарту.
23. Подтверждением принятия жалобы является талон о приеме заявления, в котором указывается наименование государственного органа, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия, телефоны. Жалоба рассматривается в сроки, предусмотренные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
6. Контактная информация
24. Контактные данные государственных органов, оказывающих данную государственную услугу и их вышестоящих органов: