Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 35/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет Департаментінде 2009 жылғы 6 ақпанда N 1864 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2009 жылғы 07 шілдедегі N 18/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2009.07.07 N 18/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын арттыру мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызметтерді көрсетудің стандарттары бекітілсін:
1) Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау;
2) Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды өңірлік есепке қою;
3) Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу;
4) Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға құжаттар рәсімдеу;
5) Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру;
6) Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру;
7) Зейнеткерлік қорларға, Ішкі істер Министрлігінің Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу үшін анықтама беру;
8) Кәмелетке толмағандарға тиесілі тұрғын үйді банкке несие рәсімдеу үшін кепілге қоюға рұқсат беру;
9) Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру.
2. "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Е. Базарбаевқа жүктелсін.
4. Қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Камалиев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау".

Об утверждении стандартов оказания государственных услуг
Постановление акимата Карагандинской области от 29 декабря 2008 года N 35/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 06 февраля 2009 года N 1864. Утратило силу - постановлением акимата Карагандинской области от 07 июля 2009 года N 18/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 07.07.2009 N 18/10.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стандарты оказания государственных услуг:
1) Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание;
2) Постановка на региональный учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей;
3) Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения;
4) Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей;
5) Выдача справок по опеке и попечительству;
6) Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям;
7) Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерство внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям;
8) Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему;
9) Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища.
2. Государственному учреждению "Управление образования Карагандинской области" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Базарбаева А.Е.
4. Постановление вводится в действие со дня его официального публикования.
Исполняющий обязанности
акима Карагандинской области               Б. Камалиев
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание".

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңы, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген патронат туралы Ережесі, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті осы стандарттың қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай - Бөлімдер) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері көрсетеді. Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдерінің толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 12 қосымшаларында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу формасы балаларды тәрбиеге беру туралы келісім-шарт болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырғаннан бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 30 күн;
2) құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты мемлекеттік органдар сайттарында, Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде жарық көреді.
10. Мемлекеттік қызмет Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдерімен – сенбі және жексенбі күндерінен басқа аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00 сағатқа дейін, үзіліс 13.00-ден 14.00 сағатқа дейін көрсетіледі. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз түрінде жүзеге асырылады.
11. Қызмет көрсету орындарында, Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің ғимараттарында азаматтарды қабылдауға арналған жеке кабинеттерде телефон және факсималдық байланыс, күту залы, құжат үлгілері ілінген стендтер бар және компьютермен жабдықталған.

2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей", Положения о патронате утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы) и акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование Отделов и аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов и их адреса указаны в приложениях 1, 2 к настоящему стандарту.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является договор о передаче детей на воспитание.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 30 дней;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайтах государственных органов, в информационных стендах Отделов.
10. Государственная услуга предоставляется Отделами и акимами поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - пять дней в неделю, за исключением субботы и воскресенья с 09.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очередности, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. В местах предоставления государственной услуги, в зданиях Отделов и акиматов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, имеются отдельные кабинеты для приема граждан с телефонной и факсимильной связью, оснащенные компьютерами, зал ожидания, стенды с образцами документации.

2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды тапсырады:
1) патронаттық тәрбиеші болуға қалау білдірген тұлғаның өтініші;
2) өтініш берушінің жеке куәлігі;
3) егер де патронаттық тәрбиеші болуға қалау білдірген тұлға некеде тұрса, онда жұбайының келісімі;
4) патронаттық тәрбиеші болуға қалау білдірген тұлғаның денсаулық жағдайы туралы анықтамасы;
5) егер де патронаттық тәрбиеші болуға қалау білдірген тұлға некеде тұрса, онда жұбайының денсаулық жағдайы туралы анықтамасы;
6) баланы тәрбиеге алуға талапкер баласының тұрмыс жағдайын зерттеу актісі;
7) патронаттық тәрбиеге берілген баланың тұрмыс жағдайын зерттеу актісі;
8) өтініш берушінің баспанасы жоқтығын растайтын құжат;
9) азаматтарды тіркеу кітабы;
10) "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқорлық органдарының Ережесі, патронат және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысында көрсетілген талаптарға сәйкес қосымша құжаттар сұралуы мүмкін.
Салыстыру үшін мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттардың түпнұсқасы мен көшірмелері тапсырылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылып беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті пайдалану барысында толтырылатын құжаттар үшін бланктер қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті өтініш пен басқа да құжаттар 12 қосымшада көрсетілген Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері аппаратының мамандарына тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжаттар құжаттарды қабылдаған туралы талон болып табылады, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің лауазымы, аты-жөні және тегі, қабылдау күні мен уақыты көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушы Бөлімге, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдік аппаратына өзі барған кезінде көрсетіледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетілмейді:
1) тұтынушының осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық тапсырмаған кезде;
2) баланы тәрбиеге алуға қалау білдірген тұлғада "Баланы асырап алу, қамқорлыққа (қорғаншылыққа) алу, патронатқа алу кезінде тұлға бойында табылған аурулар Тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 маусымдағы N 842 қаулысымен бекітілген аурулар Тізімінде көрсетілген ауру болған жағдайда баланы асырап алуға рұқсат етілмейді және оны қамқорлыққа (қорғаншылыққа), патронатқа ала алмайды;

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет:
1) заявление лица о своем желании стать патронатным воспитателем;
2) удостоверение личности заявителя;
3) согласие супруга, если лицо, желающее быть патронатным воспитателем ребенка, состоит в браке;
4) справка о состоянии здоровья лица, желающего стать патронатным воспитателем;
5) справка о состоянии супруга, если лицо, желающее быть патронатным воспитателем, состоит в браке;
6) акт обследования условий жизни ребенка, претендующего на воспитание ребенка;
7) акт обследования условий жизни ребенка, передаваемого патронатному воспитателю;
8) документы на имеющееся у заявителя жилье;
9) книгу регистрации граждан.
10) дополнительные документы могут быть востребованы в соответствии с требованиями указанными в Постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
Документы, необходимые для оказания государственной услуги, предоставляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются заявителю.
13. Бланки, которые необходимо заполнить для получения данной государственной услуги не предусматриваются.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов и аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа по адресам, указанных в приложении 1, 2.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является талон о приеме документов, в котором указывается наименование государственного органа, должность, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия.
16. Результат оказания государственной услуги предоставляется в процессе личного посещения потребителем Отдела или аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
17. Государственная услуга не оказывается:
1) при предоставлении потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) при наличии заболевания у лица, желающего взять на воспитание ребенка, указанных в Перечне заболеваний, при наличии которых лицо не может усыновить (удочерить) ребенка, принять его под опеку (попечительство), патронат утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1999 года N 842 "Об утверждении Перечня заболеваний, при наличии которых лицо не может усыновить (удочерить) ребенка, принять его под опеку (попечительство), патронат";

3) сот шешімімен еңбекке жарамсыз немесе жарамдылығы шектеулі деп танылған тұлғаларға;
4) сотпен ата-аналық құқықтан айырылған немесе ата-аналық құқығына шек қойылған тұлғаларға;
5) заңмен жүктелген міндеттерді тиісті орындамағаны үшін қамқоршылық (қорғаншылық) міндеттерінен алшақталған;
6) бұрынғы асырап алушыларға, егерде асырап алу құқығы олардың кінәсі бойынша сотпен жойылған болса.
3. Жұмыс қағидалары
18. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидалары негізделеді:
1) адамдардың конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) толық және нақтылы ақпаратты беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялық;
6) белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижесі
19. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3 қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Қызметтер көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділігінің нысаналы көрсеткіштерін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Өкілетті лауазымдық тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібіне түсініктемені, сонымен қатар шағымды дайындауда көмекті қала және аудан әкімдері аппаратынан алуға болады.
22. Шағым қала және аудан әкімінің атына пошта бойынша жазбаша түрде, немесе электрондық түрде беріледі. Қала және аудан әкімі аппаратының электрондық поштасының мекен-жайлары, осы стандарттың 2 қосымшасында көрсетілген.
23. Шағымды қабылдағандығы туралы растама құжат ретінде құжаттарды қабылдағандығы туралы талон болып табылады, ол талонда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің аты-жөні мен тегі, қабылдау күні мен уақыты, телефондары көрсетіледі. Шағым Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңында көрсетілген мерзімде қарастырылады.
6. Байланыс ақпараты
24. Осы мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органдар мен олардың жоғары тұрған органдарының байланыс мәліметтері:
1) Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтардың электрондық поштасы және заңды мекен-жайы мен телефондары стандарттың 12 қосымшасында көрсетілген.
2) қала және аудан әкімдері аппаратының веб-сайты, электрондық пошталарының мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефондары, сонымен қатар әкімдер мен олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері осы стандарттың 4 қосымшасында көрсетілген.
25. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпараттарды тұтынушылар "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінде, төменгі мекен-жай бойынша ала алады: 100008, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, электрондық пошта мекен-жайы: karodo@mail.kz, байланыс телефоны: (7212) 411319.
"Патроннаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек
білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
1 қосымша
Қалалық және аудандық білім бөлімдерінің байланыс мәліметтері
N
Мемлекеттік органның атауы
Заңды мекенжайы, телефон нөмірлері
Веб-сайт, электрондық пошта
1.
"Балқаш қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі

3) лицам, признанным судом недееспособными или ограниченно дееспособными;
4) лицам, лишенных по суду родительских прав или ограниченных судом в родительских правах;
5) отстраненным от обязанностей опекуна (попечителя) за ненадлежащее исполнение возложенных на него законом обязанностей;
6) бывшим усыновителям, если усыновление отменено судом по их вине.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, оказывающего услуги, ежегодно утверждается специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в аппаратах акима городов и районов органах.
22. Жалоба подается в письменной форме по почте, или в электронном виде на имя акимов городов и районов. Адреса электронной почты аппаратов акима городов и районов указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
23. Подтверждением принятия жалобы является талон о приеме заявления, в котором указывается наименование государственного органа, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия, телефоны. Жалоба рассматривается в сроки, предусмотренные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
6. Контактная информация
24. Контактные данные государственных органов, оказывающих данную государственную услугу, и их вышестоящих органов:
1) адрес электронной почты, юридический адрес и телефоны Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов указаны в приложениях 1, 2 к настоящему стандарту;
2) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефоны аппарата акимов городов и районов, а так же графики приема граждан акимами и их заместителями указаны в приложении 4 к настоящему стандарту.
25. Дополнительную информацию по вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить в государственном учреждении "Управление образования Карагандинской области" по адресу: 100008, город Караганда, улица Алиханова, 19, адрес электронной почты: karodo@mail.kz, контактный телефон: (7212) 411319.
Приложение 1
к стандарту оказания государственной услуги
"Прием заявки от семьи, желающей взять
детей на патронатное воспитание"
Контактные данные городских и районных отделов образования
N
Наименование государственного органа
Юридический адрес, номера телефонов
Веб-сайт, электронная почта
1.
Государственное учреждение "Отдел образования города Балхаша"

100300, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 5
телефон (71036) 41994, 46236, 46237,
факс (71036) 46238
www.obrazovan.balkhash.kz
oobalkhash@mail.ru
2.
"Жезқазған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100600, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Алаш алаңы, 1
телефон (7102) 733048,
факс (7102) 733052
www.edu.jezkazgan.kz
zhez_goo@krg.gov.kz
_zhezgoo@mail.ru
3.
"Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1000019, Қарағанды қаласы, Мичурин көшесі, 1/3
телефон, факс (7212) 415079
www.kargoo.kz
kargoo@kargoo.kz
4.
"Қаражал қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100700, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы,
телефон (71032) 26900,
факс (71032) 26902
www.obrazovanie.karajal.kz
karaz_oo@mail.ru
5.
"Приозерск қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101100, Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Космонавтов көшесі, 2
телефон (71039) 54190,
факс (71039) 53092
www.priozersk-otdelobrazovanija.kz
prio_oo@krg.gov.kz
6.
"Саран қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101200, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Джамбула көшесі, 65
телефон, факс (72137) 40555
www.saran.kz
sarаgoo@mail.ru
7.
"Сәтбаев қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101301, Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 111
телефон (71063) 35100, 37934
www.satpaev.kz
satpgoo@mail.ru
8.
"Теміртау қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101401, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Димитров көшесі, 11/1
телефон (7213) 980290,
факс (7213) 985482
zhilcom.temir-tau.kz
тemidoo@mail.ru
9.
"Шахтинск қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101600, Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Қазақстанская көшесі, 101
телефон (72156) 55257, 52730
факс (72156) 55095
www.shahtinsk.kz
metod@ok.kz.
10.
"Абай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100100, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 43
телефон (72131) 43769
факс (72131) 44260
www.abay-akimat-karaganda.kz
abairoo@mail.ru
11.
"Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100200, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Байсейітова көшесі, 26
телефон, факс (71037) 21399
12.
"Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 36
телефон (72154) 21216,
факс (72154) 21143
www.obrazovanie.buhar-zhirau.kz
raioometod@mail.kz
13.
"Жаңаарқа ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Сейфуллин көшесі, 14

100300, Карагандинская область, город Балхаш, улица Уалиханова, 5
телефон (71036) 41994, 46236, 46237,
факс (71036) 46238
www.obrazovan.balkhash.kz
oobalkhash@mail.ru
2.
Государственное учреждение "Отдел образования города Жезказгана"
100600, Карагандинская область, город Жезказган, площадь Алаша, 1
телефон (7102) 733048,
факс (7102) 733052
www.edu.jezkazgan.kz
zhez_goo@krg.gov.kz
_zhezgoo@mail.ru
3.
Государственное учреждение "Отдел образования города Караганды"
1000019, город Караганда, улица Мичурина, 1/3
телефон, факс (7212) 415079
www.kargoo.kz
kargoo@kargoo.kz
4.
Государственное учреждение "Отдел образования города Каражал"
100700, Карагандинская область, город Каражал,
телефон (71032) 26900,
факс (71032) 26902
www.obrazovanie.karajal.kz
karaz_oo@mail.ru
5.
Государственное учреждение "Отдел образования города Приозерск"
101100, Карагандинская область, город Приозерск, улица Космонавтов, 2
телефон (71039) 54190,
факс (71039) 53092
www.priozersk-otdelobrazovanija.kz
prio_oo@krg.gov.kz
6.
Государственное учреждение "Отдел образования города Сарани"
101200, Карагандинская область, город Сарань, улица Джамбула, 65
телефон, факс (72137) 40555
www.saran.kz
sarаgoo@mail.ru
7.
Государственное учреждение "Отдел образования города Сатпаев"
101301, Карагандинская область, город Сатпаев, проспект Сатпаева, 111
телефон (71063) 35100, 37934
www.satpaev.kz
satpgoo@mail.ru
8.
Государственное учреждение "Отдел образования города Темиртау"
101401, Карагандинская область, город Темиртау, улица Димитрова, 11/1
телефон (7213) 980290,
факс (7213) 985482
zhilcom.temir-tau.kz
тemidoo@mail.ru
9.
Государственное учреждение "Отдел образования города Шахтинска"
101600, Карагандинская область, город Шахтинск, улица Казахстанская, 101
телефон (72156) 55257, 52730,
факс (72156) 55095
www.shahtinsk.kz
metod@ok.kz.
10.
Государственное учреждение "Отдел образования Абайского района"
100100, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, улица Карла Маркса, 43
телефон (72131) 43769
факс (72131) 44260
www.abay-akimat-karaganda.kz
abairoo@mail.ru
11.
Государственное учреждение "Отдел образования Актогайского района"
100200, Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица Байсеитова, 26
телефон, факс (71037) 21399
12.
Государственное учреждение "Отдел образования Бухаржырауского района"
100400, Карагандинская область, Бухаржырауский район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 36
телефон (72154) 21216
факс (72154) 21143
www.obrazovanie.buhar-zhirau.kz
raioometod@mail.kz
13.
Государственное учреждение "Отдел образования Жанааркинского района"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, проспект Сейфуллина, 14

телефон (71030) 28445,
факс (71030) 27498
www.zhanaarka-akimat.kz
ghadira-h@mail.ru.
14.
"Қарқаралы ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Бөкейханов көшесі, 55
телефон (72146) 32922,
факс (72146) 31375
www.karkaraly.kz
karkroo@mail.ru
15.
"Нұра ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті, Независимости көшесі, 41
телефон (72144) 22640
www.nurinsk.kz.
nurametod@mail.ru.
16.
"Осакаров ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101000, Қарағанды облысы, Осакаровка кенті, Целинная көшесі, 36
телефон (72149) 41373, 41394
факс (72149) 41373, 41573
roos@mail.kz.
17.
"Ұлытау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101500. Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Бұлқышев көшесі, 19
телефон (71035) 21295
ulytau_sh@mail.ru
18.
"Шет ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 69
телефон (71031) 21446,
факс (71031) 21280
www.shet-audany.kz
shetuo@mail.ru
"Патроннаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек
білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
2 қосымша
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің байланыс мәліметтері
N р/с
Мемлекеттік органның атауы
Заңды мекенжайы, телефон номерлері
1.
"Гүлшат кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100300, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Гүлшат кенті, Ағыбай батыр көшесі, 23
телефон, факс (71036) 53953
2.
"Қонырат кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100305, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Қонырат кенті, Зайцев көшесі, 20/1
телефон (71036) 64416, 64417, факс 64418
3.
"Саяқ кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100313, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Саяқ кенті, Парковая көшесі, 5
телефон (71041) 35223, факс 35308
4.
"Кеңгір селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100615, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Кеңгір ауылы, Әуезов көшесі, 4
телефон (7102) 922467, факс 922582
5.
"Малшыбай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100615, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Малшыбай ауылы,
телефон, факс (7102) 760043
6.
"Талап селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100615, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Талап ауылы, 3 мөлтек ауданы
телефон, факс (7102) 921505
7.
"Жәйрем кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100702, Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Мира көшесі, 4

телефон (71030) 28445,
факс (71030) 27498
www.zhanaarka-akimat.kz
ghadira-h@mail.ru.
14.
Государственное учреждение "Отдел образования Каркаралинского района"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица Бокейханова, 55
телефон (72146) 32922,
факс (72146) 31375
www.karkaraly.kz
karkroo@mail.ru
15.
Государственное учреждение "Отдел образования Нуринского района"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, поселок Киевка, улица Независимости, 41
телефон (72144) 22640
www.nurinsk.kz.
nurametod@mail.ru.
16.
Государственное учреждение "Отдел образования Осакаровского района"
101000, Карагандинская область, поселок Осакаровка, улица Целинная, 36
телефон (72149) 41373, 41394
факс (72149) 41373, 41573
roos@mail.kz.
17.
Государственное учреждение "Отдел образования Улытауского района"
101500, Карагандинская область, Улытауский район, село Улытау, улица Булкышева, 19
телефон (71035) 21295
ulytau_sh@mail.ru
18.
Государственное учреждение "Отдел образования Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 26
телефон (71031) 21446,
факс (71031)21280
www.shet-audany.kz
shetuo@mail.ru
Приложение 2
к стандарту оказания государственной услуги
"Прием заявки от семьи, желающей взять
детей на патронатное воспитание"
Контактные данные акимов поселка, аула (села), аульного (сельского), округа
N
Наименование
Юридический адрес, номера телефонов
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Гульшат"
100300, Карагандинская область, город Балхаш, поселок Гульшат, улица Агыбай батыра, 23
телефон, факс (71036) 53953
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Конырат"
100305, Карагандинская область, город Балхаш, поселок Конырат, улица Зайцева, 20/1
телефон (71036) 64416, 64417, факс 64418
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Саяк"
100313, Карагандинская область, город Балхаш, поселок Саяк, улица Парковая, 5
телефон (71041) 35223, факс 35308
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кенгир"
100615, Карагандинская область, город Жезказган, село Кенгир, улица Ауэзова, 4
телефон (7102) 922467, факс 922582
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Малшыбай"
100615, Карагандинская область, город Жезказган, село Малшыбай
телефон, факс (7102) 760043
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Талап"
100615, Карагандинская область, город Жезказган, село Талап, 3 микрорайон
телефон, факс (7102) 921505
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жайрем"
100702, Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Мира, 4

телефон (71032) 52230, факс 52901
8.
"Ақтас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101203, Қарағанды облысы, Ақтас кенті, Кржижановский көшесі, 27,
телефон (7212) 445407, факс 445555
9.
"Жезқазған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100604, Қарағанды облысы, Жезқазған кенті, Жамбула көшесі, 26А
телефон (71063) 22119, факс 25116
10.
"Ақтау кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101408, Қарағанды облысы, Ақтау кенті, 5 квартал
телефон, факс (7213) 940437
11.
"Шахан кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101606, Қарағанды облысы, Шахан кенті, Шаханская көшесі, 11
телефон (72156) 32417, факс 32403
12.
"Новодолинский кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101605, Қарағанды облысы, Новодолинский кенті, Центральная көшесі, 4
телефон (72156) 62230, 62329, факс 62901
13.
"Долинка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101604, Қарағанды облысы, Долинка кенті, Садовая көшесі, 58
телефон (72156) 58231, факс 58252
14.
"Жартас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100107, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Жартас ауылы, 60 лет Казахстана көшесі, 24
телефон (72131) 91318, факс 91221
15.
"Көксу селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100111, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Көксу ауылы, Центральная көшесі, 22
телефон (71253) 52482, факс 52661
16.
"Сәрепті селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100115, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Сарепта ауылы
телефон (72153) 55323, факс 55344
17.
"Есенгелді селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100106, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Есенгельды ауылы, Центральная көшесі, 20
телефон (72153) 53172, факс 32246
18.
"Құрма селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100113, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Курминское ауылы, Спасская көшесі, 7
телефон (72153) 50566, факс 50574
19.
"Құлаайғыр селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100112, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Кулаайгыр ауылы, Карл Маркс көшесі, 1
телефон (72153) 57124, факс 57303
20.
"Агрогородок селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100104, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Агрогородок ауылы, Садовая көшесі, 5 "б",
телефон (72131) 90272, факс 90211
21.
"Самар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100114, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Самар ауылы, Центральная көшесі, 19
телефон (72153) 54290, факс 54289
22.
"Юбилейное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

телефон (71032) 52230, факс 52901
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актас"
101203, Карагандинская область, поселок Актас, улица Кржижановского, 27
телефон (7212) 445407, факс 445555
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
100604, Карагандинская область, поселок Жезказган, улица Жамбула, 26А
телефон (71063) 22119, факс 25116
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актау"
101408, Карагандинская область, поселок Актау, 5 квартал
телефон, факс (7213) 940437
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шахан"
101606, Карагандинская область, поселок Шахан, улица Шаханская, 11
телефон (72156) 32417, факс 32403
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Новодолинский"
101605, Карагандинская область, поселок Новодолинский, улица Центральная, 4
телефон (72156) 62230, 62329, факс 62901
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Долинка"
101604, Карагандинская область, поселок Долинка, улица Садовая, 58
телефон (72156) 58231, факс 58252
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жартасского сельского округа"
100107, Карагандинская область, Абайский район, село Жартас, улица 60 лет Казахстана, 24
телефон (72131) 91318, факс 91221
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коксуского сельского округа"
100111, Карагандинская область, Абайский район, село Коксу, улица Центральная, 22
телефон (71253) 52482, факс 52661
16.
Государственное учреждение "Аппарата акима Сарептинского сельского округа"
100115, Карагандинская область, Абайский район, село Сарепта
телефон (72153) 55323, факс 55344
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенгельдинского сельского округа"
100106, Карагандинская область, Абайский район, село Есенгельды улица Центральная, 20
телефон (72153) 53172, факс 32246
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима Курминского сельского округа"
100113, Карагандинская область, Абайский район, село Курминское, улица Спасская, 7
телефон (72153) 50566, факс 50574
19.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулаайгырского сельского округа"
100112, Карагандинская область, Абайский район, село Кулаайгыр, улица Карла Маркса, 1
телефон (72153) 57124, факс 57303
20.
Государственное учреждение "Аппарат акима Агрогородокского сельского округа"
100104, Карагандинская область, Абайский район, село Агрогородок, улица Садовая, 5 "б"
телефон (72131) 90272, факс 90211
21.
Государственное учреждение "Аппарат акима Самарского сельского округа"
100114, Карагандинская область, Абайский район, село Самар, улица Центральная, 19
телефон (72153) 54290, факс 54289
22.
Государственное учреждение "Аппарат акима Юбилейного сельского округа"

100117, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Юбилейное ауылы, Мира көшесі, 15/1
телефон (72153) 58138, факс 58286
23.
"Ақбастау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100105, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Акбастау ауылы, Центральная көшесі, 11
телефон (72132) 31131, факс 31140
24.
"Южный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100118, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Южный кенті, Комсомольская көшесі, 14
телефон, факс (72153) 56288
25.
"Топар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100116, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 3
телефон (72153) 32187, факс 31582
26.
"Қарабас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100116, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Қарабас кенті, Кирова көшесі, 9
телефон, факс (72153) 31528
27.
"Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1002008, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Абай ауылы
телефон, факс (71038) 23543
28.
"Айыртас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1002009, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Айыртас ауылы
телефон, факс (71038) 24233
29.
"Жидебай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100205, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сауле ауылы
телефон, факс (71037) 22219
30.
"Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100210, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Нарманбет ауылы
телефон, факс (71038) 23743
31.
"Қараменде би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100202, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Актас ауылы
телефон, факс (71037) 29121
32.
"Қызыларай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100201, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Акжарык ауылы
телефон, факс (71037) 24213
33.
"Қусақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100311, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қошқар ауылы
телефон, факс (71038) 23225
34.
"Кежек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100203, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақши ауылы
телефон, факс (71037) 29748
35.
"Нүркен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100204, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Нүркен ауылы
телефон, факс (71037) 23340
36.
"Ортадересін селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100312, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ортадересин ауылы
телефон, факс (71037) 25340
37.
"Тасарал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100317, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Тасарал ауылы

100117, Карагандинская область, Абайский район, село Юбилейное, улица Мира, 15/1
телефон (72153) 58138, факс 58286
23.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбастауского сельского округа"
100105, Карагандинская область, Абайский район, село Акбастау, улица Центральная, 11
телефон (72132) 31131, факс 31140
24.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Южный"
100118, Карагандинская область, Абайский район, поселок Южный, улица Комсомольская, 14
телефон, факс (72153) 56288
25.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Топар"
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Топар, улица Казыбек би, 3
телефон (72153) 32187, факс 31582
26.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабас"
100116, Карагандинская область, Абайский район, поселок Карабас, улица Кирова, 9
телефон, факс (72153) 31528
27.
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа"
100208, Карагандинская область, Актогайский район, село Абай
телефон, факс (71038) 23543
28.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айыртаского сельского округа"
100209, Карагандинская область, Актогайский район, село Айыртас
телефон, факс (71038) 24233
29.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жидебайского сельского округа"
100205, Карагандинская область, Актогайский район, село Сауле
телефон, факс (71037) 22219
30.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабулакского сельского округа"
100210, Карагандинская область, Актогайский район, село Нарманбет
телефон, факс (71038) 23743
31.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамендебиского сельского округа"
100202, Карагандинская область, Актогайский район, село Актас
телефон, факс (71037) 29121
32.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларайского сельского округа"
100201, Карагандинская область, Актогайский район, село Акжарык
телефон, факс (71037) 24213
33.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кусакского сельского округа"
100311, Карагандинская область, Актогайский район, село Кошкар
телефон, факс (71038) 23225
34.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кежекского сельского округа"
100203, Карагандинская область, Актогайский район, село Акши
телефон, факс (71037) 29748
35.
Государственное учреждение "Аппарат акима Нуркенского сельского округа"
100204, Карагандинская область, Актогайский район, село Нуркен
телефон, факс (71037) 23340
36.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортадересинского сельского округа"
100312, Карагандинская область, Актогайский район, село Ортадересин
телефон, факс (71037) 25340
37.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тасаралского сельского округа"
100317, Карагандинская область, Актогайский район, село Тасарал

телефон, факс (71038) 26484
38.
"Торанғалық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100315, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Торанғалық ауылы
телефон, факс (71038) 24632
39.
"Шабанбай би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100207, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Шабанбай би ауылы
телефон, факс (71037) 26218
40.
"Сарытерек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100207, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарытерек ауылы
телефон, факс (71037) 25237
41.
"Сарышаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100314, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарышаған кенті, Абай көшесі, 18
телефон, факс (71038) 22253
42.
"Шашубай кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100316, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Шашубай кенті, Ленин көшесі, 1
телефон, факс (71038) 21257
43.
"Мұстафин кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100407, Қарағанды облысы, Бұқаржырау ауданы, Мұстафин кенті, Корниенко көшесі, 17
телефон, факс (72138) 31101
44.
"Ботақара кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100405, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хана көшесі, 38а
телефон (72154) 21600, факс 21696
45.
"Қушоқы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100413, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қушоқы кенті, Искакова көшесі, 55
телефон, факс (72138) 32338
46.
"Ақбел селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100401, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақбел ауылы, Юбилейная көшесі, 4
телефон, факс (72154) 22166
47.
"Ақтөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100425, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Актөбе ауылы, Центральная көшесі, 1
телефон, факс (72138) 30224
48.
"Ақөре селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100402, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақөре ауылы, Целинная көшесі, 1
телефон, факс (72154) 21446
49.
"Белағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100404, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Белағаш ауылы, Школьная көшесі, 9
телефон, факс (72154) 25273
50.
"Березняков селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100430, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Березняки ауылы, Центральная көшесі, 9
телефон, факс (72138) 35543
51.
"Ботақара селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100405, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара ауылы, Горького көшесі, 19

телефон, факс (71038) 26484
38.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торангалыкского сельского округа"
100315, Карагандинская область, Актогайский район, село Торангалык
телефон, факс (71038) 24632
39.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шабанбайбиского сельского округа"
100207, Карагандинская область, Актогайский район, село Шабанбай би
телефон, факс (71037) 26218
40.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарытерекского сельского округа"
100207, Карагандинская область, Актогайский район, село Сарытерек
телефон, факс (71037) 25237
41.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Сарышаган"
100314, Карагандинская область, Актогайский район, поселок Сарышаган, улица Абая, 18
телефон, факс (71038) 22253
42.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шашубай"
100316, Карагандинская область, Актогайский район, поселок Шашубай, улица Ленина, 1
телефон, факс (71038) 21257
43.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Мустафина"
100407, Карагандинская область, Бухаржырауский район, поселок Мустафина, улица Корниенко, 17
телефон, факс (72138) 31101
44.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Ботакара"
100405, Карагандинская область, Бухаржырауский район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 38а
телефон (72154) 21600, факс 21696
45.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Кушокы"
100413, Карагандинская область, Бухаржырауский район, поселок Кушокы, улица Искакова, 55
телефон, факс (72138) 32338
46.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбелского сельского округа"
100401, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Акбел, улица Юбилейная, 4
телефон, факс (72154) 22166
47.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актобинского сельского округа"
100425, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Актобе, улица Центральная, 1
телефон, факс (72138) 30224
48.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акоринского сельского округа"
100402, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Акоре, улица Целинная, 1
телефон, факс (72154) 21446
49.
Государственное учреждение "Аппарат акима Белагашского сельского округа"
100404, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Белагаш, улица Школьная, 9
телефон, факс (72154) 25273
50.
Государственное учреждение "Аппарат акима Березняковского сельского округа"
100430, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Березняки, улица Центральная, 9
телефон, факс (72138) 35543
51.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ботакаринского сельского округа"
100405, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Ботакара, улица Горького, 19

телефон, факс (72154) 27710
52.
"Бұқар жырау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100406, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Бұқар жырау ауылы, Центральная көшесі, 9
телефон, факс (72154) 24441
53.
"Гагарин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100431, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Гагарин ауылы, Октябрьская көшесі, 72
телефон, факс (72138) 22236
54.
"Дубовка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101204, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка ауылы, Юбилейная көшесі, 37
телефон, факс (72138) 36178
55.
"Қаражар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100426, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қаражар ауылы, Зеленая көшесі, 8
телефон, факс (72138) 33720
56.
"Қарақұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100410, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қарақұдық ауылы, Набережная көшесі, 1
телефон, факс (72154) 21244
57.
"Көкпекті селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100411, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті ауылы, Торговая көшесі, 1
телефон, факс (72154) 23279
58.
"Корнеевка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100412, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Корнеевка ауылы, Целинная көшесі, 11
телефон, факс (72154) 26436
59.
"Молодецкий селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100427, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Молодецкое ауылы, Амангельды көшесі, 13
телефон, факс (72138) 34571
60.
"Доскей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100408, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Доскея көшесі, 32/2
телефон, факс (72154) 24227
61.
"Новоузенка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100424, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новоузенка ауылы, Тбилисская көшесі, 28
телефон, факс (72138) 39281
62.
"Петровка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100415, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка ауылы, Школьная көшесі, 11
телефон, факс (72154) 20543
63.
"Баймырза селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100432, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Баймырза ауылы, Фабричная көшесі, 3
телефон, факс (72138) 38645
64.
"Ростовка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100433, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ростовка ауылы, Советская көшесі, 12а
телефон, факс (72138) 37135
65.
"Самарқанд селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

телефон, факс (72154) 27710
52.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бухаржырауского сельского округа"
100406, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Бухар жырау, улица Центральная, 9
телефон, факс (72154) 24441
53.
Государственное учреждение "Аппарат акима Гагаринского сельского округа"
100431, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Гагарина, улица Октябрьская, 72
телефон, факс (72138) 22236
54.
Государственное учреждение "Аппарат акима Дубовского сельского округа"
101204, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Дубовка, улица Юбилейная, 37
телефон, факс (72138) 36178
55.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каражарского сельского округа"
100426, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Каражар, улица Зеленая
телефон, факс (72138) 33720
56.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
100410, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Каракудук, улица Набережная, 1
телефон, факс (72154) 21244
57.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа"
100411, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Кокпекты, улица Торговая, 1
телефон, факс (72154) 23279
58.
Государственное учреждение "Аппарат акима Корнеевского сельского округа"
100412, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Корнеевка, улица Целинная, 11
телефон, факс (72154) 26436
59.
Государственное учреждение "Аппарат акима Молодецкого сельского округа"
100427, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Молодецкое, улица Амангельды, 13
телефон, факс (72138) 34571
60.
Государственное учреждение "Аппарат акима Доскейского сельского округа"
100408, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Доскей, улица Доскея, 32/2
телефон, факс (72154) 24227
61.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоузенского сельского округа"
100424, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Новоузенка, улица Тбилисская, 28,
телефон, факс (72138) 39281
62.
Государственное учреждение "Аппарат акима Петровского сельского округа"
100415, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Петровка, улица Школьная, 11
телефон, факс (72154) 20543
63.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймырзинского сельского округа"
100432, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Баймырза, улица Фабричная, 3
телефон, факс (72138) 38645
64.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ростовского сельского округа"
100433, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Ростовка, улица Советская, 12а
телефон, факс (72138) 37135
65.
Государственное учреждение "Аппарат акима Самаркандского сельского округа"

100434, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Самаркандское ауылы, Ленинская көшесі, 1
телефон, факс (72138) 33339
66.
"Суықсу селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100418, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Суықсу ауылы, Ленин көшесі, 17
телефон, факс (72132) 31210
67.
"Тоғызқұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100419, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тоғызқұдық ауылы, Механическая көшесі, 7
телефон, факс (72154) 21845
68.
"Тұзды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100414, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тұзды ауылы Гагарина көшесі, 1
телефон, факс (72138) 34787
69.
"Үміткер селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100420, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үміткер ауылы, Центральная көшесі, 7/2
телефон, факс (72154) 26280
70.
"Үштөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100422, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үштөбе ауылы, Ленинградская көшесі, 30
телефон, факс (72154) 29612
71.
"Центральный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100435, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральное ауылы, Ленина көшесі, 16
телефон, факс (72138) 33171
72.
"Шешенқара селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100423, Қарағанды облысы, Бұқаржырау ауданы, Шешенқара ауылы, Пискунов көшесі, 59
телефон, факс (72154) 28648
73.
"Қызылжар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100507, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Қызылжар кенті
телефон (71030) 64575
74.
"Ақтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100503, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ақтүбек ауылы,
телефон, факс (71030) 27949
75.
"Айнабұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100501, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Айнабұлақ ауылы
телефон, факс (71030) 27461
76.
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100502, Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы, Ақтау ауылы
телефон, факс (71041) 25161
77.
"Актасты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ақтасты ауылы
телефон, факс (71030) 26295
78.
"Аппаз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Аппаз ауылы
телефон, факс (71030) 27391
79.
"Байдалы би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Байдалы би ауылы
телефон, факс (71030) 26342
80.
"Бидайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100508, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Бидайық ауылы
телефон, факс (71030) 26342
81.
"Ералиев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100505, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ералиев ауылы

100434, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Самаркандское, улица Ленинская, 1
телефон, факс (72138) 33339
66.
Государственное учреждение "Аппарат акима Суыксуского сельского округа"
100418, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Суыксу, улица Ленина, 17
телефон, факс (72132) 31210
67.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тогызкудукского сельского округа"
100419, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Тогызкудук, улица Механическая, 7
телефон, факс (72154) 21845
68.
Государственное учреждение "Аппарат акима Туздинского сельского округа"
100414, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Тузды, улица Гагарина, 1
телефон, факс (72138) 34787
69.
Государственное учреждение "Аппарат акима Умуткерского сельского округа"
100420, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Умуткер, улица Центральная, 7/2
телефон, факс (72154) 26280
70.
Государственное учреждение "Аппарат акима Уштобинского сельского округа"
100422, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Уштобе, улица Ленинградская, 30
телефон, факс (72154) 29612
71.
Государственное учреждение "Аппарат акима Центрального сельского округа"
100435, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Центральное, улица Ленина, 16
телефон, факс (72138) 33171
72.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шешенкаринского сельского округа"
100423, Карагандинская область, Бухаржырауский район, село Шешенкара, улица Пискунова, 59
телефон, факс (72154) 28648
73.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Кызылжар"
100507, Карагандинская область, Жанааркинский район, поселок Кызылжар
телефон (71030) 64575
74.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актубекского сельского округа"
100503, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Актубек
телефон, факс (71030) 27949
75.
Государственное учреждение "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа"
100501, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Айнабулак
телефон, факс (71030) 27461
76.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
100502, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Актау
телефон, факс (71041) 25161
77.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актастинского сельского округа"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Актасты
телефон, факс (71030) 26295
78.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аппазского сельского округа"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Аппаз
телефон, факс (71030) 27391
79.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байдалыбиского сельского округа"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Байдалы би
телефон, факс (71030) 26342
80.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидайыкского сельского округа"
100508, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Бидайык
телефон, факс (71030) 26342
81.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ералиевского сельского округа"
100505, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Ералиева

телефон, факс (71030) 27441
82.
"Ынталы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ынталы ауылы
телефон, факс (71030) 24184
83.
"Сейфуллин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100506, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Ынтымак ауылы
телефон, факс (71030) 24355
84.
"Түгіскен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100510, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Түгіскен ауылы
телефон, факс (71030) 26160
85.
"Целинный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Орынбай ауылы
телефон, факс (71030) 23761
86.
"Қараағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Қараағаш ауылы
телефон, факс (71030) 24195
87.
"Бақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100807, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Бақты ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 7
телефон, факс (72146) 38721
88.
"Бесоба селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100808, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Бесоба ауылы, Әбдірәсілов көшесі, 23
телефон, факс (72132) 36443
89.
"Егіндібұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100810, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы, Мәди көшесі, 10
телефон, факс (72147) 91567
90.
"Жаңатоған селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100811, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Жаңатоған ауылы, Ұшқын көшесі, 39
телефон, факс (72146) 31760
91.
"Аманжолов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100805, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Талды ауылы, Қасым Аманжолов көшесі, 2
телефон, факс (72146) 37400
92.
"Қайнарбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100806, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Аппаз ауылы, Сейлхан көшесі, 14
телефон, факс (72146) 37258
93.
"Қарағайлы кент әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100814, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарағайлы кенті, 20 квартал, 4 үй
телефон (72146) 45480, факс 45001
94.
"Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100815, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қаракөл ауылы, Студенческая көшесі, 13
телефон, факс (72147) 91557
95.
"Қаршығалы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100816, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Көктас ауылы, Гагарин көшесі, 30

телефон, факс (71030) 27441
82.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагашского сельского округа"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Ынталы
телефон, факс (71030) 24184
83.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сейфуллинского сельского округа"
100506, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Ынтымак
телефон, факс (71030) 24355
84.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тугускенского сельского округа"
100510, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Тугускен
телефон, факс (71030) 26160
85.
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Орынбай
телефон, факс (71030) 23761
86.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караагашского сельского округа"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, село Караагаш
телефон, факс (71030) 24195
87.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
100807, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Бахты, улица Тәуелсіздік, 7
телефон, факс (72146) 38721
88.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесобинского сельского округа"
100808, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Бесоба, улица Абдырасылова, 23
телефон, факс (72132) 36443
89.
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа"
100810, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Егиндыбулак, улица Мади, 10
телефон, факс (72147) 91567
90.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа"
100811, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Жанатоган, улица Ушкын, 39
телефон, факс (72146) 31760
91.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аманжоловского сельского округа"
100805, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Талды, улица Касыма Аманжолова, 2
телефон, факс (72146) 37400
92.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа"
100806, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Аппаз, улица Сейлхан, 14
телефон, факс (72146) 37258
93.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карагайлы"
100814, Карагандинская область, Каркаралинский район, поселок Карагайлы, 20 квартал, 4 дом
телефон (72146) 45480, факс 45001
94.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа"
100815, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Каракол, улица Студенческая, 13
телефон, факс (72147) 91557
95.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каршигалинского сельского округа"
100816, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Коктас, улица Гагарина, 30

телефон, факс (72146) 33512
96.
"Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Абай ауылы, Мендеке батыр көшесі, 8
телефон, факс (72147) 51341
97.
"Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100817, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қоянды ауылы, Советская көшесі, 5
телефон, факс (72147) 58221
98.
"Қырғыз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100809, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Бүркітті ауылы, Тың көшесі, 8
телефон, факс (72146) 34521
99.
"Мәди ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Мәди ауылы, Бейбітшілік көшесі, 2
телефон, факс (72132) 54260
100.
"М. Мамыраев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, М. Мамраев ауылы, Қабдикаримов көшесі, 12
телефон, факс (72146) 33300
101.
"Н. Әбдіров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Н. Әбдіров ауылы, Машанов көшесі, 48
телефон (72146) 34232, факс 34304
102.
"Н. Нұрмақов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Н. Нұрмақов ауылы, Елебеков көшесі, 6
телефон, факс (72147) 55272
103.
"Тәттімбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100804, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Ақтасты ауылы, Қазыбек би көшесі, 37
телефон, факс (72147) 53231
104.
"Тегісшілдік селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100821, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Тегісшілдік ауылы
телефон, факс (72146) 32999
105.
"Темірші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100820, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Татан ауылы, Орталық көшесі, 6
телефон, факс (72132) 36586
106.
"Томар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100824, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Томар ауылы, Мәди көшесі, 15
телефон, факс (72132) 35223
107.
"Угар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100818, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Матақ ауылы, Қазақстан көшесі, 8
телефон, факс (72146) 33732
108.
"Шарыкты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100822, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Теректі ауылы, Шегебаев көшесі, 10
телефон, факс (72147) 91430
109.
"Ынталы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

телефон, факс (72146) 33512
96.
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Абай, улица Мендеке батыра, 8
телефон, факс (72147) 51341
97.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского аульного округа"
100817, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Коянды, улица Советская, 5
телефон, факс (72147) 58221
98.
Государственное учреждение "Аппарат акима Киргизского сельского округа"
100809, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Буркутты, улица Тын, 8
телефон, факс (72146) 34521
99.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мадийского аульного округа"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Мади, улица Бейбитшилик, 2
телефон, факс (72132) 54260
100.
Государственное учреждение "Аппарат акима М.Мамыраевского аульного округа"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, село М. Мамыраева, улица Кабдикаримова, 12
телефон, факс (72146) 33300
101.
Государственное учреждение "Аппарат акима Н. Абдировского сельского округа"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Н. Абдирова, улица Машанова, 48
телефон (72146) 34232, факс 34304
102.
Государственное учреждение "Аппарат акима Н. Нурмаковского аульного округа"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Н. Нурмакова, улица Елебекова, 6
телефон, факс (72147) 55272
103.
Государственное учреждение "Аппарат акима Таттимбетского аульного округа"
100804, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Актасты, улица Казыбек би, 37
телефон, факс (72147) 53231
104.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тегисшилдикского сельского округа"
100821, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Тегисшилдик
телефон, факс (72146) 32999
105.
Государственное учреждение "Аппарат акима Темиршинского сельского округа"
100820, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Татан, улица Орталык, 6
телефон, факс (72132) 36586
106.
Государственное учреждение "Аппарат акима Томарского сельского округа"
100824, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Томар, улица Мади, 15
телефон, факс (72132) 35223
107.
Государственное учреждение "Аппарат акима Угарского сельского округа"
100818, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Матак, улица Казахстанская, 8
телефон, факс (72146) 33732
108.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа"
100822, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Теректы, улица Шегебаева, 10
телефон, факс (72147) 91430
109.
Государственное учреждение "Аппарат аким Инталинского сельского округа"

100825, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Ынталы ауылы, Шілік көшесі, 13
телефон, факс (72146) 35413
110.
"Ақмешіт селолық округі аппараты" мемлекеттік мекемесі
100901, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Ақмешіт ауылы
телефон, факс (72144) 22747
111.
"Ахмет селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100904, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Ахмет ауылы
телефон, факс (72144) 22308
112.
"Байтуған селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100905, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Байтуған ауылы
телефон, факс (72144) 22792
113.
"Балықтыкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100906, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Балықтыкөл ауылы
телефон, факс (72144) 21659
114.
"Жараспай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100909, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Жараспай ауылы
телефон, факс (72144) 32299
115.
"Заречное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100910, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Заречное ауылы
телефон, факс (72144) 39233
116.
"Кәрім Мыңбаев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100911, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Кәрім Мыңбаев ауылы
телефон, факс (72144) 22478
117.
"Ізенді селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Ізенді ауылы
телефон, факс (72144) 43281
118.
"Қараой селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100914, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Қараой ауылы
телефон, факс (72144) 47283
119.
"Кертінді селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100915, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Кертінді ауылы
телефон, факс (72144) 22272
120.
"Көбетей селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100916, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Көбетей ауылы
телефон, факс (72144) 21412
121.
"Киевка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті, Абай көшесі, 48
телефон, факс (72144) 21385, 22602
122.
"Құланөтпес селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100917, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Құланөтпес ауылы
телефон, факс (72144) 35210
123.
"Майоровка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100919, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Майоровка ауылы
телефон, факс (72144) 37219
124.
"Пржевальское селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100920, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Пржевальское ауылы

100825, Карагандинская область, Каркаралинский район, село Ынталы, улица Шілік, 13
телефон, факс (72146) 35413
110.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акмешитского сельского округа"
100901, Карагандинская область, Нуринский район, село Акмешит
телефон (72144) 22747
111.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ахметского сельского округа"
100904, Карагандинская область, Нуринский район, село Ахмет ауылы
телефон, факс (72144) 22308
112.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байтуганского сельского округа"
100905, Карагандинская область, Нуринский район, село Байтуган
телефон, факс (72144) 22792
113.
Государственное учреждение "Аппарат акима Балыктыкольского сельского округа"
100906, Карагандинская область, Нуринский район, село Балыктыколь
телефон, факс (72144) 21659
114.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жараспайского сельского округа"
100909, Карагандинская область, Нуринский район, село Жараспай
телефон, факс (72144) 32299
115.
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа"
100910, Карагандинская область, Нуринский район, село Заречное
телефон, факс (72144) 39233
116.
Государственное учреждение "Аппарат акима К.Мынбаевского сельского округа"
100911, Карагандинская область, Нуринский район, село имени Карима Мынбаева
телефон, факс (72144) 22478
117.
Государственное учреждение "Аппарат акима Изендинского сельского округа"
100912, Карагандинская область, Нуринский район, село Изенды
телефон, факс (72144) 43281
118.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караойского сельского округа"
100914, Карагандинская область, Нуринский район, село Караой
телефон, факс (72144) 47283
119.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кертиндинского сельского округа"
100915, Карагандинская область, Нуринский район, село Кертинды
телефон, факс (72144) 22272
120.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кобетейского сельского округа"
100916, Карагандинская область, Нуринский район, село Кобетей
телефон, факс (72144) 21412
121.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Киевка"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, село Киевка, улица Абая, 48
телефон, факс (72144) 21385, 22602
122.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куланотпеского сельского округа"
100917, Карагандинская область, Нуринский район, село Куланотпес
телефон, факс (72144) 35210
123.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майоровского сельского округа"
100919, Карагандинская область, Нуринский район, село Майоровка
тел/факс (72144) 37219
124.
Государственное учреждение "Аппарат акима Пржевальского сельского округа"
100920, Карагандинская область, Нуринский район, село Пржевальское,

телефон, факс (72132) 38210
125.
"Тассуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100923, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Тассуат ауылы
телефон, факс (72144) 31216
126.
"Шахтерское селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100925, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Шахтерское ауылы
телефон, факс (72144) 42295
127.
"Щербаковское селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100926, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Щербаковское ауылы
телефон, факс (72144) 46218
128.
"Баршино селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100907, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Баршино ауылы
телефон, факс (72132) 52102
129.
"Жанбөбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100908, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Жанбөбек ауылы
телефон, факс (72132) 52110
130.
"Құланөтпес селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100918, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Құланөтпес селосы
телефон, факс (72132) 33617
131.
"Соналы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100921, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Соналы ауылы
телефон, факс (72132) 52129
132.
"Талдысай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100922, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Талдысай ауылы
телефон, факс (72132) 52149
133.
"Тікенекті селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100924, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Тікенекті ауылы
телефон, факс (72132) 54727
134.
"Шұбаркөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Шұбаркөл кенті
телефон, факс (72132) 10110, 10155
135.
"Осакаровка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101000, Қарағанды облысы, Осакаровка кенті, Литвиновская көшесі, 71
телефон (72149) 41491, факс 43030
136.
"Молодежный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101012, Қарағанды облысы, Молодежный кенті, Абая көшесі, 13
телефон (72148) 21008, факс 21864
137.
"Батпақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101003, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Батпақты ауылы
телефон, факс (72149) 33735
138.
"Сарыөзек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101020, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Сарыөзек ауылы
телефон, факс (72148) 25320
139.
"Дальнее селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101004, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Дальнее ауылы

телефон, факс (72132) 38210
125.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тассуатского сельского округа"
100923, Карагандинская область, Нуринский район, село Тассуат
телефон, факс (72144) 31216
126.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шахтерского сельского округа"
100925, Карагандинская область, Нуринский район, село Шахтерское
телефон, факс (72144) 42295
127.
Государственное учреждение "Аппарат акима Щербаковского сельского округа"
100926, Карагандинская область, Нуринский район, село Щербаковское
телефон, факс (72144) 46218
128.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баршинского сельского округа"
100907, Карагандинская область, Нуринский район, село Баршино
телефон, факс (72132) 52102
129.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанбобекского сельского округа"
100908, Карагандинская область, Нуринский район, село Жанбобек
телефон, факс (72132) 52110
130.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куланутпеского сельского округа"
100918, Карагандинская область, Нуринский район, село Куланутпес
телефон, факс (72132) 33617
131.
Государственное учреждение "Аппарат акима Соналинского сельского округа"
100921, Карагандинская область, Нуринский район, село Соналы
телефон, факс (72132) 52129
132.
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдысайского сельского округа"
100922, Карагандинская область, Нуринский район, село Талдысай
телефон, факс (72132) 52149
133.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ткенектинского сельского округа"
100924, Карагандинская область, Нуринский район, село Ткенекты
телефон, факс (72132) 54727
134.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шубарколь"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, поселок Шубарколь
телефон, факс (72132) 10110, 10155
135.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Осакаровка"
101000, Карагандинская область, поселок Осакаровка, улица Литвиновская, 71
телефон (72149) 41491, факс 43030
136.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Молодежный"
101012, Карагандинская область, поселок Молодежный, улица Абая, 13
телефон (72148) 21008, факс 21864
137.
Государственное учреждение "Аппарат акима Батпактинского сельского округа"
101003, Карагандинская область, Осакаровский район, село Батпакты
телефон, факс (72149) 33735
138.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыозекского сельского округа"
101020, Карагандинская область, Осакаровский район, село Сарыозек
телефон, факс (72148) 25320
139.
Государственное учреждение "Аппарат акима Дальнееского сельского округа"
101004, Карагандинская область, Осакаровский район, село Дальнее

телефон, факс (72148) 26396
140.
"Звезда селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101005, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Звезда ауылы
телефон, факс (72148) 25710
141.
"Иртыш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101006, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Иртышское ауылы
телефон, факс (72148) 27332
142.
"Қаратомар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101000, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Сенокосное ауылы
телефон, факс (72148) 39354
143.
"Есіл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101010, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Есіл ауылы
телефон, факс (72149) 35235
144.
"Құндызды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101030, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Шұңқыркөл ауылы
телефон, факс (72149) 37435
145.
"Мирный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101011, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Мирное ауылы
телефон, факс (72148) 27140
146.
"Маржанкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101025, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Уызбай ауылы
телефон, факс (72149) 38331
147.
"Николаев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101013, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Николаевка ауылы
телефон, факс (72149) 30235
148.
"Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101014, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Озерное ауылы
телефон, факс (72149) 37235
149.
"Қарағайлы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101015, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Қарағайлы ауылы
телефон, факс (72149) 36221
150.
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101001, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Ақбұлақ ауылы
телефон, факс (72148) 21409
151.
"Пионер селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101016, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Пионер ауылы
телефон, факс (72149) 34235
152.
"Родниковское селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101018, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Родниковское ауылы
телефон, факс (72148) 26145
153.
"Садовое селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101019, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Садовое ауылы
телефон, факс (72149) 38235
154.
"Сұңқар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101022, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Сұңқар ауылы

телефон, факс (72148) 26396
140.
Государственное учреждение "Аппарат акима Звездного сельского округа"
101005, Карагандинская область, Осакаровский район, село Звезда
телефон, факс (72148) 25710
141.
Государственное учреждение "Аппарат акима Иртышского сельского округа"
101006, Карагандинская область, Осакаровский район, село Иртышское
телефон, факс (72148) 27332
142.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа"
101000, Карагандинская область, Осакаровский район, село Сенокосное
телефон, факс (72148) 39354
143.
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского сельского округа"
101010, Карагандинская область, Осакаровский район, село Есиль
телефон, факс (72149) 35235
144.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундуздинского сельского округа"
101030, Карагандинская область, Осакаровский район, село Шункырколь
телефон, факс (72149) 37435
145.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мирного сельского округа"
101011, Карагандинская область, Осакаровский район, село Мирное
телефон, факс (72148) 27140
146.
Государственное учреждение "Аппарат акима Маржанкульского сельского округа"
101025, Карагандинская область, Осакаровский район, село Уызбай
телефон, факс (72149) 38331
147.
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа"
101013, Карагандинская область, Осакаровский район, село Николаевка
телефон, факс (72149) 30235
148.
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерного сельского округа"
101014, Карагандинская область, Осакаровский район, село Озерное
телефон, факс (72149) 37235
149.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагайлинского сельского округа"
101015, Карагандинская область, Осакаровский район, село Карагайлы
телефон, факс (72149) 36221
150.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
101001, Карагандинская область, Осакаровский район, село Акбулак
телефон, факс (72148) 21409
151.
Государственное учреждение "Аппарат акима Пионерского сельского округа"
101016, Карагандинская область, Осакаровский район, село Пионерское
телефон, факс (72149) 34235
152.
Государственное учреждение "Аппарат акима Родниковского сельского округа"
101018, Карагандинская область, Осакаровский район, село Родниковское
телефон, факс (72148) 26145
153.
Государственное учреждение "Аппарат акима Садовского сельского округа"
101019, Карагандинская область, Осакаровский район, село Садовое
телефон, факс (72149) 38235
154.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сункарского сельского округа"
101022, Карагандинская область, Осакаровский район, село Сункар

телефон, факс (72149) 38635
155.
"Тельман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101023, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Тельманское ауылы
телефон, факс (72148) 26541
156.
"Трудовой селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101024, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Трудовое ауылы
телефон, факс (72148) 25623
157.
"Чапаево селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101027, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Чапаево ауылы
телефон, факс (72149) 25627
158.
"Шідерті селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101028, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Шідерті ауылы
телефон, факс (72148) 25116
159.
"Мибұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101501, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Мибұлақ ауылы, Саркеев көшесі, 11
тел/факс (71035) 23682
160.
"Ақтас кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
101502, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ақтас кенті,
телефон, факс (710412) 20010
161.
"Жанкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101503, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Байқоңыр ауылы,
телефон (71034) 23211, факс 23270
162.
"Қаракеңгір ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101504, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Бозтұмсық ауылы, Центральная көшесі, 1
телефон, факс (71035) 24312
163.
"Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101505, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Алғабас ауылы
телефон, факс (710413) 40110
164.
"Борсеңгір ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101506, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Борсеңгір ауылы, Қазыбек би көшесі, 5
телефон, факс (71034) 23578
165.
"Егінді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101507, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Егінді ауылы
телефон, факс (710595 ) 23010
166.
"Жезді кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
101508, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Жезді кенті, Құттымбетов көшесі, 37
телефон, факс (71034) 21047, факс 21550
167.
"Сарысу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101509, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Сарысу ауылы, Сатпаев көшесі, 17
телефон (71034) 23332, факс 23764
168.
"Қарсақпай кенті әкімі аппараты мемлекеттік мекемесі
101510, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Қарсақпай кенті, Болман ақын көшесі, 73
телефон, факс (71034) 23142, факс 23182
169.
"Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

телефон, факс (72149) 38635
155.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельманского сельского округа"
101023, Карагандинская область, Осакаровский район, село Тельманское,
телефон, факс (72148) 26541
156.
Государственное учреждение "Аппарат акима Трудового сельского округа"
101024, Карагандинская область, Осакаровский район, село Трудовое
телефон, факс (72148) 25623
157.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа"
101027, Карагандинская область, Осакаровский район, село Чапаево
телефон, факс (72149) 25627
158.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шидертинского сельского округа"
101028, Карагандинская область, Осакаровский район, село Шидерты
телефон, факс (72148) 25116
159.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мибулакского сельского округа"
101501, Карагандинская область, Улытауский район, село Мибулак, улица Саркеева, 11
телефон, факс (71034) 23682
160.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актас"
101502, Карагандинская область, Улытауский район, поселок Актас
телефон, факс (710412) 20010
161.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангельдинского сельского округа"
101503, Карагандинская область, Улытауский район, село Байконур
телефон (71034) 23211, факс 23270
162.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракенгирского сельского округа"
101504, Карагандинская область, Улытауский район, село Бозтумсык улица Центральная, 1
телефон, факс (71035) 24312
163.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабаского сельского округа"
101505, Карагандинская область, Улытауский район, село Алгабас
телефон, факс (710413) 40110
164.
Государственное учреждение "Аппарат акима Борсенгирского сельского округа"
101506, Карагандинская область, Улытауский район, село Борсенгир улица Казыбек би, 5
телефон, факс (71034) 23578
165.
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндинского сельского округа"
101507, Карагандинская область, Улытауский район, село Егинды
телефон, факс (710595) 23010
166.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезды"
101508, Карагандинская область, Улытауский район, поселок Жезды улица Куттымбетова, 37
телефон (71034) 21047, факс 21550
167.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарысуского сельского округа"
101509, Карагандинская область, Улытауский район, село Сарысу, улица Сатпаева, 17
телефон (71034) 23332, факс 23764
168.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карсакпай"
101510, Карагандинская область, Улытауский район, поселок Карсакпай улица Болман акына, 73
телефон (71034) 23142, факс 23182
169.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коскольского сельского округа"

101511, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Қоскөл ауылы, Сыздықов көшесі, 14
телефон, факс (710413) 21010
170.
"Шеңбер ауылдық әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
101512, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Шеңбер ауылы, Школьная көшесі, 3
телефон, факс (71041) 32010
171.
"Аманкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101513, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Сарлық ауылы, Бұлқышев көшесі, 11
телефон, факс (71035) 23133
172.
"Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101514, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Терісаққан ауылы, Желдіадыр көшесі, 14/1
телефон, факс (71041) 23020
173.
"Ақсу -Аюлы селолық округі аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай көшесі, 26
телефон, факс (71031) 21175
174.
"Ақадыр кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101712, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақадыр кенті, Тәуелсіз Қазақстан көшесі, 4
телефон, факс (71033) 27683
175.
"Ақжал кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101713, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақжал кенті, Абай көшесі, 5
телефон, факс (71031) 37105
176.
"Ақой селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101701, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақой ауылы, Чепурченко көшесі, 19
телефон, факс (71033) 35539
177.
"Батық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101702, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Батық ауылы, Жансүгіров көшесі, 87
телефон, факс (71031) 363224, факс 21189
178.
"Бұрма селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101703, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Бұрма ауылы, Центральная көшесі, 22
телефон (71042) 35334, факс 35321
179.
"Жарық кент әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101705, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Жарық кенті, Байғозы батыр көшесі, 7
телефон, факс (71031) 3424170
180.
"Кеншоқы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Кеншоқы ауылы
телефон (71031) 48121, факс 21192
181.
"Көктіңкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101720, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Көктіңкөл ауылы, Коктенкольская көшесі, 6
телефон, факс (71033) 26214
182.
"Қызылтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101721, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Қызылтау ауылы, Сейфуллин көшесі, 9
телефон, факс (71033) 23342
183.
"Мойынты кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

101511, Карагандинская область, Улытауский район, село Косколь, улица Сыздыкова, 14
телефон, факс (710413) 21010
170.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шенберского сельского округа"
101512, Карагандинская область, Улытауский район, село Шенбер, улица Школьная, 3
телефон, факс (71041) 32010
171.
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа"
101511, Карагандинская область, Улытауский район, село Сарлык, улица Булкышева, 11
телефон, факс (71035) 23133
172.
Государственное учреждение "Аппарат акима Терсакканского сельского округа"
101514, Карагандинская область, Улытауский район, село Терсаккан, улица Желдыадыр, 14/1
телефон, факс (71041) 23020
173.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксу-Аюлинского сельского округа"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы улица Шортанбай, 26
телефон, факс (71031) 21175
174.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Агадырь"
101712, Карагандинская область, Шетский район, поселок Агадырь улица Тауелсиз Казахстан, 4
телефон, факс (71033) 27683
175.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Акжал"
101713, Карагандинская область, Шетский район, поселок Акжал, улица Абая, 5
телефон (71031) 37105, факс 37105
176.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акойского сельского округа"
101701, Карагандинская область, Шетский район, село Акой, улица Чепурченко, 19
телефон, факс (71033) 35539
177.
Государственное учреждение "Аппарат акима Батыкского сельского округа"
101702, Карагандинская область, Шетский район, село Батык, улица Жансугурова, 87
телефон (71031) 363224, факс 21189
178.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурминского сельского округа"
101703, Карагандинская область, Шетский район, село Бурма, улица Центральная, 22
телефон (71042) 35334, факс 35321
179.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жарык"
101705, Карагандинская область, Шетский район, поселок Жарык, улица Байгозы батыра, 7
телефон, факс (71031) 3424170
180.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кеншокинского сельского округа"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Кеншоки
телефон (71031) 48121, факс 21192
181.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктенкольского сельского округа"
101720, Карагандинская область, Шетский район, село Коктенколь, улица Коктенкольская, 6
телефон (71033) 26214
182.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа"
101721, Карагандинская область, Шетский район, село Кызылтау, улица Сейфуллина, 9
телефон, факс (71033) 23342
183.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Мойынты"

101723, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Мойынты кенті, Таныбай батыр көшесі, 14
телефон, факс (71033) 24238
184.
"Нұраталды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101709, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Нұраталды ауылы, Байзаков көшесі, 19
телефон, факс (71031) 31586
185.
"Өспен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101726, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Успенское ауылы, Центральная көшесі, 1
телефон, факс (71033) 338155
186.
"Тағылы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101718, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Жұмыскер ауылы, Бигелдинов көшесі, 3
телефон, факс (71033) 25430
187.
"Талды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101710, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Талды ауылы, Смайлов көшесі, 16
телефон, факс (71031) 33346
188.
"Төменгі Қайрақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101722, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Нижний Кайракты ауылы, Ахметұлы көшесі, 1/1
телефон, факс (71033) 25309
189.
"Үңірек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101711, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Үңірек ауылы
телефон, факс (71042) 32243
190.
"Ақшоқы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101707, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақшоқы ауылы
телефон, факс (71031) 21338, факс 21202
191.
"Ақшатау кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101714, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақшатау кенті, Нуржанов көшесі, 31
телефон, факс (71033) 24590
192.
"Красная поляна селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101706, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Красная поляна ауылы, Клубная көшесі, 11
телефон, факс (71033) 24590
193.
"Босаға селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101715, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Босаға ауылы, Алтаев көшесі, 3
телефон, факс (71031) 23746
194.
"Ортау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101724, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ортау ауылы
телефон, факс (71031) 23117
195.
"Дария селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101704, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Дарьинский ауылы
телефон, факс (71034) 24432
"Патроннаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек
білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
3 қосымша
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

101723, Карагандинская область, Шетский район, поселок Мойынты, улица Таныбай батыр, 14
телефон, факс (71033) 24238
184.
Государственное учреждение "Аппарат акима Нураталдинского сельского округа"
101709, Карагандинская область, Шетский район, село Нураталды, улица Байзакова, 19
телефон, факс (71031) 31586
185.
Государственное учреждение "Аппарат акима Успенского сельского округа"
101726, Карагандинская область, Шетский район, село Успенское, улица Центральная, 1
телефон, факс (71033) 338155
186.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тагалинского сельского округа"
101718, Карагандинская область, Шетский район, село Жумыскер, улица Бигельдинова, 3
телефон, факс (71033) 25430
187.
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдинского сельского округа"
101710, Карагандинская область, Шетский район, село Талды, улица Смаилова, 16
телефон, факс (71031) 33346
188.
Государственное учреждение "Аппарат акима Нижне-Кайрактинского сельского округа"
101722, Карагандинская область, Шетский район, село Нижний Кайракты, улица Ахметулы, 1/1
телефон, факс (71033) 25309
189.
Государственное учреждение "Аппарат акима Унрекского сельского округа"
101711, Карагандинская область, Шетский район, село Унрек
телефон, факс (71042) 32243
190.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшокинского сельского округа"
101707, Карагандинская область, Шетский район, село Акшокы,
телефон (71031) 21338, факс 21202
191.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Акчатау"
101714, Карагандинская область, Шетский район, поселок Акчатау, улица Нуржанова, 31
телефон, факс (71033) 24590
192.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Красная поляна"
101706, Карагандинская область, Шетский район, село Красная поляна, улица Клубная, 11
телефон, факс (71033) 24590
193.
Государственное учреждение "Аппарат акима Босагинского сельского округа"
101715, Карагандинская область, Шетский район, село Босага, улица Алтаева, 3
телефон, факс (71031) 23746
194.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортауского сельского округа"
101724, Карагандинская область, Шетский район, село Ортау
телефон, факс (71031) 23117
195.
Государственное учреждение "Аппарат акима Дарьинского сельского округа"
101704, Карагандинская область, Шетский район, село Дарьинский
телефон, факс (71034) 24432
Приложение 3
к стандарту оказания государственной услуги
"Прием заявки от семьи, желающей взять
детей на патронатное воспитание"
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году

1. Уақытылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының % (үлесі)
97
1.2. Қызмет алуды кезекте 40 минуттан аспайтын уақыт күткен тұтынушылардың % (үлесі)
98
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
2.2. Құжаттарды лауазымды тұлға дұрыс ресімдеген жағдайдың (жүргізілген төлемдер, есеп айырысулар және тағы басқа) % (үлесі)
98

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления услуги в установленный срок с момента сдачи документа
97
1.2. % (доля) потребителей, ожидавших получения услуги в очереди не более 40 минут
98
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством процесса предоставления услуги
95
2.2. % (доля) случаев правильно оформленных документов должностным лицом (произведенных начислений, расчетов и так далее)
98

3. Қолжетімділік
3.1. Қызметті ұсыну тәртібі туралы сапаға және ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
3.2. Тұтынушы құжаттарды дұрыс толтырған және бірінші реттен тапсырған оқиғалардың % (үлесі)
90
3.3. Интернет арқылы қолжетімді қызметтерінің ақпарат % (үлесі)
100
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізделген шағымдардың % (үлесі)
0,05

3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных качеством и информацией о порядке предоставления услуги
95
3.2. % (доля) случаев правильно заполненных потребителем документов и сданных с первого раза
90
3.3. % (доля) услуг информации, о которых доступно через Интернет
100
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) обоснованных жалоб к общему количеству обслуженных потребителей по данному виду услуг
0,05

4.2. Белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
"Патроннаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек
білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
4 қосымша
Қала және аудан әкімдерінің байланыс мәліметтері мен қабылдау кестелері
Мемлекеттік органның атауы
Заңды мекенжайы, телефондардың нөмірлері
Бастықтар мен олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері
Веб-сайт, электрондық пошта
"Балқаш қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100300, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 5
телефон (71036) 42648,
факс (71036) 48511
Әкім:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 16.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 2, 4-ші бейсенбісі,
сағат 16.00-дан 18.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 1, 3-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 18.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 2, 3-ші сәрсенбісі,
сағат 16.00-дан 18.00 дейін.
www.balkhash.kz
orgkadrwork@mail.kz
"Жезқазған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100600, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Алаш алаңы, 1
телефон (7102) 736594,
факс (7102) 736135
Әкім:
әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін
Орынбасарлары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін.
www.jezkazgan.kz
rukzhezap@rambler.ru
"Қарағанды қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100008, Қарағанды қаласы, Бұқар жырау даңғылы, 16
телефон (87212) 420220,
факс (87212) 419470
Әкім:
айына бір рет,
сағат 17.00-ден бастап
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап
Орынбасары:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап.
www.karaganda-akimat.kz
аkimat07@mail.ru
"Қаражал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100700, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Абай көшесі, 9
телефон (71032) 26010,
факс (71032) 26474
Әкім:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 16.30 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 14.30-дан 16.30 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 17.00 дейін.
karajal_akimat@mail.ru
"Приозерск қаласы әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101100, Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Пушкин көшесі, 7
телефон (71039) 52920,
факс (71039) 54030
Әкім:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап.
www.priozerck.kz
prio_org@krg.gov.kz
"Саран қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101200, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Джамбул көшесі, 67

4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
95
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
95
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
95
Приложение 4
к стандарту оказания государственной услуги
"Прием заявки от семьи, желающей взять
детей на патронатное воспитание"
Контактные данные и графики приема акимов городов и районов
Наименование государственного органа
Юридический адрес,номера телефонов
Графики приемаграждан руководителями и их заместителями
Веб-сайт,электронная почта
Государственное учреждение "Аппарат акима города Балхаш"
100300,Карагандинская область, город Балхаш, улица Уалиханова, 5
телефон (71036) 42648
факс (71036) 48511
Аким:
еженедельно по вторникам,
с 15.00 до 16.00 часов
Заместитель:
2, 4 четверг каждого месяца,
с 16.00 до 18.00 часов
Заместитель:
1, 3 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 18.00 часов
Заместитель:
2, 3 среда каждого месяца,
с 16.00 до 18.00 часов.
www.balkhash.kz
orgkadrwork@mail.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Жезказгана"
100600,Карагандинская область, город Жезказган, площадь Алаша, 1
телефон (7102) 736594,
факс (7102) 736135
Аким:
2, 4 понедельник каждого месяца,
с 18.00 до 20.00 часов
Заместитель:
еженедельно по понедельникам,
с 18.00 до 20.00 часов
Заместители:
еженедельно по средам,
с 18.00 до 20.00 часов.
www.jezkazgan.kz
rukzhezap@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Караганды"
100008, город Караганда,проспект Бухар жырау, 16
телефон (87212) 420220,
факс (87212) 419470
Аким:
один раз в месяц,
с 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по понедельникам,
с 17.00 часов.
www.karaganda-akimat.kz
аkimat07@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каражал"
100700, Карагандинская область, город Каражал, улица Абая, 9
телефон (71032) 26010,
факс (71032) 26474
Аким:
еженедельно по понедельникам,
с 15.00 до 16.30 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 14.30 до 16.30 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 17.00 часов.
karajal_akimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Приозерск"
101100,Карагандинская область, город Приозерск, улица Пушкина, 7
телефон (71039) 52920,
факс (71039) 54030
Аким:
еженедельно по понедельникам,
с 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 17.00 часов.
www.priozerck.kz
prio_org@krg.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сарани"
101200,
Карагандинская область, город Сарань, улица Джамбула, 67

тел. (72137) 25208,
факс (72137) 26232
Әкім:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын жұма күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін.
www.saran.kz
sar_apparat@krg.gov.kz
"Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101301, Қарағанды облысы, Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 108
телефон (71063) 33636,
факс (71063) 34554
Әкім:
әр айдың 2, 4-ші сәрсенбісі,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 18.00-ден 20.00 дейін.
www.satpaev.kz
satpaevakim@mail.ru
"Теміртау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101406, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Бульвар Независимости, 12
телефон (7213) 922603,
факс (7213) 924680
Әкім:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 17.00-ден 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын жұма күндері,
сағат 17.00-ден 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 15.00-ден 16.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 17.00 дейін.
www.akimat-temirtau.kz
akimat.temirtau@mail.ru
"Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101600, Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Абай даңғылы, 50 а
телефон (72156) 40844,
факс (72156) 42767
Әкім:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 17.00-ден бастап
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 14.00-ден 17.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-ден 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 14.00-дан 17.00 дейін.
www.shahtinsk.kz
sh_akimat@mail.kz
"Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100100, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Победа даңғылы, 3
телефон (72131) 44800,
факс (72131) 44226
Әкім:
әр айдың 1, 3-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00 бастап
Орынбасарлары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан бастап
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан бастап.
www.abay-akimat-karaganda.kz
abay_akimat@mail.ru
"Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100200, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан даңғылы, 4
телефон (71037) 21233,
факс (71037) 21474
Әкім:
әр айдың 3-ші дүйсенбісі Ақтоғай ауылында, әр айдың бірінші аптасы Сарышаған, Шашубай кенттерінде
Орынбасары:
апта сайын жұма күндері,
сағат 15.00-тен 17.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 17.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 17.00 дейін.
ergan_77@mail.ru
"Бұқар жырау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

телефон (72137) 25208,
факс (72137) 26232
Аким:
еженедельно по понедельникам,
с 16.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по понедельникам,
с 10.00 до 13.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 10.00 до 13.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 10.00 до 13.00 часов.
www.saran.kz
sar_apparat@krg.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
101301, Карагандинская область, город Сатпаев, проспект Сатпаева, 108
телефон (71063) 33636,
факс (71063) 34554
Аким:
2, 4 среда каждого месяца,
с 18.00 до 20.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 18.00 до 20.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 18.00 до 20.00 часов
Заместитель:
2, 4 понедельник каждого месяца,
с 18.00 до 20.00 часов.
www.satpaev.kz
satpaevakim@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Темиртау"
101406, Карагандинская область, город Темиртау, Бульвар Независимости, 12
телефон (7213) 922603,
факс (7213) 924680
Аким:
еженедельно по понедельникам,
с 17.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по пятницам,
с 17.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 15.00 до 16.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 17.00 часов.
www.akimat-temirtau.kz
akimat.temirtau@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима города Шахтинска"
101600, Карагандинская область, город Шахтинск, проспект Абая, 50 а
телефон (72156) 40844,
факс (72156) 42767
Аким:
еженедельно по понедельникам,
с 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 14.00 до 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 14.00 до 17.00 часов.
www.shahtinsk.kz
sh_akimat@mail.kz
Государственное  учреждение "Аппарат акима Абайского района"
100100, Карагандинская область, Абайский район,
город Абай,  проспект Победы, 3
телефон (72131) 44800,
факс (72131) 44226
Аким:
1, 3 понедельник каждого месяца,
с 16.00 часов
Заместители:
еженедельно по средам,
с 16.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 часов.
www.abay-akimat-karaganda.kz
abay_akimat@mail.ru
Государственное  учреждение "Аппарат акима Актогайского района"
100200, Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, проспект Бокейхана, 4
телефон (71037) 21233,
факс (71037) 21474
Аким:
3 понедельник каждого месяца в селе Актогай,
1 неделя каждого месяца в поселках Сарышаган, Шашубай
Заместитель:
еженедельно по пятницам,
с 15.00 до 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 15.00 до 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 15.00 до 17.00 часов.
ergan_77@mail.ru
Государственное учреждение  "Аппарат акима Бухаржырауского района"

100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 39
телефон (72154) 21460,
факс (72154) 21118
Әкім:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 14.00-ден 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 14.00-ден 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын жұма күндері,
сағат 14.00-дан 18.00 дейін.
www.bukhar-zhirau.kz
bukharfarkhad@topmail.kz
"Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Тәуелсіздік көшесі, 5
телефон (71030) 26101,
факс (71030) 27651
Әкім:
әр айдың 1-ші бейсенбісі,
сағат 15.00-тен 17.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын дүйсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 18.00 дейін
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 18.00 дейін
апта сайын жұма күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін.
www.zhanaarka-akimat.kz
zhanaarka_akimat@mail.ru
"Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Тохтар Әубәкіров көшесі, 23
телефон (72146) 31366,
факс (72146) 31368
Әкім:
әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 17.00-ден 19.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 2, 4-ші сейсенбісі,
сағат 17.00-ден 19.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 2, 4-ші сәрсенбісі, сағат 17.00-ден 19.00 дейін
Орынбасары:
әр айдың 2, 4-ші бейсенбісі,
сағат 17.00-ден 19.00 дейін.
www.karkaraly.kz
karkar_orgotdel@mail.ru
"Нұра ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті, Мыңбаев көшесі, 44
телефон (72144) 22631,
факс (72144) 21721
Әкім:
әр айдың соңғы бейсенбісі,
сағат 15.00-тен 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 10.00-нан 18.00 дейін.
www.nurinsk.kz
nura_org@krg.gov.kz
"Осакаров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101000, Қарағанды облысы Осакаровка кенті, Новая көшесі, 33
тел. (72149) 41842,
факс (72149) 43030
Әкім:
әр айдың 2, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 15.00-тен 18.00 дейін
Орынбасарлары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 14.00-тен 18.00 дейін.
www.osak_акимат.kz
оsak_izbirkom@mail.kz
"Ұлытау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101500, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Абай көшесі, 27
телефон (71035) 21240,
факс (71035) 21451
Әкім:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін
апта сайын жұма күндері,
сағат 15.00-тен 18.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 15.00-тен 18.00 дейін
апта сайын жұма күндері,
сағат 10.00-нан 13.00 дейін.
www.u1utau.kz

100400, Карагандинская область, Бухаржырауский район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 39
телефон (72154) 21460,
факс (72154) 21118
Аким:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 14.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 14.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по пятницам,
с 14.00 до 18.00 часов.
www.bukhar-zhirau.kz
bukharfarkhad@topmail.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанааркинского района"
100500, Карагандинская область Жанааркинский район, улица Тауелсиздик, 5
телефон (71030) 26101,
факс (71030) 27651
Аким:
1 четверг каждого месяца,
с 15.00 до 17.00 часов
Заместитель:
еженедельно по понедельникам,
с 15.00 до 18.00 часов
еженедельно по средам,
с 10.00 до 13.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 15.00 до 18.00 часов
еженедельно по пятницам,
с 10.00 до 13.00 часов.
www.zhanaarka-akimat.kz
zhanaarka_akimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Каркаралинского района"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица Тохтара Аубакирова, 23
телефон (72146) 31366,
факс (72146) 31368
Аким:
2, 4 понедельник каждого месяца,
с 17.00 до 19.00 часов
Заместитель:
2, 4 вторник каждого месяца,
с 17.00 до 19.00 часов
Заместитель:
2, 4 среда каждого месяца,
с 17.00 до 19.00 часов
Заместитель:
2, 4 четверг каждого месяца,
с 17.00 до 19.00 часов.
www.karkaraly.kz
karkar_orgotdel@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Нуринского района"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, поселок Киевка, улица Мынбаева, 44
телефон (72144) 22631,
факс (72144) 21721
Аким:
последний четверг каждого месяца,
с 15.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 10.00 до 13.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 10.00 до 18.00 часов.
www.nurinsk.kz
nura_org@krg.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Осакаровского района"
101000, Карагандинская область, поселок Осакаровка, улица Новая, 33
телефон (72149) 41842,
факс (72149) 43030
Аким:
2, 4 понедельник каждого месяца,
с 15.00 до 18.00 часов
Заместители:
еженедельно по средам,
с 14.00 до 18.00 часов.
www.osak_акимат.kz
оsak_izbirkom@
mail.kz
Государственное  учреждение
"Аппарат  акима Улытауского  района"
101500, Карагандинская область, Улытауский район, село Улытау, улица Абая, 27
телефон (71035) 21240,
факс (71035) 21451
Аким:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 10.00 до 13.00 часов
еженедельно по пятницам,
с 15.00 до 18.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 15.00 до 18.00 часов
еженедельно по пятницам,
с 10.00 до 13.00 часов.
www.u1utau.kz

u1utau-akimat@mai1.ru
"Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Әкім:
әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды өңірлік есепке қою"
мемлекеттік қызметті көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды өңірлік есепке қою".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңы, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай – білім басқармасы) көрсетеді. Мемлекеттік қызметті көрсету орны: Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі. 19, кабинет 17, karodo@mail.kz.
5. Қызметтің аяқталу нысаны жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды аймақтық есепке қою болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсетуде уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырғаннан бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 1 күн;
2) құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты білім басқармасының doko.kz сайтында жарық көреді, қызмет көрсету мекен-жайы: Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, кабинет 17.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі және жексенбі күндерінен басқа, аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00 сағатқа дейін, үзілісімен 13.00-ден 14.00 сағатқа дейін көрсетіледі. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсету түрінде жүзеге асырылады.

u1utau-akimat@mai1.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Аким:
1, 4 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Постановка на региональный учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Постановка на региональный учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляет государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области" (далее – управление образования). Место оказания государственной услуги: город Караганды, улица Алиханова, 19, кабинет 17, karodo@mail.kz.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является постановка на региональный учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 1 день;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайте управления образования doko.kz, с указанием адреса оказания услуги: город Караганды, улица Алиханова, 19, кабинет 17.
10. Государственная услуга предоставляется пять дней в неделю, за исключением субботы и воскресенья с 09.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очередности, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

11. Мемлекеттік қызмет көрсету орнында, білім басқармасы ғимаратында азаматтарды қабылдауға арналған жеке кабинеттерде телефон және факсималдық байланыс, күту залы, құжат үлгілері ілінген стендтер бар және компьютермен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қамқоршы және қорғаншылық органының өкілі келесі құжаттарды тапсырады:
1) бала сауалнамасы;
2) баланың туу туралы куәлігі;
3) мемлекеттік балалар мекемесіне баланы анықтау туралы әкімдіктің қаулысы;
4) ата-анасының қорғаншылығы жоқтығын растайтын құжаттар (ата-анасының қайтыс болғандығы туралы куәлік; соттың олардың ата-аналық құқығын айыру, ата-аналық құқығына шектеу қою, ата-аналарының еңбекке жарамсыздығын растау туралы шешімі; ата-анасының ауру халі, ата-анасының ұзақ уақыт бойы жоқ болуы, ата-анасының бала тәрбиесімен айналыспауы немесе бала құқығы мен мүддесін қорғамауы, соның ішінде ата-анасының өз баласын тәрбие, емдеу және басқа да сондай мекемелерден алудан бас тартуы).
5) егер бала некеден тыс туған жағдайда N 4 форма бойынша анықтама;
6) жақын туыстарының жазбаша бас тартуы;
7) ата-анасын іздеу бойынша анықтама бюросына сұраныс.
Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды өңірлік есепке қою сауалнамасын қабылдау білім басқармасында жүргізіледі.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін толтырылатын құжаттар үшін бланктер қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттар: Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, кабинет 17 мекен-жайы бойынша білім басқармасының жауапты адамына тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін қамқоршы және қорғаншылық органы өкілінің барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжат құжаттарды қабылдағандығы туралы талон болып табылады, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің лауазымы, аты-жөні және тегі, қабылдау күні мен уақыты көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қамқоршы және қорғаншылық органының өкілі Қарағанды облысының білім басқармасына өзі барған кезінде алынады. Мемлекеттік қызметтің қорытынды нәтижесі осы стандарттың 14 тармағында көрсетілген жауапты адамға беріледі.
17. Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімінің аппараттары немесе бөлімдер.
18. Мемлекеттік қызмет көрсетілмейді:
1) қамқоршы және қорғаншылық органы өкілінің осы стандарттың   12 тармағындакөрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық тапсырмаған кезде;
2) алғашқы есепке алуда тіркелмеген жағдайда.
3. Жұмыс қағидалары

11. В месте предоставления государственной услуги, в здании управления образования, имеется отдельный кабинет для приема граждан с телефонной и факсимильной связью, оснащенный компьютерами, зал ожидания, стенды с образцами документации.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги представитель органа опеки и попечительства предоставляет следующие документы:
1) анкету на ребенка;
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) постановление акимата об определении ребенка в детское государственное учреждение;
4) документы, подтверждающие отсутствие попечение родителей (свидетельство о смерти родителей; решение суда о лишения их родительских прав, ограничения их в родительских правах, признании родителей недееспособными; болезнь родителей, длительное отсутствие родителей, уклонение родителей от воспитания детей или от защиты их прав и интересов, в том числе отказ родителей взять своих детей из воспитательных, лечебных и других аналогичных учреждений).
5) справку по форме N 4 в случае рождения ребенка вне брака;
6) письменный отказ близких родственников;
7) запросы в адресное бюро по поиску родителей.
Прием анкет на постановку на региональный учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, производится в управлении образования.
13. Бланки, которые необходимо заполнить для получения данной государственной услуги не предусматриваются.
14. Все документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются ответственному лицу управления образования по адресу: город Караганды, улица Алиханова, 19, кабинет 17.
15. Документом, подтверждающим, что представитель органа опеки и попечительства сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является талон о приеме документов, в котором указывается наименование государственного органа, должность, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия.
16. Результат оказания государственной услуги представитель органа опеки и попечительства может получить при личном посещении управления образования Карагандинской области. Конечный результат оказания услуги выдается ответственным лицом указанном в пункте 14 настоящего стандарта.
17. Отдела или аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
18. Государственная услуга не оказывается:
1) при предоставлении представителем органа опеки и попечительства неполного пакета документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) при отсутствии регистрации на первичном учете.
3. Принципы работы

19. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидаларға негізделеді:
1) адамдардың конститутциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) толық және нақтылы ақпаратты беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялық;
6) белгіленген мерзімде өтініш беруші алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижесі
20. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 1 қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
21. Қызметтер көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділігінің нысаналы көрсеткіштерін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
22. Өкілетті лауазымдық тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібіне түсініктемені, сонымен қатар шағымды дайындауда көмекті Қарағанды облысы әкімдігі және Қарағанды облысы білім басқарамасының 18 кабинетінде, e-mail. karodo@mail.kz, алуға болады.
23. Шағым жазбаша түрде, келесі пошта бойынша: "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, немесе электронды пошта бойынша karodo@mail.kz, немесе білім басқарамасының кеңсесі арқылы 18 кабинетіне немесе Қарағанды облысы әкімдігінің кеңсесі арқылы беріледі.
24. Шағымды қабылдағандығы туралы растама құжат ретінде құжаттарды қабылдағандығы туралы талон болып табылады, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің аты-жөні мен тегі, қабылдау күні мен уақыты, телефондары көрсетіледі. Шағым Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңында көрсетілген мерзімде қарастырылады.
6. Байланыс ақпараты
25. Осы мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органдар мен олардың жоғары тұрған органдарының байланыс мәліметтері:
1) "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі, ол келесі мекен-жай бойынша орналасқан: 100008, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, электрондық пошта мекен-жайы: karodo@mail.kz, байланыс телефоны: (7212) 411319.
2) "Қарағанды облысының әкімдігі" мемлекеттік мекемесі, келесі мекен-жай бойынша орналасқан: 100012, Қарағанды қаласы, Бульвар Мира көшесі 39, электрондық пошта мекен-жайы: oblakimat@mail.kz, контактный телефон: (7212) 421067.
26. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпараттарды тұтынушылар "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінде, төменгі мекен-жай бойынша ала алады: 100008, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, электрондық пошта мекен-жайы: karodo@mail.kz, байланыс телефоны: (7212) 411319.
"Жетім балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды өңірлік есепке қою"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
1 қосымша
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

19. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
20. Результаты оказания государственной услуги измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 1 к настоящему стандарту.
21. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, оказывающего услуги, ежегодно утверждается специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
22. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в акимате Карагандинской области и кабинете 18 управления образования Карагандинской области, e-mail.karodo@mail.kz.
23. Жалоба подается в письменной форме по почте: в государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области" город Караганды, улица Алиханова, 19, или по электронной почте karodo@mail.kz, либо нарочно через канцелярию управления образования кабинет 18 в рабочие дни, или в акимат Карагандинской области.
24. Подтверждением принятия жалобы является талон о приеме заявления, в котором указывается наименование государственного органа, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия, телефоны. Жалоба рассматривается в сроки, предусмотренные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
6. Контактная информация
25. Контактные данные государственных органов, оказывающих данную государственную услугу, и их вышестоящих органов:
1) государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области" расположенное по адресу: 100008, город Караганда, улица Алиханова, 19, адрес электронной почты: karodo@mail.kz, контактный телефон: (7212) 411319.
2) ГУ "Акимат Карагандинской области" расположенное по адресу: 100012, город Караганда, улица Бульвар Мира, 39, адрес, электронной почты: oblakimat@mail.kz, контактный телефон: (7212) 421067.
26. Дополнительную информацию по вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить в государственном учреждении "Управление образования Карагандинской области" по адресу: 100008, город Караганда, улица Алиханова, 19, адрес электронной почты: karodo@mail.kz, контактный телефон: (7212) 411319.
Приложение 1
к стандарту оказания государственной услуги
"Постановка на региональный учет детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей"
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году

4.2. Белгіленген мерзімде қаралған және қанағаттандырылған негізделген шағымдардың % (үлесі)
100
4.3. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
95
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдесіндегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы, 4 тармағы, 4 тармақшасы, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті осы стандарттың қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай - Бөлімдер) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері және халыққа қызмет көрсету орталықтары (әрі қарай - Орталықтар) көрсетеді. Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері, Орталықтардың толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 123 қосымшаларында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу барысында тұтынушы өкілетті тұлғамен берілген тіркеу нөмірі көрсетілген талонды алады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырғаннан бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 15 күн;
2) құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты мемлекеттік органдар, тұрғындарға қызмет көрсету Орталықтардың сайттарында, Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде жарық көреді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетіледі:
1) Орталықтармен – жексенбіден басқа аптаның алты күнінде, бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес, 9.00-ден 20.00 сағат аралығында, үзіліссіз. Қабылдау "электрондық" тәртіп кезегінде, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсету түрінде жүзеге асырылады;

4.2. % (доля) обоснованных жалоб, рассмотренных и удовлетворенных в установленный срок
100
4.3. % (доля) потребителей, удовлетворенных существующим порядком обжалования
95
4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
95
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
95
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 4) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы), акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа и центры обслуживания населения (далее – Центры). Полное наименование Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов, Центров и их адреса указаны в приложениях 1, 2, 3 к настоящему стандарту.
5. По завершению оказания данной услуги потребитель получает талон с указанием регистрационного номера, выданного уполномоченными лицами.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 15 дней;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайтах государственных органов, Центров, в информационных стендах Отделов.
10. Государственная услуга предоставляется:
1) Центрами - шесть дней в неделю, за исключением воскресенья, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;

2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтармен – сенбі және жексенбі күндерінен басқа аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00 сағатқа дейін, үзіліс 13.00-ден 14.00 сағатқа дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарында:
1) Орталықтардың ғимараттарында – залда анықтама бюросы, күтуге арналған орын, құжат үлгісі ілінген ақпараттық стендтер орналасқан;
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің ғимараттарында - азаматтарды қабылдауға арналған жеке кабинеттерде телефон және факсималдық байланыс, күту залы, құжат үлгілері ілінген стендтер бар және компьютермен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды тапсырады:
1) кәмелетке толмаған баланың заңды өкілінің (ата-анасы, қамқоршысы, патронаттық тәрбиешісінің) еркін нысандағы өтініші;
2) қамқоршы немесе патронаттық тәрбиешісі өтініш берген болса – қамқоршылықты (патронатты) анықтау туралы әкімдіктің қаулысы, қамқоршы куәлігі, баланы тәрбиеге беру туралы келісім-шарт;
3) өтініш берушінің жеке куәлігі (тұрғын құқығы)
4) баланың туу туралы куәлігі;
5) азаматтарды тіркеу кітабы.
Салыстыру үшін мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттардың тұпнүсқасы мен көшірмелері тапсырылады, содан кейін құжаттардың тұпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылып беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылатын құжаттар үшін бланктер қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті өтініш пен басқа да құжаттар Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері аппаратының мамандарына немесе 123 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша Орталықтарға тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжаттар:
1) Орталықтарға құжаттар тапсырған кезде – тұтынушыдан тиісті құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат;
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің аппаратына құжаттар тапсырған кезде – құжаттарды қабылдаған туралы талон, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің лауазымы, аты-жөні және тегі, қабылдау күні мен уақыты көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушы Бөлімге, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдік аппаратына немесе Орталықтарға өзі барған кезінде беріледі.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту немесе тоқтату үшін негіздер:

2) Отделами и акимами поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - пять дней в неделю, за исключением субботы и воскресенья с 09.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очередности, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. В местах предоставления государственной услуги:
1) в зданиях Центров - в зале располагаются справочное бюро, кресла для ожидания, информационные стенды с образцами документации;
2) в зданиях Отделов и акиматов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - имеются отдельные кабинеты для приема граждан с телефонной и факсимильной связью, оснащенные компьютерами, зал ожидания, стенды с образцами документации.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет письменное обращение.
1) заявление законного представителя несовершеннолетнего ребенка (родителя, опекуна, патронатного воспитателя) в произвольной форме;
2) при подаче заявления опекуном или патронатным воспитателем - постановление акимата об установлении опеки (патроната), удостоверение опекуна, договор о передачи ребенка на воспитание;
3) удостоверение личности (вид на жительство) заявителя;
4) свидетельство о рождении ребенка;
5) книгу регистрации граждан.
Документы, необходимые для оказания государственной услуги, предоставляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются заявителю.
13. Бланки, которые необходимо заполнить для получения данной государственной услуги не предусматриваются.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов, аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или Центров по адресам, указанных в приложении 1, 2, 3.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является:
1) при сдаче документов в Центры - расписка о приеме соответствующих документов от потребителя;
2) при сдаче документов в Отделы или аппараты акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - талон о приеме документов, в котором указывается наименование государственного органа, должность, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия.
16. Результат оказания государственной услуги предоставляется в процессе личного посещения потребителем Отдела, аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или Центра.
17. Основания для приостановления оказания или отказа в предоставлении государственной услуги:

1) осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық тапсырмауы;
2) толық және анық емес мәліметтерді тапсыру болып табылады.
3. Жұмыс қағидалары
18. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидаларға негізделеді:
1) адамдардың конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) толық және нақтылы ақпаратты беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялық;
6) белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижесі
19. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 4-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Қызметтер көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділігінің нысаналы көрсеткіштерін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Өкілетті лауазымдық тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібіне түсініктемені, сонымен қатар шағымды дайындауда көмекті мемлекеттік органдардан, қала және аудан әкімдері аппаратынан алуға болады.
22. Шағым қала және аудан әкімінің, мемлекеттік органдар жетекшілерінің атына пошта бойынша жазбаша түрде, немесе электрондық түрде беріледі. Қала және аудан әкімі аппаратының электрондық поштасының мекен-жайлары, осы стандарттың 2 қосымшасында көрсетілген.
23. Шағымды қабылдағандығы туралы растама құжат ретінде өтінішті қабылдағандығы туралы талон болып табылады, ол талонда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің аты-жөні мен тегі, қабылдау күні мен уақыты, телефондары көрсетіледі. Шағым Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңында көрсетілген мерзімде қарастырылады.
6. Байланыс ақпараты
24. Осы мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органдар мен олардың жоғары тұрған органдарының байланыс мәліметтері:
1) Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар және Орталықтардың электрондық поштасы және заңды мекен-жайы мен телефондары стандарттың 123 қосымшасында көрсетілген.
2) қала және аудан әкімдері аппаратының веб-сайты, электрондық пошталарының мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефондары, сонымен қатар әкімдер мен олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері осы стандарттың 5 қосымшасында көрсетілген.
25. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпараттарды тұтынушылар "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінде, төменгі мекен-жай бойынша ала алады: 100008, Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 19, электрондық пошта мекен-жайы: karodo@mail.kz, байланыс телефоны: (7212) 411319.
"Мектепке дейінгі балалар
мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
1 қосымша
Қалалық және аудандық білім бөлімдерінің байланыс мәліметтері
N
Мемлекеттік органның атауы
Заңды мекенжайы, телефон нөмірлері
Веб-сайт, электрондық пошта
1.
"Балқаш қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі

1) представление неполного пакета необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) предоставление неполных и недостоверных сведений.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, оказывающего услуги, ежегодно утверждается специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в аппаратах акима городов и районов, государственных органах.
22. Жалоба подается в письменной форме по почте, или в электронном виде на имя акимов городов и районов, руководителей государственных органов. Адреса электронной почты аппаратов акима городов и районов указаны в приложении 2 к настоящему стандарту.
23. Подтверждением принятия жалобы является талон о приеме заявления, в котором указывается наименование государственного органа, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия, телефоны. Жалоба рассматривается в сроки, предусмотренные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года  "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
6. Контактная информация
24. Контактные данные государственных органов, оказывающих данную государственную услугу, и их вышестоящих органов:
1) адрес электронной почты, юридический адрес и телефоны Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов и Центров указаны в приложениях 1, 2, 3 к настоящему стандарту;
2) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефоны аппарата акимов городов и районов, а так же графики приема граждан акимами и их заместителями указаны в приложении 5 к настоящему стандарту.
25. Дополнительную информацию по вопросам предоставления государственной услуги потребитель может получить в государственном учреждении "Управление образования Карагандинской области" по адресу: 100008, город Караганда, улица Алиханова, 19, адрес электронной почты: karodo@mail.kz, контактный телефон: (7212) 411319.
Приложение 1
к стандарту оказания государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные учреждения"
Контактные данные городских и районных отделов образования
N
Наименование государственного органа
Юридический адрес, номера телефонов
Веб-сайт, электронная почта
1.
Государственное учреждение "Отдел образования города Балхаша"

101722, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Нижний Кайракты ауылы, Ахметұлы көшесі, 1/1
телефон, факс (71033) 25309
189.
"Үңірек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101711, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Үңірек ауылы
телефон, факс (71042) 32243
190.
"Ақшоқы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101707, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақшоқы ауылы
телефон, факс (71031) 21338, факс 21202
191.
"Ақшатау кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101714, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақшатау кенті, Нуржанов көшесі, 31 телефон, факс (71033) 24590
192.
"Красная поляна селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101706, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Красная поляна ауылы, Клубная көшесі, 11
телефон, факс (71033) 24590
193.
"Босаға селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101715, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Босаға ауылы, Алтаев көшесі, 3
телефон, факс (71031) 23746
194.
"Ортау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101724, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ортау ауылы
телефон, факс (71031) 23117
195.
"Дария селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101704, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Дарьинский ауылы
телефон, факс (71034) 24432
"Мектепке дейінгі балалар
мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
3 қосымша
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің филиалдарының байланыс мәліметтері
N
Атауы
Мекен-жайы
Телефоны
1.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Абай ауданындағы филиалы
100100, Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қаласы, Абай көшесі, 54
(721-31) 4-77-07, 4-72-27
2.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Ақтоғай ауданындағы филиалы
100200, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан көшесі, 10
(710-37) 2-11-05, 2-13-94
3.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Бұхар жырау ауданындағы филиалы

101722, Карагандинская область, Шетский район, село Нижний Кайракты, улица Ахметулы, 1/1
телефон, факс (71033) 25309
189.
Государственное учреждение "Аппарат акима Унрекского сельского округа"
101711, Карагандинская область, Шетский район, село Унрек
телефон, факс (71042) 32243
190.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшокинского сельского округа"
101707, Карагандинская область, Шетский район, село Акшокы,
телефон (71031) 21338, факс 21202
191.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Акчатау"
101714, Карагандинская область, Шетский район, поселок Акчатау, улица Нуржанова, 31
телефон, факс (71033) 24590
192.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Красная поляна"
101706, Карагандинская область, Шетский район, село Красная поляна, улица Клубная, 11
телефон, факс (71033) 24590
193.
Государственное учреждение "Аппарат акима Босагинского сельского округа"
101715, Карагандинская область, Шетский район, село Босага, улица Алтаева, 3
телефон, факс (71031) 23746
194.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортауского сельского округа"
101724, Карагандинская область, Шетский район, село Ортау
телефон, факс (71031) 23117
195.
Государственное учреждение "Аппарат акима Дарьинского сельского округа"
101704, Карагандинская область, Шетский район, село Дарьинский
телефон, факс (71034) 24432
Приложение 3
к стандарту оказания государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные учреждения"
Контактные данные филиалов государственного учреждения
"Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
N
Наименование
Адрес
Телефон
1.
Филиал Абайского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100100, Карагандинская область, Абайский район, город Абай, улица Абая, 54
(721-31) 4-77-07, 4-72-27
2.
Филиал Актогайского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100200, Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица Бокейхана, 10
(710-37) 2-11-05, 2-13-94
3.
Филиал Бухаржырауского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"

100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 37
(721-54) 2-23-71
4.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Жаңаарқа ауданындағы филиалы
100500, Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу кенті, Оспанов көшесі, 40
(710-30) 2-69-09
5.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Қарқаралы ауданындағы филиалы
100800, Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы Қарқаралы қаласы, Әубәкіров көшесі, 21
(721-46) 31-7-03
6.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Нұра ауданындағы филиалы
100900, Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка кенті, Сүлейменов көшесі, 2
(721-44) 2-11-11, 2-13-13
7.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Осакаров ауданындағы филиалы
101000, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Пристанционная көшесі, 128
(721-49) 43-2-62, 43-2-61
8.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Ұлытау ауданындағы филиалы
101500, Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау селосы, Аманкелді көшесі, 29а
(710-35) 2-13-06
9.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Шет ауданындағы филиалы
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы селосы, Жапақов көшесі, 23
(710-31) 22-1-88, 2-22-29
10.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Балқаш қаласындағы филиалы
100300, Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Бөкейхан көшесі, 20 а
(710-36) 6-83-37, 6-83-39
11.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Жезқазған қаласындағы филиалы

100400, Карагандинская область, Бухаржырауский район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 37
(721-54) 2-23-71
4.
Филиал Жанааркинского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100500, Карагандинская область, Жанааркинский район, поселок Атасу, улица Оспанова, 40
(710-30) 2-69-09
5.
Филиал Каркаралинского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100800, Карагандинская область, Каркаралинский район город Каркаралинск, улица Аубакирова, 21
(721-46) 31-7-03
6.
Филиал Нуринского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100900, Карагандинская область, Нуринский район, поселок Киевка, улица Сулейменова, 2
(721-44) 2-11-11, 2-13-13
7.
Филиал Осакаровского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101000, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Пристанционная, 128
(721-49) 43-2-62, 43-2-61
8.
Филиал Улытауского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101500, Карагандинская область, Улытауский район, село Улытау, улица Амангельды, 29а
(710-35) 2-13-06
9.
Филиал Шетского района государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Жапакова, 23
(710-31) 22-1-88, 2-22-29
10.
Филиал города Балхаш государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100300, Карагандинская область, город Балхаш, улица Бокейхана, 20а
(710-36) 6-83-37, 6-83-39
11.
Филиал города Жезказган государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"

100600, Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Момышұлы бульвары, 9
(710-2) 73-50-33
12.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің N 1 филиалы
100019, Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 7
(721-2) 41-63-07, 41-03-92, 41-63-11
13.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің N 2 филиалы
100026, Қарағанды қаласы, Мұқанов көшесі, 5
(721-2) 77-23-22, 77-24-40, 77-26-63
14.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің N 3 филиалы
100001, Қарағанды қаласы, Архитектурная көшесі, 8
(721-2) 45-89-87, 45-71-01
15.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің N 4 филиалы
100020, Қарағанды қаласы, 21 ықшам аудан, 6 үй
(721-2) 53-91-46
16.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің N 5 филиалы
100010 Қарағанды қаласы, Серов көшесі, 73
(721-2) 93-16-99
17.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Қаражал қаласындағы филиалы
100700, Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ленин көшесі, 18
(710-32) 2-70-63
18.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Приозерск қаласындағы филиалы
101100, Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, Балқаш көшесі, 7
(710-39) 5-29-12
19.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Саран қаласындағы филиалы
101200, Қарағанды облысы, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 85
(721-37) 5-02-13, 4-12-13
20.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Сәтпаев қаласындағы филиалы
101301, Қарағанды облысы, Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 111

100600, Карагандинская область, город Жезказган, бульвар Момышулы, 9
(710-2) 73-50-33
12.
Филиал N 1 государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100019, город Караганда, улица Чкалова, 7
(721-2) 41-63-07, 41-03-92, 41-63-11
13.
Филиал N 2 государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100026, город Караганда, улица Муканова, 5
(721-2) 77-23-22, 77-24-40, 77-26-63
14.
Филиал N 3 государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100001, город Караганда, улица Архитектурная, 8
(721-2) 45-89-87, 45-71-01
15.
Филиал N 4 государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100020, город Караганда, 21 микрорайон, дом 6
(721-2) 53-91-46
16.
Филиал N 5 государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100010, город Караганда, улица Серова, 73
(721-2) 93-16-99
17.
Филиал города Каражал государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
100700, Карагандинская область, город Каражал, улица Ленина, 18
(710-32) 2-70-63
18.
Филиал города Приозерск государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101100, Карагандинская область, город Приозерск, улица Балхашская, 7
(710-39) 5-29-12
19.
Филиал города Сарань государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101200, Карагандинская область, город Сарань, улица Жамбыла, 85
(721-37) 5-02-13, 4-12-13
20.
Филиал города Сатпаев государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101301, Карагандинская область, город Сатпаев, проспект Сатпаева, 111

(710-63) 4-03-47, 4-03-48
21.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Теміртау қаласындағы N 1 филиалы
101400, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Блюхер көшесі, 23
(721-3) 98-64-25, 98-69-93
22.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Теміртау қаласындағы N 2 филиалы
101400, Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 128
(721-3) 93-70-93
23.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Шахтинск қаласындағы филиалы
101600, Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Московская көшесі, 30
(721-56) 5-30-52, 5-26-32
"Мектепке дейінгі балалар
мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу"
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
4 қосымша
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

(710-63) 4-03-47, 4-03-48
21.
Филиал N 1 города Темиртау государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101400, Карагандинская область, город Темиртау, улица Блюхера, 23
(721-3) 98-64-25, 98-69-93
22.
Филиал N 2 города Темиртау государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101400, Карагандинская область, город Темиртау, проспект Республики, 128
(721-3) 93-70-93
23.
Филиал города Шахтинск государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан"
101600, Карагандинская область, город Шахтинск, улица Московская, 30
(721-56) 5-30-52, 5-26-32
Приложение 4
к стандарту оказания государственной услуги
"Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные учреждения"
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году

u1utau-akimat@mai1.ru
"Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Әкім:
әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға құжаттар ресімдеу".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңының 12-16 баптары, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 100109110 баптары, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай - Бөлімдер) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері көрсетеді. Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдерінің толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 12 қосымшаларында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға әлеуметтік қамтамасыздандыруды ресімдеуге құқық беретін анықтама (қамқорлықты (қорғаншылық) анықтау туралы құжат) беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде уақыты бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 30 күн;
2) құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды.

u1utau-akimat@mai1.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Аким:
1, 4 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от "29" декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 100, 109, 110 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", статей 12-16 Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы) и акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование Отделов и аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов и их адреса указаны в приложениях 1, 2 к настоящему стандарту.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является выдача справки (документа об установлении опеки (попечительства)), дающей право на оформление социального обеспечения детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 30 дней;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты мемлекеттік органдар сайттарында, Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде жарық көреді.
10. Мемлекеттік қызмет Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдерімен – сенбі және жексенбі күндерінен басқа аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00 сағатқа дейін, үзіліс 13.00-ден 14.00 сағатқа дейін көрсетіледі. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Қызмет көрсету орындарында, Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің ғимараттарында азаматтарды қабылдауға арналған жеке кабинеттерде телефон және факсималдық байланыс, күту залы, құжат үлгілері ілінген стендтер бар және компьютермен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды тапсырады:
1) анықтама алу туралы (қамқорлықты (қорғаншылық) анықтау туралы құжат) ерікті нысанда өтініш;
2) өтініш берушінің жеке куәлігі (тұрғын құқығы);
3) баланың туу туралы куәлігі;
4) ата-анасынан айырылғандығы немесе жалғыз ата-анасы туралы (қайтыс болғандығы туралы куәлік, ата-анасының қайтыс болғандығы (хабарсыз кеткендігі) туралы заңдық күшке енген сот шешімі);
5) азаматтарды тіркеу кітабы.
Салыстыру үшін мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттардың түпнұсқасы мен көшірмелері тапсырылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылып беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылатын құжаттар үшін бланктер қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті өтініш пен басқа да құжаттар 12 қосымшада көрсетілген Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері аппаратының мамандарына тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжаттар – құжаттарды қабылдаған туралы талон болып табылады, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің лауазымы, аты-жөні және тегі, қабылдау күні мен уақыты көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушы Бөлімге, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдік аппаратына өзі барған кезінде беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту немесе тоқтату үшін негіз осы стандарттың 12 қосымшасында көрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық тапсырмауы болып табылады.
3. Жұмыс қағидалары
18. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидаларға негізделеді:

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайтах государственных органов, в информационных стендах Отделов.
10. Государственная услуга предоставляется Отделами и акимами поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - пять дней в неделю, за исключением субботы и воскресенья с 09.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очередности, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. В местах предоставления государственной услуги, в зданиях Отделов и акиматов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, имеются отдельные кабинеты для приема граждан с телефонной и факсимильной связью, оснащенные компьютерами, зал ожидания, стенды с образцами документации.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет:
1) заявление на выдачу справки (документа об установлении опеки (попечительства)) в произвольной форме;
2) удостоверение личности (вид на жительство) заявителя;
3) свидетельство о рождении ребенка;
4) сведения о потере родителей или единственного родителя (свидетельство о смерти, вступившее в силу решение суда об объявлении умершим (безвестно отсутствующим);
5) книгу регистрации граждан.
Документы, необходимые для оказания государственной услуги, предоставляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются заявителю.
13. Бланки, которые необходимо заполнить для получения данной государственной услуги не предусматриваются.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов и аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа по адресам, указанных в приложении 1, 2.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является талон о приеме документов, в котором указывается наименование государственного органа, должность, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия.
16. Результат оказания государственной услуги предоставляется в процессе личного посещения потребителем Отдела или аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
17. Основанием для приостановления оказания или отказа в предоставлении государственной услуги является представление неполного пакета необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:

u1utau-akimat@mai1.ru
"Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700,
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Әкім:
әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12  қаңтарындағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы" Заңы,"Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай - Бөлімдер) кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері және халыққа қызмет көрсету орталықтары (әрі қарай - Орталықтар) көрсетеді. Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері, Орталықтарының толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 123 қосымшаларында көрсетілген.
5. Аталған қызметтің аяқталу бойынша тұтынушы қорғаншылық пен қамқоршылық органының анықтамасын алады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырғаннан бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 15 күн;
2) құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі күту уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты мемлекеттік органдар, Орталықтардың сайттарында, Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде жарық көреді.

u1utau-akimat@mai1.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Аким:
1, 4 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от "29" декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Выдача справок по опеке и попечительству".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы), акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа и центры обслуживания населения (далее – Центры). Полное наименование Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов, Центров и их адреса указаны в приложениях 1, 2, 3 к настоящему стандарту.
5. По завершению оказания данной услуги потребитель получает справку органа опеки и попечительства.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 15 дней;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайтах государственных органов, Центров, в информационных стендах Отделов.

u1utau-akimat@mai1.ru
"Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700,
Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Әкім:
әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі
тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат
беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің (әрі қарай - Кодекс) 222324167 баптары, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 5458114121122 баптары, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтарындағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңы, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті осы стандарттың қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай - Бөлімдер) және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері және халыққа қызмет көрсету орталықтары (әрі қарай – Орталықтар) көрсетеді. Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері, Орталықтардың толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 12,  3  қосымшаларындакөрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметтің аяқталуы барысында тұтынушы қорғаншылық пен қамқоршылық органының кәмелетке толмаған балаларға жататын тұрғын алаңын ауыстыруға немесе сатуға нотариалдық конторға рұқсат беру (рұқсат бермеу) туралы анықтамасын (шешімін) алады.

u1utau-akimat@mai1.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Аким:
1, 4 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от "29"декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 22, 23, 24, 167 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года (далее – Кодекс), статей 54, 58, 114, 121, 122 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы), акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа и центры обслуживания населения (далее – Центры). Полное наименование Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов, Центров и их адреса указаны в приложениях 1, 2, 3 к настоящему стандарту.
5. По завершению оказания данной услуги потребитель получает справку (решение) органа опеки и попечительства в нотариальную контору для разрешения (отказа разрешения) обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям.

6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету уақыты бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырғаннан бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 7 күн;
2) құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі күту уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты мемлекеттік органдар, Орталықтардың сайттарында, Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде жарық көреді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетіледі:
1) Орталықтармен – жексенбіден басқа аптаның алты күнінде, бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес, 9.00-ден 20.00 сағат аралығында, үзіліссіз. Қабылдау "электрондық" тәртіп кезегінде, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз  жүзеге асырылады.
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтармен – сенбі және жексенбі күндерінен басқа аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00 сағатқа дейін, үзіліс 13.00-ден 14.00 сағатқа дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз түрінде жүзеге асырылады.
11. Қызмет көрсету орындарында:
1) Орталықтардың ғимараттарында – залда анықтама бюросы, күтуге арналған орын, құжат үлгісі ілінген ақпараттық стендтер орналасқан;2.
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің ғимараттарында - азаматтарды қабылдауға арналған жеке кабинеттерде телефон және факсималдық байланыс, күту залы, құжат үлгілері ілінген стендтер бар және компьютермен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды тапсырады:
1) екі ата-анасы немесе олардың сенімді адамдары, кәмелетке толмағандардың заңды өкілдерінің (қамқоршы, қорғаншы, патронаттық тәрбиешісі) тұрғын алаңына келісім жасау үшін қамқоршы және қорғаншылық органының рұқсатын алу туралы өтініші (ерікті нысанда);
2) сенімді адамдары өтініш берген жағдайда - нотариус бекіткен немесе Кодекстің 167 бабы 3 тармағында қарастырылған тәртіптегі сенім хат;
3) неке немесе некені бұзу, қайтыс болу туралы куәлік, некеде болмағандығын растайтын құжат; егер де бала некесіз туған жағдайда N 4 форма бойынша анықтама немесе ата-анасының біреуі болмаған жағдайда жұбайынан сенім хат (нотариус бекіткен немесе Кодекстің 167 бабы 3 тармағында қарастырылған тәртіптегі);
4) қамқоршы (қорғаншы) немесе патронаттық тәрбиешісі өтініш берген болса – қамқоршылықты (қорғаншылық, патронаттық) анықтау туралы әкімдіктің қаулысы, қамқоршы (қорғаншы) куәлігі, баланы тәрбиеге беру туралы келісім-шарт;

6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 7 дней;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайтах государственных органов, Центров, в информационных стендах Отделов.
10. Государственная услуга предоставляется:
1) Центрами - шесть дней в неделю, за исключением воскресенья, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) Отделами и акимами поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - пять дней в неделю, за исключением субботы и воскресенья с 09.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очередности, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. В местах предоставления государственной услуги:
1) в зданиях Центров - в зале располагаются справочное бюро, кресла для ожидания, информационные стенды с образцами документации;
2. в зданиях Отделов и акиматов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - имеются отдельные кабинеты для приема граждан с телефонной и факсимильной связью, оснащенные компьютерами, зал ожидания, стенды с образцами документации.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) заявление от обоих родителей или их поверенного, законного представителя несовершеннолетнего (опекуна, попечителя, патронатного воспитателя) о получении разрешения органа опеки и попечительства на совершение сделок с жилой площадью, принадлежащей несовершеннолетним детям (в произвольной форме);
2) при подаче заявления поверенным – доверенность, заверенная нотариусом или в порядке, предусмотренном пунктом 3 статьи 167 Кодекса;
3) при подаче заявления опекуном (попечителем) или патронатным воспитателем - постановление акимата об установлении опеки (попечительства, патроната), удостоверение опекуна, договор о передаче ребенка на воспитание;
4) свидетельство о браке или расторжении брака, о смерти, документ, подтверждающий, что в браке не состоял (-а); справка по форме N 4 в случае рождения ребенка вне брака или доверенность (заверенная нотариусом или в порядке, предусмотренном пунктом 3 статьи 167 Кодекса) от супруга (-и), если кто-либо из них отсутствует;

5) тұрғын алаңы иесі болып табылатын он жасқа келген кәмелетке толмаған баланың келісім жасауға жазбаша түрдегі келісімі. Кәмелетке толмаған баланың міндетті түрде қатысуы (егер де бала он төрт жасқа толған болса, онда нотариус бекіткен немесе Кодекстің 167 бабы 3 тармағында қарастырылған тәртіпте жазылған өтініш немесе сенім хаты тапсырылу мүмкіндігі жіберіледі;
6) өтініш берушінің жеке куәлігі (тұрғын құқығы);
7) тұрғын үй иесі болып табылатын баланың туу туралы куәлігі;
8) баланың тұрғын үй иесі құқығын растайтын құжаты;
9) кәмелетке толмаған балада басқа баспананың барлығын растайтын құжат немесе кәмелетке толмаған бала ата-анасынан немесе үшінші тұлға тарапынан нотариалды бекітілген баспана кепілдігі жөніндегі өтініш.
Салыстыру үшін мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттардың түпнұсқасы мен көшірмелері тапсырылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылып беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылатын құжаттар үшін бланктер қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті өтініш пен басқа да құжаттар Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері аппаратының мамандарына немесе 123 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша орналасқан Орталықтарға тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжаттар:
1) Орталықтарға құжаттар тапсырған кезде – тұтынушыдан қажетті құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат;
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің аппаратына құжаттар тапсырған кезде – құжаттарды қабылдаған туралы талон, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің лауазымы, аты-жөні және тегі, қабылдау күні мен уақыты көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушы Бөлімге, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдік аппаратына немесе тұрғындарға қызмет көрсету Орталықтарына өзі барған кезінде көрсетіледі.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту немесе тоқтату үшін негізі:
1) осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық тапсырмау;
2) бала мүддесін бұзу болып табылады.
3. Жұмыс қағидалары
18. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидаларға негізделеді:
1) адамдардың конститутциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) толық және нақтылы ақпаратты беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялық;
6) белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.

5) согласие несовершеннолетнего ребенка, достигшего возраста десяти лет, на совершение сделок с жилой площадью, принадлежащей ему, в письменном виде. Обязательно личное присутствие несовершеннолетнего (в случае достижения ребенком четырнадцатилетнего возраста допускается предоставление заявления или доверенности ребенка,заверенные нотариусом или в порядке, предусмотренном пунктом 3 статьи 167 Кодекса);
6) удостоверение личности (вид на жительство) заявителя;
7) свидетельство о рождении ребенка, являющегося собственником жилой площади;
8) документы, подтверждающие право собственности ребенка на жилую площадь;
9) документ, подтверждающий наличие у несовершеннолетнего иного жилища или заявление на гарантийное жилье, нотариально заверенное: от родителей несовершеннолетних или третьих лиц.
Документы, необходимые для оказания государственной услуги, предоставляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются заявителю.
13. Бланки, которые необходимо заполнить для получения данной государственной услуги не предусматриваются.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов, аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или Центров по адресам, указанных в приложении 1, 2, 3.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является:
1) при сдаче документов в Центры - расписка о приеме соответствующих документов от потребителя;
2) при сдаче документов в Отделы или аппараты акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - талон о приеме документов, в котором указывается наименование государственного органа, должность, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия.
16. Результат оказания государственной услуги предоставляется в процессе личного посещения потребителем Отдела, аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или Центра.
17. Основанием для приостановления оказания или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) предоставление неполного пакета необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) нарушение интересов ребенка.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.

u1utau-akimat@mai1.ru
"Шет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
101700, Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Шортанбай жырау көшесі, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Әкім:
әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Зейнеткерлік қорларға, Ішкі істер Министрлігінің Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Зейнеткерлік қорларға, Ішкі істер Министрлігінің Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру"
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексі (әрі қарай - Кодекс), Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтарындағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңы, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген қорғаншылық және қамқоршылқ органдары туралы Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік  қызметті осы стандарттың қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай Бөлімдер), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері және халыққа қызмет көрсету орталықтары (әрі қарай - Орталықтар) көрсетеді. Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері, Орталықтарының толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 123 қосымшаларында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны кәмелетке толмаған балалардың мұрасын ресімдеу үшін зейнет қоры, Ішкі істер Министрлігі жол полициясы Комитетінің аймақтық бөлімшесіне анықтама беру болып табылады.

u1utau-akimat@mai1.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шетского района"
101700, Карагандинская область, Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Шортанбай жырау, 24
телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Аким:
1, 4 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 (далее – Кодекс),   ЗаконаРеспублики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье",  ЗаконаРеспублики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы), акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа и центры обслуживания населения (далее – Центры). Полное наименование Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов, Центров и их адреса указаны в приложениях 1, 2, 3 к настоящему стандарту.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги, является справка в пенсионные фонды, территориальные подразделения дорожной полиции Министерства внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям.

6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсырғаннан бастап мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімі – 15 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды;
3) дайын құжаттарды алу кезіндегі кезекте күту уақыты 40 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты мемлекеттік органдар, тұрғындарға қызмет көрсету Орталықтарының сайттарында, Бөлімдердің ақпараттық стендтерінде жарық көреді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетіледі:
1) Орталықтармен – жексенбіден басқа аптаның алты күнінде, бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес, 9.00-ден 20.00 сағат аралығында, үзіліссіз. Қабылдау "электрондық" тәртіп кезегінде, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтармен – сенбі және жексенбі күндерінен басқа аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00 сағатқа дейін, үзіліс 13.00-ден 14.00 сағатқа дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын-ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Қызмет көрсету орындарында:
1) Орталықтардың ғимараттарында – залда анықтама бюросы, күтуге арналған орын, құжат үлгісі ілінген ақпараттық стендтер орналасқан;
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің ғимараттарында - азаматтарды қабылдауға арналған жеке кабинеттерде телефон және факсималдық байланыс, күту залы, құжат үлгілері ілінген стендтер бар және компьютермен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды тапсырады:
1) кәмелетке толмаған баланың заңды өкілінің өтініші (ерікті нысанда). Зейнет қоры түрінде мұра алған жағдайда (басқа да ақшалай қаржы) - өтініш берушінің міндеті ақшаны кәмелетке толмаған бала есебіне салу немесе ақшаны кәмелетке толмаған бала мүддесіне жұмсау үшін қамқорлық және қорғаншылық органынан рұқсат алу туралы өтініші;
2) қамқоршы (қорғаншы) немесе патронаттық тәрбиешісі өтініш берген болса – қамқоршылықты (қорғаншылық, патронаттық) анықтау туралы әкімдіктің қаулысы, қамқоршы (қорғаншы) куәлігі, баланы тәрбиеге беру туралы келісім-шарт;
3) мұра қалдырушының қайтыс болғандығы туралы куәлігі;
4) он жасқа келген кәмелетке толмаған баланың келісім жасауға жазбаша түрдегі келісімі. Кәмелетке толмаған баланың міндетті түрде қатысуы (егер де бала он төрт жасқа толған болса, онда нотариус бекіткен немесе Кодекстің 167 бабы, 3 тармағында қарастырылған тәртіпте жазылған өтініш немесе сенім хаты тапсырылу мүмкіндігі жіберіледі мұра қалдырушы адамның қайтыс болғандығы туралы куәлігі);

6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов - 15 дней;
2) время ожидания в очереди при сдаче документов не более 40 минут;
3) время ожидания в очереди при получении готовых документов не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Стандарт оказания государственной услуги размещается на сайтах государственных органов, Центров, в информационных стендах Отделов.
10. Государственная услуга предоставляется:
1) Центрами - шесть дней в неделю, за исключением воскресенья, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) Отделами и акимами поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - пять дней в неделю, за исключением субботы и воскресенья с 09.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очередности, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. В местах предоставления государственной услуги:
1) в зданиях Центров - в зале располагаются справочное бюро, кресла для ожидания, информационные стенды с образцами документации;
2) в зданиях Отделов и акиматов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - имеются отдельные кабинеты для приема граждан с телефонной и факсимильной связью, оснащенные компьютерами, зал ожидания, стенды с образцами документации.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) заявление законного представителя несовершеннолетнего ребенка (в произвольной форме). При получении наследства в виде пенсионных накоплений (иных денежных сумм) - обязательство заявителя о помещении денежных средств на счет несовершеннолетнего или заявление о получении разрешения органа опеки и попечительства на расход денежных средств в интересах несовершеннолетнего;
2) при подаче заявления опекуном (попечителем) или патронатным воспитателем - постановление акимата об установлении опеки (попечительства, патроната), удостоверение опекуна (попечителя), договор о передаче ребенка на воспитание;
3) свидетельство о смерти наследодателя;
4) согласие несовершеннолетнего ребенка, достигшего возраста десяти лет, в письменном виде. Обязательно личное присутствие несовершеннолетнего (в случае достижения ребенком четырнадцатилетнего возраста допускается предоставление заявления или доверенности ребенка, заверенные нотариусом или в порядке, предусмотренном   пунктом 3 статьи 167 Кодекса);

5) тұрғын алаңы иесі болып табылатын он жасқа келген кәмелетке толмаған баланың келісім жасауға жазбаша түрдегі келісімі. Кәмелетке толмаған баланың міндетті түрде қатысуы (егер де бала он төрт жасқа толған болса, онда нотариус бекіткен немесе Кодекстің 167 бабы, 3 тармағында қарастырылған тәртіпте жазылған өтініш немесе сенім хаты тапсырылу мүмкіндігі жіберіледі);
6) өтініш берушінің жеке куәлігі (тұрғын құқығы);
7) тұрғын үй иесі болып табылатын баланың туу туралы куәлігі;
8) баланың тұрғын үй иесі құқығын растайтын құжаты;
9) кәмелетке толмаған балада басқа баспананың барлығын растайтын құжат немесе кәмелетке толмаған бала ата-анасынан немесе үшінші тұлға тарапынан нотариалды бекітілген баспана кепілдігі жөніндегі өтініш;
10) тұтынушының жұмыс орны бойынша кейінгі алты айдағы еңбекақысы туралы анықтамасы;
11) азаматтарды тіркеу кітабы;
12) кәмелетке толмаған балаға жататын үйді кепілдікке беру анықтамасы туралы банктен хат.
Салыстыру үшін мемлекеттік қызмет көрсетуге қажетті құжаттардың түпнұсқасы мен көшірмелері тапсырылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылып беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылатын құжаттар үшін бланктер қарастырылмаған.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті өтініш пен басқа да құжаттар Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері аппаратының мамандарына немесе 123 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша орналасқан Орталықтарға тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын құжаттар:
1) Орталықтарға құжаттар тапсырған кезде – тұтынушыдан қажетті құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат;
2) Бөлімдер және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдіктерінің аппаратына құжаттар тапсырған кезде – құжаттарды қабылдаған туралы талон, онда мемлекеттік органның атауы, өтінішті қабылдаған қызметкердің лауазымы, аты-жөні және тегі, қабылдау күні мен уақыты көрсетіледі.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі тұтынушы Бөлімге, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) әкімдік аппаратына немесе тұрғындарға қызмет көрсету Орталықтарына өзі барған кезінде көрсетіледі.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту немесе тоқтату үшін негіз:
1) осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық тапсырмау;
2) бала мүддесін бұзу болып табылады.
3. Жұмыс қағидалары
18. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидаларға  негізделеді:

5) согласие несовершеннолетнего ребенка, достигшего возраста десяти лет, на совершение сделок с жилой площадью, принадлежащей ему, в письменном виде. Обязательно личное присутствие несовершеннолетнего (в случае достижения ребенком четырнадцатилетнего возраста допускается предоставление заявления или доверенности ребенка, заверенные нотариусом или в порядке, предусмотренном пунктом 3 статьи 167 Кодекса);
6) удостоверение личности (вид на жительство) заявителя;
7) свидетельство о рождении ребенка, являющегося собственником жилой площади;
8) документы, подтверждающие право собственности ребенка на жилую площадь;
9) документ, подтверждающий наличие у несовершеннолетнего иного жилища или заявление на гарантийное жилье, нотариально заверенное: от родителей несовершеннолетних или третьих лиц;
10) справку о заработной плате потребителя по месту работы за последние шесть месяцев;
11) книгу регистрации граждан;
12) письмо из банка о выдаче справки на разрешение залога жилья, принадлежащего несовершеннолетнему.
Документы, необходимые для оказания государственной услуги, предоставляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются заявителю.
13. Бланки, которые необходимо заполнить для получения данной государственной услуги не предусматриваются.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалистам Отделов, аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или Центров по адресам, указанных в приложении 1, 2, 3.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, является:
1) при сдаче документов в Центры - расписка о приеме соответствующих документов от потребителя;
2) при сдаче документов в Отделы или аппараты акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа - талон о приеме документов, в котором указывается наименование государственного органа, должность, фамилия и инициалы сотрудника, принявшего заявление, дата и время его принятия.
16. Результат оказания государственной услуги предоставляется в процессе личного посещения потребителем Отдела, аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа или Центра.
17. Основанием для приостановления оказания или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) предоставление неполного пакета необходимых документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) нарушение интересов ребенка.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:

телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Әкім:
әр айдың 1, 4-ші дүйсенбісі,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын сәрсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін
Орынбасары:
апта сайын бейсенбі күндері,
сағат 16.00-дан 19.00 дейін.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
Қарағанды облысы әкімдігінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35/01 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті анықтау: "Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді жасау үшін қорғаншылар мен қамқоршылар кеңесінің шешіміне анықтама беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің (әрі қарай - Кодекс) 222324167 баптары, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 8 тамызындағы "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 5458114121122 баптары, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтарындағы "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңы, "Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 қаулысымен бекітілген қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті осы стандарттың қалалық және аудандық білім бөлімдері (әрі қарай - Бөлімдер) кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері және халыққа қызмет көрсету орталықтары (әрі қарай - Орталықтар) көрсетеді. Бөлімдер, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) аймақтар әкімдері, Орталықтардың толық атаулары мен олардың мекен-жайлары осы стандарттың 123 қосымшаларында көрсетілген.
5. Қызметтің аяқталу барысында тұтынушы қорғаншылық пен қамқоршылық органының кәмелетке толмаған балаға жататын тұрғын үй алаңына келісім жасауға рұқсат беру (рұқсат бермеу) туралы анықтамасын (шешімін) алады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі.

телефон (71031) 21417,
факс (71031) 21490
Аким:
1, 4 понедельник каждого месяца,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по вторникам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по средам,
с 16.00 до 19.00 часов
Заместитель:
еженедельно по четвергам,
с 16.00 до 19.00 часов.
www.shet-audany.kz
akimshet@mail.ru
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Карагандинской области
от 29 декабря 2008 года N 35/01
Стандарт оказания государственной услуги
"Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища"
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: "Выдача справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища".
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 22, 23, 24, 167 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года (далее – Кодекс), статей 54, 58, 114, 121, 122 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц", Положения об органах опеки и попечительства утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу предоставляют районные и городские отделы образования (далее – Отделы), акимы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа и центры обслуживания населения (далее – Центры). Полное наименование Отделов, аппаратов акима поселков, аулов (села), аульных (сельских) округов, Центров и их адреса указаны в приложениях 1, 2, 3 к настоящему стандарту.
5. По завершению оказания данной услуги потребитель получает справку (решение) органа опеки и попечительства о разрешении (отказе разрешения) совершения сделок с жилой площадью, принадлежащей несовершеннолетним детям.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам.