Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойнша митингілерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 9 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қаңтарда N 8-11-66 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 20.08.2015 N 6 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10 бабын басшылыққа ала отырып, аудан әкімінің Бұқар жырау ауданы бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы ұсынысын қарастырып, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу үшін тұрақты орындар белгіленсін (қоса беріледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндеттерін атқарушы,
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
10 сессиясының N 9 шешіміне
қосымша
Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу орындары

Об определении мест для проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района
Решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2008 года N 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 12 января 2009 года N 8-11-66. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2015 года N 6
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 20.08.2015 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 10 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акима района об определении мест для проведения митингов, собраний по Бухар-Жыраускому району, районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Определить постоянные места проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
Секретарь Маслихата                        А. Джунуспеков
Приложение
к решению 10 сессии
Бухар-Жырауского районного Маслихата
от 19 декабря 2008 года N 9
Места проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района