Шарттық негізде кездесуге үй жай беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 04 қыркүйектегі N 231 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Әділет басқармасында 2008 жылғы 18 қыркүйекте N 8-13-51 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2011.02.21 N 24 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйегіндегі Конституциялық заңына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламент Сенаты депутаттығына кандидаттар үшін таңдаушылармен кездесуге шарттық негізде үй-жай беру кестесі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч на договорной основе
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 04 сентября 2008 года N 231. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 18 сентября 2008 года N 8-13-51. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 21 февраля 2011 года N 24
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 21.02.2011 N 24.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить график предоставления помещений для встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на договорной основе согласно приложению 1.