Изенді ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Изенді селосының әкімінің 2008 жылғы 22 мамырдағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы әділет басқармасында 2008 жылғы 03 маусымда N 8-14-74 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң Тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысын басшылыққа ала отырып, Изенді ауылының Строительная, Парковая, Школьная, Водопроводная, Набережная, Северная және Новая көшелерінің тұрғындарының өтініштерін қарап:
1. Изенді ауылының келесі көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Строительная көшесі Нағидолла Әлібеков көшесіне;
2) Парковая көшесі Байдалы Бокаев көшесіне;
3) Школьная көшесі Әбдікәрім Құдайбергенов көшесіне;
4) Водопроводная көшесі Сарыарқа көшесіне;
5) Набережная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
6) Северная көшесі Атамекен көшесіне;
7) Новая көшесі Жерұйық.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі                                 Қ. Жар

О переименовании улиц села Изенда
Решение акима села Изенда Нуринского района Карагандинской области от 22 мая 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 03 июня 2008 года N 8-14-74
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Постановлением Правительства от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", рассмотрев заявления жителей улиц Строительная, Парковая, Школьная, Водопроводная, Набережная, Северная и Новая села Изенда:
1. Переименовать следующие улицы села Изенда:
1) улицу Строительная в улицу Нагидоллы Алибекова;
2) улицу Парковая в улицу Байдалы Бокаева;
3) улицу Школьная в улицу Абдикарима Кудайбергенова;
4) улицу Водопроводная в улицу Сарыарка;
5) улицу Набержная в улицу Независимости;
6) улицу Северная в улицу Атамекен;
7) улицу Новая в улицу Жеруйык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села                                  К. Жар