Кәрім Мыңбаев ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Кәрім Мыңбаев ауылының әкімінің 2008 жылғы 20 мамырдағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданы әділет басқармасында 2008 жылғы 03 маусымда N 8-14-73 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңнын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң Тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысын басшылыққа ала отырып, Кәрім Мыңбаев ауылының тұрғындарының өтінішін қарап:
1. Конторская көшесі Ивановская көшісіне, атауы өзгертілсін, қосымша бойынша.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі                                 Ж.К. Әшімов
2008 жылғы 20 мамырдағы
"Кәрім Мыңбаев ауылы көшелерінің
атауларын өзгерту туралы"
N 1 шешімге қосымша
1. Конторская көшесі үй. 1 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 1 пәт. 1 Ермоленко Н.Д.
2. Конторская көшесі үй. 1 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 1 пәт. 2 Дымнич Ю.В.
3. Конторская көшесі үй. 2 Ивановская көшесіне үй. 2 Чернышова Л.А.
4. Конторская көшесі үй. 3 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 3 пәт. 1 Горный М.И.
5. Конторская көшесі үй. 3 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 3 пәт. 2 Гирзекорн Н.А.
6. Конторская көшесі үй. 5 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 5 пәт. 1 Адамчук С.Н.
7. Конторская көшесі үй. 5 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 5 пәт. 2 Мукушева М.
8. Конторская көшесі үй. 5 пәт. 3 Ивановская көшесіне үй. 5 пәт. 3 Тулеуов К.
9. Конторская көшесі үй. 8 Ивановская көшесіне үй. 8 Садыков С.А.
10. Конторская көшесі үй. 14 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 14 пәт. 1 Пыркин С.Н.
11. Конторская көшесі үй. 14 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 14 пәт. 2 Искаков С.А.
12. Конторская көшесі үй. 16 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 16 пәт. Шидербекова Р.
13. Конторская көшесі үй. 16 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 16 пәт. 2 Шидербекова Р.
14. Конторская көшесі үй. 18 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 1 пәт. 1 Шахметов Е.Б.
15. Конторская көшесі үй. 18 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 18 пәт. 2 Шахметов Н.
16. Конторская көшесі үй. 20 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 20 пәт. 1 Казимов Б.А.
17. Конторская көшесі үй. 20 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 20 пәт. 2 Алексеенко
18. Конторская көшесі үй. 21 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 21 пәт. 1 Кротович С.

О переименовании улиц аула Карима Мынбаева
Решение акима аула Карима Мынбаева Нуринского района Карагандинской области от 20 мая 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 03 июня 2008 года N 8-14-73
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Постановлением Правительства от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", рассмотрев заявление жителей аула Карима Мынбаева:
1. Переименовать улицу Конторская в улицу Ивановская, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким аула                                  Ашимов Ж.К.
Приложение
к решению N 1
от 20 мая 2008 года
"О переименовании улиц села"
1. Ул. Конторская д. 1 кв. 1 в Ивановскую д. 1 кв. 1 Ермоленко Н.Д.
2. ул. Конторская д. 1 кв. 2 в Ивановскую д. 1 кв.2 Дымнич Ю.В.
3. ул. Конторская д. 2 в Ивановскую д. 2 Чернышова Л.А.
4. ул. Конторская д. 3 кв. 1 в Ивановскую д. 3 кв. 1 Горный М.И.
5. ул. Конторская д. 3 кв. 2 в Ивановскую д. 3 кв. 2 Гирзекорн Н.А.
6. ул. Конторская д. 5 кв. 1 в Ивановскую д. 5 кв. 1 Адамчук С.Н.
7. ул. Конторская д. 5 кв. 2 в Ивановскую д. 5 кв. 2 Мукушева М.
8. ул. Конторская д. 5 кв. 3 в Ивановскую д. 5 кв. 3 Тулеуов К.
9. ул. Конторская д. 8 в Ивановскую д. 8 Садыков Саят А.
10. ул. Конторская д. 14 кв. 1 в Ивановскую д. 14. кв. 1.Пыркин С.Н.
11. ул. Конторская д. 14 кв. 2 в Ивановскую д. 14.кв. 2 Искаков С.А.
12. ул. Конторская д. 16 кв. 1 в Ивановскую д. 16. кв. 1 Шидербекова Р.Д.
13. ул. Конторская д. 16 кв. 2 в Ивановскую д. 16 кв. 2 Шидербекова Р.Д.
14. ул. Конторская д. 18 кв. 1 в Ивановскую д. 18 кв. 1 Шахметов Е.Б.
15. ул. Конторская д. 18.кв. 2 в Ивановскую д. 18.кв. 2 Шахметов Н.Б.
16. ул. Конторская д. 20 кв. 1 в Ивановскую д. 20 кв. 1 Казимов Б.А.
17. ул. Конторская д. 20 кв.2 в Ивановскую д. 20 кв. 2 Алексеенко Т.В.
18. ул. Конторская д. 21 кв. 1 в Ивановскую д. 21 кв. 1 Кротович Ст.Г.

19. Конторская көшесі үй. 21 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 21 пәт. 2 Горный В.В.
20. Конторская көшесі үй 22 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 22 пәт. 1 Амиров К.Б.
21. Конторская көшесі үй. 22 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 22 пәт. 2 Бубела Л.
22. Конторская көшесі үй. 23 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 23 пәт. 1 Горная Е.Д.
23. Конторская көшесі үй. 23 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 23 пәт. 2 Каирбеков А.
24. Конторская көшесі үй. 24 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 24 пәт. 1 Омаров Б.К.
25. Конторская көшесі үй. 24 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 24 пәт. 2 Горковенко Н.А.
26. Конторская көшесі үй. 25 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 25 пәт. 1 Ермоленко. А.
27. Конторская көшесі үй. 25 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 25 пәт. 2 Голуб А.П.
28. Конторская көшесі үй. 26 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 26 пәт. 1 Дубровская
29. Конторская көшесі үй. 26 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 26 пәт. 2 Ошакбаев
30. Конторская көшесі үй. 27 Ивановская көшесіне үй. 27 Ермоленко П.А.
31. Конторская көшесі үй. 28 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 28 пәт. 1 Щербатюк Л.
32. Конторская көшесі үй. 28 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 28 пәт. 2 Гульмамедов
33. Конторская көшесі үй. 29 Ивановская көшесіне үй 29 Бейсекеев Г.Б.
34. Конторская көшесі үй. 31 Ивановская көшесіне үй. 31 Беляев А.М.
35. Конторская көшесі үй. 32 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 32 пәт. 1 Дымнич Г.В.
36. Конторская көшесі үй. 32 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 32 пәт. 2 Калиев Ж.
37. Конторская көшесі үй. 33 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 33 пәт. 1 Дубровский
38. Конторская көшесі үй. 33 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 33 пәт. 2 Казимова М.
39. Конторская көшесі үй. 34 Ивановская көшесіне үй. 34 Салиров Ш.
40. Конторская көшесі үй. 35 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 35 пәт. 1 Департамент
41. Конторская көшесі үй. 35 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 35 пәт. 2 Жусупов Е.
42. Конторская көшесі үй. 36 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 1 пәт. 2 Скорая А.
43. Конторская көшесі үй. 36 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 36 пәт. 2 Смагулова Т.
44. Конторская көшесі үй. 37 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 37 пәт. 2 Горный Н.
45. Конторская көшесі үй. 37 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 37 пәт. 1 магазин
46. Конторская көшесі үй. 39 Ивановская көшесіне үй. 39 Дильман М.
47. Конторская көшесі үй. 40 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 40 пәт. 1 Тулеуов Б.
48. Конторская көшесі үй. 40 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 40 пәт. 2 Карисов С.
49. Конторская көшесі үй. 42 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 42 пәт. 1 Дымнич П.
50. Конторская көшесі үй. 42 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 42 пәт. 2 Сулейменов

19. ул. Конторская д. 21 кв. 2 в Ивановскую д. 21. кв. 2 Горный В.В.
20. ул. Конторская д. 22 кв. 1 в Ивановскую д. 22 кв. 1 Амиров К.Б.
21. ул. Конторская д. 22 кв. 2 в Ивановскую д. 22 кв. 2 Бубела Л.А.
22. ул. Конторская д. 23 кв. 1 в Ивановскую д. 23 кв. 1 Горная Е.Д.
23. ул. Конторская д. 23 кв. 2 в Ивановскую д. 23 кв. 2 Каирбеков Ам-ен
24. ул. Конторская д. 24 кв. 1 в Ивановскую д. 24 кв. 1 Омаров Б.К.
25. ул. Конторская д. 24 кв. 2 в Ивановскую д. 24 кв. 2 Горковенко Н.А.
26. ул. Конторская д. 25 кв. 1 в Ивановскую д. 25 кв. 1 Ермоленко А.П.
27. ул. Конторская д. 25 кв. 2 в Ивановскую д. 25 кв. 2 Голуб А.П.
28. ул. Конторская д. 26 кв. 1 в Ивановскую д. 26 кв. 1 Дубровская Н.И.
29. ул. Конторская д. 26 кв. 2 в Ивановскую д. 26 кв. 2 Ошакбаев М.
30. ул. Конторская д. 27 в Ивановскую д. 27 Ермоленко П.А.
31. ул. Конторская д. 28 кв. 1 в Ивановскую д. 28 кв. 1 Щербатюк Л.В.
32. ул. Конторская д. 28 кв. 2 в Ивановскую д. 28 кв. 2 Гульмамедов К.С.
33. ул. Конторская д. 29 в Ивановскую д. 29 Бейсекеев Г.Б.
34. ул. Конторская д. 31 в Ивановскую д. 31 Беляев А.М.
35. ул. Конторская д. 32 кв. 1 в Ивановскую д. 32. кв. 1 Дымнич Г.В.
36. ул. Конторская д. 32 кв. 2 в Ивановскую д. 32 кв. 2 Калиев Ж.Ш.
37. ул. Конторская д. 33 кв. 1 в Ивановскую д. 33 кв. 1 Дубровский В.Н.
38. ул. Конторская д. 33 кв. 2 в Ивановскую д. 33 кв. 2 Казимова М.
39. ул. Конторская д. 34 в Ивановскую д. 34 Салиров Ш.
40. ул. Конторская д. 35 кв. 1 в Ивановскую д. 35 кв. 1 Департамент Мигр.
41. ул. Конторская д. 35 кв. 2 в Ивановскую д. 35 кв. 2 Жусупов Е.У.
42. ул. Конторская д. 36. кв. 1 в Ивановскую д. 36 кв. 1 Скорая А.
43. ул. Конторская д. 36 кв. 2 в Ивановскую д. 36 кв. 2 Смагулова Т.
44. ул. Конторская д. 37 кв. 2 в Ивановскую д. 37 кв. 2 Горный Н.
45. ул. Конторская д. 37 кв 1 в Ивановскую д. 37 кв. 1 магазин "Медет"
46. ул. Конторская д. 39 в Ивановскую д. 39 Дильман М.
47. ул. Конторская д. 40 кв. 1 в Ивановскую д. 40 кв. 1 Тулеуов Б.
48. ул. Контроская д. 40 кв. 2 в Ивановскую д. 40 кв. 2 Карисов С.
49. ул. Конторская д. 42 кв. 1 в Ивановскую д. 42 кв. 1 Дымнич П.М.
50. ул. Конторская д. 42 кв. 2 в Ивановскую д. 42 кв. 2 Сулейменов С.

51. Конторская көшесі үй. 43 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 43 пәт. 1 Иванишин С.
52. Конторская көшесі үй. 43 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 43 пәт. 2 Тротно Ю.В.
53. Конторская көшесі үй. 44 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 44 пәт. 1 Старчевой Н.
54. Конторская көшесі үй. 44 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 44 пәт. 2 Калиева К.
55. Конторская көшесі үй. 45 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 45 пәт. 1 Тротно Н.
56. Конторская көшесі үй. 45 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 45 пәт. 2 Малуша Т.В.
57. Конторская көшесі үй. 46 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 46 пәт. 1 Белиспаев А.
58. Конторская көшесі үй. 46 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 46 пәт. 2 Мустафина
59. Конторская көшесі үй. 47 Ивановская көшесіне үй. 47 Мукушев Ж.
60. Конторская көшесі үй. 49 Ивановская көшесіне үй 49 Азимбеков Б.
61. Конторская көшесі үй. 50 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 50 пәт. 1 Кумусбеков
62. Конторская көшесі үй. 50 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 50 пәт. 2 Калиев А.
63. Конторская көшесі үй. 51 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 51 пәт. 1 Белиспаев К.
64. Конторская көшесі үй. 51 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 51 пәт. 2 Жихарева Л.
65. Конторская көшесі үй. 52 Ивановская көшесіне үй 52 Тургумбаев А.
66. Конторская көшесі үй. 53 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 53 пәт. 1 Сабитов Г.
67. Конторская көшесі үй. 53 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 53 пәт. 2 Пеганов А.
68. Конторская көшесі үй. 55 Ивановская көшесіне үй. 55 Белан Е.К.
69. Конторская көшесі үй. 56 Ивановская көшесіне үй. 56 Шахметова Г.Е.
70. Конторская көшесі үй. 57 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 57 пәт. 1 Жуматаев А.
71. Конторская көшесі үй. 57 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 57 пәт. 2 Шахметов А.
72. Конторская көшесі үй. 58 Ивановская көшесіне үй. 58 Сатанов М.Ш.
73. Конторская көшесі үй. 59 Ивановская көшесіне үй. 59 Карисов М.
74. Конторская көшесі үй. 60 Ивановская көшесіне үй. 60 Дымнич В.Д.
75. Конторская көшесі үй. 61 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 61 пәт. 1 Тулеуов Т.Т.
76. Конторская көшесі үй. 61 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 61 пәт. 2 Усенов Е.Ж.
77. Конторская көшесі үй. 62 Ивановская көшесіне үй. 62 Кумусбекова Б.
78. Конторская көшесі үй. 63 Ивановская көшесіне үй. 63 Белиспаев К.
79. Конторская көшесі үй. 64 Ивановская көшесіне үй. 64 Калиев Ш.
80. Конторская көшесі үй. 66 Ивановская көшесіне үй. 66 Боранбеков К.
81. Конторская көшесі үй. 67 Ивановская көшесіне үй. 67 Полещук С.В.
82. Ивановская көшесі үй. 21 Ивановская көшесіне үй. 4 Нурмагамбетов Ж.
83. Ивановская көшесі үй. 23 Ивановская көшесіне үй. 6 Бардакова Н.
84. Ивановская көшесі үй. 25 пәт. 1 Ивановская көшесіне үй. 41 пәт. 1 Чеснокова Е.

51. ул. Конторская д. 43 кв. 1 в Ивановскую д. 43 кв. 1 Иванишин С.А.
52. ул. Конторская д. 43 кв. 2 в Ивановскую д. 43 кв. 2 Тротно Ю.В.
53. ул. Конторская д. 44 кв. 1 в Ивановскую д. 44 кв. 1 Старчевой Н.Н.
54. ул. Конторская д. 44 кв. 2 в Ивановскую д. 44 кв. 2 Калиева К.
55. ул. Конторская д. 45 кв. 1 в Ивановскую д. 45 кв. 1 Тротно Н.
56. ул. Конторская д. 45 кв. 2 в Ивановскую д. 45 кв. 2 Малуша Т.В.
57. ул. Конторская д. 46 кв. 1 в Ивановскую д. 46 кв. 1 Белиспаев А.Ж.
58. ул. Конторская д. 46 кв. 2 в Ивановскую д. 46 кв. 2 Мустафина З.Г.
59. ул. Конторская д. 47 в Ивановскую д. 47 Мукушев Ж.
60. ул. Конторская д. 49 в Ивановскую д. 49 Азимбеков Б.
61. ул. Конторская д. 50 кв. 1 в Ивановскую д. 50 кв. 1 Кумусбеков А.Т.
62. ул. Конторская д. 50 кв. 2 в Ивановскую д. 50 кв. 2 Калиев А.
63. ул. Конторская д. 51 кв. 1 в Ивановскую д. 51 кв. 1 Белиспаев К.
64. ул. Конторская д. 51 кв. 2 в Ивановскую д. 51 кв. 2 Жихарева Л.В.
65. ул. Конторская д. 52 в Ивановскую д. 52 Тургумбаев А.
66. ул. Конторская д. 53 кв. 1 в Ивановскую д. 53 кв. 1 Сабитов Г.
67. ул. Конторская д. 53 кв. 2 в Ивановскую д. 53 кв. 2 Пеганов А.Н.
68. ул. Конторская д. 55 в Ивановскую д. 55 Белан Е.К.
69. ул. Конторская д. 56 в Ивановскую д. 56 Шахметова Г.Е.
70. ул. Конторская д. 57 кв. 1 в Ивановскую д. 57 кв. 1 Жуматаев А.
71. ул. Конторская д. 57 кв. 2 в Ивановскую д. 57 кв. 2 Шахметов А.Б.
72. ул. Конторская д. 58 в Ивановскую д. 58 Сатанов М.Ш.
73. ул. Конторская д. 59 в Ивановскую д. 59 Карисов М.
74. ул. Конторская д. 60 в Ивановскую д. 60 Дымнич В.Д.
75. ул. Конторская д. 61 кв. 1 в Ивановскую д. 61 кв. 1 Тулеуов Т.Т.
76. ул. Конторская д. 61 кв. 2 в Ивановскую д. 61 кв. 2 Усенов Е.Ж.
77. ул. Конторская д. 62 в Ивановскую д. 62 Кумусбекова Б.
78. ул. Конторская д. 63 в Ивановскую д. 63 Белиспаев К.
79. ул. Конторская д. 64 в Ивановскую д. 64 Калиев Ш.
80. ул. Конторская д. 66 в Ивановскую д. 66 Боранбеков К.
81. ул. Конторская д. 67 в Ивановскую д. 67 Полещук С.В.
82. ул. Ивановская д. 21 в Ивановскую д. 4 Нурмагамбетов Ж.
83. ул. Ивановская д. 23 в Ивановскую д. 6 Бардакова Н.
84. ул. Ивановская д. 25 в Ивановскую д. 41 кв. 1 Чеснокова Е.

85. Ивановская көшесі үй. 27 Ивановская көшесіне үй. 48 Ашимов Ж.К.
86. Ивановская көшесі үй. 29 Ивановская көшесіне үй. 54 Шахметов Б.
87. Ивановская көшесі үй. 33 Ивановская көшесіне үй. 65 Дымнич Н.Ф.
88. Ивановская көшесі үй. 32 Ивановская көшесіне үй. 38 Чеснокова К.И.
89. Ивановская көшесі үй. 25 пәт. 2 Ивановская көшесіне үй. 41 пәт. 2 Ермоленко В.Д.
Ауыл әкімі                                 Ж.К. Әшімов

85. ул. Ивановская д. 27 в Ивановскую д. 48 Ашимов Ж.К.
86. ул. Ивановская д. 29 в Ивановскую д. 54 Шахметов Б.
87. ул. Ивановская д. 33 в Ивановскую д. 65 Дымнич Н.Ф.
88. ул. Ивановская д. 32 в Ивановскую д. 38 Чеснокова К.И.
89. ул. Ивановская д. 25 кв. 2 в Ивановскую д. 41 кв. 2 Ермоленко В.Д.
Аким аула К. Мынбаева                      Ашимов Ж.К.