Ауданда 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 05 желтоқсандағы N 40/02 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 желтоқсанда N 8-15-95 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармақшасының және 20 бабының 5 тармағы 2 тармақшасының негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2009 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін.
2. Халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (Н.И. Плотникова):
1) қоғамдық жұмыстар өткізу үшін аудандық бюджетте 2009 жылға көзделген қаражат шегінде бекітілген тізбеге сәйкес жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жіберуді іске асырсын;
2) қоғамдық жұмыстарды өткізу жөнінде ұйымдармен шарт жасаған кезде әрі қарай жұмысқа орналастырылу мүмкіндігін ескерсін;
3) қоғамдық жұмысқа тартылған азаматтардың еңбекақысын төменгі айлық еңбекақы есебі мен атқарған жұмыс уақытына сәйкес жұмыссыздар есепшотына қаржы аудару жолымен төлесін.
3. Осакаров ауданының қаржы бөлімі (С.Ж. Ыдырысов) қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақысын төлеу ақшалай қаражатты уақытылы бөлуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нүркен Сәйфиддинұлы Көбжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   О. Қаппасов
Аудан әкімдігінің
2008 жылғы 5 желтоқсандағы
N 40/02 қаулысына қосымша
2009 жылы жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын ауданның ұйымдары мен мекемелерінің және қоғамдық жұмыстың түрлері мен көлемінің тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2009.03.26 N 09/11 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
N
Ұйымдар және мекемелердің атауы
Адам саны
Жұмыстар және қызмет түрлері
ҚЖ қатысу мерзімі (ай)
Жұмыс көлемі
1
Кенттер мен селолық округ әкімдерінің аппараттары

Об организации общественных работ в районе на 2009 год
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 05 декабря 2008 года N 40/02. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 23 декабря 2008 года N 8-15-95
На основании подпункта 5 статьи 7 и подпункта 2 пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в соответствии подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить на 2009 год перечень организаций, виды и объемы общественных работ согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Отделу занятости и социальных программ (Плотникова Н.И.):
1) осуществлять направление безработных на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2009 год на проведение общественных работ;
2) предусмотреть при заключении договоров с организациями на выполнение общественных работ возможность последующего трудоустройства;
3) производить оплату труда граждан, занятых на общественных работах согласно отработанному времени из расчета минимальной заработной платы в месяц путем зачисления средств на счета безработных.
3. Отделу финансов Осакаровского района (Идырысов С.Ж.) обеспечить своевременное выделение денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нуркена Сайфиддиновича Кобжанова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  О. Каппасов
Приложение
к постановлению акимата района
от 5 декабря 2008 года N 40/02
Перечень
организаций и учреждений района, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных на 2009 год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 26.03.2009 N 09/11 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
N
Наименование организаций и учреждений
Количество человек
Виды работ и услуг
Срок участия в ОР (месяц)
Объем работ
1
Аппараты акимов поселков и сельских округов

287
Тұрғындар үйлерін аралау, кенттер мен селолық округтердің әлеуметтік картасын құруға қатысу, статистикалық тексеру;
1-6
9325 аула
ТҮКШ-ның аумақтар мен елді мекендер және бейіт маңайын жинауды ұйымдастыру жұмысына көмек көрсету;
0,5-1
құрылыс және жол жөндеу су коммуникациясын орнату. мелиорация жұмысын жүргізу;
1-3
200 шақырым
тұрғын үй құрылысына және күрделі жөндеу жұмысына қатысу, сондай -ақ әлеуметтік мәдени объектілер маңыздағы құрылысқа қатысу
1-3
24 объект
Ескерткіштерді қалпына келтіру және күзету;
0,5
8 ескерткіш
Аумақтың экологиялық сауықтырылуы ("Жасыл ел", "Ағаш отырғызу");
0,5
1500 дана
Мәдени маңызды көпшілік шараларды, мерейтой, даталы мейрамдар өткізуді ұйымдастыруға көмек көрсету.
1
республикалық аумақтық қоғамдық компания өткізуге, қоғамдық пікір сауалнамасын жүргзуге көмек көрсету.
1-6
Жалғызбасты зейнеткерлер мен мүгедектерге қызмет және күтім көрсету.
0,5-1
77 адам
"Қайырымыдылық", "Құрылыс бригадалары", "Аула клубы", "Түлек", "Педагог-тәрбиеші" бағдарламаларына қатысу. Медициналық, тігін және шаштараз басқа да қызметтер (қайырымдылық асхана) көрсету жөніндегі әлеуметтік-тұрмыстық орталықтар жұмысын жалғастыру.
1-11
ҚР зейнетақы және әлеуметтік қамтамасыз ету туралы заңдарын түсіндіру бойынша кеңес беру нункттерін ұйымдастыруға қатысу;
1-11
22 пункт
2
Мәдени-сауық орталығы
6
Абаттандыру, көгалдандыру, орталық мәдени және демалыс паркісі аумағын жинау.
2
7 га 1407 дана
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі.
6
Осакаровка кентінде медициналық, тігін және шаштараз қызметтерін көрсету орталығының жұмысы.
1-11
2000 адам
6
Мәдени маңызды көпшілік шараларды, мерейтой, даталы мейрамдар өткізуді ұйымдастыруға көмек көрсету.
2
8
Жалғызбасты зейнеткерлер мен мүгедектерге қызмет және күтім көрсету, Қарттар үйіне қызмет көрсету.
74 адам
2
Әлеуметтік қызмет: аулалық аралау, материалдық - тұрмыстық актісін жасау, құжаттар тігу, істер қалыптастыру.
58 тұрғын үй 58 акт 58 іс
4
Осакаров ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлім
9
Азаматтарды әскерге шақыруды ұйымдастыруға техникалық көмек көрсету (жеке істерді тігу, шақыру қағазын тарату).
3
3500 дана 8500 дана
5
Осакаров ауданы бойынша салық комитеті
18
мүлік пен көлік және жер салығының төлемі бойынша хабарламалар көшірмесін (әрбір аулаға) жазу және жеткізу,.
3
5000 дана 3000 дана 10000 дана
6
Прокуратура
12
2009 жылғы нарядтар мен істерді тігу, қалыптастыру, мұрағаттық құжаттар тізімдемелерін құру. Мұрағатқа тапсыру үшін істерді қалыптастыру және мұрағаттық құжаттарды өңдеу.
2
2000 дана
7
Әділет басқармасы
8
Мұрағаттық кітаптарды жартылай жаңарту, кітаптарды тігуге әзірлеу және дайындау, аулалық аралау, сұраным жөніндегі ізденіс.
3

287
Подворный обход населения, участие в составлении социальной карты поселков, сельских округов, статистические обследования;
1-6
9325 дворов
Помощь организациям ЖКХ в уборке территории, населенных пунктов, кладбищ;
0,5-1
Строительство и ремонт дорог, прокладка водных коммуникаций, проведение мелиоративных работ;
1-3
200 км.
Участие в строительстве, кап. ремонте жилья, а также объектов соц. культурного назначения;
1-3
24 объекта
Восстановление и охрана памятников;
0,5
8 памятников
Экологическое оздоровление региона ("Жасыл ел", "Лесопосадки");
0,5
1500 шт.
Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, проведение праздников по случаю знаменательных, юбилейных дат;
1
Помощь в проведении республиканских региональных общественных компаний, опрос общественного мнения.
1-6
Обслуживание и уход одинокопроживающих пенсионеров и инвалидов;
0,5-1
77 человек
Участие в программах: "Сестра милосердия", "Строительные бригады", "Дворовый клуб", "Выпускник", "Педагог - воспитатель". Продолжить работу социально-бытовых центров по оказанию медицинских, швейных, парикмахерских и других услуг (благотворительная столовая);
1-11
Организация консультативных пунктов по разъяснению Законов РК о пенсионном и социальном обеспечении; участие в составлении социальной карты.
1-11
22 пункта
2
Культурно - досуговый центр
6
Благоустройство, озеленение, уборка территории центрального парка культуры и отдыха.
2
7 га 1407 штук
3
Отделение социальной помощи на дому Отдела занятости и социальных программ
6
Работа центра социально-бытовых услуг п. Осакаровка по оказанию медицинских, швейных, парикмахерских услуг;
1-11
2000 человек
6
Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, проведение праздников по случаю знаменательных, юбилейных дат;
2
8
Обслуживание и уход одинокопроживающих пенсионеров и инвалидов, обслуживание Дома милосердия.
74 человека
2
Социальная служба: подворный обход, составление актов материально-бытового обследования, подшивка документов, формирование дел
58 дворов 58 актов 58 дел
4
Отдел по делам обороны Осакаровского района
9
Оказание технической помощи в организации призыва граждан (подшивка личных дел, разноска повесток).
3
3500 штук 8500 штук
5
Налоговый комитет по Осакаровскому району
18
Выписка и доставка уведомлений, квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства, землю (подворно).
3
5000 штук 3000 штук 10000 штук
6
Прокуратура
12
Подшивка, формирование нарядов и дел на 2009 год, составление описей и архивных документов. Формирование дел для сдачи в архив и обработка архивных документов.
2
2000 штук
7
Управление юстиции
20
Частичная реставрация архивных книг, подготовка и комплектование книг к подшивке, подворный обход, поиск по запросам.
3