2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 28/03 қаулысы. Қарағанды облысы Шет ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда N 8-17-71 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 26/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2009.12.21 N 26/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесін" басшылыққа ала отырып, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мекеме, кәсіпорындардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, жұмыспен қамтылатын адам саны бекітілсін (N 1 қосымша)

Об организации общественных работ в 2009 году
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 25 декабря 2008 года N 28/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 19 января 2009 года N 8-17-71. Утратило силу - постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 21 декабря 2009 года N 26/5
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 21.12.2009 N 26/5.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и руководствуясь "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года за N 836, акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организации и учреждений организующие общественные работы, виды, объемы, количество человек охвачиваемых общественными работами (приложение N 1).

2. Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Бақыт Бекенов) мекеме, кәсіпорындармен шарттық негізде қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру міндеттелсін және жұмыс берушілер мен қоғамдық жұмысқа қатысатын жұмыссыздар арасында Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес жеке еңбек шарттар жасалуын қадағалау тапсырылсын.
3. Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Бақыт Бекенов) қоғамдық жұмыстарға қатысқан жұмыссыздарға айына ең төменгі еңбекақы көлемінде төлеу қарастырылсын.

2. Обязать Шетскому районному отделу занятости и социальных программ (Бекенов Бакыт) организовать общественные работы с предприятиями, организациями на договорной основе и контролировать заключение индивидуальных трудовых договоров между работадателям и безработным, участвующим в общественных работах в соответствии с Трудовым Кодексом Республики Казахстан.
3. Районному отделу занятости и социальных программ (Бекенов Бакыт) произвести оплату труда безработным, участвующих в общественных работах ежемесячно в размере минимальной заработной платы.

4. Аудан әкімдігінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/21 "2008 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Юржан Асанұлы Бекқожинге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ю.А. Бекқожин
Шет ауданы әкімдігінің

4. Признать утратившим силу постановление районного акимата от 21 декабря 2007 года за N 12/21 "Об организации общественных работ в 2008 году".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Беккожина Юржан Асановича.
6. Настоящее постанавление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования.
Исполняющий обязанности                    Беккожин Юржан
акима Шетского района                      Асанович
Приложение N 1
к Постановлению акимата
Шетского района