Маңғыстау облысы әкімдігінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 272 "Білім ұйымдарының түлектеріне Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылдың 27 наурыздағы N 224 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 30 сәуірде N 2010 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 04 қарашадағы № 384 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010.11.04  № 384 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДі:
1. "Білім ұйымдарының түлектеріне Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 272 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестрінде N 1976 тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 182 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада:
аталған қаулымен бекітілген әлеуметтік көмек тағайындауға үміткерлерді іріктеу жөніндегі облыстық конкурстық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Қараев                    облыс әкімінің орынбасары, комиссия
Жауымбай Амантұрлыұлы     төрағасы
Нұрмамедова               облыстық жұмыспен қамтуды және
Қарашаш Ішбергенқызы      әлеуметтік бағдарламалар үйлестіру
департаменті директорының
орынбасары, комиссия хатшысы
Елизарова                 облыстық дене тәрбиесі және спорт
Рушания Фаритовна         басқармасы бастығының міндетін
атқарушы
Жұмашев                   облыстық білім департаментінің
Қаныбек Бекболатұлы       директоры
көрсетілген комиссияның құрамынан Г.С.Сейтмағанбетова, Ж.А. Досполова, Е.Қ. Қасымбеков, Т.К. Хитуов шығарылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                   Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ж.А. Қараев
Ә.Ө.Сахимов
Е.А. Бектұрғанов
А. Әбдешұлы
Р.Ф. Елизарова
Маңғыстау облыстық
дене тәрбиесі және спорт
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
______________
"____"__________2008 жыл
Қ.Б. Жұмашев
Маңғыстау облыстық
білім департаментінің директоры
______________
"____"__________2008 жыл
Г.Қ. Қалмұратова
Маңғыстау облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар
департаментінің директоры
______________
"____"__________2008 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 6 августа 2007 года N 272 "О назначении социальной помощи выпускникам организаций образования для оплаты за обучение в высших учебных заведениях Республики Казахстан"
Постановление акимата Мангистауской области N 224 от 27 марта 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2010 от 30 апреля 2008 года. Утратило силу постановлением Мангистауского областного акимата от 04 ноября 2010 года № 384
Сноска. Утратило силу постановлением Мангистауского областного акимата от 04.11.2010 № 384
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 6 августа 2007 года N 272 "О назначении социальной помощи выпускникам организаций образования для оплаты за обучение в высших учебных заведениях Республики Казахстан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1976, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 30 октября 2007 года N 186) следующие изменения:
в приложении 1:
ввести в состав областной конкурсной комиссии по отбору претендентов на назначение социальной помощи, утвержденной названным постановлением:
Караева                            заместителя акима области,
Жаумбая Амантурлиевича             председателем комиссии
Нурмамедову                        заместителя директора               Карашаш Ишбергеновну               департамента
координации занятости и
социальных
программ, секретарем                                                  комиссии
Елизарову                          исполняющую обязанности             Рушанию Фаритовну                  начальника
управления физической
культуры и спорта
Жумашева                          директора департамента               Каныбека Бекболатовича            образования
вывести из состава указанной комиссии Сейтмаганбетову Г.С., Досполову Ж.А., Касымбекова Е.К., Хитуова Т.К.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области        К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Караев Ж.А.
Сахимов А.У.
Бектурганов Е. А.
Елизарова Р.Ф.
Исполняющая обязанности
начальника управления
физической культуры и спорта
______________
"____" __________ 2008 г.
Жумашев К. Б.
Директор департамента образования
______________
"____" __________ 2008 г.
Калмуратова Г.М.
директор департамента координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
______________
"____" __________ 2008 г.