"Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету Стандартын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 94 қаулысы. Қостанай облысы әділет департаментінде 2008 жылғы 12 наурызда 3615 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 253 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.06.10 № 253 қаулысымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы"»Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына және "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулыларына орай Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Мүгедектерді сурдо-тифлоқұралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ш. Бектұрғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2008 жылғы 30 қаңтардағы
N 96 қаулысымен бекітілген
"Мүгедектерді сурдо-тифлоқұралдармен және міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу"»мемлекеттік қызмет көрсету Стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мүгедектерді сурдо-тифлоқұралдармен және міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу - мүгедектерге есту қабілетінің кемістіктерін түзеу және қалпына келтіруге арналған техникалық құралдар; көру қабілетінің кемістіктерін түзеу және қалпына келтіруге арналған техникалық құралдар; мүгедектердің табиғи физиологиялық мұқтаждықтары мен қажеттіліктерін қанағаттандыруға арналған несеп
қабылдағыштар, нәжіс қабылдағыштар, памперстер беру бойынша әлеуметтік көмектің мамандандырылған түрін көрсету үшін құжаттарды ресімдеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-бабы ;
2) "Мүгедектерді оңалтудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 754 қаулысымен бекітілген мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмекпен және техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдармен
қамтамасыз ету Ережелерінің 55-57, 59 , 66, 78, 82-84, 90, 94, 101-тармақтары негізінде көрсетіледі.

Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи"
Постановление акимата Костанайской области от 30 января 2008 года N 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области от 12 марта 2008 года N 3615. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 253
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 10.06.2011 № 253.
В соответствии со  статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", согласно постановлениям Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении  Типового стандарта оказания государственной услуги" и от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении  реестра государственных услуг , оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Стандарт оказания государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектурганова С.Ч.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Утвержден
постановлением акимата
от 30 января 2008 года
N 94
Стандарт
оказания государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для предоставления им
протезно-ортопедической помощи
1. Общие положения
1. Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи - оформление документов для оказания специализированного вида медико-технической помощи по обеспечению инвалидов протезно-ортопедическими средствами и обучение пользованию ими.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1)  статьи 22 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан";
2)  пунктов 9, 10, 11 Правил обеспечения инвалидов протезно-ортопедической помощью и техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754 "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов".

9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімдердің веб-сайттарында, және Бөлімдердің үй-жайларындағы стендтерде орналастырылады. Бөлімдердің мекенжайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету күн сайын (сенбі мен жексенбіден басқа) жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібінде, алдын-ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне кезектен тыс қызмет көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдердің ғимараттарында көрсетіледі. Мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін, күту мен қажетті құжаттарды даярлау үшін қолайлы жағдайлар көзделген. Ақпараттық стендтер, қажетті құжаттарды толтыру үлгілері бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші мынадай құжаттар тапсыру қажет:
1) сурдотехникалық құралдарды беру үшін:
өтініш;
мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасы (үзіндінің көшірмесі);
жеке басын куәландыратын құжат, сондай-ақ 16 жасқа дейінгі кәмелетке толмаған мүгедек балалар үшін - туу туралы куәлігі, ата-ананың біреуінің (қамқоршысының,
қорғаншысының) жеке басын куәландыратын құжаты;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері үшін - белгіленген үлгідегі куәлігі;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары үшін - өтініш берушінің тұратын жері бойынша медициналық ұйымымен берілетін, есту аппаратын беру қажеттілігі туралы медициналық ұйымның қорытындысы;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдар үшін - жеңілдіктерге құқығы бар белгісімен зейнеткерлік куәлігі;
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер үшін - зейнеткерлік куәлігі;
еңбек жарақатынан (кәсіптік аурудан) мүгедектер үшін - өндірісте апатты жағдайға ұшыраған туралы акті және денсаулыққа зиян келтірген үшін жауапты болып танылған жұмыс берушінің қызметін тоқтату жөніндегі анықтама;
2) тифлотехникалық құралдарды беру үшін:
өтініш;
мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасы (үзіндінің көшірмесі);
мүгедектік туралы анықтама;
жеке басын куәландыратын құжат, сондай-ақ 16 жасқа дейінгі кәмелетке толмаған мүгедек балалар үшін - туу туралы куәлігі, ата-ананың біреуінің (қамқоршысының,
қорғаншысының) жеке басын куәландыратын құжаты;
еңбек жарақатынан (кәсіптік аурудан) мүгедектер үшін - өндірісте апатты жағдайға ұшырағаны туралы акті және денсаулыққа зиян келтірген үшін жауапты болып танылған жұмыс берушінің қызметін тоқтату жөніндегі анықтама;
3) міндетті гигиеналық құралдарды беру үшін:
өтініш;
мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасы (үзіндінің көшірмесі);
мүгедектік туралы анықтама;
жеке басын куәландыратын құжат, сондай-ақ 16 жасқа дейінгі кәмелетке толмаған мүгедек балалар үшін - туу туралы куәлігі, ата-ананың біреуінің (қамқоршысының,
қорғаншысының) жеке басын куәландыратын құжаты;
еңбек жарақатынан (кәсіптік аурудан) мүгедектер үшін - өндірісте апатты жағдайға ұшырағаны туралы акті және денсаулыққа зиян келтірген үшін жауапты болып танылған жұмыс берушінің қызметін тоқтату жөніндегі анықтама;
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасы мен көшірмелері бірге ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш берушілердің тұрғылықты жеріндегі Бөлімдер беретін нысан бойынша арыз толтыру қажет.
14. Өтініш беруші толтырған арыз барлық қажетті құжаттармен тұрғылықты жеріндегі Бөлімге тапсырылады. Бөлімдердің мекенжайлары және веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Қабылданған құжаттардың күні және олардың тізбесі көрсетілген үзбелі талон, өтініш беруші барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын дәлелдейді.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу өтініш беруші тұрғылықты жеріндегі Бөлімге бару арқылы немесе пошталық хабарлама арқылы жүзеге асырылады. Бөлімдердің мекенжайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылу мүмкін, егер:
оңалтудың жеке бағдарламасының қолдану мерзімі аяқталған болса;
денсаулыққа зиян келтірген үшін жауапты болып танылған жұмыс берушінің қызметі заңмен белгілеген тәртіппен тоқтатылмаған жағдайда, еңбек жарақатынан немесе кәсіптік аурудан мүгедектер;
осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін талап етілетін құжаттардың бірі болмаса.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім қызметі:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтік борышты сақтау кезінде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) түбегейлі және толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және құпиялылық;
6) белгіленген уақытта өтініш беруші алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижесі
19. Өтініш берушіге мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.

9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах Отделов и на стендах, расположенных в помещениях Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно (кроме субботы и воскресенья), в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания. Участники и инвалиды Великой Отечественной войны обслуживаются вне очереди.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов по месту жительства заявителя. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявителю необходимо представить следующие документы:
1) заявление;
2) паспорт или удостоверение личности (за исключением детей-инвалидов до 16 лет);
3) для детей-инвалидов до 16 лет - свидетельство о рождении;
4) для инвалидов, в том числе детей-инвалидов - индивидуальная программа реабилитации инвалида (копия выписки), справка об инвалидности (копия);
5) для участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к инвалидам Великой Отечественной войны - удостоверение установленного образца;
6) для участников Великой Отечественной войны - заключение медицинской организации по месту жительства о необходимости предоставления протезно-ортопедической помощи;
7) для инвалидов от трудового увечья (профессионального заболевания) - акт о несчастном случае на производстве и справка о прекращении деятельности работодателя, признанного ответственным за вред, причиненный здоровью.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
13. Для получения государственной услуги необходимо заполнить заявление по форме, которое выдается Отделами по месту жительства заявителей.
14. Заполненное заявителем заявление со всеми необходимыми документами сдается в Отдел по месту жительства. Адреса Отделов и их веб-сайты указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением, что заявитель сдал все необходимые документы, является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего документы.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется посредством личного посещения заявителем Отдела по месту жительства либо посредством почтового сообщения. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. В предоставлении государственной услуги за счет средств бюджета может быть отказано:
1) инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, в случае, если деятельность работодателя, признанного ответственным за вред, причиненный здоровью, не прекращена в установленном законодательством порядке;
2) если отсутствует один из требуемых документов для оказания данной государственной услуги.
3. Принципы работы
18. Деятельность Отделов основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности при исполнении служебного долга;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему Стандарту.

20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Бөлімдердің және олардың лауазымды тұлғаларының іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру, сондай-ақ шағымды дайындауға көмекті жоғары тұрған мемлекеттік органдарда - аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінде алуға болады. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар ауызша немесе жазбаша нысанда пошта бойынша немесе электронды түрде аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктеріне беріледі. Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдіктерінің электрондық поштасының мекенжайлары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген.
23. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен берiлген өтiнiштер мiндеттi түрде қабылдануға, тiркелуге, есепке алынуға және қаралуға тиiс.
Шағымды қабылдау, өтініш берушіге шағымды қабылдап алған адамның тегі, аты-жөні, күні мен уақыты көрсетілген, сондай-ақ оның қарау барысы туралы білуге болатын телефоны көрсетілген талон беріледі.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдердің және олардың жоғары тұрған органдарының байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, заңды мекенжайы, телефоны, Бөлім бастықтарының және олардың орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;
2) веб-сайт, электрондық поштаның мекенжайы, орналасқан жері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерінің телефондары осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерінің және олардың орынбасарларының қабылдау мен жұмыс кестесі туралы ақпарат мемлекеттік және орыс тілдерінде осы Стандарттың 3-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша ғимараттардың үй-жайларындағы ақпараттық стендтерде орналасқан.
25. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша қосымша ақпаратты өтініш беруші "Қостанай облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі - Департамент) алады.
Департаменттің мекенжайы: 110000, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34, электрондық поштаның мекенжайы social@kostanay.kz, oblsots@mail. ru., Қостанай облысы әкімінің веб-сайты www.kostanay.kz электрондық қызметтер - www.e.kostanay.kz , байланыс телефоны: 8 (7142) 500616.
" Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек беру үшін оларға құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 1-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
Бөлімдерінің байланыс деректері
Бөлімдердің атауы
Заңды мекенжайы, телефондардың нөмірлері және Бөлімдердің
бастықтары мен олардың
орынбасарларының азаматтарды қабылдау кестелері
Веб-Сайт
Электрондық пошта
1
"Алтынсарин ауданы кімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"  мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ)
110101, Алтынсарин ауданы,
Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71445)-34-1-20, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін, бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден12.00-ге дейін
http://altynsar.kostanay.kz/rus/
sobes_ubaganskoe@gcvp.kz
2
"Амангелді ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110200, Амангелді ауданы, Амангелді селосы, Майлин көшесі, 18, телефон нөмірі 8-(71440)-21-5-92, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://amangeldy.kostanay.kz/
Sobes_amngeldy@gcvp.kz
3
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110400, Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы, Октябрьский көшесі, 24, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-76, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://auliekol.kostanai.kz/
aulsots@mail.ru
4
"Жангелдин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110660, Жангелдин ауданы, Торғай кенті, Амангелді көшесі, 38, телефон нөмірі 8-(71439)-21-5-60, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін
http://jangeldy.kostanay.kz/
djansots@mail.ru
5
"Денисов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 6, телефон нөмірі 8-(71434)-9-13-44, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: жұма сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://denisovka.kostanay.kz/
densots@mail.ru
6
"Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, Асанбаев көшесі, 51, телефон нөмірі 8 (71435)-2-33-70, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың
орынбасарының азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://zhitikara.kostanai.kz/
jitsots@mail.ru
7
"Қамысты аудандық жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ленин көшесі, 22, телефон нөмірі 8-(71437)-21-8-49, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://www.kamysti.kostanai.kz/
kamsots@mail.ru
8
"Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті,  Космонавтов көшесі, 16, телефон нөмірі 8 (71441)-3-29-48, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін, жұма сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://www.karabalyk.kostanai.kz/
karasots@mail.ru
9
"Қарасу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111000, Қарасу ауданы, Қарасу селосы, А. Исаков көшесі, 68, телефон нөмірі 8 (71452)-21-0-59, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://karasu.kostanai.kz/
karusots@mail.ru
10
"Қостанай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Казахская көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-95, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 7.30-ға дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 14.00-ден 17.30-ға дейін
http://www.kostregion.kz/
Sobes_zatobolsk@gcvp.kz
11
"Мендіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Летунов көшесі, 7, телефон нөмірі 8-(71443)-2-23-02 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және бейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін
http://mendikara.kostanay.kz/
Sobes_borovskoi@gcvp.kz
12
"Науырзым ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағрламалар бөлімі" ММ
111400, Науырзым ауданы, Қараменді селосы, Абай көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71454)-2-17-87 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге және сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
http://naurzum.kostanay.kz/
sobes_karamendy@gcvp.kz
13
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 104, телефон нөмірі 8-(71451)-21-9-48 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі және жұма сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін бастықтың орынбасарының  азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі және бейсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге және сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
http://sarykol.kostanay.kz/
sarsots@yandex.ru
14
"Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71436)-3-67-08 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың  орынбасарының  азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге  дейін
http://taran.kz/
zagita@mail.ru
15
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Абылайхан көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71444)-2-16-33 бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 12.00-ге дейін және бейсенбі сағат  14.00-ден 18.00-ге дейін бастықтың орынбасарының  азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге және жұма сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін
http://uzunkol.kostanay.kz/
sobes_uzunkol@gcvp.kz
16
"Федоров аудандық  жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Красноармейский көшесі,  53, телефон нөмірі 8-(71442)-21-9-96, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі,  сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
http://fedorovka.kostanay.kz/
fedsots@mail.ru
17
"Арқалық қалалық жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдар-ламалар бөлімі" ММ
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 62,телефон нөмірі 8-(71430)-7-09-12, бастықтың азаматтарды
қабылдау кестесі: сәрсенбі, бейсенбі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, жұма сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
http://www.arkalyk.kz/
sobes_arkalyk@gcvp.kz
18
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
110000, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі,  36, телефон нөмірі  8-(7142)-50-08-26, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://www.kostanay.info/
gorsob@mail.ru
19
"Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111200, Лисаков қаласы, 4 ағын аудан, 37А»үй, телефон нөмірі 8-(71433)-3-21-71, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың  орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://www.lsk.kz/
lissoc@mail.ru
20
"Рудный қалалық жұмыспен қамту  және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
111500, Рудный қаласы, Пионерский көшесі,  21, телефон нөмірі  8-(71431)-4-40-75, бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін бастықтың орынбасарының азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін
http://www.rudny.kz/
rudsots@mail.ru
" Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек беру үшін оларға құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 2-қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштердің маңызы
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік маңызы
Келесі жылы көрсеткіштің нысаналы маңызы
Есептік жылы көрсеткіштің ағымдағы
маңызы
1
2
3
4

20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) Отделов и их должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в вышестоящих государственных органах - акиматах районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в устной или письменной форме по почте, или в электронном виде в акиматы районов (города областного значения). Адреса электронной почты акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту.
23. Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению.
Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, а также номера телефона, по которому можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные Отделов и их вышестоящих органов:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан начальниками Отделов и их заместителями указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) веб-сайт, адрес электронной почты, место нахождения, телефоны акиматов районов (города областного значения) указаны в приложении 3 к настоящему Стандарту. Информация о графиках работы и приема акимов районов (города областного значения) и их заместителей размещается на информационных стендах, на государственном и русском языках, в помещениях зданий по адресам, указанным в приложении 3 к настоящему Стандарту.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении «Департамент координации занятости и социальных программ Костанайской области» (далее - Департамент).
Адрес Департамента: 110000, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, улица Касымканова, 34, адрес электронной почты social@kostanay.kz, oblsots@mail.ru, веб-сайт акима Костанайской области www.kostanay.kz электронные услуги - www.e.kostanay.kz, контактный телефон: 8 (7142) 500616.
Приложение 1
к Стандарту оказания государственной
услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"»
Контактные данные
Отделов занятости и социальных программ
районов (города областного значения)
Наименование
Отделов
Юридический адрес, номера
телефонов и графики  приема
граждан начальниками Отделов
и их заместителями
Веб-сайт,
электронная
почта
1
ГУ "Отдел
занятости
и социальных
программ
акимата
Алтынсарин
ского
района"
110101, Алтынсаринский район,
село Убаганское улица Ленина,
4, номер телефона
8-(71445)-34-1-20, график
приема граждан начальником:
среда с 14.00 до 17.00 часов,
график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник с 9.00 до 12.00часов
http://
altynsar.
kostanay.
kz/rus/
sobes_
ubaganskoe
@gcvp.kz
2
ГУ "Амангель
динский
отдел
занятости и
социальных
программ"
110200, Амангельдинский район,
село Амангельды, улица Б.Майлина,18, номер телефона
8-(71440)-21-5-92, график
приема граждан начальником:
четверг с 14.00 до 18.00
часов график приема граждан
заместителем начальника:
понедельник, вторник, пятница с
14.00 до18.00 часов
http://
amangeldy.
kostanay.
kz/
Sobes_
amngeldy
@gcvp.kz
3
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Аулиеколь
ского
района"
110400, Аулиекольский район,
село Аулиеколь, улица
Октябрьская, 24, номер телефона
8-(71453)-21-0-76 график приема
граждан начальником: среда с
9.00 до 12.00 часов, график
приема граждан заместителем
начальника: понедельник с 9.00
до 12.00 часов
http://
auliekol.
kostanai.
kz/
aulsots
@mail.ru
4
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Джангельдин
ского района"
110660, Джангельдинский район,
поселок Торгай, улица
Амангельды, 38, номер телефона
8-(71439)-21-5-60, график приема
граждан начальником: среда с
15.00 до 18.00 часов график
приема граждан заместителем
начальника: пятница с 15.00 до
18.00 часов
http://
jangeldy.
kostanay.
kz/
djansots
@mail.ru
5
ГУ "Отдел
занятости и
социальных программ Денисовского
района"
110500, Денисовский район, село Денисовка, улица Калинина 6
номер телефона 8-(71434)-9-13-44
график приема граждан начальником: пятница с 9.00 до
13.00 часов
http://
denisovka.
kostanay.
kz/
densots
@mail.ru
6
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Житикарин
ского
района"
100701, Житикаринский район,
город Житикара, улица Асанбаева,
51, номер телефона
8-(71435)-2-33-70, график
приема граждан начальником:
вторник с 9.00 до 13.00 часов
график приема граждан
заместителем начальника: среда
с 9.00 до 13.00 часов
http://
zhitikara.
kostanai.
kz/
jitsots
@mail.ru
7
ГУ "Камыстин
ский районный
отдел
занятости и
социальных
программ"
110800, Камыстинский район,
поселок Камысты, улица  Ленина,
22 номер телефона 8-(71437)-21-8-49 график приема
граждан начальником: понедельник
и четверг с 14.00 до 18.00
часов, график приема граждан
заместителем начальника: вторник
и пятница с 14.00 до 18.00 часов
http://
www.
kamysti.
kostanai.
kz/
kamsots
@mail.ru
8
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Карабалык
ского
района"
110900, Карабалыкский район,
поселок Карабалык, улица
Космонавтов, 16, номер телефона
8 (71441)-3-29-48, график приема
граждан начальником: четверг с
9.00 до 12.00 часов, пятница с
15.00 до 18.00 часов график
приема граждан заместителем
начальника: среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
karabalyk.
kostanai.
kz/
karasots
@mail.ru
9
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Карасуского
района"
111000, Карасуский район, село
Карасу, улица А.Исакова, 68,
номер телефона 8-(71452)-21-0-59, график приема
граждан начальником: вторник и
четверг с 10.00 до 12.00 часов
и с 14.00 до 16.00 часов
http://
karasu.
kostanai.
kz/
karusots
@mail.ru
10
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Костанайского
района"
111100, Костанайский район,
поселок Затобольск, улица
Казахская, 5, номер телефона
8-(71455)-2-12-95, график приема
граждан начальником: среда с
14.00 до 17.30 часов график
приема граждан заместителем
начальника: пятница с 14.00 до
17.30 часов
http://www.kostregion.
kz/
Sobes_
zatobolsk
@gcvp.kz
11
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Мендыкарин
ского района"
111300, Мендыкаринский район,
село Боровское, улица Летунова,
7, номер телефона
8-(71443)-2-23-02, график приема граждан
начальником: вторник и четверг с
9.00 до 12.00 часов
http://
mendikara.
kostanay.
kz/
Sobes_
borovskoi
@gcvp.kz
12
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
акимата
Наурзумского
района"
111400, Наурзумский район, село
Караменды улица Абая, 14, номер
телефона 8-(71454)-2-17-87
график приема граждан
начальником: вторник с 10.00 до
12.00 часов и с 15.00 до 17.00
часов
http://
naurzum.
kostanay.
kz/
sobes_
karamendy
@gcvp.kz
13
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Сарыкольского
района"
111600, Сарыкольский район,
поселок Сарыколь, улица Ленина,
104, номер телефона 8-(71451)-21-9-48 график приема
граждан начальником: вторник и
пятница с 10.00 до 13.00 часов и
с 14.00 до 16.00 часов, график
приема граждан заместителем
начальника: понедельник и четверг с 10.00 до 13.00 часов и
с 14.00 до 16.00 часов
http://
sarykol.
kostanay.
kz/
sarsots
@yandex.
ru
14
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Тарановского
района"
111700, Тарановский район, село
Тарановское, улица Калинина, 72,
номер телефон
8-(71436)-3-67-08, график приема
граждан начальником: среда с
9.00 до 13.00 часов график приема граждан заместителем
начальника: понедельник с 9.00
до 13.00 часов
http://
taran.
kz/
zagita
@mail.ru
15
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
Узункольского
района"
111800, Узункольский район, село
Узунколь, улица Аблайхана, 53,
номер телефона 8-(71444)-2-16-33
график приема граждан начальником: вторник с 9.00 до 12.00 часов и четверг с 14.00 до
18.00 часов график приема граждан заместителем начальника:
понедельник с 9.00 до 13.00 часов и пятница с 14.00 до 18.00
часов
http://
uzunkol.
kostanay.
kz/
sobes_
uzunkol
@gcvp.kz
16
ГУ
"Федоровский
районный
отдел
занятости и
социальных
программ"
111900, Федоровский район, село
Федоровка, улица Красноармейская, 53, номер
телефона 8-(71442)-21-9-96,
график приема граждан начальником: понедельник,
вторник, среда с 9.00 до 18.00 часов
http://
fedorovka.
kostanay.
kz/
fedsots
@mail.ru
17
ГУ
"Аркалыкский
городской
отдел
занятости и
социальных
программ"
110300, город Аркалык, проспект
Абая, 62, номер телефона
8-(71430)-7-09-12 график приема
граждан начальником: среда,
четверг с 16.00 до 17.00 часов,
график приема граждан
заместителем начальника:
вторник, пятница с 16.00 до
17.00 часов
http://
www.
arkalyk.
kz/
sobes_
arkalyk
@gcvp.kz
18
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
акимата
города
Костаная"
110000, город Костанай, улица
Касымканова, 36, номер телефона
8-(7142)-50-08-26, график приема
граждан начальником: вторник,
среда, четверг с 9.00 до 13.00
часов, график приема граждан
заместителем начальника: вторник, среда, четверг с 9.00
до 13.00 часов
http://
www.
kostanay.
info/
gorsob
@mail.ru
19
ГУ "Отдел
занятости и
социальных
программ
города
Лисаковска"
111200, город Лисаковск, 4
микрорайон, дом 37А, номер
телефона 8-(71433)-3-21-71
график приема граждан
начальником: четверг с 9.00 до
13.00 часов, график приема
граждан заместителем начальника:
вторник с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
lsk.kz/
lissoc
@mail.ru
20
ГУ
"Рудненский
городской
отдел
занятости и
социальных
программ
111500, город Рудный, улица
Пионерская, 21, номер телефона
8-(71431)-4-40-75 график приема
граждан начальником: среда с
10.00 до 13.00 часов график
приема граждан заместителем
начальника: понедельник, вторник, среда с 9.00 до 13.00 часов
http://
www.
rudny.
kz/
rudsots
@mail.ru
Приложение 2
к Стандарту оказания государственной
услуги "Оформление документов
на инвалидов для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4

4.4. Тұтынушылар шағым беру мерзіміне
қанағат ету % (үлесі)
88
90
89
5. Сыпайылық
5.1. Тұтынушылардың
персоналдың сыпайылығына қанағат ету % (үлесі)
89
90
88
" Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек беру үшін оларға құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына 3-қосымша
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)
әкімдіктерінің  байланыс деректері
Аудандардың  (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдіктерінің атауы
Орналасқан жері мен телефондардың нөмірлері
Веб-Сайт
Электрондық пошта
1
Алтынсарин ауданының әкімдігі
110101, Алтынсарин ауданы, Обаған селосы, Ленин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71445)-34-1-78
http://altynsar.kostanay.kz/rus/
altynsar@kostanay.kz
2
Амангелді ауданының әкімдігі
110200, Амангелді ауданы, Амангелді селосы, Б. Майлин көшесі, 19, телефон нөмірі 8-(71440)-21-4-00
http://amangeldy.kostanay.kz/
amangeldy@kostanay.kz
3
Әулиекөл ауданының әкімдігі
110400, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы, 1 Май көшесі, 44 үй, телефон нөмірі 8-(71453)-21-0-33
http://auliekol.kostanai.kz/
auliekol@kostanay.kz
4
Жангелдин ауданының әкімдігі
110660, Жангелдин ауданы, Торғай кенті, Алтынсарин көшесі, 4, телефон нөмірі 8-(71439)-21-1-07
http://jangeldy.kostanay.kz/
jangeldy@kostanay.kz
5
Денисов ауданының әкімдігі
110500, Қостанай облысы, Денисов селосы, Калинин көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71434)-9-15-01
http://denisovka.kostanay.kz/
denisovka@kostanay.kz
6
Жітіқара ауданының әкімдігі
100701, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 65 үй, телефон нөмірі 8 (71435)-2-00-02
http://zhitikara.kostanai.kz/
zhitikara@kostanay.kz
7
Қамысты ауданының әкімдігі
110800, Қамысты ауданы, Қамысты кенті, Ержанов көшесі, 61 үй, телефон нөмірі 8-(71437)-21-7-44
http://www.kamysti.kostanai.kz/
kamysty@kostanay.kz
8
Қарабалық ауданының әкімдігі
110900, Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, 31, телефон нөмірі 8 (71441)-3-35-70
http://www.karabalyk.kostanai.kz/
karabalyk@kostanay.kz
9
Қарасу ауданының әкімдігі
111000, Қарасу ауданы, Қарасу  селосы, А. Исаков көшесі, 73, телефон нөмірі 8(71452)-21-2-80
http://karasu.kostanai.kz/
karasu@kostanay.kz
10
Қостанай ауданының әкімдігі
111100, Қостанай ауданы, Затобол кенті, Калинин көшесі, 65, телефон нөмірі 8-(71455)-2-12-05
http://www.kostregion.kz/
kost_region@kostanay.kz
11
Мендіқара ауданының әкімдігі
111300, Мендіқара ауданы, Боровской селосы, Королев көшесі, 5, телефон нөмірі 8-(71443)-2-16-06
http://mendikara.kostanay.kz/
mendikara@kostanay.kz
12
Науырзым ауданының әкімдігі
111400, Науырзым ауданы, Қараменді селосы, Жәнібек көшесі, 1, телефон нөмірі 8-(71454)-2-14-85
http://naurzum.kostanay.kz/
naurzum@kostanay.kz
13
Сарыкөл ауданының әкімдігі
111600, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72, телефон нөмірі 8-(71451)-21-7-90
http://sarykol.kostanay.kz/
sarykol@kostanay.kz
14
Таран ауданының әкімдігі
111700, Таран ауданы, Таран селосы, Калинин көшесі, 60, телефон нөмірі 8-(71436)-3-71-45
http://taran.kz/
taranovka@kostanay.kz
15
Ұзынкөл ауданының әкімдігі
111800, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Мүсірепов көшесі, 14, телефон нөмірі 8-(71444)-2-13-90
http://uzunkol.kostanay.kz/
uzunkol@kostanay.kz
16
Федоров ауданының әкімдігі
111900, Федоров ауданы, Федоров селосы, Калинин көшесі, 53, телефон нөмірі 8-(71442)-2-13-04
http://fedorovka.kostanay.kz/
fedorovka@kostanay.kz
17
Арқалық қаласының әкімдігі
110300, Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, телефон нөмірі 8-(71430)-7-12-00
http://www.arkalyk.kz/
arkalyk@kostanay.kz
18
Қостанай қаласының әкімдігі
110000, Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 98, телефон нөмірі 8-(7142)-57-57-65
http://www.kostanay.info/
gorakimat@kostanay.kz
19
Лисаков қаласының әкімдігі
111200, Лисаков қаласы, Мира көшесі, 32, телефон нөмірі 8-(71433)-3-45-76
http://www.lsk.kz/
lisakovsk@kostanay.kz
20
Рудный қаласының әкімдігі
111500, Рудный қаласы, Ленин көшесі, 93, телефон нөмірі 8-(71431)-4-53-31
http://www.rudny.kz/
rudny@kostanay.kz

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90
90
85
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90
90
87
% - процент
Приложение 3
к Стандарту оказания государственной
услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им
протезно-ортопедической помощи"»
Контактные данные акиматов районов (городов)
Наименование
акиматов
районов
(города
областного
значения)
Место нахождения
и номера телефонов
Веб-сайт,
электронная
почта
1
Акимат
Алтынсарин
ского
района
110101, Алтынсаринский
район, село Убаганское
улица Ленина, 4, номер
телефона 8-(71445)-34-1-78
http://altynsar.
kostanay.kz/rus/
altynsar@
kostanay.kz
2
Акимат
Амангельдин
ского
района
110200, Амангельдинский
район, село Амангельды,
улица Б.Майлина, 19, номер
телефона 8-(71440)-21-4-00
http://amangeldy.kostanay.kz/
amangeldy
@kostanay.kz
3
Акимат
Аулиеколь
ского
района
110400, Аулиекольский
район, село Аулиеколь,
улица 1 Мая дом 44 номер
телефона 8-(71453)-21-0-33
http://auliekol.
kostanai.kz/
auliekol
@kostanay.kz
4
Акимат
Джангельдин
ского
района
110660, Джангельдинский
район, поселок Торгай,
улица Алтынсарина, 4,
номер телефона
8-(71439)-21-1-07
http://jangeldy.kostanay.kz/
5
Акимат
Денисовского
района
110500, Денисовский
район, село Денисовка,
улица Калинина, 5 номер
телефона 8-(71434)-9-15-01
http://
denisovka.
kostanay.kz/
denisovka@
kostanay.kz
6
Акимат
Житикарин
ского
района
100701, Житикаринский
район, город Житикара, 6
микрорайон дом 65 номер
телефона 8-(71435)-2-00-02
http://zhitikara.kostanai.kz/
zhitikara
@kostanay.kz
7
Акимат
Камыстин
ского
района
110800, Камыстинский
район, поселок Камысты,
улица Ержанова, дом 61,
номер телефона
8-(71437)-21-7-44
http://www.
kamysti.
kostanai.kz/
kamysty
@kostanay.kz
8
Акимат
Карабалык
ского
района
110900, Карабалыкский
район, поселок Карабалык,
улица Космонавтов, 31
номер телефона
8-(71441)-3-35-70
http://www.
karabalyk.
kostanai.kz/
karabalyk
@kostanay.kz
9
Акимат
Карасу
ского
района
111000, Карасуский район,
село Карасу, улица А.Исакова, 73 номер
телефона 8-(71452)-21-2-80
http://karasu.
kostanai.kz/ karasu
@kostanay.kz
10
Акимат
Костанай
ского
района
111100, Костанайский район, поселок Затобольск,
улица Калинина, 65 номер
телефона 8-(71455)-2-12-05
http://www.
kostregion.kz/
kost_region
@kostanay.kz
11
Акимат
Мендыкарин
ского
района
111300, Мендыкаринский
район, село Боровское,
улица Королева, 5 номер
телефона 8-(71443)-2-16-06
http://mendikara
kostanay.kz/
mendikara
@kostanay.kz
12
Акимат
Наурзум
ского
района
111400, Наурзумский район,
село Караменды улица
Жанибека, 1 номер
телефона 8-(71454)-2-14-85
http://naurzum.
kostanay.kz/
naurzum
@kostanay.kz
13
Акимат
Сарыколь
ского
района
111600, Сарыкольский
район, поселок Сарыколь,
улица Ленина, 72 номер
телефона 8-(71451)-21-7-90
http://
sarykol.
kostanay.kz/
sarykol
@kostanay.kz
14
Акимат
Тарановского
района
111700, Тарановский район, село Тарановское,
улица Калинина, 60 номер
телефона 8-(71436)-3-71-45
http://taran.kz/
taranovka
@kostanay.kz
15
Акимат
Узунколь
ского
района
111800, Узункольский район, село Узунколь,
улица Мусрепова, 14 номер
телефона 8-(71444)-2-13-90
http://uzunkol.
kostanay.kz/
uzunkol
@kostanay.kz
16
Акимат
Федоровского
района
111900, Федоровский район,
село Федоровка, улица Калинина, 53, номер
телефона 8-(71442)-2-13-04
http://
fedorovka.
kostanay.kz/
fedorovka
@kostanay.kz
17
Акимат
города
Аркалыка
110300, город Аркалык,
проспект Абая, 29 номер
телефона 8-(71430)-7-12-00
http://www.
arkalyk.kz/
arkalyk
@kostanay.kz
18
Акимат
города
Костаная
110000, город Костанай,
улица Пушкина 98, номер телефона
8-(7142)-57-57-65
http://www.
kostanay.info/
gorakimat
@kostanay.kz
19
Акимат
города
Лисаковска
111200, город Лисаковск,
улица Мира,32, номер
телефона 8-(71433)-3-45-76
http://www.
lsk.kz/lisakovsk
.kostanay.kz
20
Акимат
города
Рудного
111500, город Рудный,
улица Ленина 93, номер
телефона 8-(71431)-4-53-31
http://www.
rudny.kz/rudny
@kostanay.kz