"Қостанай облысы бойынша 2008 жылы шекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қазандағы N 474 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 19 қарашада N 3659 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" Костанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3595, 2008 жылғы 12 наурыздағы N 31 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 12 наурыздағы N 37 "Костанайские новости"), толықтырулар мен өзгерістер енгізілді: "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 174 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі  N 3630, 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 46 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 57 "Костанайские новости"), "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 238 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3634, 2008 жылғы 7 мамырдағы N 55 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 7 мамырдағы N 63 "Костанайские новости"), "Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 138 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" әкімдіктің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 361 қаулысымен (мемлекеттік тіркеу нөмірі N 3648, 2008 жылғы 13 тамыздағы N 100 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 19 тамыздағы N 115) "Костанайские новости" мынадай толықтыру енгізілсін:
қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            С. Кулагин
Әкімдік мүшелері:
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің

О внесении дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года № 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году"
Постановление акимата Костанайской области от 10 октября 2008 года № 474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области от 19 ноября 2008 года № 3659. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 15 февраля 2008 года № 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации № 3595, "Қостанай таңы" от 12 марта 2008 года № 31, "Костанайские новости" от 12 марта 2008 года № 37), вносились дополнения и изменения: постановлением акимата от 17 марта 2008 года № 174 "О внесении дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года № 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации № 3630, "Қостанай таңы" от 16 апреля 2008 года № 46, "Костанайские новости" от 23 апреля 2008 года № 57), постановлением акимата от 23 апреля 2008 года № 238 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года № 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации № 3634, "Қостанай таңы" от 7 мая 2008 года № 55, "Костанайские новости" от 7 мая 2008 года № 63), постановлением акимата от 14 июля 2008 года № 361 "О внесении изменения в постановление акимата от 15 февраля 2008 года № 138 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации в 2008 году" (номер государственной регистрации № 3648, "Қостанай таңы" от 13 августа 2008 года № 100, "Костанайские новости" от 19 августа 2008 года № 115) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                      С. Кулагин
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к постановлению акимата

2008 жылғы 10 қазандағы
N 474 қаулысына қосымша
Қостанай облысы бойынша 2008 жылы жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Р/с N
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы және баланс ұстаушысы
Негіздемесі
Объектінің ахуалы
1
2
3
4
5
51.
"Subaru Legacy Outback" автомашинасы,  мемлекеттік нөмірі Р 471 CD, 1999 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34,
"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі

от 10 октября 2008 года
№ 474
Перечень
объектов коммунальной собственности
по Костанайской области, подлежащих
приватизации в 2008 году
№ п/п
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
51.
Автомашина "Subaru Legacy Outback", государс-
твенный номер
Р 471 CD, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Касымканова, 34, государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ акимата Костанайской области"
Письмо начальника государствен-
ного учреждения "Управление

"Қостанай облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы  10 маусымдағы N 06-1032 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
52.
"Audi C4" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р  966 CА, 1993 жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Баймагамбетов көшесі, 195, "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы  21 сәуірдегі N 03-746 хаты
Қозғалт
қышты ауыстыру қажет
53.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р  328 СЕ, 2000 жылы шығарылған
Таран ауданы,  Тарановское селосы, Калинин көшесі, 60, "Таран ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Таран ауданы әкімінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 4-11/730 хаты
Техникалық бұзылған
54.
Жалпы ауданы 348,8 шаршы метр дәмхана ғимараты
Жанкелдин ауданы, Ақшығанақ селосы, "Жанкелдин ауданының Ақшығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы  11 қаңтардағы  N 1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеу керек
55.
Жалпы ауданы 294,6 шаршы метр базар ғимараты
Жанкелдин ауданы, Ақшығанақ селосы, "Жанкелдин ауданының Ақшығанақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Жанкелдин ауданы әкімінің 2008 жылғы  11 қаңтардағы  N 1-04/846 хаты
Ағымдағы жөндеу керек
56.
Жалпы ауданы 101,9 шаршы метр фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
Қарабалық ауданы, Қособа селосы, "Қарабалық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы  N 01-09/61 хаты
Күрделі жөндеуді талап етеді
57.
Жалпы ауданы 1017,2 шаршы метр  бұрынғы сауда орталығының екі қабатты ғимараты
Таран ауданы, Павловка селосы,  "Таран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қостанай  облысы Таран ауданы
әкімінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы  N 4-07/29  хаты
Қирауға ұшырауда
58.
Жалпы ауданы 19,6 шаршы метр N 799 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
59.
Жалпы ауданы 19,7 шаршы метр N 580 гараж
Лисаков қаласы, "Рассвет" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі

координациизанятости и социальных программ акимата Костанайской области" от 10 июня 2008 года № 06-1032
Состояние неудовлетворительное
52.
Автомашина "Audi C4", государственный номер Р 966 CА, год выпуска 1993
Город Костанай, улица Баймагамбетова, 195, государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности акимата Костанайской области" от 21 апреля 2008 года № 03-746
Требуется замена двигателя
53.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 328 СЕ, год выпуска 2000
Тарановский район, село Тарановское, улица Калинина, 60, государственное учреждение "Отдел строительства Тарановского района"
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 15 июля 2008 года № 4-11/730
Технически неисправна
54.
Здание кафе общей площадью 348,8 квадратного метра
Джангельдинский район, село Акшиганак, государственное учреждение "Аппарат акима Акшиганакского аульного округа Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года № 1-04/846
Требуется текущий ремонт
55.
Здание рынка общей площадью 294,6 квадратного метра
Джангельдинский район, село Акшиганак, государственное учреждение "Аппарат акима Акшиганакского аульного округа Джангельдинского района"
Письмо акима Джангельдинского района Костанайской области от 11 января 2008 года № 1-04/846
Требуется текущий ремонт
56.
Здание фельдшерско-акушерского пункта общей площадью 101,9 квадратного метра
Карабалыкский район, село Кособа, государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карабалыкского района"
Письмо акима Карабалыкского района Костанайской области от 14 января 2008 года № 01-09/61
Требуется капитальный ремонт
57.
Двухэтажное здание бывшего торгового центра общей площадью 1017,2 квадратного метра
Тарановскский район, село Павловка, государственное учреждение "Аппарат акима Тарановского района"
Письмо акима Тарановского района Костанайской области от 10 января 2008 года № 4-07/29
Подвергается разрушению
58.
Гараж № 799 общей площадью 19,6 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
59.
Гараж № 580 общей площадью 19,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Рассвет", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"

Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Қирауға ұшырауда
80.
Жалпы ауданы 18,7 шаршы метр N 162 гараж
Лисаков қаласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
81.
Жалпы ауданы 21,5 шаршы метр N 431 гараж
Лисаков қаласы, "Союз" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
82.
Жалпы ауданы 20,4 шаршы метр N 331 гараж
Лисаков қаласы, "Старт" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
83.
Жалпы ауданы 17,7 шаршы метр N 82 гараж
Лисаков қаласы, "Планета" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
84.
Жалпы ауданы 19,3 шаршы метр N 847 гараж
Лисаков қаласы, "Планета" гараж қоғамы, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
85.
Жалпы ауданы 58 шаршы метр жылу пунктінің ғимараты
Лисаков қаласы,  Октябрьский поселкесі, Алма-Атинская көшесі, 1 Б, "Лисаков қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімінің 2008 жылғы 2 шілдедегі N 519 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
86.
"ГАЗ-52" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 514 КР, 1981 жылы шығарылған
Таран ауданы, Тарановское селосы, Советская  көшесі, 10,  "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық
ақаусыз
87.
"УАЗ-3741" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 546 КР, 1991 жылы шығарылған
Арқалық қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
88.
"ГАЗ САЗ – 3307" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 442 КР, 1992 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі

Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Подвергается разрушению
80.
Гараж № 162 общей площадью 18,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
81.
Гараж № 431 общей площадью 21,5 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Союз", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
82.
Гараж № 331 общей площадью 20,4 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Старт", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
83.
Гараж № 82 общей площадью 17,7 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Планета", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
84.
Гараж № 847 общей площадью 19,3 квадратного метра
Город Лисаковск, гаражное общество "Планета", государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
85.
Здание теплового пункта общей площадью 58 квадратных метров
Город Лисаковск, поселок Октябрьский, улица Алма-Атинская, 1 Б, государственное учреждение "Отдел финансов города Лисаковска"
Письмо акима города Лисаковск Костанайской области от 2 июля 2008 года № 519
Состояние удовлетворительное
86.
Автомашина "ГАЗ-52", государственный номер Р 514 КР, год выпуска 1981
Тарановский район, село Тарановское, улица Советская, 10, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически исправна
87.
Автомашина "УАЗ-3741", государственный номер Р 546 КР, год выпуска 1991
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
88.
Автомашина "ГАЗ САЗ-3307", государственный номер Р 442 КР, год выпуска 1992
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"

"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
89.
"ГАЗ-31029" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 465 КР, 1994 жылы шығарылған
Денисов ауданы, Денисовка селосы, Ленин көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
90.
"УАЗ-31512 Умм" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 543 КР, 1995 жылы шығарылған
Арқалық  қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
91.
"ВАЗ-21213" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 539 КР, 1996 жылы шығарылған
Арқалық  қаласы, Байтұрсынов көшесі, 16, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
92.
"ВАЗ-21060" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 299 КР, 1997 жылы шығарылған
Рудный қаласы, Горняков көшесі, 5, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
93.
"ГАЗ-3110" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 282 КР, 1999  жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Герцен көшесі, 40 А, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
94.
"ВАЗ-21053" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 278 КР, 1999  жылы шығарылған
Қостанай қаласы, Герцен көшесі, 40 А, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
95.
"УАЗ-31512" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі Р 441 КР, 1999 жылы шығарылған
Науырзым ауданы, Қарамеңді селосы, Аблайхан көшесі, 23, "Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Қостанай облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының 2008 жылғы 25 ақпандағы N 11-15/469 хаты
Техникалық бұзылған
96.

Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
89.
Автомашина "ГАЗ-31029", государственный номер Р 465 КР, год выпуска 1994
Денисовский район, село Денисовка, улица Ленина, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
90.
Автомашина "УАЗ-31512 Умм", государственный номер Р 543 КР, год выпуска 1995
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
91.
Автомашина "ВАЗ-21213", государственный номер Р 539 КР, год выпуска 1996
Город Аркалык, улица Байтурсынова, 16, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
92.
Автомашина "ВАЗ-21060", государственный номер Р 299 КР, год выпуска 1997
Город Рудный, улица Горняков, 5, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
93.
Автомашина "ГАЗ-3110", государственный номер Р 282 КР, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Герцена, 40 А, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
94.
Автомашина "ВАЗ-21053", государственный номер Р 278 КР, год выпуска 1999
Город Костанай, улица Герцена, 40 А, государствен-
ное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
95.
Автомашина "УАЗ-31512", государственный номер Р 441 КР, год выпуска 1999
Наурзумский район, село Караменды, улица Аблайхана, 23, государственное учреждение "Департамент внутренних дел Костанайской области"
Письмо начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Костанайской области" от 25 апреля 2008 года № 11-15/469
Технически неисправна
96.