Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 3 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласы әділет басқармасында № 9-1-97 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2009.01.13 № 42 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20-баптарының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылы кәсіпорындардың қажеттілігіне сәйкес қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбелері, жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері және көлемдері бекітілсін.
2. "Қостанай қаласы әкімиятының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Рубинский В.И.) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. "Қостанай қаласы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Кураева Л.С.) 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыруды жүзеге асырсын.
4. "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қостанай қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 151 (тіркеу нөмірі 9-1-65, 2007 жылғы 20 ақпандағы № 14 "Қостанай" газеті, "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 151 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2007 жылғы 26 сәуірдегі № 1038 қаулысымен, тіркеу нөмірі 9-1-80, "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 151 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2007 жылғы 08 мамырдағы № 1958 қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркеу нөмірі 9-1-90, 2007 жылғы 20 қыркүйектегі № 74 "Қостанай" газеті") қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары Х. Ержановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 3 қаңтарда
№ 3 қаулысымен бекітілген
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2008.05.06 № 1129 қаулысымен.
Жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық
жұмыстардың түрлері мен көлемдері, ұйымдардың
ТІЗБЕСІ
Ұйымның
атауы
Жұмыс пен
қызметтің түрлері
Орындалатын
жұмыспен
қызметтің
көлемі:
Нақты
көрсет-
кіштерде
Адам
күні
1
2
3
4
5
1
Қостанай қаласы әкімдігінің "Тазалық 2000" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қала аумақтарын батпақтану, қолмен тазарту, қоқыстан,   қардан, қатқан қардан  қолмен тазарту. Аялдама алаңдарын қоқыс пен қардан тазарту. Тротуар секторларын тазарту, жол жүру бөлігінде жол жиегіндегі тас түрдегі қоршауды ақтау, қоғамды шабу
28041050 шаршы метр

Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 3 января 2008 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 23 января 2008 года N 9-1-97. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 13 января 2009 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 13 января 2009 года № 42
В соответствии со статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с потребностью предприятий утвердить прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных в 2008 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" (Рубинский В.И.) руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Костаная" (Кураева Л.С.) осуществлять финансирование по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Постановление акимата города Костаная от 23 января 2007 года N 151 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (регистрационный номер 9-1-65, газета "Костанай" от 20 февраля 2007 года N 14, внесены изменения и дополнения постановлением  акимата города Костаная от 26 апреля 2007 года N 1038 "О внесении дополнения в постановление от 23 января 2007 года N 151 "Об организации оплачиваемых общественных работ", регистрационный номер 9-1-80, газета "Костанай" от 24 мая 2007 года N 41, постановлением от 08 августа 2007 года N 1958 "О внесении дополнения в постановление от 23 января 2007 года N 151 "Об организации оплачиваемых общественных работ", регистрационный номер 9-1-90, газета "Костанай" от 20 сентября 2007 года N 74) считать утратившим силу.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Х. Ержанова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Члены акимата:
СОГЛАСОВАНО
Утвержден постановлением
акимата города Костаная
от 3 января 2008 года N 3
Сноска. Перечень дополнен строками 16, 17, 18 согласно постановления акимата города Костаная Костанайской области от 6 мая 2008 года N 1129 .
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды и объемы общественных работ,
организуемых для безработных
№
Наименование организации
Виды работ и услуг
Объем выполняемых работ и услуг в:
натуральных показателях
человеко днях
1
2
3
4
5
1
Государственное коммунальное предприятие  "Тазалык 2000"  акимата города Костаная
Ручная очистка  городских территорий, очистка от грязи, мусора, снега, наледи.  Очистка прибордюрной
части от мусора и снега.
Очистка остановочных
площадок от мусора и снега.
Очистка тротуарных секторов, побелка ограждения проезжей части в виде бордюрного камня, косьба газонов
28041050 квадратных метров

12160
2
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су"  мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Бау-бақша учаскелерінің алаңын өлшеу.
Тұрғын үйде тұрған фактісі жөнінде актілерді жасауына қатысу
Ескертулерді, сотқа шақыру қағаздарын және бұйрықтарды беру
150000 шаршы метр
3000 дана
7525 дана
3225
3
Қостанай қаласы әкімдігінің "Теркомодағы"  мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Текстильный, Западный, Элеваторный, Южный шағын аудандарды ағымдағы күтіп  ұстау:
шағын аудандардың орталық көшелерін, саябақтарды және кірме топтарын күнде санитарлық тазалау (қолмен сыпыру)
шағын аудандардың кірме топтарындағы және орталық көшелеріндегі қоқысты үнемі қолмен жинау
қоқысты, құмды, жапырақты үнемі тиеу және шығару
жол жиегіндегі тасты мезгілімен тазалау және ақтау
көшелер мен саябақтардағы арам шөпті қолмен шабу (маусымына төрт рет)
арам шөпті қолмен тиеу және шығару (маусымына төрт рет)
шағын аудандардың кірме топтарындағы және орталық көшелеріндегі қатқан мұзды күнде ою және тазарту
қатқан мұзды күнде қолмен тиеу және шығару
926600 шаршы метр
926600 шаршы метр
260 тонна
39000 қума метр
75800 шаршы метр
7 тонна
8130 шаршы метр
50 тонна
6275
4
Қостанай қаласы әкімдігінің "Мәдениет және демалыс паркі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тобылдың жағасындағы саябақ пен жағажай аумақтарын ағымдағы күтіп ұстау:
тротуарларды қардан үнемі
тазарту
жол жиегіндегі тасты үнемі ақтау
күнде қоқысты жинау
шөп шабу (маусымына төрт рет)
құмды қопсыту (аптасына үш
рет)
әжетхананы жинау (аптасына үш рет)
әжетхананы ақтау (айына бір рет)
Орталық саябақты ағымдағы күтіп ұстау:
былтырғы жапырақты жинап шығару
қоқысты үнемі жинап шығару
шөп шабу (маусымына төрт рет)
жол жиегіндегі тасты мезгілімен ақтау
ағаштар мен бұтақтарды үнемі кесу
290 текше метр
4500 қума метр
135000 шаршы метр
42000 шаршы метр
70 гектар
1120 шаршы метр
102 шаршы метр
8370 шаршы метр
580 текше метр
18000 шаршы метр
8000 қума метр
2400 дана
7620
5
Қостанай қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй-пайдалану қызметі"» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты және жертөле жайларын үнемі жинау
Үйлердің төбелерін мезгілімен жинау
274900 шаршы метр
8600 шаршы метр
7530
6
"Шебер"» коммерциялық фирмасы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Көшелер мен пайдалану жерлерін кездейсоқ және ірі қоқыстан қолмен тазарту
жол жиенгіндегі бөлігін қардан, қатқан мұздан, батпақтану, шаңнан, қоқыстан үнемі қолмен жинау, қоғалдарды шабу;
жол жиегіндегі тасты ақтау
13835500 шаршы метр
6080
7
"Қостанай ЭнергоОрталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Есептеу аспаптардың көрсеткіштерін ай сайын жазып алу
Электрқуатына уақытында ақы төлеу жөнінде ескертулер беру
ай сайын 30773 абоненті
6080
8
"Қостанай облысы Қостанай облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау департаментінің Қостанай   перзентханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бас корпустың жертөле жайларын және шаруашылық ғимаратын жинау
Көкөністерді сақтау және электрлік тораптар үй-жайында жинау
Қосалқы жайларды жинау
Перзентхана аумағындағы шөпті маусымына екі рет шабу
Қоқыс пен темір сынықтарын шығару
1600 шаршы метр
200 шаршы метр
100 шаршы метр
8000 шаршы метр
18 тонна

12160
2
Государственное коммунальное предприятие "Костанай-Су"
акимата
города
Костаная
Замер площади садово-огородных участков
Участие в составлении актов на факт проживания
Вручение предупреждений, судебных повесток и приказов
150000 квадратных метров
3000   штук
7525 штук
3225
3
Государственное коммунальное предприятие "Теркомсоюз"   акимата города Костаная
Текущее содержание микрорайонов: Текстильный, Западный, Элеваторный, Южный
ежедневная санитарная очистка (ручное подметание)
скверов, центральных улиц и входных групп микрорайонов
регулярный ручной сбор мусора центральных улиц и входных групп микрорайонов
регулярная ручная погрузка и вывозка мусора, песка, листвы
периодическая ручная очистка и побелка бордюрного камня
ручной укос сорной травы улиц, скверов (четыре раза за сезон)
ручная погрузка и вывоз сорной травы (четыре раза за сезон)
ежедневное ручное скалывание и очистка наледи центральных улиц и входных групп микрорайонов
ежедневная ручная погрузка и вывоз наледи
926600 квадратных метров
926600 квадратных метров
260 тонн
39000 погонных метров
75800 квадратных метров
7 тонн
8130 квадратных метров
50 тонн
6275
4
Государственное коммунальное предприятие "Парк культуры и отдыха" акимата города Костаная
Текущее содержание территории Притобольского парка-пляжа:
регулярная очистка тротуаров от снега
регулярная побелка бордюрного камня
ежедневная уборка мусора
покос травы (четыре раза за сезон)
взрыхление песка (три раза в неделю)
уборка туалета (три раза в неделю)
побелка туалета (один раз в месяц)
Текущее содержание Центрального сквера:
уборка и вывоз прошлогодней листвы
регулярная уборка и вывоз мусора
покос травы (четыре раза за сезон)
периодическая побелка бордюрного камня
регулярная обрезка поросли
290 куб м
4500 погонных м
135000 кв м
42000 кв м
70 гектаров
1120 кв м
102 кв м
8370 кв м
580 куб м
18000 кв м
8000 погонных м
2400 штук
7620
5
Государственное коммунальное предприятие "Жилищно-эксплуатационная служба" акимата города Костаная»
Регулярная уборка территории и подвальных помещений
Периодическая уборка крыш домов
274900 кв м
8600 кв м
7530
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммерческая фирма "Шебер"
Ручная уборка улиц и мест общего пользования от случайного и крупного мусора;
регулярная ручная очистка прибордюрной
части от снега, наледи, грязи, мусора и пыли, косьба газонов, побелка бордюрного камня
11083600 кв  м
6080
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанайский ЭнергоЦентр"
Ежемесячное снятие контрольных показаний приборов учета
Выдача предупреждений
о своевременной оплате за электроэнергию
30773 абонента  ежемесячно
6080
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Костанайский родильный дом" Департамента здравоохранения Костанайской области акимата Костанайской области»
Уборка в подвальных помещениях главного корпуса и хозяйственных зданий
Уборка в помещении овощехранилища, электрических узлов
Уборка в подсобных помещениях
Косьба трав на территории родильного дома два раза за сезон
Вывоз мусора и металлолома
1600 кв м
200 кв м
100 кв м
8000 кв м
18 т

308
12
"Көмек"  қоғамдық қоры
Жұқтырылған қорғаныш тапшылығы белгісінен сақтандыру жөніндегі жұмысты тәуекел топтарында ұйымдастыру:
қолданылған шприцтерді, кейін оларды отқа жағып жіберуімен, айналымнан шығаруымен шприцтерді айырбастау
сақтандырғыш қорғану құралдарын беру
ақпараттық-білімділік арнайы сақтандырғыш әдебиеттерін беру
180000 дана
16000 дана
1500 дана
1450
10
"Қостанай облысы Қостанай облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау департаментінің Қостанай қалалық ауруханасы"  мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Чердак және жертөле жайларын тазарту:
чердак және жертөле жайларынан қоқысты шығару
аурухана аумағынан  қоқысты жинап шығару
Жол жиегін ай сайын ақтау
қоршауды сырлау
Қалалық аурухананың аумағын және оның айналасындағы учаскелерін жинау
кәріз құдықтарын тазарту
спорт алаңын жайластыру
Бұталарды кесу
Халықтың әлеуметтік қорғалмайтын жіктерімен жұмыс жасау:
жеке куәліктерін, интернат-үйлеріне орналастыру үшін  құжаттарды ресімдеу
1,5 тонна ай сайын
45 тонна
500 шаршы метр
500 шаршы метр
300 қума метр
15000 шаршы метр
800 шаршы метр
800 дана
1350
40 адам
880
11
"Қостанай» халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы
Жағар-жанармай материалдар қоймасының аумағын кепкен шөптен жинау
Шабу және шабылған шөпті жинау
Резервуарлық паркін опыту бойынша жұмыс
115120 шаршы метр
1540
12
"Надежда-С" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Күнде санитарлық тазалау (қолмен сыпыру) және Дулатов-Лермонтов көшелеріндегі қоқысты жинау.
Қоқысты,құмды, жапырақтарды көлмен теп шығару.
Жол жиенгідегі тасты үнемі тазалау және ақтау.
Арам шөпті мерзімімен қолмен шабу
750100 шаршы метр
200 тонна
25000 қума метр
69500 шаршы метр
13
"Қостанайзеленстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Көшелер мен жалпы пайдалану жерлерін кездейсоқ және ірі қоқыстан қолмен тазарту
Жол жиегіндегі бөлігін қардан, қатқан мұздан, батпақтану шаңнан, қоқыстан үнемі қолмен жинау, қоғалдарды шабу, жол жиегіндегі тасты ақтау
11083600 шаршы метр
6080
14
"Қостанайқаласы әкімдігінің білім беру және спорт бөлімінің Спорт сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аумақты қардан, қатқан мұздан, батпақтану, шаңнан, қоқыстан күнде қолмен жинау.
Жол жиенгіндегі тасты мезгілімен ақтау.
Үйлердің төбелерін қардан мезгілімен жинау
8300 шаршы метр
4200 шаршы метр
454
15
"СПЛАВ-Н" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ағаштан жасалған қоршаулар, балалар алаңдарын (құм алаңы, "грибоктар"), есік, терезе блоктарын жасау бойынша жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу.
Плинтустарды, обналичкаларды, вагонкаларды жасау, ағаш құрылымдарын әрлеу, қырып тегістеу, сырлау.
1500 қума метр
15 дана
150 шаршы метр
5500 қума метр

308
9
Общественный фонд "Помощь"
Организация работы по профилактике синдрома приобретенного иммунодефицита в группах риска:
обмен шприцев с изъятием из оборота грязных шприцев с последующим их сжиганием
выдача средств профилактической защиты
раздача специальной профилактической информационно-образовательной литературы
180000 штук
20000 штук
16000  штук
1500 штук
1450
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Костанайская городская больница" Департамента здравоохранения Костанайской области акимата Костанайской области»
Очистка чердачных и подвальных помещений:
вынос мусора с подвальных и чердачных помещений
уборка и вынос мусора с территории больницы
ежемесячная побелка бордюр
окраска ограждения
уборка территории городской больницы и прилегающих участков
очистка канализационных колодцев
обустройство спортивной площадки
стрижка кустарников
Работа с социально-незащищенными слоями населения:
оформление удостоверений личности, документов для определения в дома-интернаты
1,5 тонны ежемесячно
45 тонн
500 кв м
300 кв м
15000 кв м
ежемесячно
11 штук ежемесячно
800 кв м
1350 штук
40 человек
880
11
Акционерное общество "Международный аэропорт" «Костанай»
Уборка территории склада горюче-смазочных материалов от сухого травостоя
Покос и уборка скошенной травы
работы по обваловке резервуарного парка
115120 кв м
1540
12
Товарищество с ограниченной ответственностью "Надежда-С"
Ежедневная санитарная очистка (ручное подметание) и сбор мусора улиц Дулатова-Лермонтова
Ручная выгрузка и вывоз мусора, песка, листвы
Регулярная ручная очистка и побелка бордюрного камня
Периодический ручной укос сорной травы
Ручная погрузка и вывоз сорной травы
750100 кв м
200 тонн
25000 погонных м
69500 погонных м
3500 тонн
2560
13
Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанайзеленстрой"
Ручная уборка улиц и мест общего пользования от случайного и крупного мусора; регулярная ручная очистка прибордюрной
части от снега, наледи, грязи, мусора и пыли, косьба газонов, побелка бордюрного камня
11083600 кв  м
6080
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец спорта отдела образования и спорта акимата города Костаная"
Ежедневная ручная уборка территории от очистка от грязи, мусора, снега, наледи
Периодическая побелка бордюрного камня
Периодическая уборка крыши от снега
8300 кв м
4200 кв м
454
15
Товарищество с ограниченной ответственностью "СПЛАВ-Н"
Помощь в организации работы по изготовлению деревянных ограждений, детских площадок (песочницы, "грибки"), дверных оконных блоков, изготовление плинтуса,обналички, вагонки,отделка, шлифовка, окраска деревянных конструкций
1500 погонных м
15 штук
150 кв м
5500 погонных м