"Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 15 шілдедегі № 105 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 21 шілдеде № 9-1-109 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-93, 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 3 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Мәслихаттың 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 41 , мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-96, 2008 жылғы 19 ақпандағы N 13 "Қостанай" газеті, "Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Мәслихаттың 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 84 , мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-101, 2008 жылғы 17 маусымдағы N 46 "Қостанай" газеті өзгерістер мен толықтырулар енгізілген):
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 12767420 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер 8124144 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 51807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1745771 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2845698 мың теңге.
2) шығыстар 13677587,8 мың теңге;
3) операциялық сальдо -910167,8 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу -5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу -5544 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 15 июля 2008 года N 105. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 21 июля 2008 года N 9-1-109
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ :
1. Внести изменения и дополнения в решение Маслихата "О бюджете города Костаная на 2008 год" от 14 декабря 2007 года N 26 (номер государственной регистрации 9-1-93, газета "Костанай" от 15 января 2008 года N 3, ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 16 января 2008 года N 41 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год", номер государственной регистрации 9-1-96, газета "Костанай" от 19 февраля 2008 года N 13, решением маслихата от 14 апреля 2008 года N 84 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год", номер государственной регистрации 9-1-101, газета "Костанай" от 17 июня 2008 года N 46):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 12767420 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 8124144 тысяч тенге;
неналоговые поступления 51807 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1745771 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2845698 тысяч тенге;
2) затраты 13677587,8 тысяч тенге;
3) операционное сальдо -910167,8 тысяч тенге; 4) чистое бюджетное кредитование -5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов -5544 тысяч тенге;