"Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихатының 2006 жылғы 06 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихатнының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 31 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 15 қыркүйектегі № 120 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 қыркүйекте № 9-1-111 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 276 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 31.03.2010 № 276 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 6 қазандағы № 304 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 31 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-94, 2008 жылғы 5 ақпандағы № 9 "Қостанай" газеті) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 қаңтарда туындаған іс-әрекетке таратылады".
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 1 сайлау
округі бойынша депутаты                    А. Дудин
Қостанай қалалық
мәслихат хатшысы                           С. Төкенов

О внесении изменения в решение маслихата от 14 декабря 2007 года N 31 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 06 октября 2006 года N 304 "О Правилах оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 15 сентября 2008 года N 120. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 30 сентября 2008 года N 9-1-111. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31 марта 2010 года № 276
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 31.03.2010 № 276.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Костанайский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 6 октября 2006 года № 304 "О Правилах оказания жилищной помощи" от 14 декабря 2007 года № 31 (номер государственной регистрации 9-1-94, газета "Костанай" от 5 февраля 2008 года № 9 ) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Настоящее решение вводится в действие после дня официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2008 года".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 1       А. Дудин
Секретарь Костанайского
городского Маслихата                       С. Тукенов