Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлем ставкасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2008 жылғы 28 ақпандағы № 60 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 4 сәуірде № 9-2-102 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 10 сәуірде № 189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009.04.10 № 189 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 491-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Жергіліктi маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде және Рудный қаласының әкімшілік аумағында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлем ставкасы жарнама объектісінің бір шаршы метр үшін жылына 7 айлық есеп айырысу көрсеткіші көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қалалық мәслихаты тексеру комиссиясының төрағасына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Маханько
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин

Об установлении ставки платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 28 февраля 2008 года № 60. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 4 апреля 2008 года № 9-2-102. Утратило силу - Решением маслихата города Рудного Костанайской области от 10 апреля 2009 года № 189
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 10.04.2009 № 189.
В соответствии со статьей 528 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставку платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и на административной территории города Рудного в размере 7 месячных расчетных показателей в год за один квадратный метр объекта рекламы.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на председателя ревизионной комиссии Рудненского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
городского маслихата                       А. Маханько
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин