Сарыкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандақ бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 92 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 қаңтарда № 9-17-72 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі № 548 Бюджет кодексінің 85 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасы негізінде және Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 420 қаулысын қарастырып, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"1 қосымшаға келісе Сарыкөл ауданының аудандық бюджеті орындауға алынсын:
кірістер - 1 923 569,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 409 509,0 мың теңге,
салыққа жатпайтын түсімдер – 1 766,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 617,0 мың теңге,
алынған ресми трансферттер – 1 509 677,8 мың теңге,
шығыстар – 1 942 382,9 мың теңге;
тапшылығы – -18 813,1 мың теңге;
бюджет тапшылығын пайдалану – 18 813,1 мың теңге.".
Ескерту. 1 тармақ жаңа редақцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданының мәслихатының 2009.11.25 № 160 (2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылғаны назарға алынсын.
3. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 2 қосымшаға келісе бекітілсін.
4. 2009 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестірлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 3 қосымшаға келісе бекітілсін.
5. Аталған шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессияның төрағасы                         В. Лавринец
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың

О районном бюджете Сарыкольского района на 2009 год
Решениие маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 26 декабря 2008 года № 92. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 3 января 2009 года № 9-17-72
В соответствии со статьей 85 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года № 548 и на основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Сарыкольского района от 25 декабря 2008 года № 420, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. "Принять к исполнению районный бюджет Сарыкольского района согласно приложению 1 по:
доходам – 1 923 569,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 409 509,0 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям – 1 766,0 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 2 617,0 тысяч тенге,
полученным официальным трансфертам – 1 509 677,8 тысяч тенге;
затратам – 1 942 382,9 тысяч тенге;
дефицит – -18 813,1 тысяч тенге;
использование дефицита бюджета – 18 813,1 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25.11.2009 № 160 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Принять к сведению,что доходы районного бюджета на 2009 год сформированы в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан.
3. Утвердить перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2009 год согласно приложению 2.
4. Утвердить перечень текущих бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год, согласно приложению 3.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
очередной сессии                           В. Лавринец
Секретарь
районного маслихата                        В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО
Приложение 1
к решению маслихата № 160