Павлодар облысы бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 ақпандағы N 65/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 27 наурызда N 3107 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 473 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы бойынша ормандарды пайдаланғаны үшiн 2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерi көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Л. Белогривый
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған IV сессиясы)
2008 жылғы 20 қаңтардағы
Павлодар облысы бойынша
ормандарды пайдаланғаны үшін
2008 жылға арналған төленетін
төлемақы мөлшерлемелері
туралы N 65/4 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін
2008 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Р/сN
Атауы
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігіне төленетін төлемақы мөлшерлемесі, теңге
2007 жылға %-дық өсуі
2006 ж
2007 ж
2008 ж

О ставках платы за лесные пользования на 2008 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 29 февраля 2008 года № 65/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2008 года за № 3107. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст. 473 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на 2008 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Белогривый
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению сессии
Павлодарского областного маслихата
(IY cессия, IY созыв)
от 29 февраля 2008 года № 65/4
"О ставках платы за лесные
пользования на 2008 год
по Павлодарской области"
Размеры ставок платы за лесные пользования на 2008 год
по Павлодарской области
п/п
Наименование
Единицы
измерения
Ставки платы
за единицу (тенге)
Увеличение
в % к 2007
году
2006
год
2007
год
2008
год