Павлодар облысы бойынша 2008 жылға арналған жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 29 ақпандағы N 64/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 27 наурызда N 3108 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 454-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ :
1. Павлодар облысы бойынша 2008 жылға арналған жер үстi су көздерiнiң ресурстарын пайдаланғаны үшiн төленетін төлемақы мөлшерлемелерi көрсетiлген шешiмнiң қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Л. Белогривый
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған IV сессиясы)
2008 жылғы 20 қаңтардағы
"Павлодар облысы бойынша 2008 жылға арналған
жер үсті су көздерінің ресурстарын
пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы
мөлшерлемелері туралы"
N 64/4 шешіміне қосымша
Павлодар облысы бойынша 2008 жылға арналған
жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін
төленетін төлемақы мөлшерлемелері
Р/с
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем бірлігі
Мөлшерлемелері
теңге
тиын
1
2
3
4
5
1
Тұрғын үй-пайдалану және
коммуналдық қызметтер
текше метр

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2008 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 29 февраля 2008 года № 64/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2008 года за № 3108. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и ст. 454   Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", областной маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2008 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Белогривый
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению сессии
Павлодарского областного маслихата
(IV cессия, IV созыв)
от 29 февраля 2008 года № 64/4
"О ставках платы за пользование
водными ресурсами поверхностных источников
на 2008 год по Павлодарской области"
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников на 2008 год по Павлодарской области
п/п
Виды специального
водопользования
Единица
измерения
Ставки
тенге
тиын
1 2 3 4 5
1
Жилищно-эксплуатационные
и коммунальные услуги
куб. м.