Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорының өздері тұратын тұрғын үй-жайларын меншікке өтеусіз алуға құқығы бар азаматтардың қосымша санаттары туралы" № 30/2 шешіміне толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуірдегі № 121/5 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 сәуірде № 109 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 164/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008.07.02 N 164/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 қаңтардағы N 66 қаулысымен бекітілген, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру туралы Ережесінің" 6-тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорының өздері тұратын тұрғын үй-жайларын меншікке өтеусіз алуға құқығы бар азаматтардың қосымша санаттары туралы" N 30/2 шешіміне (4 сайланған 2 сессия), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-96 болып тіркелген, 2007 жылғы 8 желтоқсандағы N 142 "Сарыарқа самалы", 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 49 "Версия" газеттерінде жарияланған) төмендегідей толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
"1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
бесінші абзац "жасы және еңбек сіңірген жылдары бойынша" сөздерімен толықтырылсын;
жетінші абзац жойылсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Тупицын
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь

О внесении дополнения и изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 22 октября 2007 года № 30/2 "О дополнительных категориях граждан, имеющих право на безвозмездное получение в собственность занимаемых ими жилых помещений государственного жилого фонда"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 апреля 2008 года № 121/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 25 апреля 2008 года за № 109. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 июля 2008 года N 164/8
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 02.07.2008 N 164/8.
В соответствии с пунктом 6 "Положения о приватизации государственного жилищного фонда в Республике Казахстан", утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1992 года № 66, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 22 октября 2007 года № 30/2 "О дополнительных категориях граждан, имеющих право на безвозмездное получение в собственность занимаемых ими жилых помещений государственного жилого фонда" (2 сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-96, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 142 от 8 декабря 2007 года, "Версия" № 49 от 10 декабря 2007 года) следующее дополнение и изменение
в подпункте 2) пункта 1:
пятый абзац дополнить словами "по возрасту и выслуге лет";
седьмой абзац исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Тупицын
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь