"Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімиятының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 686/14 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 18 шілдеде N 121 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 19 маусымдағы N 842/12 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009.06.19 N 842/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандарттарын бекіту туралы" N 558, "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 561 қаулыларына сәйкес, сапалы мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында, Павлодар қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары бекітілсін.
1) 1-қосымшаға сәйкес "Жер телімдері туралы анықтамалар беру";
2) 2-қосымшаға сәйкес "Жер теліміне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу";
3) 3-қосымшаға сәйкес "Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану құқығына (жалға алу) актілерді ресімдеу";
4) 4-қосымшаға сәйкес "Уақытша жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу";
5) 5-қосымшаға сәйкес "Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу";
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк 10 (он) күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары О. П. Крукке жүктелсiн.
Павлодар қаласының әкiмi                   Б. Демеуов
1-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 4 маусымдағы
N 686/14 қаулысымен бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Жер телімдері туралы анықтамалар беру"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт жер телімдері туралы анықтамалар беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды: азаматта жер телімдерінің бар немесе жоқ екендігі туралы анықтамалар беру.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1 бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті (анықтамаларды дайындауды), Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, мекенжайы бойынша орналасқан, "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" (бұдан әрі - Бөлім) мемлекеттік мекемесі көрсетеді.
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі - ММ) мемлекеттік мекемесі, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48, мекенжайы бойынша орналасқан өтініштерді қабылдау және дайын анықтамаларды беруді жүргізеді.

Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел земельных отношений города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 4 июня 2008 года N 686/14. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 18 июля 2008 года за N 121. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2009 года N 842/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2009 года N 842/12.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые стандарты государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел земельных отношений города Павлодара":
1) "Выдача справок о земельных участках" согласно приложению 1;
2) "Оформление актов на право частной собственности на земельный участок" согласно приложению 2;
3) "Оформление актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)" согласно приложению 3;
4) "Оформление актов на право временного землепользования" согласно приложению 4;
5) "Оформление актов на право постоянного землепользования" согласно приложению 5.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Крук О. П.
Аким города Павлодара                      Б. Демеуов
Приложение 1
утверждено постановлением акимата
города Павлодара
от 4 июня 2008 года N 686/14
Стандарт
оказания государственной услуги
"Выдача справок о земельных участках"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок о земельных участках: выдача справок о наличии или отсутствии у гражданина земельных участков.
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Государственную услугу (изготовление справок) оказывает государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара" (далее - Отдел), расположенное по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 17.
Прием заявлений и выдачу готовых справок осуществляет Государственное учреждение (далее - ГУ) "Центр обслуживания населения", расположенное по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48.

5. Жер телімдерінің бар немесе жоқ екендігі туралы анықтамалар беру мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркелген сәттен, талон алғаннан бастап және тағы да басқа), электрондық сауал берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері - 7 (жеті) күнтізбелік күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және тағы да басқа) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 25-30 минуттан аспайтын;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері - 25-30 минуттан аспайтын.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету орны - Бөлімнің ғимараты, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ-нің ғимараты.
10. Мемлекеттік қызмет келесі күндер мен уақыттарда көрсетіледі: Бөлімде күн сайын (сенбі, жексенбі және мейрам күндерін қоспағанда) сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін үзіліс, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ-нде күн сайын (жексенбі және мейрам күндерін қоспағанда) үзіліссіз сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін. Қабылдау алдын-ала жазылмастан және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүргізіледі.
11. Мемлекеттік қызмет "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында көрсетіледі, күту залы, қажетті құжаттарды дайындау үшін үстелдер бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушыға мынадай құжаттарды беру қажет:
1) жеке куәлік (түпнұсқа, көшірме), ол жоқ болғанда, осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ, тіркелген орын бойынша алуға болады;
2) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол жоқ болғанда, осы құжатты "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша салық Комитеті" мемлекеттік мекемесінде Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5 а үй мекенжайы бойынша орналасқан, тіркелген орын бойынша алуға болады:
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет өтініш нысанын берілетін орын Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй, N 18 терезе мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ болып табылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ-нің қызметкерлеріне өтініштер мен басқа да құжаттар тапсырылады, N 18 терезе.

5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справок об отсутствии (наличии) земельных участков.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - Потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи Потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона и тому прочее), подачи электронного запроса для получения государственной услуги: 7 (семь) календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и тому прочее), формировании электронного запроса - не более 25 - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - не более 25 - 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место оказания государственной услуги - здание Отдела, здание ГУ "Центр обслуживания населения".
10. Государственная услуга оказывается в следующие дни и часы: в Отделе ежедневно (за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней) с 9.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00 часов; в ГУ "Центр обслуживания населения" ежедневно (за исключением воскресенья и праздничных дней) с 9.00 до 18.00 часов без перерыва. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в здании ГУ "Центр обслуживания населения", где имеется зал ожидания, столы для подготовки необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги Потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) удостоверение личности (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в ГУ "Центр обслуживания населения", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
2) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый Комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенный по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а.
13. Местом выдачи формы заявления, которое необходимо заполнить для получения государственной услуги, является ГУ "Центр обслуживания населения", расположенное по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48, окно N 18.
14. Заявление и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются работникам ГУ "Центр обслуживания населения", окно N 18.

15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ-нің қолхаты болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке барумен жүзеге асырылады.
Анықтаманы беру электрондық почта, сайт арқылы жүргізілмейді.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ-нің қызметкерлерімен Павлов көшесі, 48 үй, N 18 терезе мекенжайы бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуге бас тарту үшін негіз болып табылады:
1) құжаттар топтамасы толық болмағанда;
2) жеке куәліктің орнына Қазақстан Республикасы азаматының төлқұжатын ұсынғанда және тағы да басқа.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім және "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ Тұтынушыларға қатысты мынадай қағидаттарды басшылыққа алады:
1) адамның бостандығы және конституциялық құқықтарын сақтау;
2) сыпайылық;
3) қызмет көрсетушілер жағынан әдептілік;
4) уақытында болу;
5) құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
6) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Бөлімнің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі және шағым дайындауға жәрдем көрсету: Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, N 315 - кабинет, телефоны 32-55-05, мекенжайы бойынша түсіндіріледі.
22. Шағым Бөлім бастығы орынбасарының атына: Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, N 315-кабинет, телефоны 32-55-05, мекенжайы бойынша беріледі.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды көздейтін құжат талон болып табылады. Шағымды қарау барысы туралы Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, N 315-кабинет, 32-55-05 телефоны бойынша білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлім бастығы: қабылдау күндері -жұма сағат 14.30-дан 16.30-ға дейін, N 208 - кабинет, телефоны 32-58-92.
Бөлім бастығының орынбасары: қабылдау күндері - дүйсенбі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 208 - кабинет, телефоны 32-58-92.
"Павлодар облысы жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы: қабылдау күндері - бейсенбі, сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 317 - кабинет, телефоны 32-49-57.
"Жер телімдері туралы анықтамалар беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартына қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Мемлекеттік органның атауы
"Павлодар қаласы жер қатынастары
бөлімі" ММ
Берілетін қызмет
Жер телімдері туралы анықтамалар беру
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштің нормативтік мәні
(стандарт)
Көрсеткіштің мақсатты
мәні
Көрсеткіштің ағымдағы
мәні

15. Документом, подтверждающим сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения Потребителем государственной услуги, является расписка ГУ "Центр обслуживания населения".
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется при личном посещении.
Выдача справки посредством электронной почты и сайта не осуществляется.
Конечный результат оказания услуги выдается работниками ГУ "Центр обслуживания населения" по адресу: улица Павлова, 48, окно N 18.
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) отсутствие полного пакета документов;
2) предоставление паспорта гражданина Республики Казахстан вместо удостоверения личности и тому прочее.
3. Принципы работы
18. По отношению к Потребителям Отдел и ГУ "Центр обслуживания населения" руководствуются следующими принципами:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) вежливость;
3) корректность со стороны обслуживающего персонала;
4) своевременность;
5) обеспечение защиты и конфиденциальности информации о содержании документов Потребителя.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги Потребителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) Отдела и оказание содействия в подготовке жалобы разъясняются по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет N 315, телефон 32-55-05.
22. Жалоба подается на имя заместителя акима города Павлодара, курирующего Отдел, по адресу: город Павлодар, улица Кривенко 25, кабинет N 315, телефон 32-55-05.
23. Документом, подтверждающим принятие жалобы и предусматривающим срок и место получения ответа, является талон. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет N 315, телефон 32-55-05.
6. Контактная информация
24. Начальник Отдела: приемные дни - пятница с 14.30 до 16.30 часов, кабинет N 208, телефон 32-58-92.
Заместитель начальника: приемные дни - понедельник с 16.00 до 18.00 часов, улица Площадь Победы 17, кабинет N 208, телефон 32-58-92.
Начальник государственного учреждения "Управление земельных отношений Павлодарской области": приемные дни - четверг с 14.00 до 16.00 часов, телефон 32-49-57, улица Площадь Победы, 17, кабинет N 317.
25. Другая полезная информация для Потребителя предоставляется специалистом Отдела по телефону 32-33-28.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
"Выдача справок о земельных участках"
Значения показателей качества и доступности
государственной услуги
Наименование государственного органа
ГУ "Отдел земельных отношений города Павлодара"
Предоставляемая услуга
Выдача справок о земельных участках
Наименование показателя
Нормативное значение показателя (стандарт)
Целевое значение показателя
Текущее значение показателя

5. Сыпайлық
5.1 қызметкерлердің
сыпайлығына
қанағаттандырылған
тұтынушылар % (үлесі)
90 %
85 %
75 %
2-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 4 маусымдағы
N 686/14 қаулысымен бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Жер теліміне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт жер теліміне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1-бабы, 43-бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті (қабылдау, өтініштерді қарау және ресімделген құжаттарды беру), Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Бөлім) көрсетеді.
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің "Жер ресурстарын және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы (Мемжерғылөнорталығы)" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының шаруашылық жүргізу құқығындағы "ПавлодаржерҒӨО" (бұдан әрі - ПавлодаржерҒӨО) еншілес мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар қалалық филиалы Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, мекенжайы бойынша орналасқан жер теліміне жеке меншік құқығына актілерді дайындауды жүзеге асырады.
5. Жер теліміне жеке меншік құқығына актілерді беру мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады немесе кесімді бермеуге дәлелденген қарсылық.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған кезеңнен бастап ПавлодаржерҒӨО мемлекеттік актілерді дайындауға құжаттарды беру кезеңіне дейін (Бөлімде өтініштерді тіркеу), үш күнге дейін, ал құқығын белгілейтін құжаттар ПавлодаржерҒӨО Бөлімге тапсырылған және беруге дайындалған дайындау мерзімі - 2 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және тағы да басқа) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт- 25-30 минуттан аспайтын;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері - 25-30 минуттан аспайтын.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету орны - Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан Бөлімнің ғимараты.

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью персонала
90 %
85 %
75 %
Приложение 2
утверждено постановлением акимата
города Павлодара
от 4 июня 2008 года N 686/14
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление актов на право частной собственности
на земельный участок"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по оформлению актов на право частной собственности на земельный участок.
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 14-1, 43 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Государственную услугу (прием, рассмотрение заявлений и выдачу оформленных документов) оказывает государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара" (далее - Отдел), расположенный по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 17.
Изготовление актов на право частной собственности на земельный участок осуществляет Павлодарский городской филиал Павлодарского дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения (ПавлодарНПЦзем) Республиканского государственного предприятия "Государственный научно - производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" (ГОСНПЦзем) Агенства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - ПавлодарНПЦзем), расположенный по адресу: улица Площадь Победы, 17.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача акта на право частной собственности на земельный участок.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - Потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи Потребителем необходимых документов до момента передачи документов на изготовление государственных актов в ПавлодарНПЦзем (регистрация заявления в Отделе) - не более трех дней, а срок подготовки к выдаче изготовленных и переданных из ПавлодарНПЦзем в Отдел правоудостоверяющих документов - два дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и тому прочее), формировании электронного запроса - не более 25 - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги, - не более 25 - 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место оказания государственной услуги - здание Отдела.

10. Мемлекеттік қызмет келесі күндер мен уақыттарда көрсетіледі: Бөлімде күн сайын (сенбі, жексенбі және мейрам күндерін қоспағанда) сағат 9.00-ден 16.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін үзіліс. Қабылдау алдын-ала жазылмастан және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүргізіледі.
11. Мемлекеттік қызмет Бөлімнің ғимаратында, N 101 кабинетте көрсетіледі, өтініштер үлгілерімен қажетті құжаттарды дайындау үшін баған бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Осы мемлекеттік қызмет көрсету үшін Тұтынушыға мынадай құжаттар қажет:
жеке тұлғалар үшін:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, жеке меншік құқығына кесімдерді рәсімдеу туралы өтініш;
2) құқық белгілейтін құжат (сатып алу-сату келісім шарты (айырбастау, сыйға тарту), (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мұрагерлік туралы куәлік, сот органының жер теліміне жеке меншік құқығын тану туралы шешім (түпнұсқа, көшірме), олар болмаған жағдайда осы құжатты сот тіркеу орны бойынша алуға болады;
3) жеке куәлік (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
4) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5а-үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша Салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
5) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
6) бюджет алдындағы берешегінің жоқтығы туралы Салық комитетінен анықтама, осы анықтаманы мына мекенжай бойынша алуға болады: Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5а;
заңды тұлғалар үшін:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, жеке меншік құқығына кесімдерді рәсімдеу туралы өтініш;

10. Государственная услуга предоставляется в следующие часы и дни: в Отделе ежедневно (за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней) с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в здании Отдела, кабинет N 101, где имеется стойка для подготовки необходимых документов с образцами заявлений.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги Потребителю необходимо предоставить следующие документы:
для физических лиц:
1) правоустанавливающий документ (договор купли-продажи (мены, дарения) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24, свидетельство о наследовании, решение судебного органа о признании права частной собственности на земельный участок (оригинал, копия), при их отсутствии данные документы можно получить по месту регистрации суда;
2) правоудостоверяющий документ на земельный участок прежнего собственника земельного участка с государственной регистрацией права (нотариально заверенная), при его отсутствии данный документ можно получить у нотариуса Павлодарской области;
3) удостоверение личности (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Центр обслуживания населения", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
4) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
5) технический паспорт на объект (оригинал, копия) (если имеется), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24;
для юридических лиц:
1) правоустанавливающий документ (договор купли-продажи (мены, дарения), (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: улица Есиналиева, 24, свидетельство о наследовании, решение судебного органа о признании права частной собственности на земельный участок (оригинал, копия), при его отсутствии данные документы можно получить по месту регистрации суда;

2) құқық белгілейтін құжат (сатып алу-сату келісім шарты (айырбастау, сыйға тарту), (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мұрагерлік туралы куәлік, сот органының жер теліміне жеке меншік құқығын тану туралы шешім (түпнұсқа, көшірме), олар болмаған жағдайда осы құжатты сот тіркеу орны бойынша алуға болады;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 18 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша әділет департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
4) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5а үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
5) статистикалық карта (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, генерал Дүйсенов көшесі, 9 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша статистика департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
6) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
7) бюджет алдындағы берешегінің жоқтығы туралы Салық комитетінен анықтама, осы анықтаманы мына мекенжай бойынша алуға болады: Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5а;
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет бланк берілетін орын (өтініш нысандары және тағы да басқа) Бөлім болып табылады, N 101 кабинет.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 101 - кабинет, 3 - терезе, Бөлім қызметкерлеріне өтініштер мен басқа да құжаттар тапсырылады.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын мерзімі және құжатты алатын орны көрсетілген талон болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке барумен жүзеге асырылады.
Анықтаманы беру электрондық почта, сайт арқылы жүзеге асырылмайды.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі Бөлім қызметкерлерімен Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 107 - кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
17. Мынадай жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуге бас тартылады немесе наразылық білдіріледі:
1) құжаттар топтамасы толық болмағанда;

2) правоудостоверяющий документ на земельный участок прежнего собственника земельного участка с государственной регистрацией права (нотариально заверенная), при его отсутствии данный документ можно получить у нотариуса Павлодарской области;
3) свидетельство о государственной регистрации юридического лица (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент юстиции по Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Ленина, 18;
4) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
5) статистическая карточка (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент статистики по Павлодарской области, по адресу: город Павлодар, улица Генерала Дюсенова,9;
6) технический паспорт на объект (оригинал, копия) (если имеется), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24.
13. Местом выдачи бланков (форм заявлений и тому прочее), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги, является здание Отдела, кабинет N 101.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются работникам Отдела по адресу: улица Площадь Победы, 17, кабинет N 101, 3 окно.
15. Документом, подтверждающим сдачу Потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения Потребителем государственной услуги, является талон, в котором указаны срок и место дальнейшего обращения.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется при личном посещении.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
Конечный результат оказания услуги выдается специалистами Отдела по адресу: улица Площадь Победы, 17, кабинет N 107.
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) отсутствие полного пакета документов;

5. Сыпайлық
5.1 қызметкерлердің сыпайлығына
қанағаттандырылған
тұтынушылар % (үлесі)
90 %
85 %
75 %
3-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 4 маусымдағы
N 686/14 қаулысымен бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді)
жер пайдалану құқығына (жалға алу) актілерді ресімдеу"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт жер теліміне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану құқығына (жалға алу) актілерді ресімдеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1 - бабы, 37 - бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті (қабылдау, өтініштерді қарау және ресімделген құжаттарды беру), Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Бөлім) көрсетеді.
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің "Жер ресурстарын және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы (Мемжерғылөнорталығы)" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының шаруашылық жүргізу құқығындағы "ПавлодаржерҒӨО" (бұдан әрі - ПавлодаржерҒӨО) еншілес мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар қалалық филиалы, Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, мекенжайы бойынша орналасқан уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану құқығына (жалға алу) актілерді дайындауды жүзеге асырады.
5. Жер теліміне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану құқығына (жалға алу) актілерді беру мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады немесе кесімді бермеуге дәлелденген қарсылық.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі Тұтынушымен қажетті құжаттарды тапсырған кезеңнен бастап ПавлодаржерҒӨО мемлекеттік актілерді дайындауға құжаттарды беру кезеңіне дейін (Бөлімде өтініштерді тіркеу), үш күнге дейін, ал құқығын белгілейтін құжаттар ПавлодаржерҒӨО Бөлімге тапсырылған және беруге дайындалған дайындау мерзімі - 2 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және тағы да басқа) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт- 25-30 минуттан аспайтын;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері - 25-30 минуттан аспайтын.

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью персонала
90 %
85 %
75 %
Приложение 3
утверждено постановлением акимата
города Павлодара
от 4 июня 2008 года N 686/14
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по оформлению актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок.
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 14-1, 37 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Государственную услугу (прием, рассмотрение заявлений и выдачу оформленных документов) оказывает государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара" (далее - Отдел), расположенный по адресу: город Павлодар улица Площадь Победы, 17.
Изготовление актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок осуществляет Павлодарский городской филиал Павлодарского дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения (ПавлодарНПЦзем) Республиканского государственного предприятия "Государственный научно - производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" (ГОСНПЦзем) Агенства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - ПавлодарНПЦзем), расположенный по адресу: улица Площадь Победы, 17.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача акта на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) на земельный участок.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - Потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи Потребителем необходимых документов до момента передачи документов на изготовление государственных актов в ПавлодарНПЦзем (регистрация заявления в Отделе) - не более трех дней, а срок подготовки к выдаче изготовленных и переданных из ПавлодарНПЦзем в Отдел правоудостоверяющих документов - два дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и тому прочее), формировании электронного запроса - не более 25 - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги, - не более 25 - 30 минут.

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету орны - Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан Бөлімнің ғимараты.
10. Мемлекеттік қызмет келесі күндер мен уақыттарда көрсетіледі: Бөлімде күн сайын (сенбі, жексенбі және мейрам күндерін қоспағанда) сағат 9.00-ден 16.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін үзіліс. Қабылдау алдын - ала жазылмастан және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүргізіледі.
11. Мемлекеттік қызмет Бөлімнің ғимаратында N 101 кабинетте көрсетіледі, өтініштер үлгілерімен қажетті құжаттарды дайындау үшін баған бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Осы мемлекеттік қызмет көрсету үшін Тұтынушыға мынадай құжаттар қажет:
жеке тұлғалар үшін:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, жер теліміне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалға алу) құқығына актілерді рәсімдеу туралы өтініш;
2) құқық белгілейтін құжат (жалға алу шартын ұзарту кезінде) (сатып алу-сату келісім шарты (айырбастау, сыйға тарту), (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мұрагерлік туралы куәлік, сот органының жер теліміне жеке меншік құқығын тану туралы шешім (түпнұсқа, көшірме), олар болмаған жағдайда осы құжатты сот тіркеу орны бойынша алуға болады);
3) жеке куәлік (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
4) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5 а - үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша Салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
5) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
заңды тұлғалар үшін:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, жер теліміне уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалға алу) құқығына актілерді рәсімдеу туралы өтініш;

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место оказания государственной услуги - здание Отдела.
10. Государственная услуга предоставляется в следующие дни и часы: в Отделе ежедневно (за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней) с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 - 14.00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в здании Отдела, кабинет N 113, где имеется стойка для подготовки необходимых документов с образцами заявлений.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги физическим и юридическим лицам необходимо предоставить следующие документы:
для физических лиц:
1) правоустанавливающий документ (договор купли-продажи (мены, дарения) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24, свидетельство о наследовании, решение судебного органа о признании права частной собственности на земельный участок (оригинал, копия), при их отсутствии данные документы можно получить по месту регистрации суда;
2) правоудостоверяющий документ на земельный участок прежнего собственника земельного участка с государственной регистрацией права (нотариально заверенная), при его отсутствии данный документ можно получить у нотариуса;
3) удостоверение личности (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Центр обслуживания населения", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
4) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
5) технический паспорт на объект (оригинал, копия) (если имеется), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24;
для юридических лиц:
1) правоустанавливающий документ (договор купли-продажи (мены, дарения), (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: улица Есиналиева, 24, свидетельство о наследовании, решение судебного органа о признании права частной собственности на земельный участок (оригинал, копия), при его отсутствии данные документы можно получить по месту регистрации суда;

2) құқық белгілейтін құжат (жалға алу шартын ұзарту кезінде) (сатып алу-сату келісім шарты (айырбастау, сыйға тарту), (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мұрагерлік туралы куәлік, сот органының жер теліміне жеке меншік құқығын тану туралы шешім (түпнұсқа, көшірме), олар болмаған жағдайда осы құжатты сот тіркеу орны бойынша алуға болады);
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 18 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша әділет департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
4) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5 а - үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
5) статистикалық карта (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, генерал Дүйсенов көшесі, 9 - үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша статистика департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
6) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет өтініш берілетін орын Бөлім болып табылады, N 101 кабинет, 3 терезе;
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін N 101 - кабинет, 3 - терезе, Бөлім қызметкерлеріне өтініштер мен басқа да құжаттар тапсырылады.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын мерзімі және құжатты алатын орны көрсетілген талон болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке барумен жүзеге асырылады.
Анықтаманы беру электрондық почта, сайт арқылы жүзеге асырылмайды.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі Бөлім қызметкерлерімен Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 112 - кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуге бас тарту үшін негіз болып табылады:
құжаттар топтамасы толық болмағанда.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім және "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ Тұтынушыларға қатысты мынадай қағидаттарды басшылыққа алады:
1) адамның бостандығы және конституциялық құқықтарын сақтау;

2) правоудостоверяющий документ на земельный участок прежнего собственника земельного участка с государственной регистрацией права (нотариально заверенная), при его отсутствии данный документ можно получить у нотариуса;
3) свидетельство о государственной регистрации юридического лица (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент юстиции по Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Ленина, 18;
4) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
5) статистическая карточка (оригинал, копия), при его отстуствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент статистики по Павлодарской области, по адресу: город Павлодар, улица Генерала Дюсенова,9;
6) технический паспорт на объект (оригинал, копия) (если имеется), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24.
13. Местом выдачи бланков (форм заявлений и тому прочее), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги, является Отдел, кабинет N 101, 3 окно.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются работникам Отдела, кабинет N 101, 3 окно.
15. Документом, подтверждающим сдачу Потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения Потребителем государственной услуги, является талон Отдела, в котором указаны срок и место дальнейшего обращения.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется при личном посещении.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
Конечный результат оказания услуги выдается специалистами Отдела по адресу: улица Площадь Победы, 17, кабинет N 112.
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) отсутствие полного пакета документов.
3. Принципы работы
18. По отношению к Потребителям Отдел и ГУ "Центр обслуживания населения" руководствуются следующими принципами:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;

5. Сыпайлық
5.1 қызметкерлердің
сыпайлығына
қанағаттандырылған тұтынушылар % (үлесі)
90 %
85 %
75 %
4-қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 4 маусымдағы
N 686/14 қаулысымен бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Уақытша жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт жер теліміне уақытша жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1 - бабы, 35 - бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті (қабылдау, өтініштерді қарау және ресімделген құжаттарды беру), Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Бөлім) көрсетеді.
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің "Жер ресурстарын және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы (Мемжерғылөнорталығы)" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының шаруашылық жүргізу құқығындағы "ПавлодаржерҒӨО" (бұдан әрі - ПавлодаржерҒӨО) еншілес мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар қалалық филиалы Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, мекенжайы бойынша орналасқан жер теліміне уақытша жер пайдалану құқығына актілерді дайындауды жүзеге асырады.
5. Жер теліміне уақытша жер пайдалану құқығына актілерді беру мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады немесе кесімді бермеуге дәлелденген қарсылық.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды қоса берумен өтініштің Бөлімге келіп түскен кезеңінен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі екі ай, ал құқығын белгілейтін құжаттар ПавлодаржерҒӨО Бөлімге тапсырылған және беруге дайындалған дайындау мерзімі - 2 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және тағы да басқа) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт- 25-30 минуттан аспайтын;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері - 25-30 минуттан аспайтын.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету орны - Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан Бөлімнің ғимараты.
10. Мемлекеттік қызмет келесі күндер мен уақыттарда көрсетіледі: Бөлімде күн сайын (сенбі, жексенбі және мейрам күндерін қоспағанда) сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін үзіліс. Қабылдау алдын - ала жазылмастан және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүргізіледі.

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью персонала
90 %
85 %
75 %
Приложение 4
утверждено постановлением акимата
города Павлодара
от 4 июня 2008 года N 686/14
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление актов на право временного землепользования"
1. Общие положения
1.Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по оформлению актов на право временного (безвозмездного) землепользования на земельный участок.
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1, статьи 35 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Государственную услугу (прием, рассмотрение заявлений и выдачу оформленных документов) оказывает государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара" (далее - Отдел), расположенный по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 17.
Изготовление актов на право временного землепользования осуществляет Павлодарский городской филиал Павлодарского дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения (ПавлодарНПЦзем) Республиканского государственного предприятия "Государственный научно - производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" (ГОСНПЦзем) Агенства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - ПавлодарНПЦзем), расположенный по адресу: улица Площадь Победы, 17.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача акта на право временного (безвозмездного) землепользования на земельный участок.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - Потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента поступления заявления в Отдел с приложением необходимых документов до двух месяцев, а срок подготовки к выдаче изготовленных и переданных из ПавлодарНПЦзем в Отдел правоудостоверяющих документов - два дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и тому прочее), формирования электронного запроса - не более 25 - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги, -не более 25 - 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место оказания государственной услуги - здание Отдела.
10. Государственная услуга предоставляется в следующие дни и часы: в Отделе ежедневно (за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней) с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 - 14.00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

11. Мемлекеттік қызмет Бөлімнің ғимаратында, N 113 кабинетте көрсетіледі, өтініштер үлгілерімен қажетті құжаттарды дайындау үшін баған бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Осы мемлекеттік қызмет көрсету үшін Тұтынушыға мынадай құжаттар қажет:
жеке тұлғалар үшін:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, уақытша жер пайдалану құқығына актілерді рәсімдеу туралы өтініш;
2) құқық белгілейтін құжат (жалға алу шартын ұзарту кезінде) (жергілікті атқарушы органдардың шешімі немесе қаулысы), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32 үй, N 102 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, сатып алу-сату келісім шарты (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мұрагерлік туралы куәлік, сот органының жер теліміне құқықты тану туралы шешім (түпнұсқа, көшірме), олар болмаған жағдайда осы құжаттарды сот тіркеу орны бойынша алуға болады);
3) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5 а үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
4) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
заңды тұлғалар үшін:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, уақытша жер пайдалану құқығына актілерді рәсімдеу туралы өтініш;
2) құқық белгілейтін құжат (жалға алу шартын ұзарту кезінде) (жергілікті атқарушы органдардың шешімі немесе қаулысы), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32 үй, N 102 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, сатып алу-сату келісім шарты (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады, мұрагерлік туралы куәлік, сот органының жер теліміне құқықты тану туралы шешім (түпнұсқа, көшірме), олар болмаған жағдайда осы құжаттарды сот тіркеу орны бойынша алуға болады;

11. Государственная услуга оказывается в здании Отдела, кабинет N 113, где имеется стойка для подготовки необходимых документов с образцами заявлений.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги физическому и юридическому лицу необходимо предоставить следующие документы:
для физических лиц:
1) правоустанавливающий документ (договор купли-продажи (мены, дарения) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24, свидетельство о наследовании, решение судебного органа о признании права частной собственности на земельный участок (оригинал, копия), при их отсутствии данные документы можно получить по месту регистрации суда ;
2) правоудостоверяющий документ на земельный участок прежнего собственника земельного участка с государственной регистрацией права (нотариально заверенная), при его отсутствии данный документ можно получить у нотариуса Павлодарской области;
3) удостоверение личности (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Центр обслуживания населения", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
4) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
5) технический паспорт на объект (оригинал, копия) (если имеется), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24;
для юридических лиц:
1) правоустанавливающий документ (договор купли-продажи (мены, дарения), (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: улица Есиналиева, 24, свидетельство о наследовании, решение судебного органа о признании права частной собственности на земельный участок (оригинал, копия), при его отсутствии данные документы можно получить по месту регистрации суда;
2) правоудостоверяющий документ на земельный участок прежнего собственника земельного участка с государственной регистрацией права (нотариально заверенная), при его отсутствии данный документ можно получить у нотариуса Павлодарской области;

3) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы, 5 а үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысының Павлодар қаласы бойынша салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
4) статистикалық карта (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, генерал Дүйсенов көшесі, 9 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша статистика департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
5) құрылтайшының жарғысы (түпнұсқа, көшірме), осы құжаттың тіркеуін Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 18 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша әділет департаменті" мемлекеттік мекемесінде жүргізуге болады;
6) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет өтініш нысандары берілетін орын Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 223 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан Бөлім болып табылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін Бөлім қызметкерлеріне N 113 кабинетке өтініштер мен басқа да құжаттар тапсырылады.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын мерзімі және құжатты алатын орны көрсетілген Бөлімнің талоны болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке барумен жүзеге асырылады.
Анықтаманы беру электрондық почта, сайт арқылы жүзеге асырылмайды.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі Бөлім қызметкерлерімен Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 113 - кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату немесе мемлекеттік қызмет көрсетуге бас тарту үшін негіз болып табылады:
құжаттар топтамасы толық болмағанда.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлім және "Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ Тұтынушыларға қатысты мынадай қағидаттарды басшылыққа алады:
1) адамның бостандығы және конституциялық құқықтарын сақтау;
2) сыпайылық;
3) қызмет көрсетушілер жағынан әдептілік;
4) уақытында болу;
5) құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
6) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.

3) свидетельство о государственной регистрации юридического лица (оригинал, копия), при отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент юстиции по Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Ленина, 18;
4) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
5) статистическая карточка (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент статистики по Павлодарской области, по адресу: город Павлодар, улица Генерала Дюсенова, 9;
6) технический паспорт на объект (оригинал, копия) (если имеется), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24.
13. Местом выдачи бланков (форм заявлений и тому прочее), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги, является Отдел, расположенный по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 17, кабинет N 223.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются работникам Отдела, кабинет N 113.
15. Документом, подтверждающим сдачу Потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения Потребителем государственной услуги, является талон Отдела, в котором указаны срок и место дальнейшего обращения.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется при личном посещении. Место предоставления услуги - Отдел.
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:
отсутствие полного пакета документов.
3. Принципы работы
18. По отношению к Потребителям Отдел и ГУ "Центр обслуживания населения" руководствуются следующими принципами:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) вежливость;
3) корректность со стороны обслуживающего персонала;
4) своевременность;
5) обеспечение защиты и конфиденциальности информации о содержании документов Потребителя.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги Потребителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 14-1 - бабы, 34 - бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті (қабылдау, өтініштерді қарау және ресімделген құжаттарды беру), Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Бөлім) көрсетеді.
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің "Жер ресурстарын және жерге орналастыру мемлекеттік ғылыми-өндірістік орталығы (Мемжерғылөнорталығы)" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының шаруашылық жүргізу құқығындағы "ПавлодаржерҒӨО" (бұдан әрі - ПавлодаржерҒӨО) еншілес мемлекеттік кәсіпорнының Павлодар қалалық филиалы Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, мекенжайы бойынша орналасқан жер теліміне тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді дайындауды жүзеге асырады.
5. Жер теліміне тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді беру мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады немесе кесімді бермеуге дәлелденген қарсылық.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды қоса берумен өтініштің Бөлімге келіп түскен кезеңінен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі екі ай, ал құқығын белгілейтін құжаттар ПавлодаржерҒӨО Бөлімге тапсырылған және беруге дайындалған дайындау мерзімі - 2 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу, талон алу кезде және тағы да басқа) кезек күтуге, электрондық сауалды қалыптастыруға рұқсат берілген ең ұзақ уақыт- 25-30 минуттан аспайтын;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген жоғары мөлшері - 25-30 минуттан аспайтын.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету орны - Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан Бөлімнің ғимараты.
10. Мемлекеттік қызмет келесі күндер мен уақыттарда көрсетіледі: Бөлімде күн сайын (сенбі, жексенбі және мейрам күндерін қоспағанда) сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін, 13.00-ден 14.00-ге дейін үзіліс. Қабылдау алдын - ала жазылмастан және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүргізіледі.
11. Мемлекеттік қызмет Бөлімнің ғимаратында, N 112 - кабинетте көрсетіледі, өтініштер үлгілерімен қажетті құжаттарды дайындау үшін баған бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі

2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 14-1, статьи 34 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года.
4. Государственную услугу (прием, рассмотрение заявлений и выдачу оформленных документов) оказывает государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Павлодара" (далее - Отдел), расположенный по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 17.
Изготовление актов на право постоянного землепользования на земельный участок осуществляет Павлодарский городской филиал Павлодарского дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения (ПавлодарНПЦзем) Республиканского государственного предприятия "Государственный научно - производственный центр земельных ресурсов и землеустройства" (ГОСНПЦзем) Агенства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, (далее - ПавлодарНПЦзем), расположенный по адресу: улица Площадь Победы, 17.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача акта на право постоянного землепользования на земельный участок.
6. Государственная услуга оказывается государственным юридическим лицам (далее - Потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента поступления заявления в Отдел с приложением необходимых документов до двух месяцев, а срок подготовки к выдаче изготовленных и переданных из ПавлодарНПЦзем в Отдел правоудостоверяющих документов - два дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона и т.п.), формировании электронного запроса - не более 25 - 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги, - не более 25 - 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место оказания государственной услуги - здание Отдела.
10. Государственная услуга оказывается в следующие часы и дни: в Отделе ежедневно (за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней) с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 - 14.00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в здании Отдела, кабинет N 112, где имеется стойка для подготовки необходимых документов с образцами заявлений.
2. Порядок оказания государственной услуги

12. Осы мемлекеттік қызмет көрсету үшін Тұтынушыға мынадай құжаттар қажет:
1) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 123 кабинет мекенжайы бойынша берілетін, тұрақты жер пайдалану құқығына актілер рәсімдеу туралы өтініш;
2) құқық белгілейтін құжат (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (түпнұсқа, көшірме) ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 18 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша әділет департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
4) салық төлеушінің куәлігі (СТН) (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 5а үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы Павлодар қаласы бойынша Салық комитеті" мемлекеттік мекемесінде тіркеу орны бойынша алуға болады;
5) статистикалық карта (түпнұсқа, көшірме), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, генерал Дүйсенов көшесі, 9 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша статистика департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
6) жарғы, құрылтайшының ережесі (түпнұсқа, көшірме), осы құжатты Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 18 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар облысы бойынша әділет департаменті" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
7) объектіге техникалық төлқұжат (түпнұсқа, көшірме), (егерде бар болса), ол болмағанда осы құжатты Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінен алуға болады;
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет өтініш берілетін орын (өтініш нысандары және тағы да басқа) Павлодар қаласы, Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 113-кабинет мекенжайы бойынша орналасқан Бөлім болып табылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін N 113-кабинетке Бөлім қызметкерлеріне өтініштер мен басқа да құжаттар тапсырылады.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын мерзімі және құжатты алатын орны көрсетілген талон болып табылады.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу жеке барумен жүзеге асырылады.
Анықтаманы беру электрондық почта, сайт арқылы жүзеге асырылмайды.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі Бөлім қызметкерлерімен Жеңіс алаңы көшесі, 17, N 107-кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуге бас тартылады:
құжаттар топтамасы толық болмағанда.

12. Для получения данной государственной услуги Потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) правоустанавливающий документ (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24;
2) свидетельство о государственной регистрации юридического лица (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент юстиции по Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Ленина, 18;
3) свидетельство налогоплательщика (РНН) (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить по месту регистрации в государственном учреждении "Налоговый комитет по городу Павлодару Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 5а;
4) статистическая карточка (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Департамент статистики по Павлодарской области, по адресу: город Павлодар, улица Генерала Дюсенова,9;
5) устав, положение учредителя (оригинал, копия);
6) технический паспорт на объект (оригинал, копия), при его отсутствии данный документ можно получить в РГП "Центр недвижимости Павлодарской области", расположенного по адресу: город Павлодар, улица Есиналиева, 24;
13. Место выдачи бланков (форм заявлений и тому прочее), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги, является Отдел, расположенный по адресу: город Павлодар, улица Площадь Победы, 17, кабинет N 113.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются работникам Отдела, кабинет N 113.
15. Документом, подтверждающим сдачу Потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения Потребителем государственной услуги, является талон, в котором указан срок.
16. Доставка результата оказания услуги осуществляется при личном посещении.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
Конечный результат оказания услуги выдается специалистами Отдела по адресу: улица Площадь Победы, 17, кабинет N 107.
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) отсутствие полного пакета документов.

25. Тұтынушы үшін басқа пайдалы ақпарат Бөлім маманымен 32-33-28 телефон арқылы беріледі.
"Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу"
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартына қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Мемлекеттік органның атауы
«"Павлодар қаласы жер қатынастары бөлімі" ММ
Берілетін қызмет
Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштің нормативтік мәні (стандарт)
Көрсеткіштің мақсатты мәні
Көрсеткіштің ағымдағы мәні

25. Другая полезная информация для Потребителя предоставляется специалистом Отдела по телефону 32-33-28.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
"Оформление актов на право постоянного землепользования"
Значения показателей качества и доступности
государственной услуги
Наименование государственного органа
ГУ "Отдел земельных отношений города Павлодара"
Предоставляемая услуга
Оформление актов на право постоянного землепользования
Наименование показателя
Нормативное значение показателя (стандарт)
Целевое значение показателя
Текущее значение показателя