2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы (IV шақырылған, IX сессия)
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 56/9 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 53 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 131/21 шешімі)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 131/21 шешімі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабының 2 тармағына және Павлодар облыстық Мәслихаттың (XІ сессия IV шақырылым ) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыс бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне (әділет департаментінде МТН 3128 нөмірімен 24.12. 2008 тіркелген) сәйкес,аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1454251 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 135665 мың теңге;
салық емес түсімдер – 2998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1315416 мың теңге;
2) шығындар – 1466166 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) финанстық активтер операцияларының сальдосы - нөлге тең, оның ішінде: финанстық активтер сатып алу –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 11915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру( профицитті пайдалану) - 11915 мың теңге, оның ішінде: заемнан түсімдер нөлге тең;
заемдарды жабу нөлге тең;
бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы – 11915 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.11.24 N 99/18 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Инвестициялық жобаларды (бағдармаларды) жүзеге асыруға бағытталған бюджеттік бағдармаларға бөлінген 2009 жылға арналған аудан бюджетін дамытудың бюджеттік бағдармалар тізбесі N 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2009 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу үдерісіндегі секвестрге жатқызылмаған жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі N 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер келесі көлемде қарастырылсын.

О бюджете района на 2009 год (IV созыв, IX сессия)
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25 декабря 2008 года N 56/9. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 29 декабря 2008 года за N 53. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 131/21
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 131/21.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и  решения Павлодарского областного маслихата (XI сессия, IV созыв) N 146/11 от 18 декабря 2008 года "Об областном бюджете на 2009 год", районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 1454251 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 135665 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2998 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 172 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1315416 тысяч тенге;
2) затраты – 1466166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты равно нулю;
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11915 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 11915 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов равно нулю;
погашение займов равно нулю;
используемые остатки бюджетных средств – 11915 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24.11.2009 N 99/18 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета района на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию инвестиционных проектов (программ) согласно приложения N 2.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2009 год согласно приложения N 3.
4. Предусмотреть в бюджете района на 2009 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:

2008-2009 жылдары енгізілетін жалпы білім беретін мектептерде мектепке дейінгі балаларға арналған кіші орталықтар үшін – 12356 мың теңге;
аз қамтылған отбастарынан жоғары оқу орындарында оқитын студенттерді оқыту үшін – 4050 мың теңге;
аз қамтылған отбастарынан жоғары оқу орындарында оқитын студенттерге ай сайынғы көмек үшін – 550 мың теңге;
2007 – 2009 жылдарға арналған облыстық "Бұлақ" бағдарламасын жүзеге асыруға арналған – 1900 мың теңге, оның ішінде: мәдениет ошақтарын күрделі жөндеуіне – 1900 мың теңге;
жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге – 3200 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 5200 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, білім беру нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге – 3970 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, поселкелерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде басымды әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 4000 мың теңге;
қолданысқа жаңа енгізілетін балабақшаның техникалық базасын нығайту мен ұстау үшін 8100 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 84/14; 2009.07.29 N 91/16;  2009.11.24 N 99/18 шешімдерімен.
5. 2009 жылға даму үшін облыстық бюджеттен мақсатты трансферт көлемі қалыптассын:
су мен жабдықтауды үшін – 111060 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.11.24 N 99/18 шешімімен.
6. 2009 жылға республикалық бюджеттен мақсатты трансферт көлемі келесі өлшемде қалыптассын:
мемлекеттік білім беру жүйесінде жаңа оқыту технологиясын енгізу үшін – 6232 мың теңге;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құру үшін - 10528 мың теңге;
негізгі және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтау үшін - 8100 мың теңге, ең төменгі күнгөріс деңгейі өлшемінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету және 18 жасқа дейінгі балаларға арналған мемлекеттік жәрдемақы үшін - 8500 мың теңге;
ауылдық жерлердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге арналған шараларды жүзеге асыру үшін – 5614 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, білім беру нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге – 60800 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 8646 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, поселкелерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде басымды әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 25000 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін күтіп ұстауға дәне жөндеуге – 6930 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 84/14; 2009.07.29 N 91/16;  2009.11.24 N 99/18 шешімдерімен.

12356 тысяч тенге – на содержание вводимых в 2008-2009 годах дошкольных мини-центров при общеобразовательных школах;
4050 тысяч тенге – на обучение студентов из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях;
550 тысяч тенге – на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях;
1900 тысяч тенге на реализацию областной программы "Булак" на 2007–2009 годы из них на капитальный ремонт объектов культуры – 1900 тысяч тенге;
3200 тысяч тенге – на расширение программы молодежной практики;
5200 тысяч тенге – на создание социальных рабочих мест;
3970 тысяч тенге – на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
4000 тысяч тенге – на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах) аульных (сельских округах) в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
8100 тысяч тенге на содержание и укрепление материально технической базы вновь вводимого детского сада.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27.04.2009 N 84/14; 29.07.2009 N 91/16; 24.11.2009 N 99/18 (вводится в действие с 01.01.2009).
5. Установить на 2009 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
111060 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24.11.2009 N 99/18 (вводится в действие с 01.01.2009).
6. Установить на 2009 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
6232 тысяч тенге – на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования;
10528 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
8100 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
8500 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
5614 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
60800 тысяч тенге – на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
8646 тысяч тенге – на ремонт инженерно–коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров;
25000 тысяч тенге на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах(селах), аульных ( сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
6930 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27.04.2009 N 84/14; 29.07.2009 N 91/16; 24.11.2009 N 99/18 (вводится в действие с 01.01.2009).

7. Алынып тасталды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 84/14 шешімімен.
8. Ауданның селолық округтер бойынша бюджеттік бағдармалар тізбесі N 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Алынып тасталды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.06.27 N 85/15 шешімімен.
10. Ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт салаларының мамандарының жалақысын және тарифтік ставкасын 25 пайызға көтеру сақталсын.
11. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап іске кірістіріледі.

7. Исключен решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27.04.2009 N 84/14 (вводится в действие с 01.01.2009).
8. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам района согласно приложения N 4.
9. Исключен решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27.06.2009 N 85/15 (вводится в действие с 01.01.2009).
10. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.

102
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және(немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
953
1
Мемлекеттік баж
953
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
321
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, содай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу  туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерді жазбалардың өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
414
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін қүжаттарды ресімдегіне үшін, сондайақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
14
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Респуликасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
16
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
155
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
14
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды,ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды,көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9
21
Тракторшы-машинистың күәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
2
Салықтық емес түсімдер
2998
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
464
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
464
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
364
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
100
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
52
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
52
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
52
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
2482
1
Басқада салықтық емес түсімдер
2482
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2482
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2482
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
172
1
Жерді сату
172
01
Жер участкілерін сатудан түсетін түсімдер
172
4
Трансферттердің түсімдері
1315416
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1315416
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1315416
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

102
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
953
1
Государственная пошлина
953
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
321
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
414
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение в эти документы
14
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
16
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
155
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
14
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
9
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверении тракториста-машиниста
10
2
Неналоговые поступления
2998
01
Доходы от государственной собственности
464
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
464
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
364
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
100
02
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52
1
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52
02
Поступления от реализации услуг, представляемых государственными учреждениями, финансируемых из государственного бюджета
52
06
Прочие неналоговые поступления
2482
1
Прочие неналоговые поступления
2482
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2482
3
Поступление от продажи основного капитала
172
03
Продажа земли и нематериальных активов
172
1
Продажа земли
172
01
Поступления от продажи земельных участков
172
4
Поступления трансфертов
1315416
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1315416
2
Трансферты из областного бюджета
1315414
01
Целевые текущие трансферты

002
Су шаруашылығы
467
Аудандық (облысық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Ақтоғай аудандық Мәслихаттың
(IX сессиясы, IV шақырылған)
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
N 56/9 шешіміне
N 3 қосымша
2009 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау үдерісінде секвестірге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
5
Секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар
4
Бiлiм беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру
464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Ақтоғай аудандық Мәслихаттың
(IX сессиясы, IV шақырылған)
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
N 56/9 шешіміне
N 4 қосымша
2009 жылға арналған аудан селолық округтері бойынша бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 84/14 Шешімімен.
Ақтоғай селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
123019
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
Приреченка селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006 -
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Харьковка селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Басқамыс селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Жалаулы селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Шолақсор селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамысыз ету
123006
Жергілікті денгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Разумовка селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Барлыбай селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Қараоба селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Муткенов селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Әуелбек селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамысыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль
жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Қожамжар селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Жолболды селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету

002
Водное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие системы водоснабжения
Приложение N 3
к решению Актогайского районного
маслихата (IX сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2008 года N 56/9
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих
к секвестру в процессе исполнения местного бюджета
на 2009 год по Актогайскому району
функциональная группа
функциональная подфункция
Администратор бюджетной программы
программа
Наименование
1
2
3
4
5
Бюджетные программы не подлежащие к секвестированию
4
Образование
2
Начальное общее,основное общее,среднее общее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение N 4
к решению Актогайского районного
маслихата (IX сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2008 года N 56/9
Перечень бюджетных программ по
сельским округам района на 2009 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27.04.2009 N 84/14 (вводится в действие с 01.01.2009).
Актогайский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123004
Поддержка организации дошкольного воспитания и обучения
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123019
Финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Приреченский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Харьковский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Баскамысский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Жалаулинский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Шолаксорский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Разумовский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Барлыбайский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Караобинский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Муткеновский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Ауельбекский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Кожамжарский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
23011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Жолболдинский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах