2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімиятының 2008 жылғы 19 қарашадағы N 77-14-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 желтоқсанда N 82 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 1-12-89 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010.04.13 N 1-12-89 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабының 2 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған аудандық бюджеті келесідей мөлшерде бекітілсін:
1) табысы – 1 663 817 000 (бір миллиард алты жүз алпыс үш миллион сегіз жүз он жеті мың) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 182 191 000 (бір жүз сексен екі миллион жүз тоқсан бір мың) теңге;
салықтан тыс түсімдер – 2 752 000 (екі миллион жеті жүз елу екі мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 396 000 (үш жүз тоқсан алты мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 1 478 478 000 (бір миллиард төрт жүз жетпіс сегіз миллион төрт жүз жетпіс сегіз мың) теңге;
2) шығындар – 1 683 005 000 (бір миллиард алты жүз сексен үш миллион бес мың) теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - нөлге тең, бюджеттік несиелендіруді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтері операцияларға бойынша сальдо – нөлге тең, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -19 188 000 (он тоғыз миллион жүз сексен сегіз мың) теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы (бюджет профицитін пайдалану) – 19 188 000 (он тоғыз миллион жүз сексен сегіз мың) теңге;
ұсталған бюджет қаржысының қалдығы – 19 188 000 (он тоғыз миллион жүз сексен сегіз мың) теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2009.11.25 N 136-21-4 (2009.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен берілген 1124354 мың теңге субвенция көлемін 2009 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын.
3. 2009 жылға жергілікті атқарушы орган қорынан төтенше жағдайларды жоюға 3 516 000 (үш миллион бес жүз он алты мың) теңге сомасы бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2009.07.29 N 108-18-4; 2009.11.25 N 136-21-4 шешімдерімен.

О районном бюджете на 2009 год
Решение акимата Иртышского района Павлодарской области от 26 декабря 2008 года N 77-14-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 30 декабря 2008 года за N 82. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 1-12-89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13.04.2010 N 1-12-89).
В соответствии c подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы –1 663 817 000 (один миллиард шестьсот шестьдесят три  миллиона восемьсот семнадцать тысяч) тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 182 191 000 (сто восемьдесят два миллиона сто девяносто одна тысяча) тенге;
неналоговым поступлениям – 2 752 000 (два миллиона семьсот пятьдесят две тысячи) тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 396 000 (триста девяносто шесть тысяч) тенге;
поступлениям трансфертов – 1 478 478 000 (один миллиард четыреста семьдесят восемь миллионов четыреста семьдесят восемь тысяч) тенге;
2) затраты – 1 683 005 000 (один миллиард шестьсот восемьдесят три миллиона пять тысяч) тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нолю, погашение бюджетных кредитов – равно нолю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нолю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нолю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 188 000 (девятнадцать миллионов сто восемьдесят восемь тысяч) тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета) – 19 188 000 (девятнадцать миллионов сто восемьдесят восемь тысяч) тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 188 000 (девятнадцать миллионов сто восемьдесят восемь тысяч) тенге";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 25.11.2009 N 136-21-4 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1124354 тысячи тенге.
3. Утвердить на 2009 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 3 516 000 (три миллиона пятьсот шестнадцать тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 29.07.2009 N 108-18-4; 25.11.2009 N 136-21-4.

4. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және мемлекеттік қызметшілер емес мамандардың лауазымдық еңбек ақыларына және тарифтік ставкаларына 25 пайыз көтерілуі сақталынсын.
5. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізімі бюджеттік бағдарламалары бөлуімен, бюджеттік инвестициялық жобаларын (бағдарламалары) іске асырылуына бағытталған және заңды тұлғаларының жарғылық капиталдарының өсуіне немесе құрастырылуы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложению 2.

6. 2009 жылға арналған жергілікті бюджетті орындалу процесінде секвесторға жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізімі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2009 жылда аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауыл және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының (бағдарламашалар) тізімі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Евтушенко
Аудандық маслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
N 77-14-4 (ХIV шақырылған IV кезекті сессиясы)
аудандық мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2009 год согласно приложению 3.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) села и сельского округа, финансируемых из районного бюджета в 2009 году согласно приложению 4.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Т.Евтушенко
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 апреля 2009 года N 106-17-4
(XVII внеочередная сессия, VI созыв)
Бюджет Иртышского района на 2009 год

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
N 77-14-4 (ХIV шақырылған IV кезекті сессиясы)
аудандық мәслихаттың шешіміне
4 қосымша
2009 жылда аудандық бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл мен ауылдық округтердің бюджеттік
бағдарламаларының (бағдарламашалар) тізімі
N
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бюджеттік бағдарлама
Код
Атауы
1
Голубовка ауыл аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 123 004 000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
4 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
4 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2
Ағашорын ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1 123 001 009
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3
Амангелды ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4
Иса-Байзақов ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5
Қарақұдық ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6
Қосағаш ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7
Қоскөл ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8
Қызылжар ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 123 004 000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Қызылқақ ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10
Ленин ауыл аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11
Луговой ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 123 005 000
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12
Майқоңыр ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Панфилово ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
4 123 004 000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14
Ертіс ауыл аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 123 004 000
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
15
Северный ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16
Сілеті ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 123 001 007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
17
Тоқта ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18
Ұзынсу ауылдық округ аппарат әкімі
1 123 001 003
Жергілікті органдардың аппараттары
1 123 001 009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6 123 003  000
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8 123 006 000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7 123 008 000
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7 123 009 000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 123 010 000
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
7 123 014 000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7 123 011 000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12 123 013 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 4
к решению районного маслихата
(очередная XIV сессия, IV созыв)
от 26 декабря 2008 года N 77-14-4
ПЕРЕЧЕНЬ
местных бюджетных программ (подпрограмма) села и сельского
финансируемых из районного бюджета в 2009 году
N п/п
Администраторпрограммы
Бюджетная программа
Код
Наименование
1
Аппарат акима с. Голубовка
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 004 000
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2
Аппарат акима Агашорынского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3
Аппарат акима Амангельдинского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4
Аппарат акима Байзаковского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5
Аппарат акима Каракудукского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской местности)
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6
Аппарат акима Косагашского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской местности)
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
7
Аппарат акима Коскольского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
8
Аппарат акима Кызылжарского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 004 000
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
9
Аппарат акима Кызылкакского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
10
Аппарат акима села Ленино
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
11
Аппарат акима Луговского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 005 000
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской местности)
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
12
Аппарат акима Майконырского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Аппарат акима Панфиловского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
4 123 004 000
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
14
Аппарат акима села Иртышск
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 123 004 000
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
15
Аппарат акима Северного сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
16
Аппарат акима Селетинского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 123 001 007
Повышение квалификации государственных служащих
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
17
Аппарат акима Тохтинского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
18
Аппарат акима Узынсуского сельского округа
1 123 001 003
Аппараты местных органов
1 123 001 009
Материально-техническое оснащение государственных органов
6 123 003 000
Оказание социальной помощи на дому
8 123 006 000
Обеспечение деятельности организаций культуры
7 123 008 000
Освещение улиц населенных пунктов
7 123 009 000
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 123 010 000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
7 123 011 000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 123 014 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 123 013 000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах