Сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға төлем мөлшері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаттың 2008 жылғы 26 маусымдағы N 8/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті 2008 жылғы 22 шілдедегі N 1681 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 24/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.04.26 N 24/10 Шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 15-тармағының, "Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 491-бабы 2-тармағының, "Жарнама туралы" 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 508 Қазақстан Республикасы Заңының, "Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 121 қаулысының негізінде, облыстық мәслихат ШЕШТІ:

О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 26 июня 2008 года N 8/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 июля 2008 года N 1681. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2010 года N 24/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26.04.2010 г. N 24/10
На основании пункта 15 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 508 "О рекламе", Постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 121 "Об утверждении Правил размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах" областной маслихат РЕШИЛ:

1. Солтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы қоғамдық пайдаланудағы автомобиль жолдарына бөлінген жолақтарда сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға төлемнің теңгерімдік мөлшері қосымшаға сай бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш жарияланған күннен 10 күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
ҮІІІ сессиясының төрағасы                   А. Курленя
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың
2008 жылғы 26  маусымдағы
N 8/4 шешіміне қосымша
Облыстық маңызы бар қоғамдық пайдаланудағы автомобиль
жолдарына бөлінген жолақтарда (елді мекендер аумағынан басқа)
сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастыруға ай сайынғы
төлемнің мөлшері
р/н
Жарнама объектілері(жерге қойылған,
қабырғаға ілінген, қоршауларда, шатырларға орналастырылған және т.б.)
Төлем мөлшері
(айлық есепайыры-су көрсеткіштері)
1
Сыртқы (көрнекі) жарнама объектісі мен ақпарат 2 шаршы метрге дейін
0,5
2

1. Утвердить ставки платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 дней со дня первого опубликования.
Председатель VIII сессии                   А. Курленя
областного маслихата
Секретарь областного маслихата             К. Едресов
Приложение
к решению областного маслихата
от 26 июня 2008 года N 8/4
Cтавки ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения (кроме территорий населенных пунктов)
N
п/п
Объекты рекламы (наземные, настенные, на ограждениях, установленные на крышах и др.)
Ставка платы
(в месячных расчетных показателях)
1
Объект наружной (визуальной) рекламы и информации до 2 кв. м
0,5
2