2008 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншігінің объектілер тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 тамыздағы N 245 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаменті 2008 жылғы 22 қыркүйекте N 1687 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2008 году
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 августа 2008 года N 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 сентября 2008 года N 1687. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса берілген 2008 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншігінің объектілер тізбесі бекітілсін.

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2008 году.