"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 сәуірде N 13-1-116 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" N 94-І Заңының 97 бабына 2 тармағына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерінде:
3 тармағында:
"Петропавл қаласының тұрғындары үшін 20 %, Кожзавод пен Заречный кенттері үшін 15 % мөлшерінде" бірінші абзацтағы сөздері "Петропавл қаласының тұрғындары үшін 15 %, Кожзавод пен Заречный кенттерінің тұрғындары үшін 10 % мөлшерінде" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарыққа шыққан күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қалалық
мәслихатының хатшысы

О внесении изменения в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 марта 2008 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 30 апреля 2008 года N 13-1-116. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года N 94-1 "О жилищных отношениях" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" следующее изменение:
В Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
в пункте 3:
в абзаце первом слова "в размере 20 % для жителей г. Петропавловска, в размере 15 % для поселков Кожзавод и Заречный""заменить словами "в размере 15 % для жителей города Петропавловска, в размере 10 % для поселков Кожзавод и Заречный".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата
Секретарь городского
маслихата