Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1971 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 8 қыркүйектегі N 1526 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 9 қазандағы N 13-1-135 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1825 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012.08.31 N 1825 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213-І Заңының 28-бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1971 қаулысына (2008 жылғы 11 қаңтардағы мемлекеттік тізілімде тіркелген N 13-1-94, "Проспект СК" газетінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 4 санында, "Қызылжар нұры" газетінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
7 тармақтағы "он күнтізбелік" сөздері "он бес" сөздерімен ауыстырылсын;
12 тармақтың 4) тармақшасындағы егер отбасы мүшелері жұмыс істемейтін болса, онда жұмыстан босатылғаны туралы жазуы бар еңбек кітапшасының көшірмесін тапсырады; сондай-ақ, "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Солтүстік Қазақстан филиалынан зейнетақы немесе жәрдемақы алу туралы анықтамасын тапсырады" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а.                  Т. Құлжанова

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 декабря 2007 года N 1971 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2008 года N 1526. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 9 октября 2008 года N 13-1-135. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31 августа 2012 года N 1825
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31.08.2012 N 1825
В  соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213-I "О нормативных правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 11 декабря 2007 года N 1971 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска" (зарегистрировано в государственном реестре за N 13-1-94 от 11 января 2008 года, опубликовано в газетах "Проспект СК" N 4 от 25 января 2008 года, "Қызылжар нұры" N 4 от 25 января 2008 года) следующие изменения:
в пункте 7 слова "десяти календарных" заменить словом "пятнадцати";
в подпункте 4) пункта 12 слова "если члены семьи не работают, то предоставляют копию трудовой книжки с записью об увольнении; также предоставляют справку с Северо-Казахстанского филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" о получении пенсии или пособия;" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города                          Т. Кульжанова