Петропавл қаласының "Шығыс", "Орман", "Борки" тұрғын үй кешендерінде көшелер атауы туралы
Біріккен қаулы Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 7 қазандағы N 1730 және Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 7 қазандағы N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 28 қазанда N 13-1-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 13 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласы ономастика комиссиясының шешімі, түсініктеме хат, экономикалық есептеулер негізінде, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ АЛДЫ және Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс", "Орман", "Борки" тұрғын үй кешендерінде жаңа көшелерге мына тәртіп бойынша атаулар берілсін:
"Шығыс" тұрғын үй кешенінде-
N 1 көшеге-Ақбастау
N 2-Шапағат
N 3-Жаңа қоныс
N 4-Жақсылық
N 5-Көкжиек
N 6-Аққайың
"Орман" тұрғын үй кешенінде-
N 1 көшеге-Алтын дала
N 2-Нұрлы жол
N 3-Көктөбе
N 4-Таңшолпан
N 5-Жайсаң
N 6-Ақтілек
N 7-Алмалы
N 8-Болашақ
N 9-Қуат
N 10-Наурыз
N 11-Ақбидай
N 12-Шұғыла
"Борки" тұрғын үй кешенінде-
N 1 көшеге-Денсаулық
N 2-Спортивная
N 3-Жастық
N 4-Қарағайлы
2. Осы қаулы және  шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші жария етілгеннен он күнтізбелік күн өткеннен соң өз күшіне енеді .
Қала әкімі м.а.                    Т.Кұлжанова
Петропавл қалалық мәслихат       Петропавл қалалық
сессиясының төрағасы           мәслихат хатшысы
Л.Жолмұханова                 Р.Сыздықов

О наименовании улиц в жилых массивах "Шығыс", "Орман", "Борки" города Петропавловска"
Совместное постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 октября 2008 года N 1730 и решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 октября 2008 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 28 октября 2008 года N 13-1-143
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения ономастической комиссии города Петропавловска, пояснительной записки, экономических расчетов, акимат города Петропавловска ПОСТАНОВИЛ и Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить названия новым улицам в жилых массивах "Шығыс", "Орман", "Борки", в следующем порядке:
в жилом массиве "Шығыс"-
улице N 1-Ақбастау
N 2-Шапағат
N 3-Жаңа қоңыс
N 4-Жақсылық
N 5-Көкжиек
N 6-Аққайың
в жилом массиве "Орман"-
улице N 1-Алтын дала
N 2-Нұрлы жол
N 3-Көктөбе
N 4-Таңшолпан
N 5-Жайсаң
N 6-Ақтілек
N 7-Алмалы
N 8-Болашақ
N 9-Қуат
N 10-Наурыз
N 11-Ақбидай
N 12-Шұғыла
в жилом массиве "Борки"-
улице N 1-Денсаулық
N 2-Спортивная
N 3-Жастық
N 4-Қарағайлы
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования в средствах  массовой информации.
И.О. акима города       Т. Кульжанова
Председатель сессии        Секретарь
Петропавловского          Петропавловского городского
маслихата               городского маслихата
Л.Жолмуханова               Р.Сыздыков