1992 жылы туған азаматтарды Петропавл қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 2059 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қаңтарда N 13-1-149 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31 бабының 1 - тармағы 8 - тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу Ережесін бекіту туралы» № 371 Қаулысының 2 бөліміне сәйкес, 1992 жылы туған азаматтарды Петропавл қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының шақыру учаскесіне уақытылы және сапалы тіркеуді қамтамасыз ету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1992 жылы туған азаматтарды тіркеу 2009 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін Универсальная көшесі, 3 мекен-жайындағы Петропавл қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының әскерге шақыру учаскесі ғимаратында өткізілсін.
2. Азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеу жөніндегі комиссияның дербес құрамы 1 қосымшаға сай бекітілсін.
3. Азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеу кестеге сәйкес 2 қосымшаға сай бекітілсін
4. Денсаулық сақтау басқармасының бастығы Э.А. Байжүнісов (келісім бойынша):
1) әскерге шақыру учаскесін қажетті құралдармен, дәрі-дәрмекпен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз етсін;
2) тіркелуге тиіс азаматтарды медициналық куәландыру үшін дәрігер-мамандар және орта медициналық персонал тағайындасын;
3) жасөспірімдерді емдеу-алдын алу мекемелерінде стационарлық тексеру үшін 5-7 төсек-орыннан бөлінсін;
4) медициналық комиссияның жұмысына қатысатын тіркеу комиссиясының мүшелері, дәрігер-мамандар мен медбибілер 2009 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін тіркеу жүргізу кезеңіне негізгі міндеттерінен босатылсын;
5) 2009 жылғы 1 қаңтарға дейін қаланың барлық емдеу мекемелерінен 1992 жылы туған жасөспірімдердің барлығына амбулаторлық, диспансерлік Ф № 025/у және Ф № 025-1/у карталары Петропавл қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасына тапсырылсын.
5. «Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы Палаткин В.С. 2009 жылға арналған қала бюджетінде осы мақсаттарға көзделген сомаға сәйкес, азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеу бойынша іс-шараларды қаржыландыруды және автомобиль көлігімен қамтамасыз етсін.

О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку Управления по делам обороны города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2008 года N 2059. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 23 января 2009 года N 13-1-149
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», подпункта 8 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», главы 2 Постановления Правительства Республики Казахстан  № 371 от 05.05.2006 года «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан»  в целях обеспечения своевременной и качественной  приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку Управления по делам обороны города Петропавловска, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приписку граждан 1992 года рождения провести с января по  март 2009 года в помещении призывного участка Управления по делам обороны города Петропавловска по улице Универсальной, 3.
2. Образовать персональный состав комиссии по приписке граждан к призывному участку согласно приложению 1.
3. Приписку граждан к призывному участку осуществлять в соответствии с графиком согласно приложению 2.
4. Начальнику Управления здравоохранения Байжунусову Э.А. (по согласованию):
1) обеспечить призывной участок необходимым инструментарием, медикаментами, медицинским и хозяйственным имуществом;
2) назначить врачей-специалистов и лиц среднего медицинского персонала, для медицинского освидетельствования граждан подлежащих приписке;
3) выделить по 5-7 койко-мест в лечебно-профилактических учреждениях для проведения стационарного обследования юношей;
4) членов комиссии по приписке, врачей-специалистов и медицинских сестер, участвующих в работе медицинской комиссии, освободить от основных обязанностей на период проведения приписки с  января по март 2009 года;
5) до 1 января 2009 года передать в Управление по делам обороны города Петропавловска из лечебных учреждений города амбулаторные, диспансерные карты Ф № 025/у и Ф № 025-1/у на всех юношей 1992 года рождения.
5. Начальнику государственного учреждения «Отдел  финансов   города Петропавловска» Палаткину В.С.обеспечить автомобильным транспортом и финансирование мероприятий по приписке граждан к призывному участку в соответствии с суммой, предусмотренной на эти цели в бюджете города на 2009 год.

6. Петропавл қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының бастығы Саутбеков Қ.Н. 1992 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу қорытындысы туралы ақпаратты 2009 жылғы 10 сәуірге дейін қала әкіміне ұсынсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н. Құлжановаға жүктелсін.
8. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қаласының әкімі                  Е. Нұракаев
Қала әкімдігінің
2008 ж.23 желтоқсан № 2059
қаулысына 1 қосымша
Азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне
тіркеу жөніндегі комиссияның
ЖЕКЕ ҚҰРАМЫ
Саутбеков                комиссия төрағасы, Петропавл қ. қорғаныс
Қалиолла Нұрланұлы       істері жөніндегі басқармасының бастығы,
полковник
Әбіжанов                 комиссия төрағасының орынбасары, қала әкімі   Қайрат Мұратұлы          аппараты заң бөлімінің бастығы
Рахметова                комиссия хатшысы
Райхан Сәткенқызы
Комиссия мүшелері:
Дегтярева                дәрігер, медициналық комиссияның төрайымы
Татьяна Прокопьевна
Тұртаев                  ішкі істер басқармасы бастығының кадр және
Жайнақ Балтабайұлы       тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары,
полиция полковнигі
Комиссияның төрағасы және мүшелері дәлелді себептермен болмаған жағдайда комиссияның жеке құрамына мыналарды енгізуге рұқсат берілсін:
Четверов                 комиссия төрағасы, Петропавл қаласы
Игорь Геннадьевич        әскери қызметшілерді келісім шарт түрінде
алу және шақыру бөлімінің бастығы, майор
Алтынбекова              комиссия төрағасының орынбасары, қалалық
Гүлжан Қайырханқызы      білім бөлімінің бастығы
Бекчурина                комиссия хатшысы
Эльмира Равильевна
Комиссия мүшелері:
Елеукина                 дәрігер, медициналық комиссия төрағасы
Майра Рақымжанқызы
Деров                    ішкі істер басқармасы кадрлар бөлімінің
Александр Иванович       бастығы, полиция майоры
Қала әкімдігінің
2008 ж.23 желтоқсан № 2059
қаулысына 2 қосымша
1992 жылы туған азаматтарды
шақыру учаскесіне тіркеу бойынша комиссиясының жұмыс
КЕСТЕСІ
№ р/б
Оқу орынның атауы
Шақыру учаскесіне тіркеуге жататын жасөспірімдер-
дің саны
Комиссия өту күні
1
2
3
4
1
№ 8 Орта мектебі
№ 31 Негізгі мектебі
50

6. Начальнику Управления по делам обороны города Петропавловска полковнику Саутбекову К.Н. предоставить акиму города информацию об итогах приписки граждан 1992 года рождения до 10 апреля 2009 года.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким
города Петропавловска               Е. Нуракаев
Приложение 1
к постановлению акимата города
№ 2059 от 23 декабря 2008 г.
Персональный состав
комиссии по приписке граждан к призывному участку
Саутбеков                председатель комиссии, начальник
Калиолла Нурланович      Управления по делам обороны
г.Петропавловска, полковник
Абижанов                 заместитель председателя комиссии,
Кайрат Муратович         начальник юридического отдела аппарата
акима города
Рахметова                секретарь комиссии
Райхан Саткеновна
Члены комиссии:
Дегтярева                врач, председатель медицинской комиссии
Татьяна Прокопьевна
Туртаев                  заместитель начальника управления
Жайнак Болтабаевич       внутренних дел по кадровой и воспитательной
работе, подполковник полиции
В случае отсутствия по уважительным причинам председателя и членов комиссии разрешить ввести в персональный состав комиссии:
Четверов                 председатель комиссии, начальник отдела
Игорь Геннадьевич        набора военнослужащих на контрактную службу
и призыва г.Петропавловска, майор
Алтынбекова              заместитель председателя комиссии,
Гулжан Каирхановна       начальник городского отдела образования
Бекчурина Эльмира        секретарь комиссии
Равильевна
Члены комиссии:
Елеукина Майра           врач, председатель медицинской комиссии
Рахимжановна
Деров                    начальник отдела кадров управления
Александр Иванович       внутренних дел, майор полиции
Приложение 2
постановлением акимата города
№ 2059 от 23 декабря 2008 г.
График
работы комиссии по приписке граждан 1992 года рождения
№ п/п
Наименование учебного заведения
Количество юношей, подлежащих приписке
Дата прохождения комиссии
1
2
3
4
1
Средняя школа № 8
Неполная средняя школа № 31
50