"Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 14 мамырдағы N 108 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 6 маусымда N 13-2-77 тіркелді. Күші жойылды - Аққайың аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 256 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аққайың аудандық әкімдігінің 2009.12.20 N 256 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 37-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1-бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңы 6-бабы 4-тармағының 4) тармақшасына, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары   Е.Т. Симамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған кезден бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шушамоин
Аққайың ауданы әкімдігінің
2008 жылғы мамырдағы
№ 108 қаулысына
қосымша
«Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы – мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге негіз болатын нормативтік құқықтық актінің атауы мен бабы (тармағы):
«Білім туралы» Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңы 6 бабы 4 тармағының 4) тармақшасы.
4. Осы мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік мекеменің атауы: «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 мая 2008 N 108. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 6 июня 2008 года N 13-2-77. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района от 20 декабря 2009 года N 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района от 20.12.2009 N 256
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан, статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах», подпунктом 4) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 27 июля 2007 года № 319 «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной слуги «Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения» согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Симамбаева Е.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие по истечении 10 календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А. Шушамоин
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
от 14 мая 2008 года № 108
Стандарт
оказания государственной услуги
«Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения»
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги - регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Название, статья (пункт) нормативного правового акта, на основании которого оказывается государственная услуга:
подпункт 4) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 27 июля 2007 года № 319 «Об образовании».
4. Наименование государственного органа, государственного учреждения или иных субъектов, предоставляющих данную государственную услугу - государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования», юридический адрес: индекс 150300, Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, электронная почта: akkroo@mail.ru Сайт: akkshkola.narod.ru

5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) – мектепке дейінгі балалар мекемелеріне жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды тіркеу.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетілген жеке және заңды тұлғалардың санаты – Қазақстан Республикасының азаматтары, Қазақстан Республикасының аумағында тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ тұлғалар.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету уақыты тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырған (тіркеу, талон алу және сол сияқты), электрондық сауал ұсынған уақыттан қызметті көрсету уақыты – құжаттарды тапсырған күннен бастап бес күннен артық емес;
2) қажетті құжаттарды тапсырған, электрондық сауал қалыптасу кезінде (тіркеу, талон алу және сол сияқты) кезек күтуге рұқсат берген ең ұзақ уақыт – 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт, файлдың рұқсат берілген ең ұзақ көлемі – 20 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ақпарат «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының залындағы тақтада орналасқан, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16. Телефон 21005, электрондық пошта: akkroo@mail.ru сайт: akkshkola.ru.
10. Мемлекеттік мекеменің жұмыс кестесі күнделікті: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазылу және жедел қызмет көрсетусіз кезек тәртібінде жүргізіледі.
11. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекеме үй-жайында ұсынылады. Үй-жай өртке қарсы қауіпсіздікпен қамтамасыз етілген, күтудің және қажетті құжаттарды дайындаудың қолайлы жағдайлары (тағандарда мемлекеттік қызметті алу тәртібі орналасқан) жасалған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінуші келесі құжаттар тізімін ұсынады:
1) белгіленген үлгідегі өтініш, «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен беріледі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, телефон: 2-10-05, өтінушілерді қабылдау кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күні сенбі және жексенбі;
2) кәмелетке толмаған баланың туу туралы куәлігі (көшірмесі) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аққайың аудандық Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесімен берілген, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Труд көшесі, 11, жұмыс кестесі: күделікті, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі және жексенбі;

5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель - направление в детские дошкольные учреждения.
6. Категория физических и юридических лиц, которым оказывается государственная услуга - граждане Республики Казахстан, а так же иностранцы и лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации, получения талона, и тому подобное), подачи электронного запроса для получения государственной услуги - не более пяти дней со дня предъявления документов;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации, получении талона, и тому подобное), формирования электронного запроса - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, максимально допустимый размер файла, как результат оказания государственной услуги - 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9.  Информация по оказанию государственной услуги размещена на стенде в фойе здания государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования», по адресу: Северо-Казахстанской область,  Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16. Телефон 21005,  электронная почта: akkroo@mail.ru сайт: akkshkola.narod.ru
10. График работы: ежедневно с 9-00 до 18-30 часов, перерыв на обед с 12-30 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в помещении государственного учреждения. Помещение обеспечено пожарной безопасностью, созданы приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (на стендах размещены порядок получения государственной услуги, образцы документов).
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов и требований, в том числе для лиц, имеющих льготы, для получения государственной услуги:
1) заявление установленного образца выдается в государственном учреждении «Аккайынский районный отдел образования», по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, график приема заявителей: с понедельника по пятницу, с 9-00 до 18-30 часов, обеденный перерыв с 12-30 до 14-00 часов, выходной день суббота и воскресенье;
2) свидетельство о рождении ребенка (копия) выдается в государственном учреждении «Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан», адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 11, график работы:  ежедневно с понедельника по пятницу, с 9-00 до 18-00 часов, обеденный перерыв с 13-00 до 14-00 часов, выходной день суббота и воскресенье.

13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет бланк берілетін орынды (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) көрсету – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
14. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және басқа да құжаттар – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әдістемелік кабинетіне тапсырылады, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжаттың атауын және нысанын көрсету – қабылдау күні және орындалу мерзімі көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілдері - жеке бару, курьер, пошта.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесін беретін сайтқа сілтемені не жауапты адамның мекенжайы мен кабинетінің нөмірін көрсету – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздерінің толық тізбесін көрсету:
1) құжаттардың толық тізімі ұсынылмаған;
2) өтініш берушінің ұсынылған мәліметтері анық емес.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Азаматтар мемлекеттік қызметті ұсынуға өтініш білдірген кезде мыналарға сене алады:
1) толық, әрі нақты ақпарат алу;
2) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
3) мамандардың сыпайылығы, жауапкершілігі және кәсіптілігі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы үлгі стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағым дайындауға жәрдем көрсететін мемлекеттік органның атауы, лауазымды адам:

13. Место выдачи бланков (форм заявлений и тому подобное), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги - государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования», по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, электронная почта: akkroo@mail.ru сайт: akkshkola.narod.ru
14. Адрес и номер кабинета ответственного лица, которому сдаются заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги - документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в методический кабинет государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования», по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, электронная почта: akkroo@mail.ru  сайт: akkshkola.narod.ru
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения.
16. Способ доставки результата оказания услуги - личное посещение, курьер, почтой.
Указать ссылку на сайт, либо адрес и номер кабинета ответственного лица, который выдает конечный результат оказания услуги - государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16.
17. Указать полный перечень оснований для приостановления оказания государственной услуги:
1) не предоставление полного перечня документов;
2) недостоверность сведений предоставляемых заявителем.
3. Принципы работы
18. При обращении за представлением государственной услуги граждане в праве рассчитывать на:
1) получение полной и подробной информации;
2) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки;
3) вежливость, ответственность и профессионализм специалистов.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Наименование государственного органа, должностное лицо, который разъясняет порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы:

1) «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru;
2) жоғары тұрған ұйымдар:
- «Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 58, телефон: 8 (7152) 46-34-33, электрондық пошта мекен-жайы: oblsko@mail.kz;
- Аққайың ауданының әкімі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Народная көшесі, 50, электрондық пошта мекен-жайы: akkain-akimat@sko.kz, қабылдау бөлмесінің телефоны: 8 (715-32) 2-12-77.
22. Шағым берілетін мемлекеттік органның атауын, электрондық почтасының мекен-жайын не лауазымды адам кабинетінің нөмірі:
1) «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru;
2) жоғары тұрған ұйымдарға:
- «Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 58, телефон: 8 (7152) 46-34-33, электрондық пошта мекен-жайы: oblsko@mail.kz;
- Аққайың ауданының әкімі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Народная көшесі, 50, электрондық пошта мекен-жайы: akkain-akimat@sko.kz, қабылдау бөлмесінің телефоны: 8 (715-32) 2-12-77.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды көздейтін құжаттың атауын, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректерін көрсету – жазбаша жүгінген жеке тұлғаға тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөні көрсетілген белгіленген нысандағы талон беріледі.
Шағымға жауап алу орны – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган, мекеме немесе өзге де субъект басшысының, оның орынбасарларының және жоғары тұрған ұйымның байланыс деректерін көрсету (сайт, электрондық поштасының мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жайы, телефондары).
- «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, индекс 150300, телефондары: 2-10-05, 2-20-38, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.

1) руководитель государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования», адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, электронный адрес: akkroo@mail.ru
2) в вышестоящие организации:
- государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический  адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, телефон 8 (715)-(2)-46-33-34, электронный адрес: obldosko@mail.kz
- аким Аккайынского района, юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная 50, akkain-akimat@sko.kz  телефон приемной 8 (715-32) 2-12-77;
22. Наименование государственного органа, адрес электронной почты либо номер кабинета должностного лица, которому подается жалоба:
1) руководитель государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16. электронный адрес akkroo@mail.ru
2) в вышестоящие организации:
- государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический  адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, телефон 8 (715)-(2)-46-34-33, электронный адрес: obldosko@mail.kz
- аким Аккайынского района, юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная 50, адрес электронной почты: akkain-akimat@sko.kz  телефон приемной 8 (715-32) 2-12-77.
23. Наименование документа, подтверждающего принятие жалобы и предусматривающего срок и место получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы - заявителю, обратившемуся письменно, выдается талон установленной формы с указанием даты и времени регистрации, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу.
Место получения ответа на жалобу государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16. электронный адрес: akkroo@mail.ru
6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации:
- государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования», по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, индекс: 150300, телефоны: 2-10-05, 2-20-38, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru

1) мекеме басшысы: телефон 2-10-05, күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі және жексенбі, азаматтарды қабылдау – дүйсенбі, сәрсенбі, жұма сағат 9.00-ден 12.30-ға дейін;
2) мектепке дейінгі білім беру бойынша әдіскер: телефон: 2-16-05, күнделікті: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі және жексенбі.
- «Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 58, электрондық пошта мекен-жайы: oblsko@mail.kz, телефоны 8 (715)-(2) 46-34-32, жұмыс уақыты күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі, жексенбі.

1) начальник учреждения: телефон 2-10-05, ежедневно с 9-00 до 18-30 часов, перерыв на обед с 12-30 до 14-00 часов, выходной суббота и воскресенье, прием граждан – понедельник, среда, пятница с 9-00 до   12-30 часов;
2) методист дошкольного образования: телефон 2-16-05, ежедневно  с 9-00 до 18-30 часов, перерыв на обед с 12-30 до 14-00 часов, выходной суббота, воскресенье.
- государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области»,  юридический адрес:  Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 58, адрес электронной  почты: oblsko@ mail.kz  телефон 8(715)-(2) 46-34-32, график работы ежедневно: с 9-00 до 18-30 часов, перерыв на обед с 12-30 до 14-00 часов, выходной суббота, воскресенье.

25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпарат (шақыруларды өңдеу орталықтарының телефондары, қосымша қызметтер туралы ақпарат және т.б.):
- «Солтүстік Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау жөніндегі департаменті» мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 60, 2 қабат, 15, 15а, 25-27-ші бөлмелер, «Облыстық балалар мен жасөспірімдер шығармашылық орталығы» МҚКК ғимараты, электрондық пошта мекен-жайы: DepartamentSKO@list.ru, жұмыс кестесі күнделікті: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі, жексенбі.
«Мектепке дейінгі балалар мекемелеріне
жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды тіркеу» мемлекеттік
қызмет көрсету стандартарына
қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің
нормативтік мәні
Көрсеткіш-
тің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіш-тің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

25. Другая полезная информация для потребителя (телефоны центров обработки вызовов, информация о дополнительных услугах и так далее):
- государственное учреждение «Департамент по защите прав детей Северо-Казахстанской области», город Петропавловск, улица Конституция Казахстана 60, 2 этаж, кабинеты 15, 15а, 25-27, здание коммунального государственного казенного предприятия «Областной центр творчества детей и юношества», адрес электронной почты:  Departament SKO@list.ru график работы: ежедневно с 9-00 до 18-30 часов, перерыв на обед с 12-30 до 14-00 часов, выходной суббота, воскресенье.
Приложение
к стандарту оказания государственной
услуги «Регистрация детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления
в детские дошкольные учреждения»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и допустимости
Нормативное значение показателя
Целевое значение показате-ля в последую-щем году
Текущее значение показателя в отчетном году
1
2
3
4