"Зейнеткерлік қорларға, ІІМ жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 14 мамырдағы N 106 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 6 маусымдағы N 13-2-78 тіркелді. Күші жойылды - Аққайың аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 256 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аққайың аудандық әкімдігінің 2009.12.20 N 256 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 37 бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1 бабына, «Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 17 желтоқсандағы № 321 Заңының 58, 106 және 114 баптарына, «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартың бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зейнеткерлік қорларға, Қазақстан Республикасы Ішкі істер  министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары   Е.Т. Симамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық
ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған кезден бастап 10
күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шушамоин
Аққайың ауданы әкімдігінің
2008 жылғы мамырдағы
№ 106 қаулысына
қосымша
«Зейнеткерлік қорларға, ІІМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы – зейнеткерлік қорларға,  Қазақстан Республикасы Ішкі істер  министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге негіз болатын нормативтік құқықтық актінің атауы мен бабы (тармағы):

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции МВД для оформления наследства несовершеннолетним детям"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 мая 2008 N 106. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 6 июня 2008 года N 13-2-78. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района от 20 декабря 2009 года N 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района от 20.12.2009 N 256
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан, статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 «Об административных процедурах», статьями 58, 106 и  114Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года № 321 «О браке и семье», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной слуги «Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям», согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Симамбаева Е.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие по истечении 10 календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А. Шушамоин
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района от 14 мая 2008 года
№ 106
Стандарт
оказания государственной услуги
«Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные
подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления наследства
несовершеннолетним детям»
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги - выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства дорожной полиции Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Название, статья (пункт) нормативного правового акта, на основании которого оказывается государственная услуга:

«Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы № 321 Заңының 58, 106 және 114 баптары;
«Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы және Патронат туралы ережелерді және Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталықтандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы ереже.
4. Осы мемлекеттік қызметті ұсынатын мемлекеттік мекеменің атауы – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекенжайы: akkroo@mail.ru.
5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) – зейнеткерлік қорларға, ІІМ Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтама беру.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетілген жеке және заңды тұлғалардың санаты – мұрагер болып табылатын кәмелетке толмағанның заңды өкілдері.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету уақыты тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған (тіркеу) уақыттан қызметті көрсету уақыты – он бес күннен көп емес;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу) кезек күтуге рұқсат берген ең ұзақ уақыт – отыз минуттан көп емес;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт – отыз минуттан көп емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ақпарат «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының залындағы тақтада орналасқан, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, телефон: 21005, Электрондық пошта: akkroo@mail.ru. Сайт: akkshkola.ru.
10. Мемлекеттік мекеменің жұмыс кестесі күнделікті: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, сенбі, жексенбі демалыс күндері. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін алдын ала жазылу және жедел қызмет көрсету қарастырылмаған.
11. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекеме үй-жайында ұсынылады. Үй-жай өртке қарсы қауіпсіздікпен қамтамасыз етілген, күтудің және қажетті құжаттарды дайындаудың қолайлы жағдайлары (тағандарда мемлекеттік қызметті алу тәртібі орналасқан) жасалған.

статьи 58, 106 и 114 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года № 321 «О браке и семье»;
Положение об органах, опеки и попечительства Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346 «Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей».
4. Наименование государственного учреждения предоставляющего данную государственную услугу - государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель - выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям.
6. Категория физических лиц, которым оказывается государственная услуга - законные представители несовершеннолетнего, являющегося наследником.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации), для получения государственной услуги - не более пятнадцати дней;
2) максимальное допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации), для получения государственной услуги - не более тридцати минут;
3) максимальное допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - не более тридцати минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация по оказанию государственной услуги размещена на стенде в фойе здания государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанской область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16. Телефон: 21005, электронная почта: akkroo@mail.ru Сайт: akkshkola.narod.ru
10. График работы государственного учреждения: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 12.30 до 14.00 часов, выходной суббота, воскресенье. Предварительная запись и ускоренное обслуживание для получения услуги не предусмотрены.
11. Государственная услуга предоставляется в помещении государственного учреждения. Помещение обеспечено пожарной безопасностью, созданы приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов (на стендах размещены порядок получения государственной услуги, образцы документов).

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінуші келесі құжаттар тізімін ұсынады:
1) тұлғаның өтініші, өтініш бланкісі «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен беріледі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, телефон: 2-10-05, жұмыс кестесі: күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күні сенбі және жексенбі;
2) өтінуші тұлғаның жеке куәлігі (көшірмесі), «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аққайың аудандық Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесімен беріледі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Труд көшесі, 11;
3) кәмелетке толмаған баланың туу туралы куәлігі (көшірмесі) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аққайың аудандық Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесімен берілген, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Труд көшесі, 11;
4) жеке нотариуспен берілетін мұраға құқығы туралы куәліктің көшірмесі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет бланк берілетін орынды (өтініш нысандары және тағы сол сияқты) көрсету:
«Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
14. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті толтырылған бланкілер, нысандар, өтініштер және басқа да құжаттар – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
15. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні бар барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжаттың атауын және нысанын көрсету – қабылдау күні және орындалу мерзімі көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілдері - жеке бару, курьер, пошта.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесін беретін сайтқа сілтемені не жауапты адамның мекен-жайы мен кабинетінің нөмірін көрсету:
«Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, индекс: 150300, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздерінің толық тізбесін көрсету:

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет следующий перечень документов:
1) заявление лица, бланк заявления выдается государственным учреждением «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, телефон: 21005, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 12.30 до 14.00 часов, выходной суббота, воскресенье;
2) удостоверение личности (копия) лица заявителя, выданное государственным учреждением «Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан», адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 11;
3) свидетельство о рождении (несовершеннолетнего) ребенка (копия), выданное государственным учреждением «Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан», адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 11;
4) копия свидетельства о праве на наследство, выдаваемая частным нотариусом.
13. Место выдачи бланков (форм заявлений и тому подобное), которые необходимо заполнить для получения государственной услуги:
государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
14. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги - сдаются в государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
15. Документ, подтверждающий, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги - талон с указанием даты принятия и срока исполнения.
16. Способ доставки результата оказания услуги - личное посещение, курьер, почтой.
Указать ссылку на сайт, либо адрес и номер кабинета ответственного лица, который выдает конечный результат оказания услуги:
государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, индекс: 150300, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
17. Полный перечень оснований для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги:

1) құжаттардың толық тізімі ұсынылмаған;
2) өтініш берушінің ұсынылған мәліметтері анық емес.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Азаматтар мемлекеттік қызметті ұсынуға өтініш білдірген кезде мыналарға сене алады:
1) толық, әрі нақты ақпарат алу;
2) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
3) мамандардың сыпайылығы, жауапкершілігі және кәсіптілігі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы үлгі стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағым дайындауға жәрдем көрсететін мемлекеттік органның атауы, лауазымды адам:
1) «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, индекс 150300, телефондары: 2-10-05, 2-20-38, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru;
2) «Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 58, электрондық пошта мекен-жайы: oblsko@mail.kz, телефон: 8 (7152) 46-34-32;
3) Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Народная көшесі, 50, қабылдау бөлмесінің телефоны: 8 (715-32) 2-12-77, электрондық пошта мекен-жайы: akkain-akimat@sko.kz.
22. Шағым берілетін мемлекеттік органның атауын, электрондық поштасының мекен-жайын не лауазымды адам кабинетінің нөмірі:
1) «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысына, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, индекс 150300, телефондары: 2-10-05, 2-20-38, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru;
2) жоғары тұрған ұйымдарға:
- «Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 58, электрондық пошта мекен-жайы: oblsko@mail.kz, телефон: 8 (7152) 46-34-32.

1) не предоставлен полный перечень документов;
2) недостоверность сведений, предоставляемых заявителем.
3. Принципы работы
18. При обращении за представлением государственной услуги граждане в праве рассчитывать на:
1) получение полной и подробной информации;
2) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки;
3) вежливость, ответственность и профессионализм специалистов.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, которые указаны в приложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Наименование государственного органа, должностное лицо, который разъясняет порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывает содействие в подготовке жалобы:
1) руководитель государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, индекс: 150300, телефоны: 2-10-05, 2-20-38, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
2) государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 58, адрес электронной почты: oblsko@ mail.kz телефон 8(715)-(2) 46-34-32;
3) аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области, юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная 50, телефон приемной 8(715-32) 2-12-77, адрес электронной почты: akkain-akimat@sko.kz
22. Указать наименование государственного органа, адрес электронной почты, либо номер кабинета должностного лица, которому подается жалоба:
1) руководитель государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, индекс: 150300, телефоны: 2-10-05, 2-20-38, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
2) в вышестоящие организации:
- государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 58, адрес электронной почты: oblsko@ mail.kz телефон 8(715)-(2) 46-34-32;

- Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкіміне, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Народная көшесі, 50, электрондық пошта мекен-жайы: akkain-akimat@sko.kz, қабылдау бөлмесінің телефоны: 8 (715-32) 2-12-77.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды көздейтін құжаттың атауын, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректерін көрсету – жазбаша жүгінген жеке тұлғаға тіркелген күні мен уақыты, өтінішті қабылдаған тұлғаның тегі мен аты-жөні көрсетілген белгіленген нысандағы талон беріледі.
Шағымға жауап алу орны – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, қабылдау бөлмесінің телефоны: 8(715-32) 2-10-05, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган, мекеме немесе өзге де субъект басшысының, оның орынбасарларының және жоғары тұрған ұйымның байланыс деректерін көрсету (сайт, электрондық поштасының мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, мекен-жайы, телефондары).
- «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16, индекс 150300, телефондары: 2-10-05, 2-20-38, электрондық пошта мекен-жайы: akkroo@mail.ru.
1) мекеме башысы: телефон 2-10-05, күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі және жексенбі, азаматтарды қабылдау – дүйсенбі, сәрсенбі, жұма сағат 9.00-ден 12.30-ға дейін;

- аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области, юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная 50, адрес электронной почты: akkain-akimat@sko.kz телефон приемной 8(715-32) 2-12-77.
23. Наименование документа, подтверждающего принятие жалобы и предусматривающего срок и место получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы - физическому лицу, обратившемуся письменно, выдается талон установленной формы с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами лица, принявшего жалобу.
Место получения ответа на жалобу – государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, телефон приемной 8(715-32) 2-10-05, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, адрес, телефоны) руководителя государственного органа, учреждения или иного субъекта, непосредственно оказывающего государственную услугу, его заместителей и вышестоящей организации:
- государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» по адресу: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда 16, индекс: 150300, телефоны: 2-10-05, 2-20-38, адрес электронной почты: akkroo@mail.ru
1) начальник учреждения: телефон 2-10-05, ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 12.30 до 14.00 часов, выходной суббота и воскресенье, прием граждан – понедельник, среда, пятница с 9.00 до 12.30 часов;

2) қамқорлыққа алу және қорғаншылық бойынша әдіскер: телефон: 2-20-38, күнделікті: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі және жексенбі.
- «Солтүстік Қазақстан облысының Білім департаменті» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 58, электрондық пошта мекенжайы: oblsko@mail.kz, телефоны 8 (715)-(2) 46-34-32, жұмыс уақыты күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі, жексенбі.

2) методист по опеке и попечительству: телефон 2-20-38, ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 12.30 до 14.00 часов, выходной суббота, воскресенье;
- государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 58, адрес электронной почты: oblsko@ mail.kz телефон 8(715)-(2) 46-34-32, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 12.30 до 14.00 часов, выходной суббота, воскресенье.

25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпарат (шақыруларды өңдеу орталықтарының телефондары, қосымша қызметтер туралы ақпарат және т.б.):
- «Солтүстік Қазақстан облысының Балалардың құқықтарын қорғау жөніндегі департаменті» мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституция көшесі, 60, 2 қабат, 15, 15а, 25-27-ші бөлмелер, «Облыстық балалар мен жасөспірімдер шығармашылық орталығы» МҚКК ғимараты, электрондық пошта мекен-жайы: DepartamentSKO@list.ru, жұмыс кестесі күнделікті: сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 12.30-дан 14.00-ге дейін, демалыс күндері сенбі, жексенбі.
«Зейнеткерлік қорларға, Қазақстан
Республикасы Ішкі істер министрлігі
Жол полициясы комитетінің аумақтық
бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға
мұраны ресімдеу үшін анықтама беру»
мемлекеттік қызмет көрсету стандартарына
қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мағынасы
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіш-
тің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4

25. Другая полезная информация для потребителя (телефоны центров обработки вызовов, информация о дополнительных услугах и так далее):
- государственное учреждение «Департамент по защите прав детей Северо-Казахстанской области», город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 60, 2 этаж, кабинеты 15, 15а, 25-27, здание коммунального государственного казенного предприятия «Областной центр творчества детей и юношества», адрес электронной почты: Departament SKO@list.ru график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, перерыв на обед с 12.30 до 14.00 часов, выходной суббота, воскресенье.
Приложение
к стандарту оказания государственной
услуги «Выдача справок в пенсионные
фонды, территориальные
подразделения Комитета дорожной
полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4