"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жеке тұлғаларға көрсетілетін "Кәмелетке толмаған тиесілі тұрғын үйді банкке несие тәсімдеу үшін кепілге қоюға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 1 шілдедегі N 173 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 тамызда N 13-3-78 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамызда N 197 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009.08.14 N 197 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылдың 30 маусымдағы № 561 қаулысымен бекітілген «Жеке заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімі», Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» № 558 қаулысының 2-тармағы негізінде және мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын жоғарлату мақсатында аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен «Кәмелетке толмағандарға тиесілі тұрғын үйді банкке несие рәсімдеу үшін кепілге қоюға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Аудан әкімінің құқықтық мәселелері жөніндегі кеңесшісі (А.В.Галиаскарова) осы қаулының Айыртау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.В. Кислинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш арнайы жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 Е. Айнабеков
Айыртау ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 21 шілдедегі № 173
қаулысымен бекітілген
«Кәмелетке толмағандарға тиесілі тұрғын үйді банкке несие рәсімдеу үшін кепілге қоюға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Аталған стандарт кәмелетке толмағандарға тиесілі тұрғын үйді банкке несие рәсімдеу үшін кепілге қоюға рұқсат берудегі мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін анықтайды.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам
Постановление Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 1 июля 2008 года N 173. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 12 августа 2008 года N 13-3-78. Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14.08.2009 N 197
В соответствии с пунктами 23 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", на основании Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561, пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" и в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной услуги "Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам.
2. Советнику акима района по правовым вопросам (Галиаскарова А.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Айыртауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кислину Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Е.Айнабеков
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района
от 1 июля 2008 года
№ 173
Стандарт
оказания государственной услуги «Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего
несовершеннолетнему»
І. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему.

2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 қаулысының 18-тармағының 10) тармақшасы Қазақстан Республикасының қамқоршылық және қорғаншылық органының ережесі негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен іске асырылады, мекен-жайы: 150100. Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй. телефон (871533)27481, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
5. Мемлекеттік қызметті көрсетудің аяқтау нысаны (нәтижесі) кәмелетке толмаған баланың мұрасын рәсімдеу үшін банкке рұқсатнама болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет келесі тұлғалармен көрсетіледі:
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар Қазақстан Республикасының азаматтары;
2) 18 жасқа дейінгі балалары бар, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын және тұрып қайту рұқсаты бар оралмандар, шетелдіктер, азаматтығы жоқ тұлғалар;
3) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелеттік жасқа толмаған балалардың қорғаншысы және қамқоршысы болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтары.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетілу келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы қажетті құжаттарды берген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері - 15 күннен аспауы тиіс;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 40 минуттан аспауы тиіс;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 40 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету ақысыз.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы және қажетті құжаттар туралы, сондай-ақ оларды толтыру үлгілері туралы толық ақпарат арнайы, жергілікті ақпарат көздерінде «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімінің» мемлекеттік мекемесінде орналасқан стендтерінде орналасады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон 8(71533)27481, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызметті ұсынудың жағдай орындары - күту, құжаттарды толтыру және қажетті құжаттар тізбесі қойылған стендтерімен және оларды толтыру үлгілерімен, нормалық құқықтық актілер (үзінділерімен) қамтамасыз етілген залы.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 10) пункта 18 Положения об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346.
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
5. Формой завершения (результата) оказываемой государственной
услуги является выдача разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему.
6. Государственная услуга оказывается:
1) гражданам Республики Казахстан, имеющим несовершеннолетних детей до 18 лет;
2) оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, имеющим вид на жительство и постоянно проживающим в Республике Казахстан, имеющим детей до 18 лет;
3) Гражданам Республики Казахстан, являющимся опекунами и попечителями несовершеннолетних детей, оставшихся без попечения родителей.
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1)сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем для получения государственной услуги - не более 15 дней;
2) Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов для получения государственной услуги - не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - не более 40 минут.
8. Государственная услуга является бесплатной.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются в официальных, местных источниках информации, на стендах, расположенных в государственном учреждении «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
10. График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Условия места предоставления услуги - зал ожидания и кабинет оформления документов, которые оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, выдержками (выписками) из нормативных правовых актов.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушіден талап етілетін құжаттар:
1) жеке тұлғаның өтініші;
2) жеке бастың куәлік құжаты (көшірмесі);
3) нәрестенің туу туралы куәлігі (көшірмесі);
4) заң бойынша мұра құқығы туралы куәлік немесе нәресте мүлігінің жеке меншігін немесе оның үлесін растайтын құжаттар;
5) тұрғын үй алаңына құжат (көшірмесі);
6) 10 жастағы және одан үлкен жастағы нәрестенің келісімі.
13. Барлық қажетті өтініш бланктері «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімінің» Мемлекеттік мекемесінің қабылдау бөлімінің маманында болады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон 8(71533)27481, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
14. Толтырылған құжаттар «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімінің» Мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон 8(71533)27481, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды ұсынған соң, мемлекеттік қызметті тұтынушыға қабылдау күні және орындалу мерзімі, өтініш қабылдаған маманның фамилиясы, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет көрсету тәсілі - жеке бару.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздері:
1)өтініш берушінің осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген құжаттарды толық бермеуі;
2) берілген құжаттардың сәйкессіздігі.
3. Жұмыс қағидалары
18. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің қызметі адамның конституциялық құқықтарын сақтауға, қызметтік парызын орындаудағы заңдылыққа, мемлекеттік қызметкерлер ар-намыс Кодексіне негізделген және сыпайылық көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидасымен жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері Үлгі стандартқа қосымша сәйкес сапасының және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызмет керсететін сапасын және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік қызмет ұсыну жұмыс сапасы бойынша шағымдар болған жағдайда «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі мамандарының іс-әрекетіне шағымдар: «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің басшылығының, аудан әкімінің, Солтүстік Қазақстан облысы білім басшысының атына беріледі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон (871533)27481, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
Келушілерді қабылдау: күн сайын сенбі, жексенбі күндерінен басқа, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Аудан әкімі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Уәлиханов көшесі, 44, телефон (871533)21102, электрондық мекені: airtay-akimat@mail.kz.
Келушілерді қабылдау: күн сайын сенбі, жексенбі күндерінен басқа, сағат 9.00 ден 18.00 ге дейін, үзіліс сағат 13.00 ден 14.00 ге дейін «Солтүстік Қазақстан облысы білім департаменті» мемлекеттік мекемесінің басшысы, мекен-жайы: 150011 Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58 үй, телефон 8(7152)463432, электрондық мекені: obldosko@mail.kz.

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1)заявление физического лица;
2) документ, удостоверяющий личность (копия);
3) свидетельство о рождении несовершеннолетнего (копия);
4) свидетельство о праве на наследство по закону или документы, подтверждающие право собственности ребҰнка на имущество или его долю;
5) документ на жилую площадь (копия);
6) согласие ребенка до 10 и старше лет.
13. Все необходимые бланки заявлений находятся в государственном учреждении "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
14. Заполненные документы сдаются в государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения, фамилия и инициалы специалиста, принявшего заявление.
16. Способ оказания услуги - личное посещение.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано:
1) непредставление заявителем документов, указанных в п. 12 настоящего стандарта;
2) несоответствие представленных документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, Кодекса чести государственных служащих и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечении ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба на действия специалистов государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области", подается на имя:
руководителя государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
акима района, адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова, 44 телефон (871533)22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz
руководителя государственного учреждения «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: obldosko@mail.ru

22. Шағымдар почта бойынша немесе жұмыс күндері қолма қол қабылдау бөлмесі арқылы жазбаша түрде қабылданады:
1) «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, мөлтек ауданы, 20 үй. телефон 8(71533)27481. Электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
2) жоғарыда көрсетілген мекемелер:
«Солтүстік Қазақстан облысы білім Департаменте мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: 150000, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58 үй, телефон 8(7152)463432, электрондық мекені: obldosko@mail.kz;
«Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, Уәлиханов көшесі, 44, телефон 8(71533)21102, электрондық мекені: airtay-akimat@mail.kz.
Таласты сұрақтар азаматтық соттық іс жүргізу тәртібімен реттеледі.
23. Шағымдар азаматтардың өтінішін есепке алу журналында тіркелінеді. Шағымдар заңда көрсетілген мерзімдерде қаралады, нәтижесі туралы өтініш берушіге почта бойынша немесе жеке бару кезінде жазбаша түрде хабардар етіледі.
6. Байланыс ақпараты
24. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі мемлекеттік қызмет көрсету үшін жауапты мамандардың мекен-жайы:
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, мөлтек ауданы, 20 үй, телефон 8(71533) 27481, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің маманы, заңды мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкол селосы, 20 үй, мөлтек ауданы, телефон 8(71533)27156, электрондық мекені: asel55@yandex.ru.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.

22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно в рабочие дни:
1) к начальнику государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
2) в вышестоящие организации:
государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 150000 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: obldosko@mail.ru
3) Государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова, 44 телефон (871533)22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz
Спорные вопросы регулируются в порядке гражданского судопроизводства.
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале регистрации обращений физических лиц. Жалобы рассматриваются в установленные законодательством сроки, о результатах заявителю сообщается в письменном виде по почте или при личном посещении.
6. Контактная информация
24. Адрес ответственных специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» за предоставляемую государственную услугу:
начальник государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Специалист государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты: аsеl55@yаndех.ru
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

25. Мекен-жайы: «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ш.Уәлиханов көшесі, 44, қабылдау бөлмесінің телефоны 8(71533) 21102, электронды мекен-жайы: airtay-akimat@mail.kz
«Кәмелетке толмағандарға тиесілі
тұрғын үйді банкке несие рәсімдеу
үшін кепілге қоюға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет көрсетудің
үлгі стандарты қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа мен қол жетімділіктің көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің норматив-
тік маңызы
Келесі жылы көрсеткіш-
тің мақсаттық маңызы
Есептік жылы көрсеткіш-
тің ағымдық маңызы

25. Адрес: государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон приемной 8(71533) 21102, электронный адрес: аіrtау-акіmаt@sко.кz
Приложение к стандарту оказания
государственной услуги
«Выдача разрешений в банки
для оформления ссуды под залог
жилья, принадлежащего
несовершеннолетнему»
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Норматив-
ное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в последую-
щем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году