Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 26 наурыздағы "Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар кұнын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2008 жылғы 1 тамыздағы N 10-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 29 тамызда N 13-9-82 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы N 14-2 Шешімімен
Ескерту. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2009.02.01 N 14-2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы «Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 373-бабының 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 26 наурыздағы «Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы» (мемлекеттік тізілімде № 13-9-25 2006 жылғы 17 сәуір тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2006 жылғы 28 шілдедегі № 30, 2006 жылғы 4 тамыздағы № 31 сандарында жарияланған) шешімі аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 28 наурыздағы № 6-13 «Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 26 наурыздағы «Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (мемлекеттік тізілімде № 13-9-74 2008 жылғы 8 мамыр тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2008 жылғы 23 мамырдағы № 21 санында жарияланған) шешімімен нақтыланғанын есепке ала отырып, мынандай өзгерістер енгізілсін:
Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 26 наурыздағы «Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы» шешіміне № 1, № 2-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын. (Қоса берілген).
2. Осы шешім мемлекеттік тіркелген кезден күшіне енеді, бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң
қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                               Мәслихат хатшысы
В.Уваров                                     В.Гюнтнер
Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы
7 тамыздағы № 10-1 шешіміне
№ 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының әрекеттегі нарығында тауар сатумен айналысатын тұлғалар үшін бір жолғы талондардың құны
күн сайынғы сауда үшін
Атаулары
Құны
1
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа қол саудасы
18 теңге
2
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа азық-түлік өнімін бөлшектеп сату
275 теңге
3
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа күнделікті тұрмысқа қажет тауарларды
бөлшектеп сату
130 теңге
4
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа аралас тауарларды бөлшектеп сату
113 теңге
5
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа қосалқы қорды бөлшектеп сату
227 теңге
6
Үй жануарларын сату
113 теңге
7
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа 20 атауға дейінгі дейін шағын
сұрыпталымда аралас тауарларды немесе азық өнімін бөлшектеп сату
79 теңге
8
Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа демалыс күндері жолсапарға шығып
бөлшектеп сату
250 теңге
9
Шошқа етін сату
318 теңге
10
Сиыр етін сату
340 теңге
Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы
7 тамыздағы № 10-1 шешіміне
№ 2-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша қызметі ара-тұра сипаттағы жеке тұлғалар үшін кәсіпкерлік қызметтің бір күндік бір жолғы талондардың құны
Кәсіпкерлік қызметтің түрлері
Құны

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 марта 2006 года N 28-6 "Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 августа 2008 года N 10-1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 29 августа 2008 года N 13-9-82. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 февраля 2009 года N 14-2
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.02.2009 N 14-2
В соответствии с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 12 июня 2001 года № 209 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-6 «Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов» (номер государственной регистрации 13-9-25 от 17 апреля 2006 года, опубликовано в районной газете «Вести» № 30 от 28 июля 2006 года, № 31 от 4 августа 2006 года), с учетом внесенных изменений решением районного маслихата от 28 марта 2008 года № 6-13 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-6 «Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов» (зарегистрировано в государственном реестре за № 13-9-74 от 8 мая 2008 года, опубликовано в районной газете «Вести № 21 от 23.05.2008 года), следующие изменения:
Приложения № 1, № 2 к решению районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-6 «Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов» изложить в новой редакции (прилагаются).
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
В.Уваров                                   В. Гюнтнер
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 7 августа 2008 года № 10-1
Стоимость
разовых талонов для лиц, занимающихся реализацией товаров
на действующих рынках района Магжана Жумабаева
За каждый день торговли
№ п/п
Наименование
Стоимость
1
Торговля с рук за исключением торговли в стационарных помещениях
18 тенге
2
Розничная торговля продуктами питания за исключением торговли в стационарных помещениях
275 тенге
3
Розничная торговля промышленными товарами за исключением торговли в стационарных помещениях
130 тенге
4
Розничная торговля смешанными товарами за исключением торговли в стационарных помещениях
113 тенге
5
Розничная торговля запчастями, за исключением торговли в стационарных помещениях
227 тенге
6
Продажа домашних животных
113 тенге
7
Розничная торговля продуктами питания, либо смешанными товарами в малом ассортименте до 20 наименований за исключением торговли в стационарных помещениях
79 тенге
8
Розничная выездная торговля в выходные дни за исключением торговли в стационарных помещениях
250 тенге
9
Реализация мяса свинины
318 тенге
10
Реализация мяса говядины
340 тенге
Приложение № 2
к решению районного маслихата
от 7 августа 2008 года № 10-1
Стоимость
разовых талонов на один день предпринимательской деятельности
по району Магжана Жумабаева для физических лиц, деятельность
которых носит эпизодический характер
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость

1. Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа газет-журналдарды қолдан сату
28 теңге
2. Жабық тұрақты жайдан басқа тұқым, басқа да отырғызу материалдарын (талдар, көшеттер) сату
102 теңге
3. Бақша өнімдерін сату, тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқасы
199 теңге
4. Автомобиль көлігін айдау бойынша қызмет көрсету
1133 теңге
5. Жеке трактор иелерінің жер учаскелерін өңдеу бойынша қызмет көрсетуі
113 теңге
6а) жолаушыларды тасымалдау бойынша жеке жеңіл автокөліктер иелерінің қызмет көрсетуі (лицензиясы барлардан басқасы):
• қала ішінде
• аудан бойынша
• қалааралық
113 теңге
127 теңге
397 теңге
6б) жүк тасымалдау бойынша жеке жүк көлігі иелерінің қызмет көрсетуі (лицензиясы барлардан басқасы) қала ішінде, аудан бойынша, қалааралық:
• 5 тоннаға дейін
• 10 тоннаға дейін
• 15 тоннаға дейін
• 15 тоннадан жоғары
153 теңге
232 теңге
324 теңге
340 теңге
7. Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа саяжайда және үй маңындағы бақтарда өсірілген гүлдерді сату
102 теңге
8. Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа қосалқы шаруашылықтың, бақша өнімдерін сату
56 теңге
9. Балық сату
171 теңге
10. Бал сату
102 теңге
11. Құс пен малды бағу
164 теңге

1. Реализация газет и журналов с рук, за исключением торговли в стационарных помещениях.
28 тенге
2. Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада), кроме стационарных точек
102 тенге
3. Реализация бахчевых культур, за исключением деятельности осуществляемой в стационарных помещениях.
199 тенге
4.Услуги по перегону автомобильного транспорта
1133 тенге
5. Оказание владельцами личных тракторов услуг по обработке земельных участков
113 тенге
6а) Оказание владельцами личных легковых автомобилей (за исключением лицензируемых) услуг по перевозке пассажиров:
внутригородские
районные
междугородние
113 тенге
127 тенге
397 тенге
6б) Оказание владельцами личных грузовых автомобилей услуг по перевозке грузов (за исключением лицензируемых)
-внутригородские, районные, междугородние:
- до      5 тонн
- до      10 тонн
- до      15 тонн
свыше 15 тонн
153 тенге
232 тенге
324 тенге
340 тенге
7. Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках, за исключением торговли в стационарных помещениях.
102 тенге
8. Реализация продуктов подсобного хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков, за исключением торговли в стационарных помещениях.
56 тенге
9. Реализация рыбы
171 тенге
10. Реализация меда
102 тенге
11. Выпас животных и птиц
164 тенге