Аудан әкімдігінің "Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік төлемдер беру Ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 16 ақпандағы № 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 59 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 сәуірде N 13-10-67 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 6 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2010.01.14 N 6 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 31-бабына 1-тармағына 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы, «2008 жылға аудандық бюджет туралы» Заңының 28-бабына 2007 жылғы 27 желтоқсандағы Мамлют аудандық мәслихат сессиясының № 5/2 шешіміне (2008 жылғы 23 қаңтардағы № 13-10-54 нормативтік- құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2008 жылғы 8 ақпандағы № 8 «Знамя труда» газетінде жарияланған) сәйкес аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің «Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік төлемдер беру Ережесін бекіту туралы» 2005 жылғы 22 ақпандағы № 1496 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2005 жылғы 18 наурыздағы № 12 «Знамя труда» газетінде жарияланған) 2005 жылғы 16 ақпандағы № 98 қаулысына төмендегі өзгетулер енгізілсін:
Қаулымен бекітілген азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік төлемдер беру Ережесіне:
1-тармағында «жергілікті мағынасы» сөзді «санаторийлерде, профилакторийлерде және пансионаттарда» сөзімен ауыстырылсын;
3-тармағы 8) тармақшасы төмендегідей мазмұндалсын:
«8) барлық санаттардың мүгедектері.».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Б. Бәкеевке жүктелсін.
3. Осы қаулы оны бірінші рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Нұғыманов

О внесении изменений в постановление акимата района от 16 февраля 2005 года № 98 "Об утверждении Правил предоставления социальных выплат на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 25 апреля 2008 года N 13-10-67. Утратило силу - постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2010 года N 6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2010 N 6
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан, статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», решением сессии Мамлютского районного маслихата от 27 декабря 2007 года № 5/2 «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-54 от 23 января 2008 года опубликовано в газете «Знамя труда» от 8 февраля 2008 года № 8) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 16 февраля 2005 года № 98 «Об утверждении Правил предоставления социальных выплат на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1496 от 22 февраля 2005 года, опубликовано в газете «Знамя труда» от 18 марта 2005 года № 12) следующие изменения:
в Правилах предоставления социальных выплат на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова «местного значения» заменить словами «санаториях, профилакториях и пансионатах»;
подпункт 8 пункта 3 изложить в следующей редакции:
«8) инвалиды всех категорий.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бакеева С.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Нугуманов