"Мал басы туралы мәліметтер" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 28 шілдедегі N 225 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 2 қыркүйекте N 13-12-77 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 19 қазанда N 205 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2009.10.19 N 205 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы»қаулысына сәйкес, аудандық бюджетінен қаржыландыратын мемлекеттік органдарымен мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын арттырумақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. осы стандарттың 1-қосымшасына келісілген мемлекеттік органдармен ұсынылатын «Мал басы туралы мәліметтер» мемлекеттік қызмет көрсету жөнінде қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің экономикалық сұрақтар және ауыл шаруашылығы жөніндегі орынбасары И.В. Циммерманға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                     Б. Жұмабеков
Аудан әкімдігінің 2008 жылғы
28 шілдедегі № 225 қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты «Мал басы туралы мәліметтер»
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің анықтамасы: «Мал басы туралы мәліметтер».
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 35-бабы 1-тармағы 2) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы»  Заңының 16-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» қаулысының негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті тұтынушының тұрғылықты жеріндегі мемлекеттік мекемелер - селолық округтер әкімдерінің аппараттары (бұдан әрі-әкім аппараты) 1-қосымшаға сәйкес көрсетеді.
5. Тұтынушы алатын мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны (нәтижесі) болып мал басы туралы мәліметтері бар анықтама болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі - тұтынушы).

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Сведения о поголовье скота"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 июля 2008 N 225. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 2 сентября 2008 года N 13-12-77. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 19 октября 2009 года N 205
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 19.10.2009 N 205
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 «Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги», в целях повышения качества оказания государственных услуг государственными органами, финансируемыми из районного бюджета, акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Сведения о поголовье скота», предоставляемой государственными учреждениями согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по экономическим вопросам и сельскому хозяйству Циммермен И.В..
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жумабеков
Утвержден
постановлением акимата района
28 июля 2008 года № 225
Стандарт оказания государственной услуги
«Сведения о поголовье скота»
1. Общие положения
1. Определение государственной услуги: «Сведения о поголовье скота».
2. Форма оказания государственной услуги -
неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 16 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», подпункта 2) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
4. Государственную услугу оказывают государственные учреждения – аппараты акимов сельских округов (далее – аппарат акима) по месту проживания потребителя услуги согласно приложению 1.
5. Формой завершения (результатом) оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является  справка со сведениями о поголовье скота.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребители).

7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) тұтынушының қажетті құжаттарды тапсыру сәтінен (тіркелу сәтінен бастап), қызмет алу үшін – 1 жұмыс күні;
2) қажетті құжаттарды тапсыруда кезек күтуге жіберілетін ең ұзақ уақыт (тіркелу кезінде) - 20 минут;
3) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі ретіндегі анықтаманы алуда кезек күтуге жіберілетін ең ұзақ уақыт – 20 минут;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы толық ақпарат аудандық «Нива» газетінде және сәйкес селолық округтің әкімі аппаратының жұмыс орнында стендтерде орналасады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету күнделікті, сенбі және жексенбіден басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қызметті алу үшін алдын ала жазылу және жедел қызмет көрсету қарастырылмаған.
11. Мемлекеттік қызмет тиісті селолық округтің әкім аппаратының ғимаратында көрсетіледі. Ғимараттар өрт қауіпсіздігі шараларымен қамтамасыз етілген, қажетті құжаттарды дайындау және күтуге қолайлы жағдайлар жасалған,үстелдер, орындықтар бар, стендтерде мемлекеттік қызмет алу тәртібі туралы ақпарат орналасқан.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін еркін түрдегі өтініш және тұтынушыны куәландыратын құжат ұсыну қажет.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланктер, өтініштер толтыру керек емес.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттар тиісті селолық округтің әкім аппаратының бас маманына ұсынылады.
15. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушының барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын дәлелдейтін құжат ретінде, тиісті селолық округтің әкім аппаратында жеке тұлғалардың үндеулерін тіркеу журналындағы тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетілген жазу болады.
16. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы немесе оның өкілі тиісті селолық округтің әкім аппаратына жеке баруында жүзеге асады.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесін (мал басы туралы мәліметтер бар анықтаманы) тұтынушыға тиісті селолық округ әкім аппаратының бас маманы береді.
17. Мемлекеттік қызметті тоқтатуға немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз жоқ.
3. Жұмыс қағидалары
18. Мемлекеттік органның тұтынушыға қызмет қатынасында негізге алатын қағидалары: әдептілік, сыпайылық, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының сақталуын, құжаттардың мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.

7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов (с момента регистрации), для получения услуги – 1 рабочий день:
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации) – 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки, как результата оказания государственной услуги – 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается в районной газете «Нива» и на стендах, расположенных в помещении аппарата акима соответствующего сельского округа.
10. Государственная услуга оказывается ежедневно кроме субботы и воскресенья с 9.00 до 18.00 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов, Предварительная запись и ускоренное обслуживание для получения услуги не предусмотрены.
11. Государственная услуга оказывается в здании аппарата акима соответствующего сельского округа. Здания обеспечены мерами пожарной безопасности, созданы приемлемые условия ожидания и подготовки необходимых документов, имеются столы, стулья, на стендах размещена информация о порядке получения государственной услуги.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги необходимо представить заявление произвольной формы и предъявить документ, удостоверяющий личность потребителя.
13. Для получения государственной услуги заполнение бланков, заявлений не требуется.
14. Для получения государственной услуги документы предъявляются главному специалисту аппарата акима соответствующего сельского округа.
15. Документом, подтверждающим, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги, является запись в журнале регистрации обращений физических лиц аппарата акима соответствующего сельского округа.
16. Получение государственной услуги осуществляется при личном посещении аппарата акима соответствующего сельского округа потребителем или его представителем.
Конечный результат оказания услуги (справку со сведениями о поголовье скота) выдает потребителю главный специалист аппарата акима соответствующего сельского округа.
17. Оснований для приостановления оказания государственной услуги или отказа в оказании государственной услуги не имеется.
3. Принципы работы
18. Работа государственного органа по отношению к потребителю услуг основывается на таких принципах как: вежливость, корректность, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.

4. Жұмыс нәтижесі
19. Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі осы  Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтарымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру және шағым дайындауға жәрдем көрсетілуі үшін заңды мекен-жайы: Тимирязев ауданы, Тимирязево селосы, Уәлиханов, 1 көшесі, 2-12-40 телефоны бойынша Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігіне
2) Тимирязев аудандық сотына, телефоны 2-05-81, Тимирязев селосы, Уәлиханов, 1 көшесі мекен-жайы бойынша баруға болады.
23. Қабылданған шағым азаматтардың үндеу журналында тіркеледі және қолданыстағы заңмен белгіленген мерзімде қарастырылады. Шағымды қарастыру нәтижелері туралы өтініш берушіге жазбаша түрде хабарланады, жауап пошта арқылы жіберіледі немесе өтініш берушіге жеке тапсырылады.
6. Байланыс ақпарат
24. Мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органның басшысының жұмыс кестесі және байланыс деректері, осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
25. Басқа қажетті ақпаратты тұтынушы Тимирязев ауданы Тимирязево селосы Уәлиханов көшесі,1 2-12-40 телефоны арқылы Тимирязев ауданы әкімінің аппаратынан ала алады.
«Мал басы туралы мәліметтер»
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
«Мал басы туралы мәліметтер» мемлекеттік қызметін көрсететін мемлекеттік мекемелер Тізбесі
1) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан селосы Бейбітшілік көшесі 5, жұмыс телефоны 2-34-16;
2) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат селосы, С.Мұқанов көшесі 14, жұмыс телефоны 2-25-74
3) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Белоградов селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Белоградовка селосы, Школьная көшесі 16, жұмыс телефоны 2-25-22
4) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дзержин селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дзержинское селосы, М.Мәметова көшесі 1, жұмыс телефоны 2-25-25

4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителем измеряются показателями качества и доступности согласно приложению
2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного учреждения оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. За разъяснением порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и содействием в подготовке жалобы потребитель может обратиться в акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области, юридический адрес: Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Уалиханова, 1, телефон 2-12-40
2) В Тимирязевский районный суд: село Тимирязево, улица Уалиханова, 1, телефон 2-05-81
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале обращений граждан и рассматривается в сроки, предусмотренные действующим законодательством. О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде, ответ направляется почтой либо вручается лично заявителю.
6. Контактная информация
24. Контактные данные и график работы руководителя государственного органа, оказывающего государственную услугу, указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
25. Другую интересующую потребителя информацию потребитель может получить в аппарате акима Тимирязевского района по адресу: Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Уалиханова,1, телефон 2-12-40
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
«Сведения о поголовье скота»
Перечень
Государственных учреждений, оказывающих государственную услугу
«Сведения о поголовье скота»
1) «Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Акжан, улица Мира, 5, рабочий телефон 2-34-16;
2) «Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Аксуат, улица Муканова,14, рабочий телефон 2-25-74;
3) «Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Белоградовка, улица Школьная, 16, рабочий телефон 2-25-22;
4) «Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дзержинское, улица Маметовой М, 1, рабочий телефон 2-25-25;

5) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриевка селосы, Молодежная көшесі 5, жұмыс телефоны 2-32-47
6) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаево селосы, Школьная көшесі 21, жұмыс телефоны 2-33-35
7) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Интернационал селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дружба селосы, Бейбітшілік көшесі 61, жұмыс телефоны 2-35-35

5) «Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дмитриевка, улица Мододежная, 5, рабочий телефон 2-32-47;
6) «Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Докучаево, улица Школьная, 21, рабочий телефон 2-33-35;
7) «Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дружба, улица Мира, 61, рабочий телефон 2-35-35;

8) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ишим селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ишимское селосы, Мир көшесі 17, жұмыс телефоны 2-71-17
9) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомол селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольское селосы, Ленин көшесі 18, жұмыс телефоны 2-24-67

8) «Аппарат акима Ишимского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Ишимское, улица Мира, 17, рабочий телефон 2-71-17;
9) «Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Комсомольское, улица Ленина, 18, рабочий телефон 2-24-67;

10) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ленин селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ленинское селосы, Лесная көшесі 25, жұмыс телефоны 2-61-25
11) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Мичурин селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Мичурино селосы, Жамбыл көшесі 15, жұмыс телефоны 2-45-21

10) «Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес:
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Ленинское, улица Лесная, 25, рабочий телефон 2-61-25;
11) «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес:
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Мичурино, улица Джамбула,15, рабочий телефон 2-45-21;

12) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Москворецк селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Москворецкое селосы, Садовая көшесі 3, жұмыс телефоны 2-23-32
13) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Степной селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Степное селосы, Трудовая көшесі 6, жұмыс телефоны 2-36-32

12) «Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Москворецкое, улица Садовая, 3, рабочий телефон 2-23-32;
13) «Аппарат акима Степного сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес:
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Степное, улица Трудовая, 6, рабочий телефон 2-36-32;

14) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев  селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязево селосы, Бөкетов көшесі 25, жұмыс телефоны 2-15-43
15) «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Целинный селолық округі әкімінің аппараты», заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Целинное селосы, Краснодарская көшесі 12, жұмыс телефоны 8-715-47-22-6-53

14) «Аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Букетова, 25, рабочий телефон 2-34-16;
15) «Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области», юридический адрес:
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Целинное, улица Краснодарская, 12, рабочий телефон 8-715- 47-22-6-53;