Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 23 шілдедегі N 112-ІV "Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақыларды бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 142-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 26 желтоқсанда № 2537 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 06 наурыздағы № 231-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 06.03.2014 № 231-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы № 209 "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 489, 491 баптарына сәйкес ІV шақырылған облыстық мәслихат кезекті X сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 23 шілдедегі № 112-ІV "Атырау облысы бойынша облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеулерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақыларды бекіту туралы" шешіміне (2008 жылдық 27 тамызында Әділет департаментінде N 2532 санымен тіркелген, "Атырау" газетінің 2008 жылғы 30 тамызында N 103 (18872) санымен жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшаның 4 тармағы алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Шырдабаев) жүктелсін.
3. Осы шешім Атырау облысы бойынша Әділет департаментінен тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
X сессиясының төрағасы                     У. Бисенұлы
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Ж. Дүйсенғалиев

О внесении изменения в решение областного маслихата от 23 июля 2008 года N 112-ІV "Об утверждении ставок платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2008 года № 142-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2008 года за № 2537. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 06 марта 2014 года № 231-V
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 06.03.2014 № 231-V.
В соответствии со статьями 489, 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года № 209 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Налоговый кодекс) областной маслихат IV созыва на очередной X сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 23 июля 2008 года  № 112-ІV "Об утверждении ставок платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог областного значения по Атырауской области" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области N 2532 от 27 августа 2008 года, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 30 августа 2008 года № 103 (18814) следующее изменение:
пункт 4 приложения исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (М. Чердабаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции по Атырауской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель X сессии
областного маслихата                       У. Бисенулы
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев