2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 тамыздағы № 259 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2008 жылы 21 тамызда № 1992 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 108 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата области от 16 июня 2008 года N 174 "Об утверждении государственного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 августа 2008 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 августа 2008 года за № 1992. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2013 года № 108

Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 17.05.2013 № 108 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" және "Білім туралы" Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 174 қаулысының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1987 нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 12 шілдеде жарияланған) қосымшасына 28, 73, 82 жолдары жаңа басылымда мазмұндала отырып, өзгерістер енгізілсін:
Мамандықтардың атауы
9 сынып негізінде
11 сынып негізінде
Барлығы
28
0704001 Есепші
8
9
17
73
3705001 ЭВМ операторы
368
135

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17.05.2013 № 108.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в приложение постановления акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2008 года N 174 "Об утверждении государственного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N  1987, опубликовано в газете Южный Казахстан 11 июля 2008 года, изложив строки 28, 73, 82 в новой редакции:
N
Наименование специальностей
На базе 9 класса
На базе 11 класса
Итого
28
0704001 Бухгалтер
8
9
17
73
3705001 Оператор ЭВМ
368
135

503
82
4120001 Әмбебап тігінші
392
150
542
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә. Бектаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н.Әшімов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          И.Әбішев
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә. Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  У. Қайназаров
Облыс әкімінің орынбасары                  Е.Сәдуақасова
Облыс әкімінің орынбасары                  М.Тұрмағамбетов
Облыстық экономика және бюджетті
жоспарлау басқармасының бастығы            А.Бекетова
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Ы.Шалабаев

503
82
4120001 Портной - универсал
392
150
542
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               Н.Ашимов
Первый заместитель акима области           И.Абишев
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  А. Бектаев
Заместитель акима области                  В. Кайназаров
Заместитель акима области                  Э.Садвакасова
Заместитель акима области                  М. Турмагамбетов
Начальник экономики
и бюджетного планирования                  А. Бекетова
Начальник управления
финансов области                           И.Шалабаев