"Жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" 2008 жылғы 25 сәуірдегі N 560 қаулыға өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 6 маусымдағы N 24 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 18 маусымда N 2485 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.01.2021 № 4 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына , 37-бабына , "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына , 36-бабы 2-тармағы 5) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" 2008 жылғы 25 сәуірдегі Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің N 560 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2484) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі
Ә. БЕРГЕНЕВ

О внесении изменения в постановление от 25 апреля 2008 года № 560 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 июня 2008 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июня 2008 года за № 2485. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 января 2021 года № 4
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.01.2021 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27, статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 27 , подпунктом 5) пункта 2 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения" от 25 апреля 2008 года N 560 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2484) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. БЕРГЕНЕВ