"2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" 2008 жылғы 7 наурыздағы № 484 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 09 желтоқсандағы N 223 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 06 қаңтарда N 2492 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009 жылғы 1 шілдедегі N 06-11-6929 хатымен
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО әділет департаменті 2009.07.01 N 06-11-6929 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына , "Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының   Заңына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандары әкімдерінің, сондай-ақ облыстық басқармалардың қолдаухаттары негізінде, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 наурыздағы № 484 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2478 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 40-41 "Дидар", 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 47-48 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған), "2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" 2008 жылғы 7 наурыздағы № 484 қаулыға өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 шілдедегі № 67 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2489 болып тіркелген, 2008 жылғы 19 тамыздағы № 111 "Дидар", 2008 жылғы 19 тамыздағы № 122 "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген 2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі               Ә. БЕРГЕНЕВ
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2008 жылғы
9 желтоқсандағы № 223
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2008 жылғы
7 наурыздағы № 484 қаулысымен
бекітілді
2008 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі
р/с
Объектіні ң атауы
Объектіні ң
орналас қ ан жері
1
2
3
1.
"Шығыс Қазақстан облысының Астана қаласындағы өкілдігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны және құрылысы аяқталмаған "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Астана қаласындағы өкілдігі"
Астана қаласы, Вавилов көшесі, 18
2.

О внесении изменения в постановление от 7 марта 2008 года № 484 "О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 09 декабря 2008 года N 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 января 2009 года за N 2492. Действие постановления прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 1 июля 2009 года N 06-11-6929 в связи с истечением срока, на который оно было принято
Сноска. Действие постановления прекращено на основании письма Департамента юстиции ВКО от 01.07.2009 N 06-11-6929 в связи с истечением срока, на который оно было принято.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан " О приватизации ", на основании ходатайств акимов городов и районов Восточно-Казахстанской области, а также областных управлений, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году" от 7 марта 2008 года № 484 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2478, опубликовано в областных газетах от 3 апреля 2008 года № 40-41 "Дидар", от 3 апреля 2008 года № 47-48 "Рудный Алтай") с изменениями, внесенными постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 июля 2008 года № 67 "О внесении изменений в постановление от 7 марта 2008 года № 484 "О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2489, опубликовано в областных газетах 19 августа 2008 года № 111 "Дидар", 19 августа 2008 года № 122 "Рудный Алтай") следующее изменение:
Перечень объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2008 году, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области         А. БЕРГЕНЕВ
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 9 декабря 2008 года № 223
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 7 марта 2008 года № 484
Перечень
объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям
в 2008 году
п/п
Наименование объекта
Местонахождение объекта
1
2
3
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Представительство Восточно-Казахстанской области в городе Астана" и незавершенное строительством объект "Представительство акимата Восточно-Казахстанской области в городе Астане"
город Астана,
улица Вавилова,18
2.

ГАЗ-3110 автомобилі, м/н F 634 AL, 1999 жылы шыққан
Катонқарағай ауданы, Большенарым ауылы
31.
ВАЗ-2121 Нива автомобилі, м/н F 251 AК, 1992 жылы шыққан
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Исабеков көшесі, 31
32.
"Daewoo Espero" автомобилі, м/н F 840 AS, 1997 жылы шыққан
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 23
33.
УАЗ-3151910 автомобилі, м/н F 945 AS, 1998 жылы шыққан
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 23
34.
ГАЗ-31029 Волга автомобилі, м/н F 950 AS, 1993 жылы шыққан
Күршім ауданы, Қалжыр ауылы
35.
УАЗ-31512-027 автомобилі, м/н F 882 АК, 1994 жылы шыққан
Күршім ауданы, Алексеевка ауылы
36.
"Nissan Mistral" автомобилі, м/н F 107 РВ, 1996 жылы шыққан
Ұлан ауданы, Белогор кенті, Ленин көшесі, 48
37.
ВАЗ-21065 автомобилі, м/н F 507 КМ, 2001 жылы шыққан
Ұлан ауданы, Молодежный кенті
38.

Автомобиль ГАЗ-3110, г/н F 634 AL, 1999 года выпуска
Катон-Карагайский район, село Болшенарымское
31.
Автомобиль ВАЗ-2121 Нива, г/н F 251 АК, 1992 года выпуска
Курчумский район, село Курчум, улица Исабекова, 31
32.
Автомобиль "Daewoo Espero", г/н F 840 AS, 1997 года выпуска
Курчумский район, село Курчум, улица Ибежанова, 23
33.
Автомобиль УАЗ-3151910, г/н F 945 AS, 1998 года выпуска
Курчумский район, село Курчум, улица Ибежанова, 23
34.
Автомобиль Волга ГАЗ-31029, г/н F 950 AS, 1993 года выпуска
Курчумский район, село Калжыр
35.
Автомобиль УАЗ-31512-027, г/н F 882 AК, 1994 года выпуска
Курчумский район, село Алексеевка
36.
Автомобиль "Nissan Mistral", г/н F 107 РВ, 1996 года выпуска
Уланский район, поселок Белогорский, улица Ленина, 48
37.
Автомобиль ВАЗ-21065, г/н F 507 КМ, 2001 года выпуска
Уланский район, поселок Молодежный
38.

ВАЗ-2121 автомобилі, м/н F 884 АL, 1992 жылы щыққан
Ұлан ауданы,  Молодежный кенті
39.
Кубань Г1а 1-02 автобусы, м/н F 649 DR, 1989 жылы шыққан
Ұлан ауданы,  Молодежный кенті
40.
"Ниссан-Террано" автомобилі,  м/н U 055 АA, 1997 жылы шыққан
Үржар ауданы, Үржар ауылы
41.
"Skoda Oktavia" автомобилі, м/н F 131 AА, 2002 жылы шыққан
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 122
42.
"Daewoo Espero" автомобилі,  м/н F 276 AA, 1997 жылы шыққан
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 122
43.

Автомобиль ВАЗ-2121, г/н Ғ 884 AL, 1992 года выпуска
Уланский район, поселок Молодежный
39.
Автобус Кубань Г1а 1-02, г/н F 649 DR, 1989 года выпуска
Уланский район, поселок Молодежный
40.
Автомобиль "Нисан Террано", г/н U 055 АА,1997 года выпуска
Урджарский район, село Урджар
41.
Автомобиль "Skoda Oktavia", г/н F 131 AA, 2002 года выпуска
Урджарский район, село Урджар, улица Аблайхана, 122
42.
Автомобиль "Daewoo Espero", г/н F 276 AA, 1997 года выпуска
Урджарский район, село Урджар, улица Абылайхана, 122
43.

ГАЗ-3110-411 автомобилі, м/н F 281 AА, 2003 жылы шыққан
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 22
44.
1966 бас қой
Үржар ауданы, Қарақол ауылы
45.
6 бас ірі қара мал
Үржар ауданы, Қарақол ауылы
46.
21 бас жылқы
Үржар ауданы, Қарақол ауылы
Шығыс Қазақстан облысы
қаржы басқармасының бастығы    А. Құрманғалиев

Автомобиль ГАЗ-3110-411, г/н F 281 AA, 2003 года выпуска
Урджарский район, село Урджар, улица Аблайхана, 22
44.
1966 голов овец
Урджарский район, село Каракол
45.
6 голов крупного рогатого скота
Урджарский район, село Каракол
46.
21 голов лошадей
Урджарский район, село Каракол
Начальник управления финансов
Восточно-Казахстанской области     А. Курмангалиев