Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізімін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 14 сәуірдегі N 855 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 сәуірде № 5-9-82 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Глубокое аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 1422 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Глубокое аудандық әкімдігінің 2011.12.09 N 1422 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық
айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім,
мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізімін анықтау туралы (әрі қарай - Тізім) (қосымша 1, 2, 3) анықталсын.
2. Тізім Глубокое аудандық мәслихатына келісуге ұсынылсын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күн өткен соң
қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 қаңтардан туындаған
қатынастарға қолданылады.
Глубокое ауданының әкімі                   Д.Бейсембаев
Қосымша № 1
Глубокое аудандық әкімдігінің
2008 жылғы 14 сәуір
№ 855 қаулысына қосымша
Ескерту. № 1 қосымша жаңа редакцияда - Глубокое аудандық әкімдігінің 2010.10.27 N 835 қаулысымен (бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Глубокое ауданының білім беру бөлімі» ММ бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау мамандары лауазымдарының тізімі
1. Қазыналық кәсіпорынның, орталықтың, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның, лагер бастығы, меңгерушісі, соның ішінде: кітапхана, интернат, шеберхана, кабинет, әдістемелік кабинеттің және мемлекеттік мекеменің басшысы және басшының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі басшының орынбасарын қоспағанда).
2. Педагогикалық жұмысшылар және оларға теңестірілгендер: барлық мамандықтағы мұғалімдер, аға тәрбиеші, тәрбиеші, аға шебер, шебер, аға вожатый, мұғалім, әдіскер, көркемдік жетекші, музыка жетекшісі, әлеуметтік педагог, педагог - ұйымдастырушы, қосымша білім беру педагогы, педагог-психолог, логопед мұғалім, алғашық әскери дайындық мұғалімі – ұйымдастырушы, концертмейстер, аккомпаниатор, зертханашы (физика, химия, биология, информатика кабинеттері), мектепке дейінгі мекеменің тәрбиешінің көмекшісі, дефектолог – мұғалім, спорт нұсқаушысы.

Об определении перечня должностей специалистов образования, культуры, спорта, социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2008 года N 855. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2008 года за N 5-9-82. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 09 декабря 2011 года N 1422
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 09.12.2011 N 1422 (вводится в действие через 10 дней после опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов образования, культуры, спорта, социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности (далее - Перечень) (приложения 1, 2, 3).
2. Представить Перечень на согласование в Глубоковский районный маслихат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 г.
Аким Глубоковского района             Д.Бейсембаев
Приложение 1
к постановлению Глубоковского
районного акимата
от 14 апреля 2008 г. № 855
Сноска. Приложение 1 в новой редакции постановления Глубоковского районного акимата от 27.10.2010 № 835 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Перечень должностей специалистов образования, культуры, здравоохранения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ ГУ «Глубоковский отдел образования»
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения (за исключением заместителя руководителя по административно-хозяйственной части) и казенного предприятия, центра, дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия, начальник лагеря, заведующий, в том числе: библиотекой, интернатом, мастерской, кабинетом, методическим кабинетом.
2. Педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, старший воспитатель, воспитатель, старший мастер, мастер, старший вожатый, преподаватель, методист, художественный руководитель, музыкальный руководитель, социальный педагог, педагог организатор, педагог дополнительного образования, педагог-психолог, учитель-логопед, организатор-преподаватель начально-военной подготовки, концертмейстер, аккомпаниатор, лаборант (кабинет физики, химии, биологии, информатики), помощник воспитателя дошкольной организации, учитель-дефектолог, спортивный инструктор.

3. Мамандар (бас, аға), соның ішінде: кітапханашы, вожатый, хореграф, медбике.
«Глубокое білім беру
бөлімі» ММ бастығы                         М.Асамбаев
Қосымша № 2
Глубокое аудандық әкімдігінің
2008 жылғы 14 сәуір
№ 855 қаулысына қосымша
«Глубокое ауданының мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі» ММ әкімшілік бюджеттік бағдарламаларында
ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық
айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз
ету, мәдениет мамандары лауазымдарының
тізімі
1. Мәдениет мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорнының басшысы, мәдениет үйінің директоры (меңгерушісі).
2. Мамандар (бас, ага), соның ішінде: инспектор, әдіскер, үйірме жетекшілері, музыкалық жетекші, көркем жетекші, аккомпаниатор, хореограф, мәдени ұйымдастырушы, суретші, мұражайлардағы қорларды сақтаушы, кітапханашы, библиограф, редактор.
«Глубокое ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі» ММ бастығы         Б.Кенчимбаев
Қосымша № 3
Глубокое аудандық әкімдігінің
2008 жылғы 14 сәуір
№ 855 қаулысына қосымша
Ескерту. № 3 қосымша жаңа редакцияда - Глубокое аудандық әкімдігінің 2010.10.27 N 835 қаулысымен (бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Глубокое ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының тізімі
1. Үйге барып әлеуметтік көмек беретін бөлім меңгерушісі.
2. Арнай әлеуметтік қызметтердегі қажеттілікті анықтау және бағалау жөніндегі әлеуметтік жұмысшы.
3. Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
4. Әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші.
5. Күтім жөніндегі әлеуметтік жұмысшы.
«Глубокое ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» ММ бастығының орынбасары           А.Забиров

3. Специалисты (главные, старшие), в том числе: библиотекарь, вожатый, хореограф, медицинская сестра.
Начальник ГУ «Глубоковский отдел
образования»                                 М.Асамбаев
Приложение 2
к постановлению Глубоковского
районного акимата
от 14 апреля 2008 г. № 855
Перечень должностей специалистов культуры,
которым установлено повышение к должностным окладам
за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ ГУ «Отдел культуры и развития языков Глубоковского района».
1. Руководитель государственного учреждения и казенного предприятия культуры, директор (заведующий) дома культуры.
2. Специалисты (главные, старшие), в том числе: инспектор, методист, руководитель кружков, музыкальный руководитель, художественный руководитель, аккомпаниатор, хореограф, культорганизатор, художник, хранитель музейных фондов, библиотекарь, библиограф, редактор
Начальник ГУ «Отдел культуры
и развития языков
Глубоковского района                     Б.Кенчимбаев
Приложение 3
к постановлению Глубоковского
районного акимата
от 14 апреля 2008 г. № 855
Сноска. Приложение 3 в новой редакции постановления Глубоковского районного акимата от 27.10.2010 № 835 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам
за работу в аульной (сельской) местности
администратора бюджетных программ
ГУ «Отдел занятости и социальных программ Глубоковского района»
1. Заведующая отделением социальной помощи на дому.
2. Социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах.
3. Специалист по социальной работе.
4. Консультант по социальной работе.
5. Социальный работник по уходу.
Заместитель начальника ГУ «Отдел
занятости и социальных программ
Глубоковского района»                          А.Забиров